Гексапневмин для детей инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Гексапневмин для детей - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

сироп оранжевого кольору з апельсиновим смаком;

Склад

1 мірна ложка (5 мл) містить біклотимолу — 7,5 мг; фолкодину — 5 мг, хлорфенаміну малеату — 0,5 мг;

допоміжні речовини: етанол 96%, барвник оранжево-жовтий S (Е110), сахароза, гуарова камедь, натрію метилпарагідроксибензоат (Е219), кислоти лимонної моногідрат, натрію цитрат, апельсиновий смаковий агент, вода очищена.

Форма випуску

Сироп.

Фармакотерапевтична група

Комбіновані препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТС R05X.

Фармакологічні властивості

Комбінований препарат. Застосовується для симптоматичного лікування сухого подразливого непродуктивного кашлю, особливо, якщо він раптово виникає ввечері або протягом ночі. Має антимікробні, антигістамінні та протикашльові властивості.

Біклотимол чинить бактерицидну дію відносно стафілококів, стрептококів, мікрококів та коринебактерій. Коагулює білки мікробної клітини.

Хлорфенаміну малеат – антигістамінна речовина, яка впливає на периферичні рецептори Н1, запобігаючи бронхіальним спазмам, має атропінову, седативну, протикашльову дію.

Фолкодин – протикашльовий засіб центральної дії, похідне морфіну. Пригнічує дихальний центр, але меншою мірою, ніж кодеїн.

Поєднання фолкодину з хлорфенаміну малеатом дозволяє досягти оптимальної протикашльової дії завдяки ефекту потенціювання фармакологічної активності.

Показання для застосування

Застосовується для лікування сухого подразливого непродуктивного кашлю у дітей віком від 8 років (якщо маса тіла дитини більше 25 кг) до 15 років. 

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають дітям від 8 до 15 років.

Сироп приймають внутрішньо. Для прийому використовується мірна ложка ємністю 5 мл з градуйованою рискою на рівні 2,5 мл.

  • Діти з масою тіла від 25 кг до 30 кг (приблизний вік 8 – 10 років): 2,5 мл (1/2 мірної ложки) 3 рази на добу з інтервалом не менше 4 годин, але не перевищуючи 6 одноразових доз на добу.
  • Діти з масою тіла від 30 кг до 50 кг (приблизний вік 10 – 15 років): 5 мл (1 мірна ложка) 3 рази на добу з інтервалом не менше 4 годин, але не перевищуючи 6 одноразових доз на добу.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів і обмежуватись лише моментами виникнення кашлю.

Дітям до 8 років – лише за життєвими показаннями у випадках, коли необхідність пригнічення кашлю перевищує ризик від застосування похідного морфіну.

Побічна дія

  • Алергічні реакції (шкірні: кропив”янка, еритема, екзема, пурпура; ангіоневротичний набряк; анафілактичний шок);
  • Лейкопенія, що супроводжується пропасницею;
  • тромбоцитопенія, що проявляється носовими чи ясневими кровотечами;
  • сонливість, зменшення уваги, утруднення дихання, запаморочення, сплутаність свідомості, галюцинації, порушення координації рухів, тремор, сухість у роті, порушення акомодації, затримка сечі, запори, прискорене серцебиття, зниження артеріального тиску, прояви збудження (хвилювання, нервовість, безсоння).

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів препарату, дихальна недостатність, астматичний кашель, захворювання, при яких підвищений ризик затримки сечі, закритокутова глаукома. Для дорослих – період вагітності і лактації.

Передозування

При передозуванні можливі такі симптоми: судоми, утруднення дихання, порушення свідомості, кома.

Лікування передозування – симптоматичне, в спеціальних умовах.

Особливості застосування

Не застосовується для лікування продуктивного кашлю. Цей препарат містить 5,1 % спирту етилового, що відповідає 200 мг спирту на 1 мірну ложку (5,0 мл). З обережністю застосовувати у випадку печінкової та ниркової недостатності. Слід виключити шлунково-езофагеальний рефлекс та бронхіальну астму перед застосуванням препарату. При лікуванні хворих на цукровий діабет або при застосуванні гіпоглікемічної дієти, слід завважити, що препарат містить 1,875 г цукру в 1/2 мірної ложки (2,5 мл) та 3,75 г в 1 мірній ложці (5 мл). Препарат може викликати сонливість, що треба мати на увазі пацієнтам, які керують автотранспортом чи працюють з машинами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не застосовувати разом з препаратами, які підвищують бронхіальну секрецію (муколітики, тощо).

Не слід застосовувати разом з препаратами, які містять спирт або з препаратами, що пригнічують центральну нервову систему (антидепресанти, барбітурати, бензодіазепіни, снодійні, клонідин та споріднені з ним речовини, похідні морфію – знеболюючі та протикашльові засоби, метадон, нейролептики, анксіолітики) – ризик пригнічення діяльності центральної нервової системи.

Не слід застосовувати разом з препаратами, що містять атропін та препарати атропінової групи - можлива затримка сечі, запори, сухість у роті.

Не рекомендується застосовувати з препаратами, які можуть викликати антабусоподібну реакцію зі спиртом – дисульфірам, цефамандол, цефоперазон, латамоксеф, цефалоспорин, хлорамфенікол, хлорпропамід, глібенкламід, гризеофульвін, похідні імідазолу, кетоконазол, прокарбазин та інші – можливий жар, блювання, тахікардія.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі у місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності – 2 роки. Після розкриття флакона – 8 діб.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

200 мл у флаконі та мірна ложка у картонній коробці.

Виробник

Лабораторії Бушара - Рекордаті.

Адреса

68, вул. Маржолен, 92300 ЛЕВАЛЛУА-ПЕРРЕ, ФРАНЦІЯ.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Гексапневмин для детей, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Гексапневмин для детей, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Гексапневмин для детей с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Гексапневмин для детей сироп по 200 мл во флак.
Производитель Лаб. Бушара-Рекордати, Франция
МНН Comb drug
Регистрация № UA/6282/01/01 от 19.04.2007. Приказ № 195 от 19.04.2007
Код АТХ

Просмотренные товары

Гексапневмин для детей сироп по 200 мл во флак.
Гексапневмин для детей
сироп
Лаб. Бушара-Рекордати, Франция
Цены в аптеках

Новинки

Собираетесь в отпуск или на отдых?
Собираетесь в отпуск или на отдых? Возьмите с собой в аптечку.... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Способ применения и дозы Побочные действия Противопоказания Передозировка Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Гексапневмин для детей?

Показать все аптеки, где есть Гексапневмин для детей
Top