Новинки

Если мучают ЗАПОРЫ Прелаксан для всей семьи Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Скрыть рекламу

Гепариновая инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Гепариновая - инструкция по применению

Гепариновая мазь по 25 г в тубах
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

однорідна мазь білого кольору з жовтуватим відтінком; склад: 1 г мазі містить гепарину натрію 100 МО, анестезину 40 мг, бензилнікотинату 0,8 мг;

допоміжні речовини: гліцерин дистильований (марка ПК-94), вазелін медичний, стеарин косметичний марки “Д”, олія соняшникова рафінована, емульгатор №1, метилпарабен, пропілпарабен, вода очищена.

Форма випуску

Мазь.

Фармакотерапевтична група

Противарикозні засоби. Гепарин, комбінації.

Код АТС С05В А53.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Гепарин - антикоагулянт прямої дії. Він блокує біосинтез тромбіну, запобігає утворенню фібрину із фібриногену, зменшує агрегацію тромбоцитів і пригнічує активність гіалуронідази. При місцевому застосуванні мазь проявляє антитромботичну, помірну протизапальну та антиексудативну дію. Антикоагулянтний ефект пов'язаний з прямою дією на систему згортання крові за рахунок утворення комплексу з антитромбіном III, який зв'язує плазмові фактори згортання і гальмує гемостаз, стимулює обмінні процеси, грануляцію та епітелізацію тканин.

Анестезин є активним поверхневим місцевоанестезуючим засобом.

Мазь практично нешкідлива, застосування її в високих дозах не чинить негативного впливу на функціональний стан життєво важливих органів і систем, подразнювальної дії на шкірні покриви.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні не чинить системної дії. У системний кровоток всмоктується лише незначна кількість гепарину. Після абсорбції біотрансформується у печінці та в ретикулоендотеліальній системі. Зв'язується з білками плазми на 95 %. Період напіввиведення – 60 - 90 хв. Виводиться нирками.

Показання для застосування

Для місцевого лікування тромбофлебітів поверхневих вен, мігруючих флебітів, у тому числі при хронічній варикозній хворобі та варикозних виразках; при ускладненнях після хірургічних операцій на венах; для лікування асептичних інфільтратів і місцевих набряків, травм, підшкірних гематом, а також уражень м'язів, сухожиль і суглобів; при тромбозі гемороїдальних вен. Застосовують також для лікування гострих тромбофлебітів, у тому числі гострого тромбофлебіту кубітальної вени після повторних ін'єкцій.

Спосіб застосування та дози

Мазь гепаринову застосовують зовнішньо.

На уражену ділянку шкіри наносять легкими втираючими рухами 3 - 10 см мазі 1 - 3 рази на добу. Доза препарату залежить від площі ураженої ділянки.

При тромбофлебіті на уражену ділянку та прилеглі тканини наносять шар препарату товщиною приблизно 1 мм (0,5 - 1 г на ділянку 3 - 5 см) і злегка втирають у шкіру. При трофічній виразці втирають лише в навколишні тканини.

При тромбозі гемороїдальних вен мазь наносять або під пов'язку (у разі екстраанальних вузлів), або вводять у пряму кишку на тампоні. Залежно від характеру захворювання курс лікування становить 1 - 3 тижні.

Дітям препарат наносять тонким шаром на уражену ділянку шкіри і втирають легкими рухами. Разова доза препарату дітям залежить від площі нанесення і може становити 0,5 - 3 см мазі. Препарат застосовують 1-3 рази на добу, тривалість лікування зумовлюється зникненням симптомів захворювання.

Побічна дія

Алергічні реакції (висипи, ангіоневротичний набряк) - рідко. При індивідуальній непереносимості і появі алергічних реакцій гепаринову мазь негайно відміняють і призначають десенсибілізуючі засоби.

Протипоказання

Застосування гепаринової мазі протипоказано при виразково-некротичних процесах у зоні тромбофлебіту, а також при зниженому згортанні крові, при гіперчутливості до препарату.

Передозування

При застосуванні мазі на великих ділянках шкіри можливі системні геморагічні ускладнення. У такому разі препарат відміняють і при необхідності застосовують протаміну сульфат.

Особливості застосування

Не слід наносити мазь гепаринову на відкриті рани і слизові оболонки (щоб уникнути системної резорбції). Рекомендується проводити контроль показників згортання крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Застосування мазі гепаринової може викликати подовження протромбінового часу у хворих, які приймають перорально антикоагулянти.

Ефект мазі посилюється при одночасному застосуванні нестероїдних протизапальних засобів, венотонізуючих засобів.

Умови та термін зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 15° С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 25 г у тубах.

Виробник

РУП "Бєлмедпрепарати".

Адреса

Республіка Білорусь, м. Мінськ, вул. Фабриціуса, 30,

Дозировка Гепариновая мазь , 100 мо/г по 25 г в тубах
Производитель Белмедпрепараты, РУП, Республика Беларусь
МНН Comb drug
Фарм. группа Антитромботические средства.
Регистрация № UA/4717/02/01 от 03.11.2006. Приказ № 726 от 03.11.2006
Код АТХ

Найдено 2412 аптек

Харьков, ул.Полтавский Шлях 152
  (057) 715-49-XX
Гепариновая мазь 25г
Житомирская ФФ ООО
есть
Гепариновая мазь 25г
Нижфарм
есть
Киев, ул.Василия Липковского 25
  (080) 030-71-XX
Гепариновая мазь туба 25г
Житомирская ФФ
есть
Найдено 2412 аптек Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

lf.ua
  (098) 994-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Гепариновая мазь 25г
ДКП "Фармацевтическая фабрика" ООО (Украина, Житом
3350
Гепариновая мазь 25г
Нижфарм АО (Россия, Нижний Новгород)
4670
mixtura.ua
  (0800) 30-03-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Гепариновая мазь 25г туб.
ФАРМ.ФАБРИКА ГКП ООО УКРАИНА ЖИТОМИР
3400
paniapteka.ua
  (044) 353-81-XX
Доставка по Украине "Новой почтой" 15-20 грн
Гепариновая мазь туба 25г
Житомирская ФФ (Украина, Житомир)
3360
Гепариновая мазь 25г
Нижфарм (Россия)
5333
Top