Диклак инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Диклак гель 5 % по 100 г в тубах

Склад

діюча речовина: diclofenac;

1 г гелю містить диклофенаку натрію 50 мг;

допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, вода очищена, макроголу-7-гліцерилкокоат, гіпромелоза.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або злегка жовтуватий прозорий гель з характерним запахом ізопропанолу, без бульбашок повітря.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому і м’язовому болю. Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Диклофенак.

Код АТХ М02А А15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Диклак® Гель – нестероїдний протизапальний засіб для зовнішнього застосування групи похідних фенілоцтової кислоти. Препарат має виражені місцеві протиревматичні, знеболювальні та протизапальні властивості, що зумовлено пригніченням синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення. При запаленні, спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями, Диклак® Гель призводить до зменшення болю, набряку тканин та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів, зв’язок, сухожиль і м’язів.

Фармакокінетика.

Диклофенак натрію повільно та частково абсорбується з поверхні шкіри. Кількість диклофенаку, яка всмоктується через шкіру, пропорційна до площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату, так і від ступеня гідратації шкіри. Максимальна концентрація у плазмі крові спостерігається через 6-9 годин. Після внутрішнього застосування максимальна концентрація у плазмі крові досягається приблизно через 1-2 години. Середній час утримання діючої речовини у системній циркуляції − приблизно 9 годин, що значно довше порівняно з 1-2 годинами після внутрішнього застосування.

Диклофенак накопичується у шкірі, яка слугує резервуаром, звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у глибші запалені тканини, такі як суглоби, де продовжує діяти і визначається у концентраціях до 20 разів більших, ніж у плазмі крові.

Метаболізм та виведення препарату після нанесення на шкіру аналогічні таким після системного застосування. Диклофенак та його метаболіти виводяться переважно з сечею. Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 ± 56 мл/хв, а кінцевий період напіввиведення у середньому – 1-3 години. Диклофенак зв’язується з білками плазми крові на 99 %. Після швидкого метаболізму в печінці (гідроксилювання і зв’язування з глюкуроновою кислотою) дві третини речовини виводиться нирками й одна третина − з жовчю.

При нирковій або печінковій недостатності метаболізм та виведення з організму диклофенаку не змінюються.

Показання

Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.

Протипоказання

Підвищена чутливість до диклофенаку або до інших нестероїдних протизапальних засобів, до ізопропілового спирту, або до інших компонентів препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки, гострого риніту, назальних поліпів, ангіоедеми, зумовлених застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів. Останній триместр вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька, виникнення взаємодій малоймовірне.

Особливості застосування

З обережністю слід застосовувати препарат з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.

Ймовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно із застосуванням його пероральних форм, але вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри впродовж тривалого часу.

Диклак® Гель рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на запалену, поранену або інфіковану шкіру. Слід уникати контакту препарату з очима та слизовими оболонками. Препарат не застосовувати внутрішньо.

При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом потрібно припинити. Застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку не рекомендується, але допускається його застосування під неоклюзійну пов’язку. У випадку розтягнення зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.

Не наносити на відкриті рани або інфіковану шкіру, а також на ділянки шкіри, уражені екземою, або на слизові оболонки.

Диклак® Гель містить ізопропіловий спирт, який може спричинити легке локалізоване подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Клінічний досвід застосування диклофенаку вагітним жінкам обмежений, тому у період вагітності або годування груддю не рекомендується застосування цього препарату. Препарат протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності, ниркової недостатністі плода, маловоддя та/або передчасного закриття артеріальної протоки. У ході досліджень на тваринах не було виявлено жодного прояву шкідливого впливу диклофенаку на вагітність або ембріональний розвиток, пологи або постнатальний розвиток дитини.

При наявності вагомих підстав для застосування Диклак® Гель у період годування груддю, коли очікувана користь препарату, на думку лікаря, перевищує потенційний ризик, препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати впродовж тривалого часу.

Фертильність Немає доступних даних щодо впливу для диклофенаку місцевого застосування на фертильність людини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Диклак® Гель застосовувати 3-4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка застосовується, залежить від розміру ураженої зони (так, 2-4 г гелю, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, достатньо для нанесення на ділянку площею 400 – 800 см2).

Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

Тривалість терапії залежить від характеру захворювання та ефективності лікування.

Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль.

У разі застосування препарату не за призначенням лікаря необхідно звернутися до нього за консультацією, якщо після 7 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився.

