Гепароид Зентива инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Гепароид Зентива - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 1 г мазі містить гепариноїду 2 мг (100 Од/мг);

допоміжні речовини: парафін, олія мінеральна, спирт цетостеариловий, кислота стеаринова, віск білий, моногліцериди дистильовані, спирти етоксильовані синтетичні С1214, пропіленгліколь, триетаноламін, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), вода очищена, ароматизатор філігран.

Лікарська форма. Мазь.

Біла мазь, що відноситься до емульсій типу «олія - вода».

Назва і місцезнаходження виробника

АТ «Зентіва». У кабеловни, 130, 102 37 Прага 10, Долні Мєхолупи, Чеська Республіка.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Код АТС C05B A01.

Містить високомолекулярну сполуку гепариноїд з антитромботичною дією, помірним протизапальним і протиексудативним ефектами.

Гепариноїд має антикоагулянтну та ліполітичну дію, що виникає внаслідок активації ліпопротеїнової ліпази, яка розкладає жирні кислоти ліпопротеїнів. У місці запалення або травматичного ураження він зменшує утворення згустків крові, прискорює розсмоктування гематоми, зменшує пухлину (зменшує відчуття натягнення, полегшує біль) та має протизапальну дію.

Враховуючи низьку концентрацію гепариноїду в мазі, навіть у разі його всмоктування, значні системні ефекти не виникають. Підвищена антитромботична дія відзначається тільки в аплікації гепариноїду.

Показання для застосування

Лікування запалення поверхневих вен (зовнішній тромбофлебіт), ділянок запалення навколо вен (перифлебіт), для пом’якшання затверділої шкіри при хронічній венозній недостатності, запалень сухожиль (тендовагініт), післятравматичних набряків та гематом, контузій та вивихів, з метою покращання рубцювання після травм чи операцій, а також при лікуванні свіжих гіпертрофічних та келоїдних рубців.

Протипоказання

Підвищена чутливість до гепариноїду та до будь-яких інших компонентів препарату. Геморагічний діатез, різні форми пурпури, тромбоцитопенія, гемофілія, різноманітні стани зі схильністю до кровотеч. Діти до 14 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Мазь не можна наносити на мокнучі ділянки шкіри, рани, виразки та пухирі, очі та на ділянки навколо очей.

У разі випадкового потрапляння мазі внутрішньо у дитини може виникнути нудота або навіть блювання. У такому випадку необхідно зробити промивання шлунка. Терапія симптоматична.

У разі розладів зсідання крові мазь не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У період вагітності та годування груддю препарат можна застосовувати лише короткочасно за умови обґрунтованих показань, за винятком останніх 3-х місяців вагітності, коли застосовування препарату протипоказане через можливий вплив на перебіг пологів (ризик кровотечі).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Препарат застосовують дітям старше 14 років.

Спосіб застосування та дози

На уражене місце та навколо нього наносять 2–3 рази на день шар мазі товщиною близько 1 мм і злегка втирають її в шкіру.

Курс лікування 1–2 тижні.

При захворюваннях вен можна накласти венозний бандаж. У випадку надмірного та болісного крововиливу на місце, натерте маззю, можна накласти повітронепроникний бандаж, найкраще на ніч. У випадку варикозної виразки мазь слід втирати в шкіру навколо неї.

Передозування

Небезпека передозування при місцевому застосуванні відсутня. Завдяки низькій концентрації активної речовини та її мінімальному всмоктуванню значної системної дії не передбачається.

У разі випадкового приймання внутрішньо можливі поява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальше лікування – симптоматичне.

Побічні ефекти

Зазвичай препарат переноситься добре, лише в поодиноких випадках може виникнути легке подразнення шкіри (почервоніння), яке через деякий час спонтанно зникає.

Протягом курсу лікування може розвинутись реакція підвищеної чутливості до деяких інгредієнтів препарату. До ознак такої підвищеної чутливості належать свербіж, почервоніння, припухлість шкіри, відчуття печіння, шкірні висипання, геморагії, іноді – виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Гепариноїд не можна застосовувати разом з деякими лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в сухому місці при температурі 10–25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 г мазі в тубі; по 1 тубі в упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.
Аннотация (инструкция по применению) продукта Гепароид Зентива, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Гепароид Зентива, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Гепароид Зентива с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Гепароид Зентива мазь 100 ЕД/мг по 30 г в тубах
Производитель Зентива, ООО, Чешская Республика
МНН Heparinoid
Регистрация № UA/9852/01/01 от 10.07.2009. Приказ № 497 от 10.07.2009
Код АТХ

Просмотренные товары

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Помочь печени просто?
Помочь печени просто? С натуральным гепатопротектором Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Скрыть рекламу
Top