Гидрокортизон-ПОС инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Гидрокортизон-ПОС мазь глаз. 25 мг/г по 2.5 г в тубах
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: гідрокортизону ацетат;

1 г мазі містить 10 мг або 25 мг гідрокортизону ацетату;

допоміжні речовини: парафін білий м’який, олія мінеральна, ланолін.

Лікарська форма

Мазь очна.

Основні фізико-хімічні властивості: гомогенна жовтувато-біла мазь м’якої консистенції (у вигляді суспензії), вільна від грудок та смужок.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протизапальні засоби. Кортикостероїди. Код АТХ S01В A02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Механізм дії кортикостероїдів досі повністю не з’ясований. Імовірно, кортикостероїди взаємодіють з білковими рецепторами у цитоплазмі чутливих клітин з утворенням комплексу стероїд-рецептор. Після відповідних конформаційних змін комплекс стероїд-рецептор потрапляє у ядро, де впливає на генетичний апарат клітин таким чином, що інгібує синтез певних білків, відповідальних за хемотаксис та імунологічні реакції. Крім цього, за рахунок функціональних змін у лейкоцитах та макрофагах відбувається інгібування запальних та алергічних реакцій. Протизапальна ефективність гідрокортизону зумовлена інгібуванням фосфоліпази А2 – ферменту, необхідного для синтезу арахідонової кислоти, яка є попередником флогогенних речовин – простагландинів та лейкотрієнів. Таким чином, кортикостероїди ефективні при запальних процесах у мезенхімальних тканинах, спричинених інфекціями, алергенами та травмами.

Фармакокінетика

Ступінь проникності гідрокортизону ацетату, яка значною мірою залежить від стану рогівки, суттєво зростає при запаленні або ушкодженні слизових оболонок ока.

Гідрокортизон абсорбується водянистою вологою, рогівкою, райдужкою, судинною оболонкою, циліарним тілом та сітківкою. Спостерігається системна абсорбція, але, імовірно, вона має клінічне значення лише при застосуванні високих доз або при тривалому лікуванні дітей.

Період напіввиведення гідрокортизону з плазми становить приблизно 90 хвилин. Його інактивація відбувається переважно печінкою. Понад 90 % гідрокортизону виводиться нирками у вигляді глюкуроніду. Лише приблизно 0,5 % дози можна знайти у сечі у вигляді вільного кортизолу. Приблизно 90 % гідрокортизону зв’язується з білками крові, з яких приблизно 75 % ‒ зі специфічними транспортними білками.

Показання

Гормональне лікування алергічних, неінфекційних, запальних захворювань кон’юнктиви, рогівки та переднього сегмента очей, а також повік (наприклад, блефариту).

Протипоказання

  • Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин препарату;
  • епітеліальний герпетичний кератит або інші вірусні захворювання ока;
  • бактеріальні інфекції ока;
  • рани та виразкові ураження рогівки;
  • відкрито- та закритокутова глаукома;
  • очний туберкульоз або грибкові інфекції ока.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Спеціальних досліджень лікарських взаємодій препарату не проводили.

Одночасне застосування з іншими препаратами, що можуть підвищувати внутрішньоочний тиск (наприклад атропін або інші антихолінергічні засоби), може призводити до додаткового зростання внутрішньоочного тиску у пацієнтів зі схильністю до таких проявів.

При одночасному застосуванні препарату з іншими місцевими офтальмологічними засобами слід витримувати 15-хвилинний інтервал між нанесеннями, причому мазь гідрокортизону ацетату слід наносити в останню чергу.

Особливості застосування

Під час лікування препаратом не можна носити контактні лінзи.

Під час лікування препаратом слід регулярно перевіряти внутрішньоочний тиск. Оскільки застосування препарату при існуючих бактеріальних, вірусних або грибкових інфекціях очей може погіршити їх перебіг, при подібному застосуванні слід спостерігати за станом рогівки і кришталика пацієнта.

Ланолін, що входить до складу препарату, може спричиняти місцеве подразнення (наприклад контактний дерматит).