Пацієнти літнього віку (старше 65 років)

Немає ніяких підстав вважати, що пацієнти літньго віку потребують спеціального підбору дози або в них можуть виникнути побічні реакції відмінні від інших пацієнтів.

Пацієнти з нирковою недостатністю

Немає ніяких підстав вважати, що пацієнти з нирковою недостатністю потребують спеціального підбору дози.

Пацієнти з печінковою недостатністю

Немає ніяких підстав вважати, що пацієнти з печінковою недостатністю потребують спеціального підбору дози.

Діти

Рекомендації щодо дозування та терапевтичні показання щодо застосування препарату Диклак® Гель у дітей відсутні.

Передозування

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровоток при місцевому застосуванні. У разі випадкового проковтування слід враховувати, що 1 туба препарату по 100 г містить еквівалент 1 г диклофенаку натрію; при цьому можливий розвиток системних побічних реакцій.

У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та застосувати адсорбент. Показано симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що слід використовувати при отруєнні нестероїдними протизапальними засобами.

Побічні реакції

Диклак® Гель зазвичай добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.

Оцінка побічних реакцій наведена за частотою проявів: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100, ≤ 1/10), непоширені (≥ 1/1000, ≤ 1/100), рідко поширені (≥ 1/10 000, ≤ 1/1000), дуже рідко поширені (< 1/10 000).

Інфекції та інвазії: рідкісні: пустульозні висипання.

З боку шкіри: непоширені – висипання, свербіж, почервоніння, екзема, екзантема, еритема, печіння, поява набряків і везикул, папули, пустули, лущення і сухість шкіри, дерматит (у тому числі контактний дерматит); рідко поширені – бульозний дерматит; дуже рідко поширені – реакції світлочутливості, генералізовані шкірні висипання, відчуття печіння шкіри. 

З боку імунної системи: дуже рідко поширені – реакції підвищеної чутливості (у тому числі кропив’янка), ангіоневротичний набряк обличчя, задишка.

З боку дихальної системи: дуже рідко поширені – бронхіальна астма.

З боку травної системи побічні реакції виникають дуже рідко після місцевого застосування препаратів, які містять диклофенак.

При застосуванні гелю у високих дозах або його нанесенні на великі ділянки шкіри не можна виключити можливість виникнення системних побічних реакцій, а також реакцій гіперчутливості у формі ангіоедеми, диспное.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 г або 100 г гелю в тубі; по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Салютас Фарма ГмбХ/

Salutas Pharma GmbH.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Виробнича дільниця в Остерведінгені, Ланге Герен 3, Сюлзеталь, ОТ Остерведінген, Саксонія-Ангальт, 39171, Німеччина/

Betriebsstaette Osterweddingen, Lange Goehren 3, Suelzetal, OT Osterweddingen, Sachsen-Anhalt, 39171, Germany.

