Ганатон инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Ганатон таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №40 (10х4)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: ітоприду гідрохлорид;

1 таблетка містить 50 мг ітоприду гідрохлориду;

допоміжні речовини: лактози гідрат, крохмаль кукурудзяний, кармелоза, кислота кремнієва безводна, магнію стеарат;

оболонка таблетки: гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (Е 171), віск карнаубський.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, білого кольору, круглої форми, з рискою з одного боку та тисненням «НС 803» з іншого.

Фармакотерапевтична група

Стимулятори перистальтики. Код АТХ А03F A07.

 Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ітоприду гідрохлорид активує пропульсивну моторику шлунково-кишкового тракту завдяки антагонізму з допаміновими D2-рецепторами та інгібуючій активності ацетилхолінестерази. Ітоприду гідрохлорид активує вивільнення ацетилхоліну та інгібує його розпад. Ітоприду гідрохлорид також чинить протиблювотну дію завдяки взаємодії з D2-рецепторами, локалізованими в хеморецепторній тригерній зоні, що було продемонстровано дозозалежним інгібуванням апоморфініндукованого блювання у тварин.Дія ітоприду гідрохлориду є високоспецифічною відносно верхніх відділів шлунково-кишкового тракту.

Ітоприду гідрохлорид не впливає на рівень гастрину в сироватці крові.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Ітоприду гідрохлорид швидко та практично повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Його відносна біодоступність становить 60 %, що пов’язано з ефектом «першого проходження» через печінку. Їжа не впливає на біодоступність. Після застосування 50 мг ітоприду гідрохлориду Сmax досягається через 0,5 – 0,75 години та становить 0,28 мкг/мл. При подальшому застосуванні лікарського засобу в дозах від 50 до 200 мг 3 рази на день впродовж 7 днів фармакокінетика ітоприду гідрохлориду та його метаболітів була лінійною з мінімальною кумуляцією.

Розподіл. Приблизно 96 % ітоприду гідрохлориду зв’язується з білками плазми (переважно з альбуміном). Зв’язування з α1-кислим глікопротеїном становить менше 15 %.

Метаболізм. Ітоприду гідрохлорид активно біотрансформується в печінці. Ідентифіковано 3 метаболіти, тільки один з яких виявляє незначну активність, що не має фармакологічного значення (приблизно 2 – 3 % ітоприду гідрохлориду). Первинним метаболітом є N-оксид, що утворюється в результаті окиснення четвертинної аміно-N-диметильної групи.

Ітоприду гідрохлорид метаболізується під дією флавінзалежної монооксигенази (FMO3). Кількість та ефективність ізоферментів FMO у людини може відрізнятися залежно від генетичного поліморфізму, який інколи призводить до розвитку аутосомно-рецесивного стану, відомого під назвою триметиламінурія (синдром «рибного запаху»). У пацієнтів, хворих на триметиламінурію, Т1/2 збільшується.

Згідно з даними фармакокінетичних досліджень in vivo ітоприду гідрохлорид не чинить інгібуючої або індукуючої дії відносно CYP2C19 та CYP2E1. Застосування ітоприду гідрохлориду не впливає на вміст CYP або активність уридиндифосфатглюкуронізилтрансферази.

Виведення. Ітоприду гідрохлорид та його метаболіти виводяться переважно з сечею. Ниркова екскреція ітоприду гідрохлориду та його N-оксиду становила 3,7 % та 75,4 % відповідно після одноразового внутрішнього застосування лікарського засобу здоровим добровольцям у терапевтичній дозі.

Термінальний Т1/2 ітоприду гідрохлориду становив приблизно 6 годин.

Клінічні характеристики

Показання.