Дітей матерів, які у період вагітності застосовували очну мазь гідрокортизону ацетату, слід ретельно обстежити щодо гіпофункції надниркових залоз (гіпоадреналізм).

Під час застосування системних або місцевих препаратів кортикостероїдів можуть траплятися випадки розладів зору. Якщо у пацієнта спостерігаються такі симптоми, як затуманення зору або інші розлади зору, йому потрібно звернутися до лікаря-офтальмолога для встановлення можливих причин, серед яких можуть бути катаракта, глаукома або рідкісні захворювання, такі як центральна серозна хоріоретинопатія (ЦСХ), випадки якої траплялися після застосування системних або місцевих препаратів кортикостероїдів. 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Оскільки після застосування очної мазі гідрокортизону ацетату суттєві кількості діючої речовини можуть потрапляти до організму, слід уникати застосування препарату у період вагітності. Якщо у цей період застосування очної мазі гідрокортизону ацетату є абсолютно необхідним, лікування слід провести у найкоротший термін із застосуванням найнижчих доз.

При тривалому застосуванні кортикостероїдів у період вагітності може спостерігатися внутрішньоутробна затримка росту дитини. У дослідженнях на тваринах кортикостероїди спричиняли розвиток вродженої розщелини піднебіння. Для людини зростання частоти випадків вродженої розщелини піднебіння у дитини внаслідок лікування матері кортикостероїдами впродовж І триместру вагітності ще досліджується. На підставі результатів епідеміологічних досліджень та досліджень на тваринах обговорюється наявність зв’язку метаболічних та серцево-судинних захворювань, що розвинулися у дорослому віці, з внутрішньоутробним впливом кортикостероїдів. При застосуванні кортикостероїдів наприкінці терміну вагітності у плода може розвинутися атрофія надниркових залоз, яка може потребувати проведення замісної терапії з поступовим зменшенням доз.

Годування груддю

Кортикостероїди можуть проникати у грудне молоко. Побічні ефекти, що спостерігаються у немовлят, до цього часу невідомі. Тим не менше, у період годування груддю препарат можна застосовувати лише за серйозними показаннями. Годування груддю слід припинити, якщо для лікування необхідно застосовувати вищі дози препарату.

Фертильність

До цього часу інформації про небажаний вплив препарату на фертильність немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Після застосування очної мазі гідрокортизону ацетату зір може тимчасово погіршуватися через утворення плівки мазі на рогівці, що призводить до зниження швидкості реакції під час керування автомобілем або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Смужку мазі довжиною приблизно 1 см закладають у кон’юнктивальний мішок ураженого ока або наносять на уражену повіку 2-3 рази на добу. Після досягнення бажаного ефекту достатньо 1-2 нанесень на добу.

Зазвичай тривалість лікування не має перевищувати 2 тижнів. Залежно від клінічної картини слід періодично контролювати ефективність лікування, внутрішньоочний тиск та стан рогівки для того, щоб визначити доцільність подовження або зміни терапії.

При нанесенні очної мазі слід уникати контакту наконечника туби з оком або шкірою.

Контактні лінзи слід знімати перед нанесенням препарату та не носити їх протягом курсу лікування.

Діти.

Досвід застосування препарату для лікування дітей відсутній.

Передозування

При належному застосуванні препарату явищ передозування або інтоксикації не очікується. Досі не було встановлено випадків передозування препаратів, що містять гідрокортизон. Отже, інформація щодо специфічних симптомів передозування та його лікування відсутня.

Побічні реакції

Для оцінки частоти побічних реакцій використовується наступна термінологія: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (від ≥ 1/100 до < 1/10), непоширені (від ≥ 1/1000 до < 1/100), поодинокі (від ≥ 1/10000 до < 1/1000), рідкісні (< 1/10000), частота невідома (частота не може бути встановлена на підставі наявних даних).

З боку імунної системи

Поодинокі: алергічні реакції, включаючи контактний дерматит, дерматокон’юнктивіт та екзему повік.

