Витрум леди инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Витрум леди - инструкция по применению

Витрум леди таблетки, п/о №100 во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату) 473 мкг (1376 МО), бета-каротину 54 мкг (90 МО), вітаміну В1 (у вигляді тіаміну гідрохлориду) 1,5 мг, вітаміну В2 (рибофлавіну) 1,7 мг, вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 3 мг, вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 25 мкг, біотину 30 мкг, фолієвої кислоти 200 мкг, нікотинаміду 20 мг, кальцію пантотенату 10 мг, вітаміну С (аскорбінової кислоти) 60 мг, вітаміну D3 (холекальциферолу) 10 мкг (400 МО), вітаміну Е (у вигляді dl-альфа токоферолу ацетату) 45 мг (45 МО), вітаміну К1 (фітонадіону) 100 мкг, фосфору (у вигляді кальцію гідрофосфату дигідрату) 48 мг, кальцію (у вигляді кальцію гідрофосфату дигідрату та кальцію карбонату) 200 мг, міді (у вигляді міді оксиду) 2 мг, йоду (у вигляді калію йодиду) 150 мкг, магнію (у вигляді магнію оксиду) 100 мг, цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг, марганцю (у вигляді марганцю сульфату) 2,5 мг, калію (у вигляді калію хлориду) 80 мг, хрому (у вигляді хрому хлориду) 100 мкг, молібдену (у вигляді натрію молібдату) 25 мкг, нікелю (у вигляді нікелю сульфату) 5 мкг, селену (у вигляді натрію селенату) 20 мкг; ванадію (у вигляді натрію метаванадату) 10 мкг, бору (у вигляді натрію борату) 150 мкг, порошку листя гінкго білоба 20 мг, екстракту зеленого чаю сухого стандартизованого, що містить не менше 95 % поліфенолів 25 мг, альфа ліпоєвої кислоти 50 мг, лютеїну 250 мкг, лікопену 300 мкг, комплексу біофлавоноїдів лимону 20 мг, метіоніну 20 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, опадрай II оранжевий (гіпромелоза, глюкоза, титану діоксид (Е 171), тальк, мальтодекстрин, тригліцериди середнього ланцюга, жовтий захід FCF (Е 110), спеціальний червоний AG (Е 129), індигокармін (Е 132).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Таблетки подовженої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою від світло-оранжевого до світло-рожевого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника

Юніфарм, Інк.; 350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.

Фармакотерапевтична група

Полівітамінні препарати з іншими добавками. Код АТС А11А В.

Вітамінно-мінеральний комплекс, розроблений з урахуванням особливостей обміну речовин, пов’язаних з віковими змінами. Містить вітаміни і мінерали, необхідні для нормального функціонування організму жінки зрілого віку. Сприяє корекції метаболічних процесів в організмі, збільшує енергетичні ресурси, підвищує стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, поліпшує загальний стан.

Вітамін А забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність тканин до дії несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Бета-каротин в організмі піддається біотрансформації з утворенням вітаміну А.

Вітамін В1 - кофермент ензимів, що регулюють вуглеводний та білковий обмін; необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 входить до складу флавінових ферментів, що беруть участь в транспорті водню (диханні тканин) та утворенні АТФ в мітохондріях.

Вітамін В6 необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 бере участь у процесах утворення клітин крові та покращує засвоєння заліза, потрібен для нормального травлення, всмоктування їжі, синтезу білків, запобігає пошкодженням нервової тканини, бере участь у синтезі ацетилхоліну.

Біотин бере участь у синтезі жирних кислот, у процесах засвоєння інших вітамінів групи В. Він необхідний для підтримки здорового стану шкіри та волосся, нормального функціонування потових залоз, нервової тканини та кісткового мозку.

Фолієва кислота бере участь у процесах кровотворення, синтезі амінокислот та інших біологічно активних речовин в організмі, в обміні холіну.

Нікотинамід бере участь в утворенні ферментів, що переносять водень та фосфор в біохімічних реакціях, в процесах перетворення енергії в клітинах.

Кальцію пантотенат бере участь в обміні жирів та вуглеводів, синтезі ацетилхоліну, стимулює утворення кортикостероїдів.

Вітамін С є найважливішим антиоксидантом організму. Він необхідний для нормального перебігу відновних процесів в тканинах, зміцнення захисних сил організму. Бере участь у регулюванні вуглеводного обміну, згортанні крові, утворенні стероїдних гормонів, в обміні фолієвої кислоти і низки найважливіших амінокислот; підвищує всмоктування заліза. Бере участь у синтезі колагену, а також в нормалізації проникності капілярів.

Вітамін D3 бере участь в обміні кальцію та фосфору в організмі.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, підтримує стабільність клітинних мембран, захищає їх від ушкодження.

Вітамін К1 бере участь у синтезі протромбіну та інших чинників, що сприяють згортанню крові.

Фосфор необхідний для нормального функціонування нирок, впливає на скорочення серцевого м'яза, сприяє кращому засвоєнню вітамінів та процесам перетворення енергії в клітинах.