Дата последнего обновления: 11.02.2018

Характеристики

Найдено 4735 аптек

Аптека оптовых цен
Смолино, ул.Козакава 18Д
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак id табл. с мод. высвоб. 150мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 164,10
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Вышгородская 56/2
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
СВ Аптека
Светловодск, ул.Героев Украины 110
Диклак® раствор д/ин., 75 мг/3 мл по 3 мл в амп. №5
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 90,19
Диклак® гель 5 % по 50 г в тубах
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 156,18
Диклак® гель 5 % по 100 г в тубах
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 237,68
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Полтавский Шлях 41
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак id табл. с мод. высвоб. 150мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 164,10
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Академика Павлова 307
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак id табл. с мод. высвоб. 150мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 164,10
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
D.S.
Львов, пл.Соборная 1
Диклак амп амп 75 мг 3 мл н 5
Сандоз / Sandoz
от 102,95
Диклак ліпогель гель 50 г
Сандоз / Sandoz
от 153,84
Диклак гель 5% 50 г
Сандоз / Sandoz
от 174,12
Диклак гель 5% 100 г
Сандоз / Sandoz
от 262,39
Диклак іd табл 75 мг н 100
Сандоз / Sandoz
от 505,32
Диклак іd табл 150 мг н 100
Сандоз / Sandoz
от 877,95
Домашняя аптека
Днепр, ул.Героев Сталинграда 119
Диклак р-р д/ин 75мг/3мл 3мл №5 /n/ |
LEK
есть
Диклак id таб с модиф высв 75мг №20 |
SALUTAS PHARMA
есть
Диклак гель 5% туба 50г |
SALUTAS PHARMA
есть
Диклак липогель гель 10мг/г туба 50г |
SALUTAS PHARMA
есть
Диклак id таб с модиф высв 150мг №20 |
SALUTAS PHARMA
есть
Диклак гель 5% туба 100г |
SALUTAS PHARMA
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Павлова 44Б
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак id табл. с мод. высвоб. 75мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 96,42
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак id табл. с мод. высвоб. 150мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 164,10
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Златоустовская 48/5 ((Novus))
Диклак ліпогель туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 155,00
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 169,00
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 266,00
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Диклак р-р д/ин 3мл №5
Гексал АГ
от 102,76
Диклак липогель 10мг/г 50г
Салютас фарма
от 149,79
Диклак гель 5% 50.0
Гексал АГ
от 171,27
Диклак гель 5% 100г туба
Гексал АГ
от 256,91
1 Социальная аптека
Киев, ул.Академика Глушкова 34
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 230,40
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Вадима Гетьмана 46/2
Диклак р-р д/ин 25 мг/мл амп 3 мл (75 мг) №5
Лек Фармацевтическая компания д.д. (Словения)
от 101,97
Диклак липогель гель 1% туба 50 г
Салютас Фарма ГмбХ (Германия)
от 144,54
Диклак гель 5% туба 50 г
Салютас Фарма ГмбХ (Германия)
от 199,98
Диклак id таб с модиф высвоб 150 мг №20
Лек С.А. (Польша)
от 209,88
Диклак гель 5% туба 100 г
Салютас Фарма ГмбХ (Германия)
от 307,89
1 Социальная аптека
Белая Церковь, ул.Ярослава Мудрого 5/13
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 230,40
Аптекарь
Киев, ул.Преображенская 8б
Диклак гель 5 % туб. 50 г
Сандоз
от 164,17
Диклак гель 5 % туб. 100 г
Сандоз
от 240,16
Країна здоров'я
Киев, ул.Ивана Пулюя 5
Диклак id табл 75мг №20
Сандоз
от 111,42
Диклак гель 5% 50г
Сандоз
от 163,64
Диклак id табл 150мг №20
Сандоз
от 224,67
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Лесопарковская 2
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
1 Соціальна аптека
Киев, ул.Героев Днепра 41
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 88,87
Диклак id 75мг №20 тб.
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 101,35
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак id 150мг №20 тб.
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 160,49
Диклак id 150мг №100 тб.
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 783,47
Виталюкс
Кропивницкий, ул.Виктора Чмиленка 24А
Диклак ліпогель гель туб. 50 г
Сандоз прайвит
от 135,12
Диклак гель 5 % туб. 50 г
Сандоз
от 158,49
Диклак гель 5 % туб. 100 г
Сандоз
от 195,31
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Сергея Грицевца 29
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак id табл. с мод. высвоб. 75мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 96,42