З боку органа зору

Непоширені: у деяких пацієнтів, чутливих до дії кортикостероїдів, тривале лікування офтальмологічними препаратами кортикостероїдів без регулярної перевірки внутрішньоочного тиску може спричиняти зростання внутрішньоочного тиску з пошкодженням зорового нерва, погіршенням гостроти зору або звуженням поля зору.

Поодинокі: екзофтальм, катаракта, розвиток додаткових інфекцій ока (наприклад вірусних, грибкових або бактеріальних інфекцій), поколювання, печіння, мокнучі пухирці після хірургічного видалення катаракти, трофічне ураження рогівки.

Частота невідома: під час місцевого застосування кортикостероїдів при захворюваннях, які призводять до потоншання рогівки або склери, можуть спостерігатися випадки перфорації. Існує інформація про уповільнення загоєння ран, птоз, мідріаз, затуманення зору (див. розділ «Особливості застосування»).

При певних вірусних інфекціях (Herpes simplex) лікування кортикостероїдами потребує суворого медичного нагляду з частим обстеженням щільовою лампою. Одночасне застосування очної мазі гідрокортизону ацетату може маскувати гострі бактеріальні, вірусні та грибкові інфекції рогівки. Оскільки грибкові інфекції рогівки часто розвиваються під час тривалої терапії кортикостероїдами, при попередньо існуючих дефектах рогівки та після завершення терапії слід враховувати імовірність розвитку такої інфекції.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Застосовувати не більше 4 тижнів після першого відкриття туби.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 2,5 г мазі очної в алюмінієвій тубі з поліетиленовим наконечником та ковпачком.

По 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

УРСАФАРМ Арцнайміттель ГмбХ/URSAPHARM Arzneimittel GmbH.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Індустрієштрассе 35, D-66129 Саарбрюкен, Німеччина/

Industriestrasse 35, D-66129 Saarbrucken, Germany.

Дата последнего обновления: 27.05.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Гидрокортизон-ПОС, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Гидрокортизон-ПОС, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Гидрокортизон-ПОС с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 1680 аптек

