Депиофен таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №10

Цены в аптеках

Депиофен таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №10

Склад

діюча речовина: декскетопрофену трометамол;

1 таблетка містить декскетопрофену трометамолу еквівалентно декскетопрофену 25 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

оболонка таблетки: титану діоксид (Е 171), гіпромелоза, поліетиленгліколь 6000, тальк.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки білого або майже білого кольору, з плівковим покриттям та лінією розлому з одного боку.

Фармакотерапевтична група

Протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

Код АТХ M01A E17.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Декскетопрофену трометамол – це сіль пропіонової кислоти, що чинить аналгетичну, протизапальну та жарознижувальну дію і належить до класу нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Механізм її дії базується на зменшенні синтезу простагландинів за рахунок пригнічення циклооксигенази. Зокрема гальмується перетворення арахідонової кислоти в циклічні ендопероксиди PGG2 та PGH2, з яких утворюються простагландини PGE1, PGE2, PGF2a, PGD2, а також простациклін PGI2 та тромбоксани ТхА2 і ТхВ2. Крім цього, пригнічення синтезу простагландинів може впливати на інші медіатори запалення, такі як кініни, що може також опосередковано впливати на основну дію препарату. Пригнічувальна дія декскетопрофену трометамолу на ізоензими циклогенези СОХ-1 та СОХ-2 була виявлена у тварин та людей. Декскетопрофену трометамол чинить ефективну знеболювальну дію, яка розвивається через 30 хвилин після застосування препарату і триває 4-6 годин.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування декскетопрофену трометамолу максимальна концентрація у плазмі крові (Cmax) досягається в середньому через 30 хвилин (15-60 хвилин). Час розподілу та період напіввиведення декскетопрофену трометамолу становлять 0,35 та 1,65 години відповідно. За рахунок високого ступеня зв’язування з білками плазми (99 %) середній об’єм розподілу декскетопрофену трометамолу становить менше 0,25 л/кг. Виведення декскетопрофену трометамолу відбувається, в основному за рахунок глюкуронізації і наступного виведення нирками. Після застосування декскетопрофену трометамолу в сечі виявляється тільки S-(+)-енантіомер, що доводить відсутність його інверсії в R-(+)-енантіомер в організмі людини. При дослідженні фармакокінетики багаторазових доз було показано, що після останнього застосування декскетопрофену трометамолу значення площі під кривою біодоступності (ППК) було не вище, ніж після його одноразового застосування, що доводить відсутність кумуляції препарату. При застосуванні декскетопрофену трометамолу разом із їжею значення ППК не змінюються, однак значення Cmax знижується, а також зменшується швидкість всмоктування (збільшується tmax).

Показання

Симптоматична терапія болю від легкого до помірного ступеня, такого як м’язово-скелетний біль, біль під час менструації (дисменорея), зубний біль та ін.

Протипоказання

Підвищена чутливість до декскетопрофену чи до інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) або до допоміжних речовин препарату.

Якщо речовини з подібним механізмом дії, наприклад ацетилсаліцилова кислота та інші НПЗЗ, спричиняють напади бронхіальної астми, бронхоспазм, гострий риніт або призводять до розвитку поліпів у носі, кропив’янки або ангіоневротичного набряку.

 • бронхіальна астма в анамнезі;
 • свіжі пептичні виразки/кровотеча у травному тракті або при підозрі на їх наявність, а також рецидивні пептичні виразки/кровотеча у травному тракті (два або більше не пов’язаних один з одним епізоди, що це підтверджують) або хронічна диспепсія в анамнезі;
 • наявність в анамнезі шлунково-кишкової кровотечі або перфорації, що пов’язані із застосуванням НПЗЗ;
 • кровотеча у травному тракті, інші активні кровотечі та при порушеннях системи згортання крові;
 • хвороба Крона або неспецифічний виразковий коліт;
 • тяжка серцева недостатність;
 • помірні або тяжкі порушення функції нирок;
 • тяжкі порушення функції печінки;
 • геморагічний діатез або інші порушення згортання крові.
 • ІІІ триместр вагітності або період годування груддю

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Нижченаведені взаємодії лікарських засобів у цілому характеризують препарати класу НПЗЗ.

