Новинки

Гуна-Бовел устраняет не симптомы, а причину запоров Подробней
Немецкие витамины с Омега-3 Всего 1 капсула в сутки! Подробней
Свежие овощи, фрукты, диарея? Датский пробиотик Оптилакт! Подробней
Высокий уровень холестерина? Липогрейд - позаботься о себе заранее! Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Гепариновая инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Гепариновая - инструкция по применению

Гепариновая мазь по 25 г в тубах
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

однорідна мазь білого кольору з жовтуватим відтінком; склад: 1 г мазі містить гепарину натрію 100 МО, анестезину 40 мг, бензилнікотинату 0,8 мг;

допоміжні речовини: гліцерин дистильований (марка ПК-94), вазелін медичний, стеарин косметичний марки “Д”, олія соняшникова рафінована, емульгатор №1, метилпарабен, пропілпарабен, вода очищена.

Форма випуску

Мазь.

Фармакотерапевтична група

Противарикозні засоби. Гепарин, комбінації.

Код АТС С05В А53.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Гепарин - антикоагулянт прямої дії. Він блокує біосинтез тромбіну, запобігає утворенню фібрину із фібриногену, зменшує агрегацію тромбоцитів і пригнічує активність гіалуронідази. При місцевому застосуванні мазь проявляє антитромботичну, помірну протизапальну та антиексудативну дію. Антикоагулянтний ефект пов'язаний з прямою дією на систему згортання крові за рахунок утворення комплексу з антитромбіном III, який зв'язує плазмові фактори згортання і гальмує гемостаз, стимулює обмінні процеси, грануляцію та епітелізацію тканин.

Анестезин є активним поверхневим місцевоанестезуючим засобом.

Мазь практично нешкідлива, застосування її в високих дозах не чинить негативного впливу на функціональний стан життєво важливих органів і систем, подразнювальної дії на шкірні покриви.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні не чинить системної дії. У системний кровоток всмоктується лише незначна кількість гепарину. Після абсорбції біотрансформується у печінці та в ретикулоендотеліальній системі. Зв'язується з білками плазми на 95 %. Період напіввиведення – 60 - 90 хв. Виводиться нирками.

Показання для застосування

Для місцевого лікування тромбофлебітів поверхневих вен, мігруючих флебітів, у тому числі при хронічній варикозній хворобі та варикозних виразках; при ускладненнях після хірургічних операцій на венах; для лікування асептичних інфільтратів і місцевих набряків, травм, підшкірних гематом, а також уражень м'язів, сухожиль і суглобів; при тромбозі гемороїдальних вен. Застосовують також для лікування гострих тромбофлебітів, у тому числі гострого тромбофлебіту кубітальної вени після повторних ін'єкцій.

Спосіб застосування та дози

Мазь гепаринову застосовують зовнішньо.

На уражену ділянку шкіри наносять легкими втираючими рухами 3 - 10 см мазі 1 - 3 рази на добу. Доза препарату залежить від площі ураженої ділянки.

При тромбофлебіті на уражену ділянку та прилеглі тканини наносять шар препарату товщиною приблизно 1 мм (0,5 - 1 г на ділянку 3 - 5 см) і злегка втирають у шкіру. При трофічній виразці втирають лише в навколишні тканини.

При тромбозі гемороїдальних вен мазь наносять або під пов'язку (у разі екстраанальних вузлів), або вводять у пряму кишку на тампоні. Залежно від характеру захворювання курс лікування становить 1 - 3 тижні.

Дітям препарат наносять тонким шаром на уражену ділянку шкіри і втирають легкими рухами. Разова доза препарату дітям залежить від площі нанесення і може становити 0,5 - 3 см мазі. Препарат застосовують 1-3 рази на добу, тривалість лікування зумовлюється зникненням симптомів захворювання.

Побічна дія

Алергічні реакції (висипи, ангіоневротичний набряк) - рідко. При індивідуальній непереносимості і появі алергічних реакцій гепаринову мазь негайно відміняють і призначають десенсибілізуючі засоби.

Протипоказання

Застосування гепаринової мазі протипоказано при виразково-некротичних процесах у зоні тромбофлебіту, а також при зниженому згортанні крові, при гіперчутливості до препарату.

Передозування

При застосуванні мазі на великих ділянках шкіри можливі системні геморагічні ускладнення. У такому разі препарат відміняють і при необхідності застосовують протаміну сульфат.

Особливості застосування

Не слід наносити мазь гепаринову на відкриті рани і слизові оболонки (щоб уникнути системної резорбції). Рекомендується проводити контроль показників згортання крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Застосування мазі гепаринової може викликати подовження протромбінового часу у хворих, які приймають перорально антикоагулянти.

Ефект мазі посилюється при одночасному застосуванні нестероїдних протизапальних засобів, венотонізуючих засобів.

Умови та термін зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 15° С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 25 г у тубах.

Виробник

РУП "Бєлмедпрепарати".

Адреса

Республіка Білорусь, м. Мінськ, вул. Фабриціуса, 30,

Дозировка Гепариновая мазь , 100 МЕ/г по 25 г в тубах
Производитель Белмедпрепараты, РУП, Республика Беларусь
МНН Comb drug
Регистрация № UA/4717/02/01 от 03.11.2006. Приказ № 726 от 03.11.2006
Код АТХ

Найдено 2987 аптек

Одесса, ул.Канатная 81
  (048) 783-40-XX
Гепариновая мазь 25г туб.
ТОВ"ДКП Фарм.Фабрика", Житомир
5530
Винники, ул.Галицкая 18
  (0800) 30-20-XX
Гепаринова мазь 25 г 100 од жфф
Житомирська ФФ
5430
Найдено 2987 аптек Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

apteka911.com.ua
  (0800) 50-59-XX
Доставка по Украине "Новой почтой" по тарифам перевозчика (заказы менее 100 грн по предоплате)
Гепариновая мазь туба 25г
ТОВ ДКП ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА УКРАИНА
5069
aptekaplus.com.ua
  (067) 421-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Гепариновая мазь 25 г
ФАРМ.ФАБРИКА ГКП ООО УКРАИНА ЖИТОМИР
4888
www.laskavaapteka.ua
  38(050)669-08-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Гепариновая мазь по 25 г
Житомирская ФФ ДКП
4973
Top