Купірування шлунково-кишкових симптомів функціональної невиразкової диспепсії (хронічного гастриту), а саме:

  • здуття живота;
  • відчуття швидкого насичення;
  • біль та дискомфорт у верхній частині живота;
  • анорексія;
  • печія;
  • нудота;
  • блювання.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до ітоприду гідрохлориду та інших компонентів препарату.
  • Стани, при яких підвищення скорочувальної активності шлунково-кишкового тракту може бути шкідливим, наприклад при шлунково-кишковій кровотечі, механічній обструкції або перфорації.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Метаболічні взаємодії не очікуються у зв’язку з тим, що ітоприду гідрохлорид первинно метаболізується флавінмонооксигеназою, а не ізоферментами системи цитохрому Р450.

Ніяких змін щодо зв’язування з білками при одночасному застосуванні з варфарином, діазепамом, диклофенаком натрію, тиклопідину гідрохлоридом, ніфедипіном та нікардипіну гідрохлоридом не спостерігалося. У зв’язку з тим, що ітоприду гідрохлорид має гастрокінетичний ефект, він може впливати на всмоктування інших лікарських засобів, що застосовуються одночасно перорально.

З особливою обережністю слід застосовувати лікарські засоби з вузьким терапевтичним індексом, уповільненим вивільненням або з кишковорозчинною оболонкою.

Противиразкові лікарські засоби, такі як циметидин, ранітидин, тепренон та цетраксат, не впливають на прокінетичну дію ітоприду гідрохлориду.

Антихолінергічні лікарські засоби можуть знижувати дію ітоприду гідрохлориду.

Особливості застосування

Ітоприду гідрохлорид посилює дію ацетилхоліну та може призвести до холінергічних побічних ефектів. Дані про довготривале застосування відсутні.

Загалом, ітоприду гідрохлорид пацієнтам літнього віку слід призначати з доцільною обережністю та подальшим спостереженням, враховуючи підвищену частоту погіршеної функції нирок, печінки, супутніх захворювань або супутню терапію іншими лікарськими засобами у таких пацієнтів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Фертильність

Даних щодо впливу ітоприду на фертильність людини немає; однак дослідження на тваринах не виявили шкідливого впливу ітоприду.

Вагітність

Дані про застосування ітоприду вагітними жінками відсутні або обмежені (менш 300 випадків результатів вагітності). Дослідження на тваринах не виявили ніякого прямого чи непрямого шкідливого токсичного ефекту на репродуктивну функцію. Як профілактичний захід бажано відмовитися від застосування ітоприду під час вагітності.

Годування груддю

Ітоприд виділяється з грудним молоком у тварин, але щодо виділення ітоприду з грудним молоком у людини даних недостатньо. Ризик для дитини, що знаходиться на грудному вигодовуванні, не може бути виключений. Рішення про припинення грудного вигодовування або припинення/ призупинення прийому ітоприду слід приймати з огляду на користь грудного вигодовування для дитини і користь лікування для жінки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Інформація щодо можливого впливу на швидкість реакції відсутня, але під час вирішення питання щодо керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами необхідно врахувати можливість виникнення запаморочення.

Спосіб застосування та дози.

Для дорослих рекомендована доза становить150 мг на добу (по 1 таблетці (50 мг) 3 рази на день перед прийомом їжі). Зазначена доза може бути знижена з урахуванням віку пацієнта та симптомів (див. «Особливості застосування»).

Під час клінічних досліджень тривалість застосування ітоприду гідрохлориду становила до 8 тижнів.

Діти

Безпека застосування ітоприду гідрохлориду дітям віком до 16 років не встановлена.

 Передозування. Лікування. У разі надмірного передозування необхідно вжити звичайних заходів щодо промивання шлунка та провести симптоматичне лікування. Побічні реакції.

Нижченаведені побічні реакції спостерігалися з наведеною частотою у 998 пацієнтів, які отримували ітоприд в 4 клінічних плацебо-контрольованих дослідженнях, 4 клінічних порівняльних дослідженнях і 13 неконтрольованих інтервенційних клінічних дослідженнях зі стандартною добовою дозою ітоприду 150 мг або менше. Побічні реакції класифіковано за системами органів (згідно з MedDRA) та за частотою виникнення: часті ( від> 1/100 до <1/10) і нечасті (від> 1/1000 до <1/100). У категоріях «дуже часто» (> 1/10), «рідко» (від> 1/10 000 до <1/1000) та «дуже рідко» (<1/10 000) побічних реакцій не виявлено.

