Витрум юниор плюс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Витрум юниор плюс таблетки жев. №30
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

1 таблетка масою 1740 мг містить:

 

Вітамін А

0,466  мг

Фолієва кислота

266,0 мкг

Вітамін B1

1,466 мг

D-біотин

26,0 мкг

Вітамін В2

1,6 мг

Йод

75,0 мкг

Вітамін В3

20,0 мг

Кальцій

160,0 мг

Вітамін В6

2,0 мг

Магній

45,0 мг

Вітамін В12

2,6 мкг

Залізо

9,6 мг

Вітамін D3

6,6 мкг

Мідь

0,56 мг

Вітамін Е

13,3 мг

Цинк

8,0 мг

Вітамін C

80,0 мг

Марганець

1,0 мг

Пантотенова

кислота

4,0 мг

Вітамін К1

0,01 мг

 

Склад: коричневий цукор, кальцію фосфат триосновний, регулятор кислотності - лимонна кислота, аскорбінова кислота, натрію аскорбат, магнію оксид, ніацинамід, антиспікаючі  агенти: магнію стеарат,  кремнію діоксид, заліза фумарат, наповнювач - мікрокристалічна целюлоза, DL-альфа-токоферолу ацетат, стабілізатор - стеаринова кислота, ароматизатор натуральний апельсин (мальтодекстрин, натуральний апельсиновий ароматизатор, регулятор кислотності - лимонна кислота, антиоксидант – бутилгідрокситолуол), цинку оксид, піридоксину гідрохлорид, рибофлавін, D-пантотенат кальцію, тіаміну мононітрат, ретинолу ацетат, фолієва кислота, холекальциферол, марганцю сульфат моногідрат, D-біотин, ароматизатор натуральний ананас (декстроза, натуральний ароматизатор ананас, стабілізатор - кремнію діоксид), філохінон,  міді карбонат,  калію йодид, барвник – заліза оксид жовтий, ціанокобаламін.

Властивості

Науково підтверджені  властивості  вітамінів та мінералів*.

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезу гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів у дітей, сприяє збереженню структури кісток.

Вітамін C має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканин. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводневому, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також у роботі нирок. У всіх цих випадках вітамін приймає участь у засвоєнні кальцію та в забезпеченні взаємодії кальцію і вітаміну D.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижує кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системах.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, сприяє нормальному функціонуванню Т-лімфоцитів, надаючи їм імуномоделюючої дії. Має антиоксидантні властивості.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем, рості та розвитку дитини, формуванні його інтелектуальних здібностей.

Рекомендації щодо застосування

вітамінно-мінеральний комплекс з 13 вітамінів та 7 мінералів в жувальних таблетках з приємним смаком фруктів може бути рекомендований для застосування в раціонах харчування дітей, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, В1, B2, B6, B12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), вітаміну К1, фолієвої кислоти,  D-біотину, та мінеральних речовин:  кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду.

Поповнення нестачі вітамінів та мінеральних речовин у дітей 7-14 років.

Допомагає підтримувати оптимальний склад раціону харчування дитини, що сприяє:

правильному фізичному та інтелектуальному розвитку дитини;

зміцненню захисних сил організму дитини у  сезон поширення застудних захворювань;

підтримці оптимального функціонального стану  нервової системи в період адаптації до школи.

Застереження

не слід вживати дітям, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, порушення вуглеводного обміну. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.  Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем-педіатром. Дітям, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

дітям від 7 до 14 років по 1 таблетці на добу під час вживання їжі.

Тривалість споживання:  2-3 тижні. При необхідності можна повторити через місяць після узгодження з лікарем.

Форма випуску

таблетки жувальні, масою 1740 мг.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Виробник

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): ТОВ “Такеда Україна”, 03110, Україна, м. Київ, вул. Солом’янська, 11. Контактний номер телефону: +38 (044) 390 09 09.

Найменування та місцезнаходження виробника: “Eagle Nutritionals, Inc.”, 111 Commerce Road, Carlstadt, NJ 07072, USA.

Найменування та місцезнаходження пакувальника: “Unipharm, Inc.”, 75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut (CT) 06705, USA.

