Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. С нами 5712 аптек по всей Украине. Узнать больше

Гонал-Ф порошок лиоф. д/приг. р-ра д/ин. 450 МЕ по 0.75 мл №1 во флак. с р-лем: цена в Киеве

Киев Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус
С выбранными фильтрами предложений не найдено
Сообщить, когда товар появится в продаже
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в продаже
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Показання для застосування

 • Ановуляція (включаючи синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) у жінок, що виявилися нечутливими до лікування кломіфену цитратом.
 • Стимуляція розвитку багатьох фолікулів у пацієнток, які піддаються суперовуляції при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), таких як запліднення in vitro (IVF), трансфер гамети до фаллопієвої труби (GIFT) і трансфер зиготи до фаллопієвої труби (ZIFT).
 • ГОНАЛ-фâ разом з препаратом лютеїнізуючого гормону (ЛГ) рекомендований для стимуляції розвитку фолікулів у жінок із тяжкою недостатністю ЛГ та ФСГ(рівень ендогенного ЛГ у крові < 1,2 МО/л).
 • ГОНАЛ-фâ показаний для стимуляції сперматогенезу в чоловіків, які мають уроджений або набутий гіпогонадотропний гіпогонадизм, одночасно з терапією людським хоріонічним гонадотропіном (лХГ).

Спосіб застосування та дози.

Лікування ГОНАЛОМ-фâ слід розпочинати під наглядом лікаря, який має досвід лікування безплідності.

ГОНАЛ-фâ призначений для підшкірного введення. Перед першим застосуванням препарату порошок необхідно розчинити у розчиннику, що додається. Препарат ГОНАЛ-фâ у дозах 450 МО/0,75 мл (33 мікрограми/0,75 мл) та 1 050 МО/1,75 мл (77 мікрограмів/1,75 мл) не можна розчиняти вмістом будь-яких інших контейнерів з ГОНАЛОМ-фâ.

Рекомендації щодо дозування ГОНАЛУ-фâ такі ж, що застосовуються для ФСГ, виділеного із сечі. Клінічна оцінка ГОНАЛУ-фâ показує, що його добові дози, режим застосування та процес моніторингу лікування не повинні відрізнятись від застосовуваних для препаратів, які містять виділений із сечі ФСГ. Проте, коли ці дози застосовували у порівняльному клінічному дослідженні ГОНАЛУ-фâ та ФСГ, виділеного із сечі, ГОНАЛ-фâ виявився більш ефективним, ніж сечовий ФСГ, що виражалось в меншій загальній дозі та коротшому періоді лікування, які необхідні для досягнення преовуляторних умов. Для еквівалентних доз монодозових та багатодозових лікарських форм ГОНАЛУ-фâ була показана їх біоеквівалентність. Рекомендується суворо дотримуватись запропонованих початкових доз, вказаних нижче.

Жінки з ановуляцією (включаючи СПКЯ)

Метою терапії із застосуванням ГОНАЛУ-фâ є розвиток одного дозрілого Граафова фолікула, з якого після введення лХГ вивільниться яйцеклітина.

ГОНАЛ-фâ може бути призначений у вигляді курсу щоденних інўєкцій. У пацієнток, які мають менструації, лікування потрібно розпочинати впродовж перших 7 днів менструального циклу.

Лікування має бути адаптованим відповідно до індивідуальної реакції пацієнтки, яка оцінюється ультразвуковим дослідженням розміру фолікула та (або) рівнем секреції естрогенів. Звичайно застосовується режим, який розпочинається із введення 75-150 МО ФСГ щоденно зі збільшенням дози у разі необхідності, на 37,5 (краще) або на 75 МО з 7-ми або (краще) 14-ти денними інтервалами для отримання адекватної, але не надмірної реакції. Максимальна добова доза звичайно не перевищує 225 МО ФСГ. Якщо пацієнтка не реагує належним чином на лікування протягом 4 тижнів, цей лікувальний цикл припиняють і повторно розпочинають лікування з більшої, ніж у попередньому циклі, початкової дози.

