UA RU
Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. С нами 6520 аптек по всей Украине. Узнать больше

Гриппол нео суспензия д/введ. в/м та п/к 1 доза по 0.5 мл №1 в шпр.

Нет в наличии в Украине
Условия отпуска по рецепту
Категория
Регистрация Закончилась
Показать все

Инструкция для Гриппол нео суспензия д/введ. в/м та п/к 1 доза по 0.5 мл №1 в шпр.

Инструкция указана для Гриппол нео суспензия д/введ. в/м та п/к 1 доза по 0.5 мл №1 в шпр.

Загальна характеристика

основні властивості лікарської форми: безбарвна або з жовтуватим відтінком, злегка опалесцююча рідина.

Гриппол® Нео є вакциною для профілактики грипу тривалентною інактивованою субодиничною ад'ювантною, до складу якої входять протективні антигени (гемаглютинін і нейрамінідаза), отримані з очищених вірусів грипу типів А та В, вирощених на перещеплювальній клітинній лінії нирки собаки Madin-Darby canine kidney (MDCK), зв'язані із водорозчинним високомолекулярним імуноад'ювантом Поліоксидоній® (МНН: Азоксимера бромід).

Склад

Одна імунізуюча доза (0,5 мл) містить:

Діючі речовини:

A/California/7/2009(H1N1) - подібний* 5 мкг

А/Perth/ 16/2009(H3N2) – подібний* 5 мкг

B/Brisbane/60/2008 – подібний* 5 мкг

Поліоксидоній® (Азоксимера бромід) 500 мкг

Допоміжні речовини:

Фосфатно-сольовий буфер  до 0,5 мл

* - штами виробництва Ебботт Біолоджікалз Б.В., Нідерланди.

Склад вакцини Гриппол® плюс відповідає рекомендаціям ВООЗ і рішенню Європейського Союзу щодо складу вакцин для профілактики грипу сезону 2010/2011 для Північної півкулі. Вакцина не містить консерванту та овальбуміну.

Лікарська форма

Суспензія для внутрішньом'язевого і підшкірного введення.

КОД за АТС: J07В В02.

Імунобіологічні властивості

Вакцина викликає формування специфічного імунітету проти грипу. Захисний ефект після вакцинації, як правило, наступає через 8-12 днів і зберігається до 12 місяців, у тому числі у осіб похилого віку. Захисні титри антитіл до вірусів грипу, після щеплення осіб різного віку, визначаються у 83 - 98% вакцинованих.

Введення до складу вакцини імуномодулятора Поліоксидоній, який характеризується широким спектром імунофармакологічної дії, забезпечує підвищення імуногенності і стабільності антигенів, дозволяє підвищити імунологічну пам'ять, суттєво знизити щеплювальну дозу антигенів.

Показання для застосування

Специфічна профілактика грипу у дітей з 3 років, підлітків та дорослих без вікових обмежень.

Імунізація особливо показана:

1. Особам з високим ризиком виникнення ускладнень у випадку захворювання на грип:

  • дорослим, які часто хворіють на ГРВІ, страждають на хронічні соматичні захворювання, у тому числі: хвороби і пороки розвитку центральної нервової, серцево-судинної і бронхо-легеневої систем, бронхіальною астмою, хронічними захворюваннями нирок, цукровим діабетом, хворобами обміну речовин, аутоімунними захворюваннями, хронічною анемією, алергічними захворюваннями, у тому числі алергією на курячі білки, уродженим або набутим імунодефіцитом, ВІЛ-інфікованим;

2. Особам, які по роду своєї професійної діяльності мають високий ризик захворювання на грип або можуть стати джерелом для зараження інших осіб:

  • медпрацівникам, працівникам навчальних закладів, сфери соціального обслуговування, транспорту, торгівлі, міліції, військовослужбовцям та ін.

Спосіб застосування і дози

Вакцинація проводиться щорічно в осінньо-зимовий період. Можливою є вакцинація на початку епідемічного зростання захворюваності на грип. Вакцину вводять одноразово по 0,5 мл внутрішньом'язево або глибоко підшкірно у верхню третину зовнішньої поверхні плеча (у дельтовидний м'яз). У випадку осіб, хворих на імунодефіцит і тих, що проходять імуносупресивну терапію, можливе дворазове введення вакцини по 0,5 мл з інтервалом в 4 тижні.