Комбінації, що не рекомендуються для застосування з препаратом Депіофен:

 • Інші НПЗЗ, у тому числі саліцилати у високих дозах (більше 3 г/добу): збільшується ризик виникнення пептичних виразок за рахунок синергічної дії.
 • Гепарин та антикоагулянти непрямої дії (наприклад варфарин): посилюється дія антикоагулянтів, що може призвести до збільшення часу кровотечі; якщо уникнути такої комбінації немає можливості, необхідний ретельний контроль за станом хворого з відповідним контролем лабораторних показників.
 • Кортикостероїди: підвищується ризик виникнення пептичних виразок та кровотеч у травному тракті.
 • Препарати літію: підвищується рівень літію в крові аж до токсичних значень за рахунок зменшення його виведення нирками.
 • Метотрексат у високих дозах (від 15 мг/тиждень): підвищується рівень метотрексату в крові за рахунок зменшення його виведення нирками, що призводить до токсичної дії на систему крові.
 • Гідантоїн і сульфонаміди: підвищується токсичність цих речовин.

Комбінації, що вимагають обережного застосування з препаратом Депіофен:

 • Діуретики, інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту та антагоністи рецепторів ангіотензину ІІ: декскетопрофен послаблює дію діуретичних засобів та інших антигіпертензивних засобів. У деяких хворих із порушенням функції нирок (наприклад, при зневодненні або у пацієнтів літнього віку з порушенням функції нирок) може погіршитися їх стан при одночасному застосуванні засобів, що пригнічують дію циклооксигенази, з інгібіторами АПФ, антагоністами рецепторів ангіотензину ІІ та антибіотиками групи аміноглікозидів. Як правило, це погіршення має оборотний характер. При застосуванні декскетопрофену одночасно з будь-яким діуретичним засобом треба бути впевненим, що пацієнт не гідратований, а під час лікування проводити контроль функції нирок.
 • Метотрексат в малих дозах (менше 15 мг/тиждень): можливе підвищення токсичної дії на систему крові за рахунок зменшення його виведення нирками; при необхідності застосування такої комбінації необхідний щотижневий контроль картини крові, особливо при наявності навіть незначного зниження функції нирок, а також пацієнтів літнього віку.
 • Пентоксифілін: підвищується ризик кровотеч, тому необхідно спостерігати за пацієнтом та контролювати час кровотечі.
 • Зидовудин: існує ризик збільшення токсичного впливу зидовудину на еритропоез (токсичний вплив на ретикулоцити) аж до розвитку тяжкої анемії через тиждень після застосування НПЗЗ, тому в перші 1-2 тижні після початку терапії НПЗЗ треба проводити контроль аналізу крові з підрахунком кількості ретикулоцитів.
 • Похідні сульфонілсечовини: НПЗЗ можуть посилювати гіпоглікемічну дію препаратів сульфонілсечовини за рахунок їх витіснення зі зв’язків з білками крові.
 • Бета-адреноблокатори: може знижуватись їх антигіпертензивна дія за рахунок пригнічення синтезу простагландинів.
 • Циклоспорин та такролім: посилення токсичної дії цих препаратів на нирки за рахунок впливу НПЗЗ на синтез простагландинів; при застосуванні такої комбінації треба проводити регулярний контроль функції нирок.
 • Тромболітичні препарати: підвищений ризик кровотеч.
 • Інгібітори агрегації тромбоцитів та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС): підвищений ризик розвитку пептичних виразок та кровотеч у травному тракті.
 • Пробенецид: підвищення концентрації декскетопрофену у плазмі крові за рахунок зниження рівня його реальної канальцевої секреції та глюкуронізації; у такому випадку треба проводити корекцію дози декскетопрофену.
 • Серцеві глікозиди: може підвищуватись їх концентрація у плазмі крові.
 • Міфепристон: зменшення його ефективності за рахунок зменшення синтезу простагландинів, тому НПЗЗ не слід застосовувати протягом 8-12 діб після застосування міфепристону.
 • Хіноліни: застосування їх у високих дозах у комбінації з НПЗЗ підвищує ризик розвитку судом.