Кальцій бере участь у процесах утворення енергії, входить до складу багатьох ферментів, що нормалізують обмін речовин, регулює проникність клітинних мембран. Він життєво необхідний для здорового стану ясен, шкіри.

Мідь необхідна для покращання засвоєння заліза та його перетворення на гемоглобін, підвищення розумової активності і тонусу м'язів.

Йод є найважливішою складовою гормона щитовидної залози та забезпечує стійкість організму до шкідливих чинників навколишнього середовища.

Магній підсилює дію ферментів, що беруть участь у процесах перетворення енергії в клітинах, сприяє засвоєнню кальцію та калію.

Цинк важливий для підтримки постійності складу крові та кислотно-лужного балансу, бере участь в утворенні інсуліну і скороченні м'язів. Цинку відводиться важлива роль у діяльності мозку, в прискоренні загоєння ран.

Марганець бере участь у синтезі ферментів, підсилює поглинання глюкози клітиною, регулює функцію центральної нервової системи і репродуктивних органів, допомагає дії вітамінів групи В і С, бере участь в утворенні тироксину – головного гормона щитовидної залози.

Калій є головним внутрішньоклітинним іоном, що бере участь у виникненні і передачі нервових імпульсів, регуляції перенесення речовин через клітинні мембрани. Він необхідний для нормальної діяльності нервової і серцево-судинної систем, впливає на водний баланс.

Хром разом з інсуліном бере участь в метаболізмі цукру, запобігає розвитку діабету та гіпертонії.

Молібден бере участь в обміні пуринів, попереджає анемію, забезпечує хороше самопочуття.

Нікель за своїм впливом на кровотворення близький до кобальту (кобальт – потужний стимулятор еритропоезу, стимулює синтез гемоглобіну, підвищує засвоєння заліза).

Селен – антиоксидант, стимулює захисні сили організму.

Ванадій має здатність пригнічувати накопичення холестерину в кровоносних судинах та запобігати серцевим нападам.

Бор необхідний для підтримки здорового стану кісток, процесів метаболізму кальцію, фосфору та магнію, покращує функції мозку.

Гінкго білоба покращує мозковий, периферичний кровообіг, сприяє стимуляції мозкової діяльності.

Активні компоненти зеленого чаю - потужні антиоксиданти, що захищають клітини від руйнівної дії вільних радикалів.

Альфа-ліпоєва кислота покращує функції печінки, знижує негативний вплив на неї ендогенних та екзогенних токсинів.

Лютеїн призупиняє процес руйнування сітківки та відновлює її ушкоджені ділянки, знімає втому після зорових навантажень.

Лікопен - каротиноїд, потужний антиоксидант.

Лимонні флавоноїди проявляють Р-вітамінну активність, зменшують ламкість кровоносних капілярів, підсилюють дію аскорбінової кислоти, мають седативні властивості.

Метіонін – незамінна амінокислота. Регулює азотний баланс. Бере участь у процесах метилування, забезпеченні синтезу холіну, адреналіну, креатину та інших біологічно важливих сполук, знешкодженні токсичних продуктів, утворенні фосфоліпідів. Гальмує відкладення в печінці нейтрального жиру, проявляє ліпотропний ефект. Модулює ефект гормонів та вітамінів (В12, аскорбінової та фолієвої кислот).

Показання для застосування

Гіпо- та авітаміноз, нестача макро- та мікроелементів в організмі (профілактика та лікування); підвищені розумові, фізичні, зорові навантаження; період відновлення після перенесених хвороб, профілактика вікових хвороб очей (катаракта, деградація сітківки), незбалансоване або неповноцінне харчування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Особливі застереження

Не перевищувати рекомендованої дози. Слід враховувати дози вітамінів та мінералів, що находять з інших джерел.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату у період вагітності та годування груддю можливе з урахуванням співвідношення користь для жінки/ризик для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Препарат не застосовують дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають дорослим та дітям віком від 12 років. Застосовують внутрішньо під час їди, бажано вранці. По 1 таблетці на день протягом 1-2 місяців. За необхідності призначають повторні курси через 2-3 місяці.

Передозування

При випадковому гострому передозуванні необхідно викликати блювання. Подальше лікування симптоматичне.

Побічні ефекти

Можливі алергічні реакції (шкірний висип, кропив’янка тощо) на компоненти препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Вітамін С посилює дію та побічні явища протимікробних препаратів із групи сульфаніламідів. Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі до 30 °С в недоступному для дітей місці, в щільно закритій оригінальній упаковці.

Упаковка

По 30, 60 або 100 таблеток у пластиковому флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Витрум леди, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Витрум леди, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Витрум леди с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Витрум леди таблетки, п/о №100 во флак.
Производитель Юнифарм, Инк., США
МНН Comb drug
Регистрация № UA/9118/01/01 от 27.11.2008. Приказ № 684 от 27.11.2008
Код АТХ

Также ищут

Новинки

ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top