Витрум кидз плюс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Витрум кидз плюс таблетки жев. №30
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

Склад: коричневий цукор, магнію фосфат двоосновний тригідрат, кальцію карбонат, аскорбінова кислота, натрію аскорбат, ніацинамід, заліза фумарат, стабілізатор - стеаринова кислота, DL-альфа-токоферолу ацетат, стабілізатор - кремнію діоксид, цинку оксид, ароматизатор натуральний полуничний (мальтодекстрин, цукор, натуральний ароматизатор полуниці, наповнювач - триацетин, антиокислювач - соєвий лецитин, стабілізатор - діоксид кремнію), стабілізатор - магнію стеарат, калію йодид, D-пантотенат кальцію, марганцю цитрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, тіаміну мононітрат, фолієва кислота, холекальциферол, ретинолу ацетат, D-біотин, барвник - заліза оксид червоний, міді карбонат, натрію селенат, ціанокобаламін

1 таблетка масою 1400 мг містить:

Вітамін А

0,333  мг

D-біотин

20,0 мкг

Вітамін B1

1,05 мг

Йод

62,5 мкг

Вітамін В2

1,2 мг

Кальцій

100,0 мг

Вітамін В3

13,5 мг

Магній

40,0 мг

Вітамін В6

1,05 мг

Фосфор

51,0 мг

Вітамін В12

2,0 мкг

Залізо

8,0 мг

Вітамін D3

6,0 мкг

Мідь

0,48 мг

Вітамін Е

9,33 мг

Цинк

6,4 мг

Вітамін C

60,0 мг

Марганець

1,0 мг

Пантотенова кислота

Фолієва кислота

4,0 мг

266,0 мкг

Селен

12,5 мкг

Властивості

Науково підтверджені властивості вітамінів та мінералів*.

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органів зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію у кишечнику та реабсорбцію фосфору у ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів у дітей, сприяє збереженню структури кісток.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.

Вітамін C має сильно виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза у кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводневому, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилування. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижає кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системах.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у окисно-відновних реакціях, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, сприяє нормальному функціонуванню Т-лімфоцитів, надаючи їм імуномоделюючої дії. Має антиоксидантні властивості.

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем, рості та розвитку дитини, формуванні його інтелектуальних здібностей.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: глутатіонпероксидази (метаболізує гідроперекиси ненасичених жирних кислот) та ферментів, які беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів. Є антиоксидантом, функціонує разом з вітаміном Е.

Рекомендації щодо застосування

вітамінно-мінеральний комплекс з 12 вітамінів та 9 мінералів в жувальних таблетках з приємним смаком полуниці може бути рекомендований для застосування в раціонах харчування дітей, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, В1, B2, B6, B12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, D-біотину та мінеральних речовин:  кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену.

Поповнення нестачі вітамінів та мінеральних речовин у дітей 3-7 років.

Допомагає підтримувати оптимальний склад раціону харчування дитини, що сприяє:

правильному фізичному та інтелектуальному розвитку дитини;

зміцненню захисних сил організму дитини у  сезон поширення застудних захворювань;

підтримці оптимального функціонального стану  нервової системи в період адаптації до дитячого садку.

Застереження

не слід вживати дітям, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, порушення вуглеводного обміну. Жувальні таблетки не потрібно ковтати цілими. Давати дітям їх повинні дорослі. Приймати з іншими дієтичними добавками можна лише за рекомендацією лікаря.

Прийом дієтичних добавок не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування.  Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем-педіатром. Дітям, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

дітям від 3 до 7 років по 1 таблетці на добу під час вживання їжі.

Форма випуску

таблетки жувальні, масою 1400 мг.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Термін вживання

2-3 тижні. При необхідності можна повторити через місяць після узгодження з лікарем.

Виробник

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): ТОВ “Такеда Україна”, 03110, Україна, м. Київ, вул. Солом’янська, 11. Контактний номер телефону: +38 (044) 390 09 09.