Перед введенням вакцину слід довести до кімнатної температури і добре струсити.

Протипоказання

  • Алергічні реакції на компоненти вакцини.
  • Гострі інфекційні і неінфекційні захворювання, загострення хронічних захворювань є тимчасовим протипоказанням для проведення щеплень. Планові щеплення проводяться через 2-4 тижні після одужання або в період ремісії. При нетяжких респіраторних та гострих кишкових інфекціях з легким перебігом вакцинацію слід здійснювати після нормалізації температури.

Побічна дія

Вакцина є високоочищеним препаратом, добре переноситься. У місці введення препарату можуть розвинутися реакції у вигляді болю, набряку і почервоніння шкіри. У окремих осіб можливі загальні реакції у вигляді слабкості, головного болю, підвищення температури. Ці реакції, як правило, зникають без лікування через 1-2 дні.

Дуже рідко, як і у випадку будь-якої іншої вакцинації, можуть спостерігатися алергічні реакції, міалгія, невралгія, неврологічні розлади.

Особливості застосування

У день щеплення лікар (фельдшер) проводить огляд щеплюваного з обов'язковою термометрією. При температурі вище 37°С вакцинацію не проводять.

Вакцина непридатна до застосування у шприцах з порушеною цілісністю або маркуванням, при зміні фізичних властивостей (кольору, прозорості), з закінченим терміном придатності, при порушенні умов зберігання.

Застереження

Не вводити вакцину внутрішньовенно!

Кабінети для вакцинації повинні бути оснащені засобами протишокової терапії. Вакцинований повинен перебувати під наглядом медичного працівника протягом 30 хвилин після імунізації.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Вакцина Гриппол® Нео може застосовуватися одночасно з іншими інактивованими вакцинами (за винятком антирабічних). При цьому слід враховувати протипоказання до кожної вакцини, що застосовується. Препарати слід вводити різними шприцами у різні ділянки тіла.

Вакцина може вводитися на фоні базисної терапії основного захворювання. Для пацієнтів, які отримують імуносупресивну терапію, вакцинація може бути менш ефективною.

Вагітність та лактація

Досвід застосування грипозних інактивованих вакцин показує, що вакцинація не має тератогенної або токсичної дії на плід. Рішення щодо необхідності щеплення вагітних приймає лікар у кожному окремому випадку з урахуванням ризику зараження грипом і можливих ускладнень грипозної інфекції. Найбільш безпечною вакцинація є в другому і третьому триместрах вагітності.

Годування груддю не є протипоказанням до вакцинації.

Пакування

Суспензія для внутрішньом'язевого і підшкірного введення по 0,5 мл (1 доза) у одноразових шприцах в контурній чарунковій упаковці. По 1 контурній чарунковій упаковці разом з інструкцією про застосування вкладають у пачку з картону.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

Не заморожувати! Препарат, що підлягав заморожуванню, застосуванню не підлягає.

Умови транспортування

Транспортування усіма видами критого транспорту в світлонепроникних контейнерах при температурі від 2 до 8°С в умовах, що виключають можливість заморожування. Дозволяється транспортування при температурі до 25°С протягом 6 годин.

Термін придатності

1 рік.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Виробник

TOB "ФАРМА ЛАЙФ", Україна (фасування з форми "in bulk" виробництва TOB "Фармацевтична компанія "Петровакс", Росія) (79040, Україна, м.Львів, вул.Д.Апостола, 2, Тел/факс (032) 297-16-88; 297-16-29).

У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:

Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел: (044) 253-52-03;

ДП "Центр імунобіологічних препаратів", 03038, м. Київ, вул. М.Амосова, 5; тел.(044) 275- 24-66 та на адресу підприємства-виробника.

Важно! Данная инструкция по применению является официальной инструкцией производителя, утвержденная и предоставлена Государственным реестром лекарственных средств Украины.
Данная инструкция представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Новинки реклама

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Болит горло?
Болит горло? Быстрое решение Подробней
SOS помощь для ленивого пищеварения
SOS помощь для ленивого пищеварения Попробуй не ферменты Подробней
Мягкое снижение
Мягкое снижение Артериального давления Подробней
Top