Особливості застосування

Депіофен застосовувати з обережністю пацієнтам з алергічними реакціями в анамнезі. Слід уникати одночасного застосування препарату з іншими НПЗЗ, у тому числі з інгібіторами циклооксигенази-2. Небажані явища препарату можна звести до мінімуму шляхом застосування мінімально ефективних доз протягом якомога коротшого проміжку часу, необхідного для усунення симптомів. При застосуванні препаратів класу НПЗЗ у травному тракті можуть розвинутися пептичні виразки з/без перфорації та кровотечі (навіть із летальним наслідком). Ці небажані явища можуть виникнути у будь-який період лікування, як із симптомами - передвісниками, так і без них, і вони не залежать від наявності в анамнезі тяжких порушень з боку травного тракту. Якщо при застосуванні декскетопрофену розвинулася шлунково-кишкова кровотеча або пептична виразка, терапію препаратом слід негайно припинити. Ризик розвитку вищезазначених небажаних явищ підвищується пропорційно до збільшення дози НПЗЗ, також підвищений ризик мають хворі з виразкою шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі та особи літнього віку. Під час застосування препарату лікар має ретельно спостерігати за станом пацієнтів, зважаючи на можливу появу шлунково-кишкових кровотеч. Перед початком застосування декскетопрофену трометамолу та при наявності в анамнезі езофагіту, гастриту та/або виразкової хвороби слід, як і у випадку з іншими НПЗЗ, впевнитися, що ці захворювання перебувають у стадії ремісії. Пацієнтам із наявними симптомами патології травного тракту та з захворюваннями травного тракту в анамнезі необхідно проводити контроль щодо порушень з боку травного тракту, особливо на рахунок кровотечі у травному тракті. Для зменшення ризику розвитку небажаних побічних реакцій з боку травного тракту лікар може призначити лікарські засоби, що чинять захисну дію на слизову оболонку травного тракту (мізопростол, інгібітори протонного насоса). Це також стосується хворих, які потребують супутнього призначення низьких доз ацетилсаліцилової кислоти або інших засобів, що підвищують ризик розвитку ускладнень з боку травної системи. Хворих слід проінформувати, що в разі появи дискомфорту в ділянці живота (у першу чергу – шлунково-кишкових кровотеч), особливо на початку лікування, вони повинні повідомляти лікаря. Декскетопрофен може підвищувати в крові рівень азоту сечовини, креатиніну, АСТ та АЛТ. При значному підвищенні рівня АСТ та АЛТ застосування препарату слід припинити. Подібно до інших інгібіторів простагландинів застосування декскетопрофену трометамолу може супроводжуватися побічними реакціями з боку нирок, які можуть призводити до гломерулонефриту, інтерстиціального нефриту, папілярного некрозу, нефротичного синдрому та гострої ниркової недостатності. Декскетопрофен може маскувати симптоми інфекційних захворювань. Пацієнтам із порушеною функцією нирок та/або печінки, артеріальною гіпертензією, серцевою недостатністю препарат треба призначати з обережністю та під наглядом лікаря, оскільки препарат може спричинити появу набряків. Слід бути обережним, застосовуючи декскетопрофен пацієнтам, які приймають діуретики та схильні до гіповолемії, оскільки існує підвищений ризик нефротоксичної дії препарату. Особлива обережність потрібна при призначенні препарату особам із захворюваннями серця в анамнезі, особливо з епізодами серцевої недостатності, оскільки декскетопрофен може спричинити загострення перебігу захворювання. Пацієнти літнього віку найбільше схильні до розвитку у них порушення функції нирок, серцево-судинної системи та печінки. Дуже рідко повідомляли про тяжкі шкірні реакції (деякі – з летальним наслідком), включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса – Джонсона і токсичний епідермальний некроліз. Найчастіше побічні реакції розвиваються на початку лікування, у більшості випадків – у перший місяць лікування. При перших проявах шкірного висипу, ураженні слизових оболонок або інших проявах гіперчутливості препарат слід негайно відмінити.