Аптечный супермаркет "Элитфарм"
Запорожье, бул.Шевченко 16
Гидрокортизон -пос мазь глаз. 10 мг/ г 2,5 г
Урсафарм ГЕРМАНИЯ
от 80,40
Гидрокортизон -пос мазь глаз. 25 мг/г 2,5 г
Урсафарм ГЕРМАНИЯ
от 121,69
Аптека оптовых цен
Александрия, ул.Первомайская 53
Гидрокортизон-пос мазь глаз. 2,5% туба 2,5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ
от 111,90
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Василия Липковского 25
Гидрокортизон-пос мазь глазная 25 мг/г туба 2,5 г
Урсафарм Арцнеимиттель ГмбХ (Германия)
от 132,75
Аптека оптовых цен
Северодонецк, ул.Курчатова 30-А
Гидрокортизон-пос мазь глаз. 10мг/г туба 2,5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ
от 73,87
Сеть Аптек "Рецептика"
Черновцы, ул.Университетская 6
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 121,60
Сеть Аптек "Рецептика"
Чернигов, ул.Рокоссовского 10
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 99,80
Сеть Аптек "Рецептика"
Никополь, пр.Трубников 26
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 99,80
Сеть Аптек "Рецептика"
Львов, ул.Кульпарковская 125Б
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 91,90
Гидрокортизон-пос 2.5% туба 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 142,20
Сеть Аптек "Рецептика"
Запорожье, ул.Авраменко 13
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 108,00
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, ул.Владимира Мономаха 11
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 100,20
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, пр.Гагарина 119
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 146,80
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Гидрокортизон-пос 1% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 82,00
Гидрокортизон-пос 2,5% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 120,98
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Гидрокортизон-пос 1% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 92,94
Гидрокортизон-пос 2,5% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 120,82
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Гидрокортизон-пос гл. мазь 1% 2,5г туба
Урсафарм
от 94,45
Гидрокортизон-пос гл. мазь 2,5% 2,5г туба
Урсафарм
от 134,74
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Гидрокортизон-пос 1% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 101,11
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Гидрокортизон-пос 2,5% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 124,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Гидрокортизон-пос 2,5% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 124,04
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Гидрокортизон-пос 1% 2,5г мазь гл
УРСАФАРМ
от 76,82
Аптека оптовых цен
Владимир-Волынский, ул.Князя Василько 1
Гидрокортизон-пос мазь глаз. 10мг/г туба 2,5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ
от 73,87
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Раисы Окипной 2А (отель Турист)
Гідрокортизон-пос мазь очна 2,5% 2,5г
Ursapharm (Германия) (м)
от 140,00
Реал фарм
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Гидрокортизон-пос гл.мазь 1% 2.5г туб.*
Урсафарм Арцнайміттель ГмбХ, Німеччина
от 105,70
Гидрокортизон-пос гл.м.2.5%2.5
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 130,66
Аптека оптовых цен
Днепр, пер.Крушельницкой 6А
Гидрокортизон-пос гл.м.2.5%2.5
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Гидрокортизон-пос гл.м.1% 2.5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека гормональных препаратов
Киев, бул.Леси Украинки 9
Гидрокортизон-пос мазь глазная 25 мг/г туба 2,5 г
Урсафарм Арцнеимиттель ГмбХ (Германия)
от 132,62
Аптека Олимп
Киев, ш.Харьковское 121 (КГКБ №1, Приемное отделение)
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2,5г
Ursapharm
от 83,07
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Гидрокортизон-пос 2.5% туба 2.5г
Ursapharm (Германия)
от 119,90
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14Г
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2.5г
УРСАФАРМ Арцнайміттель ГмбХ
от 96,70
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Гидрокортизон-пос гл. мазь 1% 2,5г туба
Урсафарм
от 91,28
Гидрокортизон-пос гл. мазь 2,5% 2,5г туба
Урсафарм
от 133,25
Аптека №7 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 10
Гідрокортизон-пос 1% 2,5 г мазь очна туба
Урсафарм
есть
Гідрокортизон-пос 2,5% 2,5 г мазь очна туба
Урсафарм
есть
Аптека OLFA
Киев, ул.Александра Бойченко 7
Гидрокортизон-пос* гл.мазь 1% 2.5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 93,75