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак id табл. с мод. высвоб. 150мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 164,10
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Аптека оптовых цен
Чернигов, ул.Рокоссовского 15
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак id табл. с мод. высвоб. 75мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 96,42
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак id табл. с мод. высвоб. 150мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 164,10
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Viridis
Киев, пр.Павла Тычины 2
Диклак амп. 25мг/мл 3мл №5
САНДОЗ д.д.
от 87,20
Диклак id таб. 75мг №20
САНДОЗ д.д.
от 104,15
Диклак липогель 1% 50г
САНДОЗ д.д.
от 136,10
Диклак гель 5% 50г
САНДОЗ д.д.
от 146,85
Диклак id таб. 150мг №20
САНДОЗ д.д.
от 162,15
Диклак гель 5% 100г
САНДОЗ д.д.
от 233,25
Линда-Фарм
Днепр, ул.Владимира Антоновича 65
Диклак р-р д/ин.75мг/3мл амп.№5
Лек фарм.компанія, д.д.,Словенія
от 93,10
Диклак гель 5% 50г туба
Салютас Фарма ГмбХ
от 151,70
Диклак гель 5% 100г туба
Салютас Фарма ГмбХ
от 235,00
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Зои Гайдай 4а
Диклак р-р д/ин 3мл №5
Гексал АГ
от 111,20
Диклак id таб. 75мг №20
Гексал АГ
от 117,81
Диклак липогель 10мг/г 50г
Салютас фарма
от 156,42
Диклак гель 5% 50.0
Гексал АГ
от 168,30
Диклак id таб. 150 мг №20
Гексал АГ
от 184,04
Диклак гель 5% 100г туба
Гексал АГ
от 254,63
Полимед
Одесса, пр.Шевченко 21
Диклак амп.75мг n5
SANDOZ PHARMA
есть
Диклак гель 5% туба 50г
SANDOZ OTS
есть
Диклак гель 5% туба 100г
SANDOZ OTS
есть
1 Социальная аптека
Белая Церковь, бул.Александрийский 84
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 88,87
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 230,40
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Героев Сталинграда 171
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак id табл. с мод. высвоб. 75мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 96,42
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак id табл. с мод. высвоб. 150мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 164,10
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Аптекарь
Киев, ул.Антоновича 170/172
Диклак р-н д/ін. 25мг/мл амп по 3 мл (75мг) №5
Hexal AG
от 91,63
Диклак ліпогель гель туб. 50 г
Сандоз прайвит
от 151,37
Диклак гель 5 % туб. 50 г
Сандоз
от 156,50
Диклак id табл. 150мг №20
Hexal AG
от 170,19
Диклак гель 5 % туб. 100 г
Сандоз
от 237,52
1 Социальная аптека
Кременчуг, ул.Киевская 1/49
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 230,40
Диклак id 150мг №100 тб.
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 783,47
Аптека Доброго Дня
Полтава, ул.Зиньковская 6/1А (ТЦ Киев)
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 89,50
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 168,90
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 264,60
Аптека 911
Карловка, ул.Полтавский шлях 48В
Диклак р-р д/ин. 75мг/3мл амп. 3мл №5
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 83,95
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека @
Красноград, ул.Соборная 57
Диклак ® раствор д/ин., 25 мг/мл по 3 мл (75 мг) в амп. № 5
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 101,24
Диклак ® гель 5 % по 50 г в тубах
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 150,14
Диклак® гель 5 % по 100 г в тубах
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 240,79
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Леся Курбаса 16А
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 169,00
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 266,00
Полимед
Одесса, ул.Левитана 67/1
Диклак амп.75мг n5
SANDOZ PHARMA
от 80,82
Диклак гель 5% туба 50г
SANDOZ OTS
от 159,55
D.S.
Львов, ул.Широкая 87 ("ВАМ")
Диклак амп амп 75 мг 3 мл н 5
Сандоз / Sandoz
от 101,12
Диклак іd табл 75 мг н 20
Сандоз / Sandoz
от 124,00
Диклак гель 5% 50 г
Сандоз / Sandoz
от 172,66
Диклак іd табл 150 мг н 20
Сандоз / Sandoz
от 184,30
Диклак гель 5% 100 г
Сандоз / Sandoz
от 269,90
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Диклак липогель 10мг/г 50г
Салютас фарма
от 147,71
Диклак гель 5% 50.0
Гексал АГ
от 167,61
Диклак гель 5% 100г туба
Гексал АГ
от 245,72
Диклак id таб.75мг №100 с модиф.высв-м
Гексал АГ
от 542,12
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Диклак гель 5% 50г
Салютас фарма
от 153,25
Диклак id тб 150мг №20
Салютас фарма
от 186,48
Диклак гель 5% 100г
Салютас фарма
от 229,81
Аптека Доброго Дня
Львов, ул.Гетьмана Мазепы 1Б
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 89,50
