Детримакс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Детримакс - инструкция по применению

Детримакс капсулы по 1000 МЕ №60 во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

(на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 25 мкг (1000 МО); допоміжні речовини: масло сафлорове; оболонка: желатин, гліцерин, вода.

ДЕТРІМАКС® – капсули, що містять вітамін D3 (холекальциферол), який розчиняється в сафлоровій олії, що покращує засвоєння вітаміну D3.

 

Властивості вітаміну D:

Вітамін D, також відомий як ергокальциферол і холекальциферол, входить до групи жиророзчинних вітамінів. Вітамін D повільно виводиться з організму і при достатньому надходженні в організм може відкладатися у вигляді депо, яке потім витрачається в міру необхідності.

Вітамін D3 – це активний антирахітичний фактор. Найважливішою функцією вітаміну D є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації і розвитку скелета. Він необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечнику, нирок і кісткової системи. Відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Концентрація іонів кальцію впливає на ряд важливих біохімічних процесів, що зумовлюють підтримку тонусу м’язів скелетної мускулатури, беруть участь у проведенні нервового збудження та впливають на згортання крові. Вітамін D3 впливає, як на вроджений, так і на набутий імунітет: активує антимікробний захист і противірусний імунітет. Нестача вітаміну D3 в їжі, послаблення його всмоктування, дефіцит кальцію, а також відсутність експозиції на сонячне світло у дитини може призвести до рахіту, а у дорослих – до остеомаляції, у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і неутворення зубної емалі – у немовлят.

Жінкам у період менопаузи, в яких часто спостерігається остеопороз, варто проконсульту- ватися з лікарем щодо підвищення дози вітаміну D3. Зниження мінеральної щільності кісткової тканини призводить до збільшення ймовірності переломів.

 

Потреба підвищується при наступних обставинах:

  • недостатнє перебування на сонці;
  • регулярне використання кремів з сонцезахисними фільтрами (УФ-фільтри блокують синтез вітаміну D);
  • проживання в регіонах з забрудненим довкіллям;
  • вегетаріанська або низькокалорійна дієта;
  • похилий вік;
  • неповноцінний сон, робота в нічну зміну. Вживання препарату ДЕТРІМАКС® (згідно з рекомендаціями до споживання) та одночасне перебування під сонячним світлом не передбачає ризику передозування холекальциферолу.

Рекомендації щодо застосування

дієтична добавка може бути використана за рекомендацією лікаря в раціонах дієтичного харчування дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень споживання вітаміну D3, та людям похилого віку в якості додаткового джерела вітаміну D3 з метою оптимального засвоєння кальцію та фосфору, підтримки нормального функціонування імунної системи, підтримки кісток і зубів у здоровому стані. Вітамін D3 сприяє зниженню ризику розвитку остеопорозу та відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів.

Застереження

гіперчутливість до вітаміну D та прояви інтоксикації вітаміном D; виражені порушення функції нирок, сечокам’яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

 

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

дорослим із підтвердженим недостатнім рівнем споживання вітаміну D3 та людям віком після 65 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їди.

Термін вживання

30 днів, в подальшому термін вживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску

капсули масою 100 мг (60 або 120 капсул у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці)

Умови зберігання

зберігати у щільно закритій первинній упаковці виробника, в сухому місці, при температурі не вище 30 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

Юніфарм, Інк., (Unipharm, Inc.), Юридична адреса: 350 П`ята авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США; 350 Fifth Avenue, Suite 6701, New York, N.Y. 10118, USA

Адреса виробництва: 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США (Manufacturing site: 75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut 06705) www.unipharm.com

Телефон в Україні: +38 044 594 70 00

www.unipharm.ua

Аннотация (инструкция по применению) продукта Детримакс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Детримакс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Детримакс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Детримакс капсулы по 1000 МЕ №60 во флак.
Производитель Юнифарм, Инк., США
Регистрация № 3/8-А-3885-16-63180Е от 09.11.2016

Также ищут

Новинки

Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top