Коли досягнуто оптимальної реакції, необхідно протягом 24-48 годин після останньої ін’єкції ГОНАЛУ-фâ одноразово ввести від 5 000 до 10 000 МО лХГ. Пацієнтці рекомендується цього та наступного дня після введення лХГ мати статеві зносини. Альтернативно може бути проведено внутрішньоматкове запліднення (ВМЗ).

Якщо спостерігається надмірна реакція, лікування необхідно припинити та відмінити введення лХГ (див. розділ “Особливості застосування”). У наступному циклі лікування необхідно розпочати з дози, нижчої від застосовуваної у попередньому циклі.

Жінки, які піддаються оваріальній стимуляції для розвитку багатьох фолікулів перед проведенням запліднення in vitro або інших допоміжних репродуктивних технологій

Режим лікування, який звичайно застосовується для суперовуляції, включає введення дози 150-225 МО ГОНАЛУ-фâ щоденно, починаючи з 2-го або 3-го дня циклу. Лікування продовжують доти, доки не буде досягнуто адекватного фолікулярного розвитку (що оцінюється за сироватковим рівнем естрогенів та (або) за даними ультразвукового дослідження) за допомогою підбору дози відповідно до реакції пацієнтки, яка звичайно не перевищує 450 МО щоденно. Загалом належний фолікулярний розвиток досягається в середньому на 10-й день лікування (у межах від 5 до 20 днів).

Для індукування кінцевого дозрівання фолікулів через 24-48 годин після останньої ін’єкції ГОНАЛУ-фâ проводять разову ін’єкцію лХГ у дозі до 10 000 МО.

Для пригнічення різкого підйому ендогенного ЛГ та контролю за тонічним рівнем ЛГ сьогодні, звичайно, застосовують пригнічуючу регуляцію агоністами гонадотропін-рилізинг-гормону (Гн-РГ). За звичайним протоколом лікування введення ГОНАЛУ-фâ розпочинають приблизно через 2 тижні після початку лікування агоністом і продовжують їх сумісне введення до досягнення належного фолікулярного розвитку. Наприклад, після двох тижнів лікування агоністом починають вводити протягом перших 7 днів по 150-225 МО ГОНАЛУ-фâ. Потім дозу змінюють відповідно до реакції яєчників.

Загальний досвід застосування IVF свідчить, що в цілому частота успішного лікування залишається стабільною протягом перших чотирьох спроб і потім поступово знижується.

Жінки з ановуляцією, спричиненою тяжкою недостатністю секреції ЛГ та ФСГ

У жінок з недостатністю ЛГ та ФСГ (гіпогонадотропний гіпогонадизм) метою терапії із застосуванням ГОНАЛУ-фâ в поєднанні з лютропіном альфа є розвиток єдиного Граафова фолікула, з якого після введення людського хоріонічного гонадотропіну (лХГ) вивільниться ооцит. ГОНАЛ-фâ слід призначати у вигляді курсу щоденних ін’єкцій одночасно з введенням лютропіну альфа. Оскільки такі пацієнтки страждають на аменорею і мають низьку ендогенну секрецію естрогенів, лікування може бути розпочато в будь-який час.

Лікування повинно бути адаптованим до індивідуальної реакції пацієнтки відповідно до даних ультразвукового дослідження розміру фолікула та (або) рівня секреції естрогенів. Рекомендований режим розпочинається з введення 75 МО лютропіну альфа щоденно одночасно з 75-150 МО ФСГ.

Якщо є необхідність у збільшенні дози ФСГ, її найкраще змінювати з 7-14-денними інтервалами на 37,5-75 МО. Може бути прийнятним збільшення тривалості стимуляції протягом одного циклу до 5 тижнів.

Коли досягнуто оптимальної реакції, необхідно протягом 24-48 годин після останньої ін’єкції ГОНАЛУ-фâ та лютропіну альфа одноразово ввести від 5 000 до 10 000 МО лХГ. Пацієнтці рекомендується цього та наступного дня після введення лХГ мати статеві зносини. Альтернативно може бути проведено внутрішньоматкове запліднення (ВМЗ).

Необхідно брати до уваги підтримку лютеальної фази, оскільки відсутність речовин з лютеотропною активністю (ЛГ/лХГ) після овуляції може спричинити передчасну недостатність жовтого тіла.