Жінки, які планують вагітність, можуть застосовувати препарат лише у випадках крайньої необхідності, застосовуючи мінімально можливі дози протягом найкоротшого періоду. Це саме стосується жінок, які не можуть завагітніти або проходять обстеження репродуктивної функції. Декскетопрофен не слід застосовувати у І та ІІ триместрі вагітності, якщо немає необхідності. Треба пам’ятати, що при застосуванні НПЗЗ (це також може стосуватися і декскетопрофену), особливо у високих дозах та при тривалому лікуванні, незначно підвищується ризик розвитку артеріальних тромбоемболій (наприклад інфаркт міокарда, інсульт). Пацієнтам із неконтрольованою артеріальною гіпертензією, декомпенсованою серцевою недостатністю, маніфестною ішемічною хворобою серця, облітеруючим ендартериїтом, цереброваскулярними порушеннями декскетопрофен слід призначати лише після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі та можливого ризику такої терапії. За таким же принципом слід оцінюювати доцільність призначення тривалої терапії декскетопрофеном пацієнтам із факторами ризику виникнення серцево-судинних захворювань, таких як гіперліпідемія, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет та в разі, якщо пацієнт палить.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату в ІІІ триместрі вагітності та у період годування груддю протипоказане. Застосування препарату жінкам у І та ІІ триместрах вагітності можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода, а дозу і тривалість лікування слід скоротити до можливого мінімуму.

Дозу і тривалість лікування зменшити до мінімально можливого рівня.

Пригнічення синтезу простагландинів може несприятливо вплинути на вагітність та/або розвиток зародка та плода. Відповідно до епідеміологічних досліджень застосування препаратів, що пригнічують синтез простагландинів, на ранніх етапах вагітності збільшує ризик викидня, вади серця, гастрошизис. При необхідності застосування декскетопрофену трометамолу жінкам, які планують вагітність, слід призначати найменшу можливу дозу при мінімальній тривалості терапії.

На тлі застосування інгібіторів синтезу простагландинів у ІІІ триместрі вагітності у плода можливе виникнення таких відхилень:

 • серцево-судинна токсичність, наприклад, передчасне закриття артеріальної протоки та гіпертензія у системі легеневої артерії;
 • дисфункція нирок, яка може прогресувати і перейти у ниркову недостатність із розвитком олігогідроамніону.

У матері наприкінці вагітності та у немовляти можливі такі явища:

 • збільшення часу кровотечі за рахунок пригнічення агрегації тромбоцитів, навіть при застосуванні препарату у низьких дозах;
 • пригнічення скоротливої активності матки, що призводить до запізнювання та затримки родової діяльності.

Даних про проникнення у грудне молоко немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами.

Під час застосування декскетопрофену можливі запаморочення та поява загальної втомлюваності, що може вплинути на здатність керувати автотранспортом та працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослі. Залежно від виду та інтенсивності болю рекомендована доза становить 12,5 мг кожні 4-6 годин або 25 мг кожні 8 годин. Добова доза не повинна перевищувати 75 мг. Небажані явища препарату можна звести до мінімуму шляхом застосування мінімально ефективних доз протягом якомога коротшого проміжку часу, необхідного для усунення симптомів. Депіофен не передбачений для тривалої терапії; лікування має бути обмежене часом наявності симптомів. Одночасний прийом їжі зменшує швидкість всмоктування діючої речовини, тому його рекомендується приймати мінімум за 30 хвилин до прийому їжі.

Пацієнти літнього віку. Рекомендується розпочинати лікування з низьких доз. Добова доза становить 50 мг. За умови хорошої переносимості препарату дозу можна підвищити до звичайної.

Порушення функції печінки легкого та помірного ступеня тяжкості. Лікування слід розпочинати з мінімальної рекомендованої дози та під пильним наглядом лікаря. Добова доза становить 50 мг.