* Літературні джерела:

  1. World Health Organization/Food and Agriculture Organization. Vitamin and mineral requirements in human nutrition, 2nd ed.: WHO/FAO, 2004.
  2. European Food Safety Authority (2006) Tolerable Upper Intake Levels for Vitamins and Minerals by the Scientific Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (NDA) and Scientific Committee on Food (SCF). Parma: European Food Safety Authority.
  3. The Role of Nutrition in Active and Healthy Ageing. JRC Science and policy reports (2014).
Автор: Ирина Бородина Дата последнего обновления: 11.10.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Витрум юниор плюс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Витрум юниор плюс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Витрум юниор плюс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Взрослые детская форма выпуска
Дети с 7-ми лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики индивидуальная непереносимость некоторых компонентов
Диабетики по назначению врача
Водители данных о влиянии нет

Найдено 2340 аптек

Аптекарь
Ирпень, ул.Шевченко 3
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Unipharm
от 178,36
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Юнифарм
от 224,63
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Василия Липковского 25
Витрум юниор плюс №30
Юнифарм Инк.(США)
от 241,56
Сеть Аптек "Рецептика"
Обухов, ул.Каштановая 2
Витрум юниор плюс таб.жув.#30
ИГЛ НУТРИТИОНАЛС ИНК. США
от 197,20
Сеть Аптек "Рецептика"
Винница, пр.Коцюбинского 5
Витрум юниор плюс таб.жув.#30
ИГЛ НУТРИТИОНАЛС ИНК. США
от 187,10
Аптекарь
Киев, ул.Антоновича 170/172
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Unipharm
от 181,93
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Юнифарм
от 207,41
Витамин
Киев, пр.Правды 3А
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Аптека OLFA
Киев, пр.Петра Григоренко 43
Витрум юниор плюс таб.жев. №30*
ЮНИФАРМ ИНК. США
от 169,10
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,59
Аптека 911
Мариуполь, пер.Нахимова 5А
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Полтава, ул.Зеньковская 6Р
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Холодногорская 11
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Львов, ул.Пасечная 70
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Богородчаны, ул.Тараса Шевченко 55
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Кооперативная 1
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Вознесенск, ул.Центральная 6/1
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 151,34
Аптека 911
Харьков, ул.Ахсарова 21
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Гадяч, ул.Полтавская 13
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Витрум юниор плюс таб. №30
Игл Нутрионалс, США
от 205,20
Аптека
Опошня, ул.Независимости 2А
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Чутово, ул.Полтавский путь 114
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Кролевец, ул.Леси Украинки 2В
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Полтава, ул.Ивана Мазепы 49
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Котельва, ул.Полтавский путь 217
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Харьков, ул.Пушкинская 20
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 155,72
Аптека
Шостка, ул.Свободы 21
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Сумы, ул.Роменская 90
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека SANATA №1
Киев, ул.Гоголевская 27
Витрум юниор плюс табл №30
Юнифарм
от 204,72
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Вячеслава Черновола 46Б (магазин Фора)
Витрум юниор плюс таб.жев. №30*
ЮНИФАРМ ИНК. США
от 144,70
Аптека
Харьков, ул.Мироносицкая 97
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека
Изюм, ул.Гагарина 18/2
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Красилов, пер.Циолковского 7
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Молодёжная 32
Витрум юниор плюс таб.жев. №30*
ЮНИФАРМ ИНК. США
от 176,80
Аптека оптовых цен
Славута, ул.Садовая 5
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека №4 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Крепостная 10/Школьная 42
Витрум юниор плюс таб. №30
Игл Нутрионалс, США
от 178,60
Аптека 911
Стрый, ул.Зеленая 21
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Городок, ул.Перемышльская 14Г
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Черкассы, ул.Вячеслава Черновола 53
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Радивилов, ул.Четвертного 9А
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Юнифарм
от 204,53
Аптека 911
Никополь, ул.Электрометаллургов 20
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 64
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Верхнеднепровск, пр.Шевченка 14
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека 911
Киев, пр.Владимира Маяковского 26
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Шостка, ул.Свободы 23
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Генерала Родимцева 1
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Славутич, пл.Привокзальная 6
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80
Аптека оптовых цен
Антоновка, ул.Высокосная 15
Витрум юниор плюс табл. жев. фл. №30
EAGLE NUTRITIONALS INC
от 160,80

Просмотренные товары

Витрум юниор плюс таблетки жев. №30
Витрум юниор плюс
таблетки
Игл Нутритионалс Инк., США
Цены в аптеках

Новинки

Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Top