Якщо спостерігається надмірна реакція, лікування необхідно припинити та відмінити введення лХГ. У наступному циклі лікування необхідно розпочати з дози ФСГ, нижчої від застосовуваної у попередньому циклі.

Чоловіки з гіпогонадотропним гіпогонадизмом

ГОНАЛ-фâ слід вводити у дозі 150 МО тричі на тиждень одночасно із введенням лХГ протягом щонайменше 4 місяців. Якщо після цього у пацієнта не буде спостерігатись реакція, комбіноване лікування може бути продовжене. Сучасний клінічний досвід свідчить про те, що для досягнення сперматогенезу за необхідності лікування можна продовжувати щонайменше до 18 місяців.

Інструкції із застосування

Препарат ГОНАЛ-фâ у дозі 450 МО/0,75 мл (33 мікрограми/0,75 мл) необхідно розводити перед застосуванням у 1 мл розчинника, що додається.

Препарат ГОНАЛ-фâ у дозі 1050 МО/1,75 мл (77 мікрограмів/1,75 мл) необхідно розводити перед застосуванням у 2 мл розчинника, що додається.

ГОНАЛ-фâ 450 МО/0,75 мл або 1050 МО/1,75 мл не можна розводити вмістом будь-яких інших контейнерів з ГОНАЛОМ-фâ.

Шприц, який попередньо заповнений розчинником та додається до упаковки, повинен використовуватись лише для розчинення препарату, після чого його необхідно позбавитись відповідно до вимог місцевого законодавства. Набір шприців для введення, градуйованих в одиницях ФСГ, постачається в упаковці з ГОНАЛОМ-фâ. Альтернативно можна використовувати шприц об¢ємом 1 мл, градуйований у мл, з попередньо вставленою голкою для підшкірного введення. Кожний мл розведеного розчину містить 600 МО р-лФСГ.

У наведеній нижче таблиці подаються об’єми, рекомендовані для введення призначеної дози:

Доза (МО)
Об’єм (мл)
75
0,13
150
0,25
225
0,38
300
0,50
375
0,63
450
0,75

Індивідуальні флакони з одержаним розчином призначені для використання тільки одним пацієнтом. Пацієнт повинен розвести препарат та ввести його безпосередньо після одержання розчину. Наступну ін’єкцію слід робити в той же час наступного дня.

Розведений розчин не можна вводити, якщо він містить сторонні частки або не є прозорим.

Побічна дія. 

Лікування жінок

Дуже поширені побічні ефекти (> 1/10)

 • Оваріальні кісти.
 • Місцеві реакції різного ступеня вираженості, від незначного до значного (біль, почервоніння, синці, набрякання та (або) подразнення у місці ін’єкції).
 • Головний біль.

Поширені побічні ефекти (>1/100, < 1/10)

 • Незначний або помірний синдром гіперстимуляції яєчників (СГСЯ).
 • Біль у черевній порожнині та шлунково-кишкові симптоми, такі як нудота, блювання, діарея, абдомінальні коліки та здуття.

Нечасті побічні ефекти (>1/1 000, <1/100)

 • Тяжкий СГСЯ.

Поодинокі побічні ефекти (>1/10 000, < 1/1 000)

 • Перекручування яєчника, ускладнення СГСЯ.

Дуже поодинокі побічні ефекти (< 1/10 000)

 • Тромбоемболія, звичайно пов’язана з тяжким СГСЯ.
 • Незначні системні алергічні реакції (еритема, висип, набрякання обличчя, уртикарія, набряк, труднощі з диханням). Також повідомлялось про серйозні випадки алергічних реакцій, включаючи анафілактичні реакції.
 • Прояви або погіршення стану при астмі.

Лікування чоловіків

Дуже поширені побічні ефекти (> 1/10)

 • Місцеві реакції різного ступеня вираженості, від незначного до значного (біль, почервоніння, синці, набрякання та (або) подразнення у місці ін’єкції).

Поширені побічні ефекти (>1/100, < 1/10)

 • Гінекомастія, варикоцеле.
 • Акне.
 • Збільшення маси тіла.
Показать полную инструкцию
Top