Найменування та місцезнаходження виробника: “Eagle Nutritionals, Inc.”, 111 Commerce Road, Carlstadt, NJ 07072, USA.

Найменування та місцезнаходження пакувальника: “Unipharm, Inc.”, 75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut (CT) 06705, USA.

* Літературні джерела:
1. World Health Organization/Food and Agriculture Organization. Vitamin and mineral requirements in human

nutrition, 2nd ed.: WHO/FAO, 2004.
2. European Food Safety Authority (2006) Tolerable Upper Intake Levels for Vitamins and Minerals by the
Scientific Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (NDA) and Scientific Committee on Food (SCF).
Parma: European Food Safety Authority.

Автор: Ирина Бородина Дата последнего обновления: 11.10.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Витрум кидз плюс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Витрум кидз плюс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Витрум кидз плюс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Взрослые детская форма выпуска
Дети с 3-х лет
Беременные данных о влиянии нет
Кормящие мамы данных о влиянии нет
Аллергики индивидуальная непереносимость некоторых компонентов
Диабетики данных о влиянии нет
Водители данных о влиянии нет

Найдено 1173 аптеки

Аптекарь
Киев, ул.Соломенская 16Б
Витрум кидз плюс таб.жев.№30
Unipharm
от 170,46
Аптека №46 КП Фармация
Киев, ул.Константиновская 1/2
Вітрум кідз плюс №30 табл. жув.
Юніфарм
есть
Аптека КОСМО
Киев, ул.Тростянецкая 6Д
Вітрум кідз плюс табл. д/жув. № 30
Unipharm (США)
от 179,71
Народная аптека
Запорожье, ул.Гудыменко 3
Витрум кидз плюс таб. жеват. №30
Eagle Nutrionals Ins CША
от 160,89
D.S.
Мукачево, ул.Космонавта Беляева 9/14
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 167,08
Аптека №27 КП Фармация
Киев, ул.Богдана Хмельницкого 42
Вітрум кідз плюс №30 табл. жув.
Юніфарм
есть
D.S.
Ужгород, пр.Свободы 7/26
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 183,09
Здорове майбутнє
Сумы, ул.Привокзальная 13
Витрум кидз плюс табл. д/жев. №30
·США (США)
от 153,57
Альго-Фарм
Киев, ул.Прилужная 4/15
Витрум кидз плюс табл. жев. №30
Eagle Nutritionals, Inc. (США)
от 148,50
Киев, ул.Софиевская 6
Вітрум кідз плюс табл. жув. №30
Юнифарм, США
от 180,00
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Светлицкого 29/18
Витрум кидз плюс таб. №30
Юнифарм
от 153,55
Ново фарм
Киев, ул.Зодчих 62
Витрум кидз плюс таб. №30
Юнифарм
от 154,90
Добрі ліки
Краматорск, ул.Шеймана 1
Бад витрум кидз плюс таб жев №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека В-плюс
Днепр, ул.Леваневского 10
Витрум кидз плюс табл.жев n30
Unipharm, США
от 169,00
Аптекарь
Буча, ул.Энергетиков 4Б
Витрум кидз плюс таб.жев.№30
Unipharm
от 170,12
Народная аптека
Каменское, бул.Строителей 24Г
Витрум кидз плюс таб. жеват. №30
Eagle Nutrionals Ins CША
от 159,08
Аптека №11
Харьков, ул.Полтавский Шлях 119
Витрум кидз плюс таб. жев. №30 20 %
Юніфарм
от 171,30
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 149
Витрум кидз плюс таб. жеват. №30
Eagle Nutrionals Ins CША
от 163,50
Аптека №20 КП Фармация
Киев, ул.Большая Житомирская 8/14
Вітрум кідз плюс №30 табл. жув.
Юніфарм
есть
D.S.
Ужгород, ул.Яроцкая 2
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 182,36
Витамин
Киев, ул.Большая Васильковская 145/1
Вітрум кідз плюс табл. жув.№30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
D.S.
Ужгород, ул.Минайская 35А
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 167,08