Порушення функції нирок легкого ступеня тяжкості. Добова доза препарату – 50 мг.

Діти.

Застосування препарату дітям не вивчали, тому пацієнтам цієї вікової групи призначати декскетопрофен не рекомендується.

Передозування

Симптоматика передозування невідома. Аналогічні лікарські засоби спричиняють порушення з боку травного тракту (блювання, анорексія, біль у животі) і нервової системи (сонливість, вертимо, дезорієнтація, головний біль).

Негайно розпочати симптоматичну терапію, що відповідає клінічному стану пацієнта.

Якщо прийнята доза перевищує 5 мг/кг маси тіла, протягом 1 години слід застосувати активоване вугілля. Виведення декскетопрофену може бути прискорене шляхом гемодіалізу.

Побічні реакції

У нижченаведеній таблиці зазначені побічні реакції, зв’язок яких із декскетопрофеном трометамолом, за клінічними даними, визнаний як мінімально можливий, а також побічні реакції, повідомлення про які були отримані у постмаркетинговий період.

Система органів
Часто
(1-10 %)
Нечасто
(0,1-1 %)
Рідко
(0,01-0,1 % )
Дуже рідко/включаючи окремі випадки
(< 0,01 %)
З боку системи крові
 
 
 
нейтропенія, тромбоцитопенія
З боку імунної системи
 
 
набряк гортані
анафілактичні реакції (анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя)
Порушення обміну речовин
 
 
відсутність апетиту
 
Психічні порушення
 
безсоння, тривожні стани
 
 
З боку нервової системи
 
головний біль, запаморочення, сонливість
парестезії, синкопе (непритомність)
 
З боку органів зору
 
 
 
розпливчастість зору
З боку органів слуху та вестибулярні розлади
 
вертиго
 
шум у вухах
З боку серця
 
пальпітація
 
тахікардія
З боку серцево-судинної системи
 
припливи
артеріальна гіпертензія
 артеріальна гіпотензія
З боку дихальної системи
 
 
брадипное
бронхоспазм, диспное
З боку травного тракту
нудота та/або блювання, біль у животі, діарея, диспепсія
сухість у роті, гастрит, запор, метеоризм
пептична виразка, кровотеча з виразки або її перфорація
панкреатит
З боку печінки
 
 
 
гепатит
гепатоцелюлярні ушкодження
З боку шкіри та підшкірної клітковини
 
висип
кропив’янка, акне, підвищена пітливість
синдром Стівенса– Джонсона, синдром Лайєлла, свербіж, ангіоневротичний набряк обличчя, фотосенсибілізація
З боку опорно-рухового апарату
 
 
біль у спині
 
З боку сечовидільної системи
 
 
поліурія, гостра ниркова недостатність
нефрит або
нефротичний синдром
З боку репродуктивної системи
 
 
порушення менструального циклу, порушення функції передміхурової залози
 
Порушення загального характеру
 
втомлюваність, біль, астенія, регідність м’язів, нездужання
периферичні набряки
 
Лабораторні показники
 
 
 
відхилення показників функції печінки
 

Найчастіше спостерігаються побічні реакції з боку травного тракту. Так, можливий розвиток виразкової хвороби, перфорації або кровотечі у травному тракті іноді з летальним наслідком, особливо у пацієнтів літнього віку. За наявними даними, на тлі застосування препарату можуть з’являтися нудота, блювання, діарея, метеоризм, запор, диспепсія, біль у животі, мелена, блювання з домішками крові, виразковий стоматит, загострення коліту, хвороба Крона. Рідше спостерігається гастрит. Також на тлі застосування НПЗЗ можуть мати місце набряки, артеріальна гіпертензія, серцева недостатність. Як і у випадку застосування інших НПЗЗ, можливий розвиток асептичного менінгіту, який головним чином виникає у хворих на системний червоний вовчак або зі змішаним колагенозом, та реакції з боку крові (пурпура, гіпопластична та гемолітична анемія, рідко – агранулоцитоз та гіпоплазія кісткового мозку). Можливі бульозні реакції, у тому числі синдром Стівенса–Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (дуже рідко). Відповідно до результатів клінічних досліджень та епідеміологічних даних, застосування деяких НПЗЗ, особливо у високих дозах та протягом тривалого часу, може супроводжуватися деяким підвищенням ризику розвитку патології, спричиненої тромбозом артерій (наприклад, інфаркт міокарда або інсульт).

