Новинки

Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Відпочинок на воді? Подбай про вуха Подробней
Оказание первой помощи При укусах насекомых Подробней
Сильна дія проти болю на 9 годин Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Дигель инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Дигель - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 5 мл суспензії містять магалдрату 400 мг, симетикону 20 мг;

допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), аспартам (Е 951), натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219), натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217), пропіленгліколь, натрію цитрат, гліцерин (Е 422), D–сорбіт 70 % (Е 420), ксантанова камедь, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію гіпохлорит розчин 6 %, ароматизатор кардамону, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), вода очищена.

Лікарська форма

Суспензія.

Суспензія світло-жовтого кольору із запахом кардамону та характерним присмаком.

Назва і місцезнаходження виробника

Дженом Біотек ПВТ. ЛТД.

504, Делфі, Хіранандані Гарденс, Повай, Мумбаї, 400 076, Індія.

Фармакотерапевтична група

Препарати для лікування кислотозалежних захворювань. Антациди з вітрогінними (антифлатулентами). Магалдрат і вітрогінні.

Код АТС А02А F01.

Фармакологічні властивості. Дигель – це комбінований препарат. Магалдрат, що входить до його складу, чинить антацидну дію; нейтралізуючи соляну кислоту в шлунку. Зменшує активність пепсину, адсорбує жовчні кислоти і лізолецитин. Чинить також захисну дію на слизову оболонку шлунка.

Симетикон – поверхнево-активна речовина, діє як інгібітор метеоризму. Зменшує поверхневе натягання на межі фаз (газ/рідина), утруднює утворення газів і сприяє руйнуванню газових пухирців у харчовій рідині та слизу в травному тракті. Гази, що вивільняються, поглинаються стінками кишечнику або виводяться з організму завдяки перистальтиці. У фізіологічному і хімічному відношенні симетикон є інертним. У травній системі не абсорбується і виводиться з організму в незміненому вигляді. Зменшує метеоризм (діє як піногасник) при здутті і коліках у животі.

Магалдрат не всмоктується в травному тракті. Симетикон не засвоюється в організмі і після проходження травного тракту виводиться в незміненому вигляді.

Показання для застосування

Гастрити з підвищеною кислотоутворювальною функцією шлунка, езофагіти, рефлюкс-езофагіт; печія, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці внаслідок порушення дієти, підвищена кислотність вмісту шлунка, що супроводжується метеоризмом. Як допоміжний засіб при пептичній виразці шлунка та дванадцятипалої кишки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Виражена ниркова недостатність при відсутності контролю за концентрацією алюмінію та магнію в крові. Жінки в період вагітності. Дитячий вік до 4 років.

Особливі застереження

При прийомі Дигелю та інших лікарських засобів слід дотримуватись інтервалу не менше 1 години. Слід уникати одночасного застосування Дигелю з кислими напоями (фруктові соки, вино). При тривалому застосуванні слід забезпечити достатнє надходження фосфору з їжею. При тривалому застосуванні препарату в пацієнтів зі значними порушеннями функції нирок слід регулярно контролювати рівень алюмінію в плазмі крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю

При вагітності протипоказаний. У період годування груддю препарат можна застосовувати, якщо, на думку лікаря, користь для матері переважає над ризиком для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранстпортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Діти

Препарат протипоказаний дітям до 4 років.

Спосіб застосування та дози

Приймають внутрішньо через 1–2 години після прийому їжі 3 рази на день. Разова доза для дорослих та дітей старше 15 років становить 10–20 мл (2–4 чайні ложки). Максимальна добова доза – 70 мл. Тривалість лікування – 3-4 тижні.

Дітям віком 4 – 8 років призначають по 5 мл (1 чайна ложка) суспензії 3 рази на день, віком

8 – 12 років – по 10 мл (2 чайні ложки) 3 рази на день, віком 12 – 15 років – по 15 мл (3 чайні ложки) суспензії 3 рази на день. Максимальні добові дози для дітей (залежно від віку) - від 15 до 45 мл.

Передозування

Прийом препарату у високих дозах може спричинити діарею. У разі передозування слід проводити симптоматичну терапію.

Побічні ефекти

При тривалому застосуванні у хворих зі зниженою функцією нирок (особливо у дітей) можливий розвиток енцефалопатії і метаболічних зрушень у кістковій тканині (остеопатія, остеомаляція) внаслідок інтоксикації магнієм.

При застосуванні у високих дозах можлива діарея.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні препарату з тетрациклінами, препаратами жовчних кислот, дигоксином, бензодіазепінами, дикумаролом, препаратами заліза, ізоніазидом, похідними хінолону (ципрофлоксацин, офлоксацин, норфлоксацин), індометацином, циметидином може порушуватись всмоктування цих лікарських засобів.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 170 мл у флаконі; 1 флакон у картонній коробці. По 10 мл у пластикових пакетиках; по 20 пакетиків у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дозировка Дигель суспензия по 10 мл в пак. №20
Производитель Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия
МНН Comb drug
Регистрация № Р.01.03/05760 от 31.03.2008. Приказ № 180 от 04.04.2008
Код АТХ

Найдено 4 аптеки

Харьков, пр.Московский 99
  (057) 732-71-XX
Диапирид табл 3 мг №30
Фармак
6715
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 50/29
  (057) 269-79-XX
Диапирид табл 3 мг №30
Фармак
6630
Найдено 4 аптеки Все аптеки
Top