Грипколд таблетки №4

Цены в аптеках

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

білі, круглі, плоскі таблетки з можливими

ледь помітними вкрапленнями світло-сірого кольору, з фаскою та насічкою на

одній стороні;

Склад

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілпропаноламіну гідрохлориду 25 мг, кофеїну безводного 30 мг;

допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксилбензоат, бензойна кислота, натрію крохмальгліколят, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, крохмаль, полівінілпіролідон

К-30.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АТС N02ВЕ51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.Фармакологічні властивості таблеток зумовлені діючими речовинами, які входять до їх складу.

Парацетамол забезпечує аналгетичну та жарознижуючу дію за рахунок пригнічення синтезу простагландинів.

Хлорфеніраміну малеат виявляє виражені антигістамінні властивості.

Кофеїн сприяє розширенню судин і поліпшенню кровообігу в головному мозку, потенціює дію парацетамолу.

Фенілпропаноламіну гідрохлорид збуджує альфа - адренорецептори, звужує судини, зменшує набряк і гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і придаткових пазух носа. 

Фармакокінетика. Парацетамол швидко і майже повністю абсорбується із 

шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі крові

досягається  через 2 години після прийому. Парацетамол метаболізується у печінці і виводиться головним чином із сечею у формі глюкуронідних і сульфатних кон`югатів. Менше 5% виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить 1 - 4 години. Препарат рівномірно розподіляється по всіх рідинах організму, приблизно 25% його зв`язується з білками плазми.

Хлорфеніраміну малеат швидко абсорбується із шлунково-кишкового тракту і

розподіляється по всіх тканинах організму. Приблизно 25% зв`язується з білками

плазми.

Фенілпропаноламіну гідрохлорид метаболізується у печінці і кишечнику.

Кофеїн  швидко абсорбується  і розподіляється по всіх тканинах і рідинах

організму, включаючи ЦНС, ембріональні тканини і грудне молоко. Він швидко

метаболізується і виводиться із сечею. Період напіврозпаду у плазмі дорівнює

приблизно 3 годинам. 70% дози виводиться з сечею і лише 3% залишається у незміненому стані.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування гострих респіраторних та інфекційно-запальних захворювань: усунення високої температури, головного болю, міалгії, болю в горлі, набряку слизової оболонки носової порожнини, ринореї, підвищеного сльозовиділення, свербежу слизової оболонки очей та носа. 

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям після 12 років препарат призначають приймати по 1-2 таблетки 3-4 рази на добу, після їди. Максимальна добова доза – 8 таблеток. Курс лікування препаратом становить 4 - 7 днів.

Побічна дія

Побічна дія таблеток зумовлена діючими речовинами, які входять до їх складу.

Парацетамол може спричинювати шкірні алергічні реакції (висипання, свербіж, почервоніння), розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, біль в епігастральній області), анемію, змінювати клітинний склад периферійної крові.

Побічними ефектами фенілпропаноламіну гідрохлориду може бути відчуття тривоги, тремор, безсоння, збудження або слабкість, сплутаність свідомості, зниження апетиту, диспное, підвищення пото- та слиновиділення, порушення виділення сечі.

Хлорфеніраміну малеат може спричинити сонливість.

Кофеїн, стимулюючи центральну нервову систему, може спричинювати збудження, тахікардію, артеріальну гіпертензію.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, кардіоваскулярні порушення (тахікардія, гіпертензія), глаукома, вагітність і лактація, діти до 12 років, печінкова та ниркова недостатність, вроджена гіпербілірубінемія (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона, Ротора), дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, виражена анемія, лейкопенія, підвищена збудливість, виражений атеросклероз, літній вік, ішемічна хвороба серця, гіпертиреоз, гіпертрофія передміхурової залози, цукровий діабет тяжкого перебігу.

Передозування

Передозування препарату може спричинити шкірні алергічні реакції (висипання, свербіж, почервоніння), порушення функції серцево-судинної системи (тахікардія, гіпертензія), печінки (біль у правому підребер’ї), відсутність або зниження апетиту, нудота, блювання, сонливість або безсоння. При перших ознаках передозування припинити застосування препарату. Терапія - симптоматична.

Особливості застосування

Таблетки Грипколд не можна застосовувати особам, робота яких пов¢язана з підвищеною увагою (водій, диспетчер та ін.). Седативний ефект препарату може потенціюватись алкоголем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Таблетки Грипколд не можна застосовувати разом з амантадином, амілоридом, антацидами,ацетилсаліциловою кислотою, атенололом, каптоприлом, хлорамфеніколом, циметидином, кодеїном, скополаміном, пропіфеназоном, снодійними, транквілізаторами, іншими психотропними засобами, з з препаратами, які містять парацетамол. З обережністю призначають у сполученні з інгібіторами МАО.

Умови та термін зберігання

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25ºС.

Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

4 таблетки у стріпі ; 1 стріп у паперовому конверті;

50 конвертів у картонній коробці.

Виробник

„Маті Фармасьютікалс Пвт. Лтд.”(Індія).

Адреса

2, Сурія Пуджа Апартамент, Бодакдев, Ахмедабад-54, Індія.

2, Surya Pooja Apartment, Opp. Judge Bunglow, Bodakdev, Ahmedabad,

Gujarat, PIN = 380054. India

Дата последнего обновления: 04.03.2014

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация R02AA20 - Различные антисептики
Инструкция по применению Грипколд, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Грипколд, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Грипколд с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Грипколд леденцы со вкус. оригин. №200 (8х25) в стрип.
Грипколд таблетки №4
Грипколд мазь по 20 г в бан.
Грипколд леденцы со вкус. оригин. №8
Грипколд
леденцы, таблетки, мазь
Мати Фармасьютикалс Пвт. Лтд., Индия
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top