Витрум тинейджер инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Витрум тинейджер - инструкция по применению

Витрум тинейджер таблетки жев. №100 во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату) 1032 мкг (3000 МО), вітаміну Е (у вигляді dl-альфа токоферолу ацетату) 10 мг (10 МО), вітаміну D3 (холекальциферолу) 5 мкг (200 МО), вітаміну C (аскорбінової кислоти) 100 мг, вітаміну B1 (у вигляді тіаміну мононітрату) 1,5 мг, вітаміну B2 (рибофлавіну) 1,7 мг, вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 2 мг, вітаміну B12 (ціанокобаламіну) 6 мкг, нікотинаміду 20 мг, фолієвої кислоти 400 мкг, пантотенової кислоти (у вигляді кальцію пантотенату) 5 мг, біотину 30 мкг, вітаміну К1 (фітонадіону) 10 мкг, фосфору (у вигляді кальцію гідрофосфату) 50 мг, кальцію (у вигляді кальцію гідрофосфату та кальцію карбонату) 200 мг, магнію (у вигляді магнію оксиду) 50 мг, заліза (у вигляді заліза фумарату) 10 мг, міді (у вигляді міді оксиду) 2 мг, цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг, йоду (у вигляді калію йодиду) 150 мкг, марганцю (у вигляді марганцю сульфату) 1 мг, селену (у вигляді натрію селенату) 30 мкг, хрому (у вигляді хрому хлориду) 20 мкг, молібдену (у вигляді натрію молібдату) 20 мкг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, олія бавовняна гідрогенізована, гуарова камедь, какао-порошок, фруктоза, сорбіт (Е 420), аспартам (Е 951), ванілін, барвник коричневий харчовий ароматизований шоколадний.

Лікарська форма

Таблетки жувальні.

Таблетки круглої форми від світло-сіро-коричневого до темно-сіро-коричневого кольору зі світлими та темними вкрапленнями.

Назва і місцезнаходження виробника

Юніфарм, Інк.; 350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.

Фармакотерапевтична група

Полівітаміни з мікроелементами. Код АТС A11A A04.

Збалансований комплекс вітамінів та мінералів, який сприяє нормалізації функцій організму в період інтенсивного росту та статевого дозрівання. Захищає від шкідливої дії навколишнього середовища. Необхідний при порушеннях режиму харчування, при незбалансованому та/або неповноцінному харчуванні.

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, в тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органу зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь в процесах тканинного дихання, біосинтезі гему та білків, обміні жирів та вуглеводів, проліферації клітин та інших метаболічних процесах.

Вітамін D3 підвищує абсорбцію кальцію та солей фосфорної кислоти в кишечнику, а також регулює процес їх виведення, мінералізацію кісткової тканини. Необхідний для нормального функціонування паращитовидних залоз. Бере участь у синтезі АТФ.

Вітамін C має сильно виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антидотні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної системи, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін B2 входить до складу флавінових ферментів, бере участь у транспорті водню (тканинному диханні) та утворенні АТФ в мітохондріях.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової системи.

Вітамін B12 активує обмін вуглеводів, білків та ліпідів, бере участь у синтезі лабільних метильних груп, в утворенні холіну, метіоніну, креатинових кислот, креатину, сприяє накопиченню в еритроцитах сполук із сульфгідрильними групами. Будучи фактором росту, стимулює функцію кісткового мозку. Сприяє нормалізації порушень функції печінки та нервової системи, активує систему згортання крові.

Нікотинамід забезпечує нормальний перебіг багатьох видів обміну, в тому числі енергетичного.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензиму ацетилування. Бере участь у вуглеводному та жировому обміні, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скорочувальної функції міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обмін. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Вітамін К1 належить до групи жиророзчинних вітамінів, необхідних для синтезу білків, які забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин в кістках та сполучній тканині, беручи участь в засвоєнні кальцію та в забезпеченні взаємодії кальцію та вітаміну D.

Фосфор присутній в організмі у вигляді орто- та пірофосфатних кислот, входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, важливий елемент кісток та зубної емалі.

Кальцій - найпоширеніший макроелемент в організмі людини, більша його частина міститься в скелеті та зубах у вигляді фосфатів. Іони кальцію беруть участь у процесах зсідання крові, м’язових та нейронних реакціях, а також забезпечують осмотичний тиск крові.

Магній є кофактором багатьох ферментів, які каталізують реакції обміну речовин, особливо ферментів, які беруть участь у процесах перетворення енергії.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мікроелементи (мідь, цинк, йод, марганець, селен, хром, молібден) необхідні організму, оскільки входять, як правило, до складу простетичної групи багатьох ферментів.

Показання для застосування

Профілактика дефіциту вітамінів та мінеральних речовин у дітей та підлітків в період інтенсивного росту та розвитку, зокрема в ослаблених або дітей, які часто хворіють; при підвищених фізичних та емоційних навантаженнях; при проживанні в екологічно забрудненому середовищі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Особливі застереження

Не перевищувати рекомендовану дозу. Не рекомендується призначати препарат під час лікування іншими комплексами, що містять такі ж складові (вітаміни, мінерали).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Оскільки досліджень щодо безпеки застосування препарату у період вагітності і годування груддю не проводилось, то не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Препарат застосовують дітям віком старше 12 років.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають дітям старше 12 років. Застосовують внутрішньо після їди. Таблетки слід розжовувати. По 1 таблетці 1 раз на день протягом 1-2 місяців.

Передозування

Не описані. При випадковому гострому передозуванні необхідно викликати блювання. Подальше лікування симптоматичне.

Побічні ефекти

Можливі алергічні реакції (шкірні висипи, кропив’янка тощо) на компоненти препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Оскільки препарат містить залізо та кальцій, в кишечнику затримується всмоктування антибіотиків групи тетрациклінів і фторхінолонів. Вітамін С посилює дію протимікробних препаратів із групи сульфаніламідів. Антацидні препарати, що містять алюміній, магній, кальцій, а також холестирамін, зменшують всмоктування заліза. Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі до 30 °С в недоступному для дітей та захищеному від світла місці, в щільно закритій оригінальній упаковці.

Упаковка. По 30, 60 або 100 таблеток у пластиковому флаконі, по 1 флакону в картонній коробці. Категорія відпуску. Без рецепта.
Аннотация (инструкция по применению) продукта Витрум тинейджер, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Витрум тинейджер, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Витрум тинейджер с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Витрум тинейджер таблетки жев. №100 во флак.
Производитель Юнифарм, Инк., США
МНН Comb drug
Регистрация № UA/9119/01/01 от 27.11.2008. Приказ № 684 от 27.11.2008
Код АТХ

Также ищут

Новинки

ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top