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії світла. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Лабораторіос Нормон С.А.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Ронда де Вальдекаррісо, 6, Трес Кантос, 28760, Мадрид, Іспанія.

Дата останнього перегляду.

Дата последнего обновления: 31.03.2019

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Категория Болеутоляющие
Регистрация UA/13589/01/01 от 22.02.2019 (приказ 464 (2))
АТХ-классификация M01AE17 - Декскетопрофен
МНН Декскетопрофен
Фармгруппа Нестероидные противовоспалительные средства. Производные пропионовой кислоты. Декскетопрофен
Действующие вещества декскетопрофен
Производитель Лаб. Нормон С.А. для "Профарма Интернешнл Трейдинг Лтд", Испания/Мальта
Взрослые разрешено
Дети запрещено
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители с осторожностью, возможно головокружение и повышенная утомляемость

Найдено 1115 аптек

Лекфарм, 36,6
Киев, пр.Василия Порика 3
Депиофен таб. п/о 25мг №10
Профарма
от 82.10
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 52А
Депіофен 25 мг табл. №10
Нормон лаб.
от 88.99
Аптека №6 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Регенераторная 4 (корп. 10/5)
Депиофен 25 мг №10 табл. п/о
Профарма Інтернешнл
от 86.03
Аптека №2 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Феодосийская 1
Депиофен 25 мг №10 табл. п/о
Профарма Інтернешнл
от 93.00
Аптека ТАС
Киев, ул.Институтская 16
Депиофен табл. п/пл.об. 25мг №10
Laboratorios Normon S.A
от 87.30
Мед-Сервис
Днепр, пр.Героев 2
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Рецепты здоровья
Киев, ул.Харьковское шоссе 17А
Депиофен таб.п/о 25мг №10
Laboratoires Envencia
от 71.73
Аптека OLFA
Киев, ул.Александра Бойченко 7
Депиофен таб.п/п/о 25мг №10
Лабораторіос Нормон С.А.
от 79.00
Мед-Сервис
Днепрорудное, ул.Энтузиастов 22
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.25
Мед-Сервис
Сумы, ул.Горького 41
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Аптека №4 "Добро Дий АВД"
Харьков, ш.Салтовское 106А
Депиофен табл.п/пл.об. 25мг №10 (10х1) блистер
Лаборатор_ос Нормон С.А., _спан_я
от 77.40
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Шевченко 22
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Мед-Сервис
Днепр, бул.Славы 5Ж
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Мед-Сервис
Сумы, ул.Ильинская 12
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Мед-Сервис
Днепр, пр.Мира 18
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Мед-Сервис
Черновцы, ул.Комарова 31
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 83.25
Мед-Сервис
Днепр, пл.Вокзальная 2-б
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 70.35
Мед-Сервис
Полтава, ул.Ивана Мазепы 3
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 83.50
Мед-Сервис
Киев, ул.Северная 46
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Аптека Swiss Pharmacy
Киев, ул.Иоанна Павла ІІ 5
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Альго-Фарм
Киев, ул.Прилужная 4/15
Депиофен табл. п/плен. оболочкой 25 мг блистер №10
Propharma International (Мальта)
от 101.00
Мед-Сервис
Смела, бул.Графа О.Бобринского 3
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Аптека 36 и 6
Обухов, ул.Киевская 144В (пом.6)
Депіофен таб. 25мг №10
Лабораторіос Нормон С.А., Іспанія
от 78.97
АВК фарм
Славута, ул.Валерия Чкалова 19А
Депиофен табл. п/плен. оболочкой 25 мг №10 lab. normon (испания)
Lab. Normon (Испания)
от 83.58
Альго-Фарм
Киев, ул.Княжий Затон 4
Депиофен табл. п/плен. оболочкой 25 мг блистер №10
Propharma International (Мальта)
от 102.00
Мед-Сервис
Киев, ул.Берковецкая 6-д (ТРЦ Лавина)
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Депиофен табл. п/плен. оболочкой 25 мг №10 lab. normon (испания)