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 169,00
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 266,00
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Теодора Драйзера 8
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 89,50
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 169,00
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 266,00
Аптека оптовых цен
Лисичанск, кв-л.Восточный 1А
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак гель 5% туба 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 222,81
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Express Pharm
Киев, ул.Багговутовская 17-21
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 88,87
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 230,40
1 Социальная аптека
Киев, пр.Воздухофлотский 46
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 86,60
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 230,40
Viridis
Бровары, бул.Независимости 17
Диклак липогель 1% 50г
САНДОЗ д.д.
от 138,45
Диклак гель 5% 50г
САНДОЗ д.д.
от 148,25
Диклак id таб. 150мг №20
САНДОЗ д.д.
от 163,95
Диклак гель 5% 100г
САНДОЗ д.д.
от 232,75
Аптека оптовых цен
Чернобай, ул.Центральная 222А
Диклак гель 5% туба 50г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 144,39
Диклак гель 5% 100г
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Диклак id мод.высв.150мг#10х10
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека Малина
Киев, ул.Марины Цветаевой 13
Диклак id табл.75мг №20
Сандоз Швейц./Индия
от 113,47
Диклак лiпогель гель 50г
Сандоз Швейц./Индия
от 148,23
Диклак гель 5% 50г
Сандоз Швейц./Индия
от 164,51
Аптека Факультет-Фарм
Днепр, пр.Героев 4А
Диклак амп. 75мг 3мл №5
Сандоз Швейц./Индия
от 125,00
Диклак лiпогель гель 50г
Сандоз Швейц./Индия
от 137,86
Диклак id табл. 150мг №20
Сандоз Швейц./Индия
от 158,30
Диклак гель 5% 50г
Сандоз Швейц./Индия
от 159,44
Диклак гель 5% 100г
Сандоз Швейц./Индия
от 258,24
Витамин
Киев, ул.Щербаковского 4
Диклак р-н д/ін. 75мг амп. 3мл №5*
Salutas Pharma
есть
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma
есть
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma
есть
Viridis
Киев, ул.Голосеевская 13А
Диклак id таб. 75мг №20
САНДОЗ д.д.
от 104,50
Диклак липогель 1% 50г
САНДОЗ д.д.
от 138,45
Диклак гель 5% 50г
САНДОЗ д.д.
от 147,90
Диклак гель 5% 100г
САНДОЗ д.д.
от 228,15
Диклак id таб. 75мг №100
САНДОЗ д.д.
от 518,20
Аптека Факультет-Фарм
Полтава, ул.Небесной Сотни 116А
Диклак гель 5% 50г
Сандоз Швейц./Индия
от 161,44
Диклак id табл. 150мг №20
Сандоз Швейц./Индия
от 206,00
Диклак гель 5% 100г
Сандоз Швейц./Индия
от 255,37
Диклак id табл. 150мг №100
Сандоз Швейц./Индия
от 775,00
Аптека Доброго Дня
Коломыя, ул.Гетмана Ивана Мазепы 9/8
Диклак р-н д/ін 75мг/мл амп. 3мл №5
Lek (Словения) (м)
от 87,90
Диклак гель 5% туба 50г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 148,27
Диклак гель 5% туба 100г
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 230,40
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Клочковская 134Б (супермаркет Восторг)
Диклак,амп,25мг/мл,3.0,№5
Sandoz
есть
Диклак id,тб,75мг,n20
Sandoz
есть
Диклак,гель,5%,50.0
Sandoz
есть
Диклак id,тб,0.15,n20
Sandoz
есть
Диклак,гель,5%,100.0
Sandoz
есть
  • Диклак раствор д/ин. 75 мг/3 мл по 3 мл №5 в амп.
  • Диклак таблетки киш./раств. по 50 мг №20 (10х2)
  • Диклак гель 5 % по 100 г в тубах
  • Диклак гель 5 % по 50 г в тубах
Инструкция по применению Диклак, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Диклак, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Диклак с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Наклофен раствор д/ин. 75 мг/3 мл по 3 мл №5 в амп.
Наклофен таблетки киш./раств. по 50 мг №20 (10х2)
Наклофен суппозитории по 50 мг №10 (5х2) в стрип.
Наклофен гель 10 мг/г по 60 г в тубах
Наклофен
раствор, таблетки, суппозитории, гель
КРКА
Цены в аптеках
Диклофенак суппозитории рект. по 0.1 г №10 (5х2)
Диклофенак гель 50 мг/г по 40 г в тубах
Диклофенак суппозитории по 100 мг №10 (5х2)
Диклофенак таблетки по 0.05 г №30 (10х3)
Диклофенак
суппозитории, таблетки, гель, раствор
9 производителей
Цены в аптеках
Олфен гидрогель гель 1 % по 50 г в тубах
Олфен гидрогель гель 1 % по 20 г в тубах
Олфен гидрогель
гель
Меркле ГмбХ для "Тева Фармацевтикал Индастриз Лтд", Германия/Израиль
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Диклак гель 5 % по 100 г в тубах
Диклак раствор д/ин. 75 мг/3 мл по 3 мл №5 в амп.
Диклак таблетки киш./раств. по 50 мг №20 (10х2)
Диклак гель 5 % по 50 г в тубах
Диклак
раствор, таблетки, гель
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top