Гербион желчегонные инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Гербион желчегонные - инструкция по применению

Гербион желчегонные капли д/перор. прим. по 30 мл во флак.-кап.
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

темно-коричневий розчин з запахом алкоголю та суміші трав’яних екстрактів. В розчині можливе невелике помутніння та випадіння осаду;

Склад

1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 3,7), виготовлений на основі таких лікарських рослин:

Menthae pip. folium (листя м'яти перцевої) - 0,1 г;

Agrimoniae herba (трава парила) - 0,1 г;

Matricariae flos (квітки ромашки лікарської) - 0,035 г;

Carvi fructus (насіння тмину звичайного) - 0,035 г;

Cynarae sicc. extract (екстракт артишоку сухий) - 0,025 г;

допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Форма випуску

Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів. Різні препарати, включаючи комбінації. Код АТС А05А Х10**

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. 

Препарат “Гербіон® краплі жовчогінні” містить лікарські трави, які мають жовчогінну, холекінетичну та спазмолітичну і вітрогонну дію.

Листя артишоку містять гіркоти (цинарин та хлорогенову кислоту), які мають жовчогінну та холекінетичну, гіполіпідемічну та гепатопротекторну дію, стимулюють гепатоцити печінки. Жовчогінний ефект проявляється через півгодини після прийому екстракту артишоку і триває протягом однієї години. Водночас з цим артишок зменшує відчуття переповнення або розтягнення шлунка і усуває спазми. Збільшення відтоку жовчі сприятливо впливає на перетравлення жирів.

М'ята перцева має спазмолітичну, жовчогінну, антисептичну і помірну анестезуючу дію. Основна активна речовина – ментол має спазмолітичну активність та жовчогінну дію.

Ефірна олія трави парила чинить жовчогінну, а також спазмолітичну дію, і тому її застосовують разом з іншими жовчогінними засобами.

Ефірна олія ромашки має протизапальну і спазмолітичну активність.

Ефірна олія тмину чинить вітрогонну і спазмолітичну дію на травний тракт і жовчні протоки. Як вітрогонний засіб тмин посилює виділення газів і усуває відчуття розтягнення травного тракту.

Безперервний та великий потік жовчі попереджує виникнення жовчних каменів та знижує вірогідність інфекції жовчних протоків. Таким чином, ці лікарські рослини збільшують секрецію жовчі і сприяють випорожненню жовчного міхура, поліпшують перетравлення жирів, мають заспокійливу дію при спазмах травного каналу і жовчних протоків, попереджують утворення газів і сприяють їхньому виведенню, зменшують здуття живота.

Фармакокінетика.

Ефірні олії, що входять до складу лікарських рослин, за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються у шлунково-кишковому тракті. В організмі вони в основному зв'язуються з глюкуроновою кислотою і швидко виводяться нирками, у меншому ступені – через шлунково-кишковий тракт. Частина ефірної олії, яка не зазнала метаболічного розпаду, виводиться легенями, а менша кількість – через шкіру. Дані про фармакокінетику гірких активних речових відсутні.

Показання для застосування

  • Невиразкова диспепсія (відчуття переповнення шлунка, метеоризм, спазми) внаслідок недостатньої секреції жовчі.
  • Порушення перетравлювання жирів (особливо після хірургічного втручання з приводу жовчокам'яної хвороби).
  • Як допоміжний засіб при лікуванні і для попередження запалення жовчного міхура жовчовивідних шляхів, дискінетичні розлади жовчовивідних шляхів.

Спосіб застосування та дози

10 - 15 крапель препарату розвести в столовій ложці води і приймати тричі на день під час або після їди. Люди, що перенесли хірургічне втручання з приводу жовчокам'яної хвороби і мають утруднення в перетравлюванні деяких видів їжі, можуть приймати краплі протягом тривалого часу.

Побічна дія

При прийомі рекомендованих доз побічна дія не спостерігалася. Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів препарату.

Протипоказання

Препарат “Гербіон®  краплі жовчогінні” не призначають, якщо раніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів, має місце обструкція жовчних протоків, емпієма жовчного міхура та клубової кишки.

Тяжкий ступінь захворювань печінки та жовчного міхура.

Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають. Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Передозування

Великі дози препарату можуть викликати ознаки сп'яніння.

Особливості застосування

В краплях міститься 75 об. % етилового спирту. В кожній дозі (15 крапель) міститься 0,3 г алкоголю, у зв’язку з цим його не варто давати людям, що повинні утримуватися від алкоголю (наприклад, хворі на алкоголізм), при захворюванні печінки, епілепсії, а також людям з порушенням функції або захворюванням головного мозку.

Препарат у великих дозах може впливати на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами. При цьому відбувається уповільнення реакції під час керування автомобілем або іншими механічними засобами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Оскільки в краплях міститься етиловий спирт, то вони можуть змінювати або посилювати дію інших препаратів.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місті.

Термін придатності – 3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

Скляний флакон з крапельницею 30 мл в картонній коробці.

Виробник

КРКА, д.д., Ново место, Словенія.

Адреса

Ново место, Словенія.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Гербион желчегонные, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Гербион желчегонные, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Гербион желчегонные с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Гербион желчегонные капли д/перор. прим. по 30 мл во флак.-кап.
Производитель КРКА, д.д., Ново место, Словения
МНН Comb drug
Регистрация № UA/3814/01/01 от 09.11.2005. Приказ № 589 от 09.11.2005
Код АТХ

Также ищут

Новинки

Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top