Lab. Normon (Испания)
от 83.58
Мед-Сервис
Смела, ул.Вячеслава Черновола 5/1
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Мед-Сервис
Коломыя, ул.Ирины Вильде 2
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 82.95
Мед-Сервис
Винница, ул.Привокзальная 2/1
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 82.95
Мед-Сервис
Ромны, ул.Соборная 9
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Мед-Сервис
Харьков, ул.Салтовское Шоссе 262б
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 84.45
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Спартака Маковского 2А
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.25
Аптека "Не Болей!"
Каменское, пр.Свободы 46
Депиофен таб 25мг n10
Лабораторіос Нормон С.А., Іспанія
от 81.00
Мед-Сервис
Ужгород, пр.Свободы 3
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 84.75
Аптека "Не Болей!"
Павлоград, ул.Соборная 117К
Депиофен таб 25мг n10
Лабораторіос Нормон С.А., Іспанія
от 81.00
Мед-Сервис
Днепр, наб.Победы 102Д
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Шевченка 6А
Депиофен таб 25мг n10
Лабораторіос Нормон С.А., Іспанія
от 81.00
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Вадима Гетьмана 46/2
Депиофен таб п/плен оболочкой 25 мг №10
Лабораториос Нормон С.А. (Испания)
от 101.97
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Боброва 1
Депиофен таб 25мг n10
Лабораторіос Нормон С.А., Іспанія
от 81.00
Мед-Сервис
Винница, ул.Келецкая 106 (пом. 146)
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 82.95
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Шевченко 9
Депиофен таб 25мг n10
Лабораторіос Нормон С.А., Іспанія
от 81.00
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Булгакова 16
Депіофен табл.в/о 25мг №10
Lab. Normon (Испания) (м)
от 89.50
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Депиофен табл. п/плен. оболочкой 25 мг блистер №10
Propharma International (Мальта)
от 101.00
Мед-Сервис
Киев, ул.Александра Архипенко 8
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 85.70
Мед-Сервис
Кременчуг, пр.Леси Украинки 69
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 75.00
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Депиофен таб п/о 25мг №10 |
LAB. NORMON
есть
Мед-Сервис
Черкассы, бул.Шевченка 398
*депиофен табл. п/о 25мг № 10
Лабораториос Нормон
от 83.25
Аптека Доброго Дня
Тернополь, ул.Перля 3
Депіофен табл.в/о 25мг №10
Lab. Normon (Испания) (м)
от 89.50
Аптека Доброго Дня
Львов, пр.Свободы 5
Депіофен табл.в/о 25мг №10
Lab. Normon (Испания) (м)
от 89.50
Инструкция по применению Депиофен, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Депиофен, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Депиофен с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Кейвер таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №30 (10х3)
Кейвер раствор д/ин. 50 мг/2 мл по 2 мл №5 в амп.
Кейвер таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №50 (10х5)
Кейвер таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №10
Кейвер
раствор, таблетки
Фармак, ПАО, г.Киев, Украина
Цены в аптеках
Дексалгин таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №10
Дексалгин таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №50 (10х5)
Дексалгин
таблетки
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Сертофен раствор д/ин. 50 мг/2 мл по 2 мл №5 в амп.
Сертофен
раствор, таблетки
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Депиофен раствор д/ин. 50 мг/2 мл по 2 мл №5 в амп.
Депиофен таблетки, п/плен. обол. по 25 мг №10
Депиофен
раствор, таблетки
Лаб. Нормон С.А. для "Профарма Интернешнл Трейдинг Лтд", Испания/Мальта
Цены в аптеках

Новинки реклама

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Top