Шлунково-кишкові розлади: часті – біль у животі, діарея; нечасті – підвищене слиновиділення.

Розлади з боку нервової системи: нечасті – запаморочення, головний біль.

Розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини: нечасті – висипання.

Лабораторні дослідження: нечасті – підвищений рівень амінотрансферази, знижене число білих кров'яних тілець.

Побічні реакції зі спонтанних повідомлень, про які повідомлялось у ході постмаркетингового застосування Неможливо точно оцінити частоту виникнення за наявними даними. З боку системи крові та лімфатичної системи: лейкопенія, тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: гіперчутливість, включаючи анафілактоїдну реакцію.

З боку ендокринної системи: підвищений рівень пролактину в крові.

З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, тремор.

З боку травної системи: діарея, запор, біль у животі, підвищене слиновиділення, нудота.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: жовтяниця.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: висипання, еритема і свербіж.

Порушення з боку репродуктивної системи та молочних залоз: гінекомастія.

Лабораторні дослідження: підвищення рівнів АСТ, АЛТ, ГГТ, лужної фосфатази, білірубіну в крові.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

10 таблеток у блістері, по 4 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Майлан ЕПД Г.К., Катзияма Плант, Японія / Mylan EPD G.K., Katsuyama Plant, Japan.

Місцезнаходження

2-1, Інокучі 37, Катзияма, Фукуй 911-8555, Японія/ 2-1, Inokuchi 37, Katsuyama, Fukui 911-8555, Japan.

Дата последнего обновления: 26.11.2017
Аннотация (инструкция по применению) продукта Ганатон, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ганатон, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ганатон с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/12614/01/01 от 04.09.2017 (приказ 1049(2))
АТХ-классификация A03FA07 - Мозаприд
Действующие вещества итоприд
Взрослые Разрешено
Дети с 16-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью может быть головокружение