Добрі ліки
Лубны, пр.Владимирский 1/5
Бад витрум кидз плюс таб жев №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека В-плюс
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 111
Витрум кидз плюс табл.жев n30
Unipharm, США
от 163,80
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Натальи Ужвий 58
Витрум кидз плюс,жеват.тб,n30
Unipharm
есть
D.S.
Ужгород, пл.Корятовича 8/1
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 178,24
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Витрум кидз плюс таб. №30
Eagle Nutrionals
от 180,97
СВ Аптека
Миргород, ул.Воскресенская 2
Витрум кидс плюс таблетки, жеват. №30
Инг Нутритионалс Инк. США
есть
Содексо
Киев, ул.Мельникова 2/10 (корпус 44)
Витрум кидз плюс табл. жев. №30 (с ндс)
Unipharm(США)
от 151,10
Аптека №1 Pharmacy VERUM
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 13
Витрум кидз плюс табл.жев. №30
Unipharm, США
от 188,18
Аптека №1 КП Фармация
Киев, ул.Владимирская 51-53
Вітрум кідз плюс №30 табл. жув.
Юніфарм
есть
Витамин
Остер, ул.Богдана Хмельницкого 50Г
Вітрум кідз плюс табл. жув.№30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Витрум кидз плюс таб. №30
Eagle Nutrionals
от 195,82
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Литературная 12А
Витрум кидз плюс табл.жев. №30
Eagle Nutritionals,Inc,,/Unipharm, Inc.,США
от 200,00
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Леся Сердюка 44
Витрум кидз плюс таблетки жевательные №30
Юнифарм Инк., США
от 150,15
Народная аптека №43
Мелитополь, пр.Хмельницкого 51
Витрум кидз плюс таб. жеват. №30
Eagle Nutrionals Ins CША
от 147,36
D.S.
Тернополь, ул.Митрополита Шептицкого 2/1
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 178,48
СВ Аптека
Новые Санжары, ул.Шевченко 20/15
Витрум кидс плюс таблетки, жеват. №30
Инг Нутритионалс Инк. США
есть
Аптека №68 КП Фармация
Киев, пр.Академика Глушкова 31А
Вітрум кідз плюс №30 табл. жув.
Юніфарм
есть
Домашняя аптека
Днепр, ул.Героев Сталинграда 119
Бад витрум кидз плюс таб жев №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Добрі ліки
Авдеевка, пр.Центральный 1
Бад витрум кидз плюс таб жев №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Добрі ліки
Славянск, ул.Бульварная 2
Бад витрум кидз плюс таб жев №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека @
Красноград, ул.Соборная 57
Витрум ® кидз плюс таблетки д/жев. №30 (ндс)
Юніфарм, Інк., США
от 157,18
Аптека №77 КП Фармация
Киев, ул.Миропольская 1
Вітрум кідз плюс №30 табл. жув.
Юніфарм
есть
Добрі ліки
Авдеевка, пр.Центральный 15А
Бад витрум кидз плюс таб жев №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Нова Аптека мережа аптек
Вишневое, ул.Европейская 14
Вітрум кідз плюс табл. жув.№30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
СВ Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 134/1
Витрум кидс плюс таблетки, жеват. №30
Инг Нутритионалс Инк. США
есть
Аптека Здравица
Мариуполь, ул.Троицкая 61
Бад витрум кидз плюс таб жев №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека для економних
Киев, ш.Харьковское 170
Витрум кидз плюс таб. №30
Eagle Nutrionals
от 176,22
Народная аптека №83
Каменка-Днепровская, ул.Набережная 130
Витрум кидз плюс таб. жеват. №30
Eagle Nutrionals Ins CША
от 146,97

Просмотренные товары

Витрум кидз плюс таблетки жев. №30
Витрум кидз плюс
таблетки
Игл Нутритионалс Инк., США
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Top