Гентамицин-ПОС инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Гентамицин-ПОС - инструкция по применению

Гентамицин-ПОС капли глаз. 5 мг/мл по 5 мл во флак.-кап.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

Діюча речовина: 1 мл розчину містить 5 мг гентаміцину сульфату, які еквівалентні 3 мг гентаміцину;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид (консервант), натрію хлорид, натрію гідрофосфат додекагідрат, натрію дигідрофосфат дигідрат, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Антибіотики.

Код АТС S01A A11.

Показання

Інфекції переднього відділу ока, спричинені патогенними бактеріями, чутливими до дії гентаміцину: кон¢юнктивіт, кератит, блефарит, ячмінь.

Протипоказання

Гіперчутливість до гентаміцину та інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Закапувати по 1 краплі 4 - 6 разів на добу в кон¢юнктивальний мішок.

Звичайно лікування Гентаміцином-ПОС не повинно перевищувати період у 2 тижні або максимально 3 тижні. Точне визначення часу терапії із застосуванням Гентаміцину-ПОС повинно базуватись на оцінці лікаря, яка має враховувати всі фактори, включаючи ефективність лікування, тяжкість симптомів та потенційні побічні ефекти.

Побічні реакції. 

У поодиноких випадках повідомлялось про реакції підвищеної чутливості, які полягали у виникненні тимчасового печіння в очах.

Передозування.

Відомості відсутні.

Застосування у період вагітності або годування груддю

До цього часу дані клінічних випробувань щодо застосування очних крапель Гентаміцин-ПОС під час вагітності та лактації відсутні.

Діти

Застосування препарату Гентаміцин-ПОС для лікування дітей старше 1 року, вагітних і матерів-годувальниць можливе у випадку, якщо на думку лікаря очікуваний лікувальний ефект перевищує ризик розвитку можливих побічних ефектів. Тривалість застосування препарату у даної категорії пацієнтів становить не більше 7 - 10 днів.

Особливості застосування.

Протягом лікування препаратом не слід користуватись контактними лінзами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Відсутня.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії.

Відомості відсутні.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Гентаміцин (який входить до складу препарату Гентаміцин-ПОС у вигляді сульфату) є сумішшю основних олігосахаридів, одержаних з актиноміцетів Micromonospora purpurea. Основними сполуками, які зумовлюють його мікробіологічну дію, є гентаміцини С1, С2 та С. Їх хімічна структура відрізняється лише ступенем метилювання одного з трьох сахарів, які входять до складу молекули.

Гентаміцину властива швидка бактерицидна дія, яка спрямована безпосередньо на бактеріальні рибосоми і полягає в інгібіюванні синтезу білків шляхом переривання нормального циклу рибосомальних функцій. Крім того, гентаміцин індукує неправильне зчитування генетичного коду з мРНК, що призводить до вбудовування неправильної амінокислотної послідовності до утворюваного поліпептидного ланцюга.

Грампозитивні бактерії, на які діє гентаміцин, включають коагулазопозитивні та коагулазонегативні стафілококи, у т. ч. деякі штами, резистентні до дії пеніциліну; β-гемолітичні групи А та негемолітичні стрептококи; Diplococcus pneumoniae. Грамнегативні бактерії, чутливі до гентаміцину, включають деякі штами Pseudomonas aeruginosa, індолпозитивні та індолнегативні види Proteus; Escherichia coli; Klebsiella pneumoniae; Heamophilus influenza та Haemophilus aegypticus; Aerobacter aerogenes; види Neisseria, включаючи Neisseria gonorrhoeae.

Фармакокінетика. Після місцевого застосування гентаміцин абсорбується неушкодженою рогівкою та кон¢юнктивою. Через 15 хвилин гентаміцин було знайдено в гуморальній рідині. Однак гентаміцин не проникає крізь здорову рогівку. Дослідження гуморальної рідини підтвердили, що після застосування очних крапель у неушкодженій рогівці не було досягнуто ефективних антибактеріальних концентрацій препарату.

Основні фізико-хімічні властивості

прозорий розчин без кольору та запаху.

Несумісність

Не відома.

Термін придатності

Термін придатності – 3 роки. Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Після відкриття флакона використовувати препарат не більше 6 тижнів.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25оС, у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 5 мл очних крапель у флаконах-крапельницях, закритих ковпачками із контролем першого розкривання. Флакон вмішують у картонну коробку.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

УРСАФАРМ Арцнайміттель ГмбХ і Ко. КГ

Місцезнаходження

D-66129, Саарбрюкен, Німеччина.

Аннотация (инструкция по применению) медицинского препарата Гентамицин-ПОС, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Гентамицин-ПОС, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Гентамицин-ПОС с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Гентамицин-ПОС капли глаз. 5 мг/мл по 5 мл во флак.-кап.
Производитель Урсафарм Арцнаймиттель ГмбХ и Ко. КГ, Германия
МНН Gentamicin
Регистрация № UA/4644/01/01 от 27.06.2006. Приказ № 411 от 27.06.2006
Код АТХ

Также ищут

Новинки

Слабый иммунитет? Часто болеешь? Поможет натуральный иммуномодулятор Подробней
ГОРЛО ЛІКУВАТИ Малюку і Тату Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top