Гидрокортизон-пос* гл.мазь 2.5% 2.5г
Урсафарм, Германия
от 119,82
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Гідрокортизон мазь очна. 2,5% туба 2,5г*
Ursapharm
есть
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Гидрокортизон -пос мазь глаз. 10 мг/ г 2,5 г
Урсафарм ГЕРМАНИЯ
от 74,05
Аптека Рецепты здоровья
Боярка, ул.Соборности 51
Гидрокортизон-пос гл. мазь 1% 2,5г туба
Урсафарм
от 91,74
Гидрокортизон-пос гл. мазь 2,5% 2,5г туба
Урсафарм
от 135,42
Аптека OLFA
Киев, ул.Баггоутовская 4
Гидрокортизон-пос* гл.мазь 1% 2.5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 95,00
Аптекарь
Черкассы, ул.Припортовая 34
Гидрокортизон гл.мазь 1% туб.2,5г
Урсафарм
от 109,42
Гидрокортизон-пос гл.мазь 2,5% туб. 2,5г
Урсафарм
от 134,79
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Гидрокортизон-пос мазь глаз. 1% туба 2,5 г
Ursapharm (Германия)
есть
Гидрокортизон-пос мазь глаз. 2,5% туба 2,5 г
Ursapharm (Германия)
есть
АПТЕКА «3і»
Львов, ул.Стрыйская 76-А (2)
Гiдрокортизон-пос 2.5% 2.5г мазь очна
Урсафарм
от 137,37
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Огиенко 55
Гідрокортизон пос очна мазь 25 мг/г туба 2,5% 2,5 г
Урсафарм
от 126,88
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Драгоманова 1
Гідрокортизон пос очна мазь 25 мг/г туба 2,5% 2,5 г
Урсафарм
от 129,40
Аптекарь
Ирпень, ул.Шевченко 3
Гидрокортизон гл.мазь 1% туб.2,5г
Урсафарм
от 92,34
Viridis
Киев, ул.Голосеевская 13А
Гидрокортизон-пос мазь глазная 1% 2,5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ
от 86,95
Гидрокортизон-пос мазь глазная 2,5% 2,5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ
от 128,25
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Гидрокортизон-пос гл. мазь 1% 2,5г туба
Урсафарм
от 93,65
Гидрокортизон-пос гл. мазь 2,5% 2,5г туба
Урсафарм
от 135,63
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Гидрокортизон-пос гл. мазь 1% 2,5г туба
Урсафарм
от 99,79
Гидрокортизон-пос гл. мазь 2,5% 2,5г туба
Урсафарм
от 134,74
Аптекарь
Буча, ул.Энергетиков 4Б
Гидрокортизон-пос гл.мазь 2,5% туб. 2,5г
Урсафарм
от 144,03
Аптека Госпитальных препаратов
Киев, ул.Щусева 34/1
Гидрокортизон - пос мазь глаз., 10 мг/г по 2,5 г в тубах
Урсафарм Арцнайміттель ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
от 108,66
Гидрокортизон - пос мазь глаз., 25 мг/г по 2,5 г в тубах
Урсафарм Арцнайміттель ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
от 138,96
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Гидрокортизон-пос гл. мазь 1% 2,5г туба
Урсафарм
от 91,38
Гидрокортизон-пос гл. мазь 2,5% 2,5г туба
Урсафарм
от 126,42
Аптека Госпитальных препаратов
Киев, ул.Михаила Максимовича 3Д
Гидрокортизон - пос мазь глаз., 10 мг/г по 2,5 г в тубах
Урсафарм Арцнайміттель ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
от 92,34
Аптека ЛТД Феникс Групп
Одесса, ул.Разумовская 14
Гидрокортизон - пос мазь глаз., 10 мг/г по 2,5 г в тубах
Урсафарм Арцнайміттель ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
от 100,00
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Гидрокортизон-пос гл.м.2.5%2.5
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Гидрокортизон-пос гл.м.1% 2.5г
УРСАФАРМ АРЦНАЙМИТТЕЛЬ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Гидрокортизон-пос мазь глаз. 10 мг/г туба 2,5 г №1
Урсафарм Арцнаймиттель Гмбх Германия
от 76,81
Гидрокортизон-пос мазь глаз. 25 мг/г туба 2,5 г №1
Урсафарм Арцнаймиттель Гмбх Германия
от 116,11
Аптека №1 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Парамонова 6
Гидрокортизон мазь глаз. 1% 2,5г имп.
Урсафарм
от 102,33
  • Гидрокортизон-ПОС мазь глаз. 25 мг/г по 2.5 г в тубах
  • Гидрокортизон-ПОС мазь глаз. 10 мг/г по 2.5 г в тубах

Рекомендуем посмотреть

Гидрокортизон мазь глаз. 5 мг/г по 3 г в тубах
Гидрокортизон мазь 1 % по 10 г в тубах
Гидрокортизон таблетки, п/о по 10 мг №100 во флак.
+4
Гидрокортизон
таблетки, мазь
4 производителя
Цены в аптеках
Кортимицин мазь глаз. 1 % по 5 г в тубах
Кортимицин
мазь
Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция
Цены в аптеках
Гидрокортизона ацетат суспензия д/ин. 2.5 % по 2 мл №10 в амп.
Гидрокортизона ацетат суспензия д/ин. 25 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Гидрокортизона ацетат
суспензия
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Гидрокортизон-ПОС мазь глаз. 25 мг/г по 2.5 г в тубах
Гидрокортизон-ПОС мазь глаз. 10 мг/г по 2.5 г в тубах
Гидрокортизон-ПОС
мазь
Урсафарм Арцнаймиттель ГмбХ и Ко. КГ, Германия
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top