UA RU

Гербион женьшень - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Склад лікарського засобу

діюча речовина: 1 капсула містить женьшеню кореня сухий екстракт стандартизований (4-6:1) з вмістом суми гінзенозидів у вигляді Rgl і Rbl 5-7 % – 350 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171), желатин.

Лікарська форма

Капсули.

Капсули світло-коричневого кольору, наповнені жовтувато-коричневим порошком або гранулятом.

 Назва і місцезнаходження виробника. КРКА, д.д., Ново место, Словенія.

Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія.

Фармакотерапевтична група

Тонізуючі засоби.

Код АТС А1ЗА.

Капсули Гербіон Женьшень містять сухий екстракт кореня женьшеню (Panax Ginseng radicis extractum sicc.). Основними активними речовинами екстракту женьшеню є тритерпенові сапоніни, гінзенозиди, які діють як адаптогени та імуномодулятори. Після застосування женьшеню покращуються розумові та фізичні здібності, загальний стан та опірність організму до інфекційних захворювань. Механізм дії повністю не з’ясований.

Нейроендокринна дія гінзенозидів (через гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозну систему), їх прямий вплив на ферментну систему та імуномоделююча дія встановлюється. Препарат виявляє позитивний ефект на нервову систему, енергетичний метаболізм скелетних м’язів, метаболізм білків, нуклеїнових кислот і жирів, що виражається в покращенні фізичної та розумової працездатності. 

В деяких дослідженнях застосування екстракту женьшеню привело до покращення фізичної та розумової працездатності, що проявляється у покращенні швидкості реакції, працездатності та покращенні функції легенів, а також зниженні рівня лактату в плазмі крові. Також відзначалося покращення когнітивної функції.

Дослідження фармакокінетичних властивостей капсул Гербіон Женьшень не проводилися. Проте проводилися дослідження фармакокінетичних властивостей окремих гінзенозидів. Гінзенозид Rg1 швидко всмоктується і метаболізується після перорального застосування. Більше ніж 99% двоатомних гінзенозидів зв’язується з протеїнами плазми. Виводяться з організму з калом і сечею.

Показання для застосування

  • Тривале та підвищене розумове і фізичне навантаження.
  • Астенічні стани різної етіології.
  • Підвищення опірності організму до стресових ситуацій та несприятливих факторів навколишнього середовища.
  • Період одужання.

Протипоказання

Підвищена чутливість до екстракту женьшеню чи до будь-якого іншого компонента препарату. Зазвичай підвищена чутливість до препарату проявляється у вигляді набряку, висипів та утрудненого дихання. У разі появи симптомів підвищеної чутливості до препарату застосування препарату слід припинити.

Особливі застереження

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовано застосовувати пацієнтам з артеріальною гіпертензією.

Оскільки женьшень може впливати на процеси згортання крові, слід дотримуватися обережності під час прийому препаратів, що впливають на коагуляцію крові.

Хворі на цукровий діабет повинні враховувати, що кожна капсула містить 19,95 мг лактози. Тому перед початком застосування препарату таким пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем через можливість зниження рівня цукру в крові.

Не застосовувати засіб для поглинання вологи, який знаходиться у флаконі.

Інформація щодо неактивних компонентів препарату.

Гербіон Женьшень містить лактозу, тому пацієнти зі спадковою непереносимістю лактози, галактоземією чи синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Враховуючи відсутність клінічних даних щодо застосування женьшеню у жінок під час вагітності та в період годування груддю, застосування препарату таким жінкам не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовані для лікування дітей, оскільки дані щодо застосування препарату пацієнтам даної вікової групи відсутні.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована доза для дорослих становить 1 капсула на добу під час сніданку. Капсули слід ковтати, запиваючи невеликою кількістю води.

Тривалість лікування – 4-8 тижнів. За необхідності курс лікування повторити через 1 місяць.

Максимальна рекомендована доза для дорослих становить 1 капсула. Максимальна тривалість лікування – 8 тижнів.

Передозування

Про випадки інтоксикації екстрактом женьшеню у людини не повідомлялось.

При передозуванні може виникнути порушення сну, нервове збудження, артеріальна гіпертензія, шкірні висипи, діарея. Побічні реакції спостерігались при застосуванні добових доз женьшеню ≥ 15 г.

Побічні ефекти

Захворювання з боку імунної системи. У поодиноких випадках спостерігаються реакції підвищеної чутливості: набряк, висипи або утруднене дихання. Лікування: симптоматичне.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовані особам, які застосовують варфарин.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

30 капсул у контейнері із засобом для поглинання вологи, 1 контейнер у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Категория Общеукрепляющие
Регистрация закончилась
АТХ-классификация A13A - Тонизирующие средства
МНН Женьшень обыкновенный
Действующие вещества женьшеня корень
Производитель КРКА, д.д., Ново место, Словения
Инструкция по применению Гербион женьшень, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Гербион женьшень, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Гербион женьшень с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Top