Найдено 927 аптек

Фарм-союз
Киев, пр.Владимира Маяковского 18А
Ганатон таб.50 мг №40
Абботт Лабораториз Нидерланды
от 270,97
Алтея
Бровары, ул.Гагарина 5
Ганатон табл., п/плен. обол., по 50 мг №40 (10х4)
АББОТТ
от 276,58
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.23-го Августа 13А
Ганатон,таб.50мг№40
Аббот
есть
D.S.
Львов, ул.Черновола 57А
Ганатон табл п/о 50 мг н 40
Аббот
от 285,18
Сеть Аптек "Рецептика"
Полтава, ул.Шевченка 31
Ганатон таблетки 50мг №40
Abbott Japan (Япония)
от 294,00
Сеть Аптек "Рецептика"
Винница, ул.Пирогова 46
Ганатон таблетки 50мг №40
Abbott Japan (Япония)
от 292,90
Аптека интернет цен
Никополь, ул.Электрометаллургов 24а
Ганатон таб. п/об. 50 мг №40
Аббот ЯПОНИЯ
от 262,46
Полимед
Одесса, ул.Балковская 28
Ганатон таб.п/о 50мгn40
ABBOT LAB
от 262,26
Полимед
Одесса, ул.Святослава Рихтера 148/1
Ганатон таб.п/о 50мгn40
ABBOT LAB
от 286,15
Полимед
Одесса, ул.Космонавтов 33
Ганатон таб.п/о 50мгn40
ABBOT LAB
от 338,00
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Ганатон таб.п/о 50мг №40
Abbott Dshepen
от 296,60
Витамин
Богуслав, ул.Николаевская 40Б
Ганатон табл. в/о 50мг №40
Lab. Abbott
есть
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Юности 6А
Ганатон таб.п/о 50мг №40
Abbott Dshepen
от 299,50
Аптека низких цен
Каменское, пр.Металлургов 74Д
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 250,74
Аптека Копейка
Днепр, пл.Соборная 14д
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 280,00
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Средняя 24
Ганатон® таблетки, п/плен. обол., по 50 мг №40 (10х4)
Абботт Джепен Ко. Лтд, Японія/Німеччина
от 350,00
Аптека Копейка
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 123/2
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 287,61
Аптека Копейка
Днепр, пр.Героев 30Д
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 259,60
Аптека низких цен
Днепр, ул.Юрия Кондратюка 11
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 241,73
Аптека низких цен
Каменское, пр.Свободы 53
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 259,75
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Панаса Мирного 28/3
Ганатон табл. п/о 50 мг №40
Mylan EPD G.K. Katsuyama Plant (Япония)
от 294,20
Аптека низких цен
Днепр, пр.Слобожанский 2
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 260,87
Аптека низких цен
Днепр, пр.Героев 3
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 250,80
Аптека низких цен
Каменское, бул.Строителей 3И
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 264,12
Аптека низких цен
Днепр, ул.Европейская 8 Б
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 268,27
Сатурн-Фарм
Харьков, ул.Чичибабина 2
Ганатон 50мг №40
Аббот СПА
есть
Аптека Копейка
Павлоград, ул.Центральная 27а
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 248,00
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Героев Украины 2В
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 266,26
Аптека Копейка
Павлоград, ул.Западнодонбасская 3А-Д
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 255,60
Аптека низких цен
Днепр, ул.Данила Галицкого 25
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 289,37
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Шахтостроителей 6
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 248,04
Аптека низких цен
Днепр, пр.Александра Поля 1/9
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 264,12
Аптека низких цен
Днепр, пр.Героев 46
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 279,91
Аптека низких цен
Новомосковск, пл.Победы 2
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 274,22
Аптека низких цен
Днепр, ул.Владимира Мономаха 11
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 286,74
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Моторостроителей 64
Ганатон таб. п/об. 50 мг №40
Аббот ЯПОНИЯ
от 267,23
Аптека Копейка
Днепр, бул.Славы 28
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 263,61
Аптека низких цен
Никополь, пр.Трубников 7а
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 262,68
Аптека низких цен
Покров, ул.Героев Украины 4/4
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 258,30
Аптека Копейка
Покров, ул.Центральная 25
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 259,60
Аптека низких цен
Покров, ул.Центральная 52
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 246,36
Аптека Копейка
Никополь, ул.Виктора Усова 47/1
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 264,00
Аптека Копейка
Никополь, ул.Усова 20А
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 267,60
Аптека Шара
Днепр, пр.Героев 3
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 271,60
Аптека низких цен
Днепр, пр.Петра Калнышевского 33
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 262,29
Фарм Склад
Одесса, пр.Академика Глушко 9
Ганатон таб.п/о 50мгn40
ABBOT LAB
от 302,50
Аптека Копейка
Никополь, пр.Трубников 15
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 272,00
Аптека Копейка
Днепр, ул.Пастера 2
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 264,00
Аптека низких цен
Никополь, ул.Электрометаллургов 28
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 248,87
Аптека Копейка
Никополь, ул.Электрометаллургов 33
Ганатон табл. п/о 50мг №40
Abbott Lab.
от 251,60

Рекомендуем посмотреть

Итомед таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №100 (20х5)
Итомед таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №40 (20х2)
Итомед
таблетки
Про. Мед. ЦС, Прага а.т., Чешская Республика
Цены в аптеках
Зирид таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №100 (10х10)
Зирид таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №40 (10х4)
Зирид
таблетки
Зентива
Цены в аптеках
Мотоприд таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №20 (10х2)
Мотоприд таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №10 (10х1)
Мотоприд таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №40 (10х4)
Мотоприд
таблетки
Киевский витаминный завод, АО, г.Киев, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Ганатон таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №40 (10х4)
Ганатон
таблетки
Абботт Лабораториз ГмбХ, Германия
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top