Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Диклофенак Плюс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Диклофенак Плюс - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білі або майже білі, круглі, плоскі, з рискою розлому з одного боку;

Склад

1 таблетка містить диклофенаку натрію 50 мг, парацетамолу 325 мг;

допоміжні речовини: лактоза, полівінілпіролідон, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, магнію стеарат, тальк, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Диклофенак, комбінації. Код АТС М01A B55.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Комбінований препарат. Диклофенак - нестероїдний протизапальний препарат, похідний фенілоцтової кислоти. Чинить протизапальну, знеболювальну і жарознижувальну дію. Механізм дії пов'язаний з властивістю гальмувати синтез простагландинів. Парацетамол - аналгетик-антипіретик, похідний пара-амінофенолу. Знеболювальна дія парацетамолу пов'язана з пригніченням синтезу простагландинів, переважним впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Фармакокінетика. Диклофенак при прийомі внутрішньо повністю всмоктується в травному тракті. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 2-3 години. З білками плазми крові зв'язується 99 % препарату. Метаболізується в печінці шляхом кон'югації і гідроксилювання з утворенням фармакологічно неактивних метаболітів. Період напіввиведення - 2 години.

Парацетамол всмоктується у верхніх відділах кишечнику; максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 60 - 90 хв після внутрішнього прийому. Метаболізується в печінці, виводиться в основному із сечею.

Показання для застосування

Помірний та легкий біль різного походження: остеоартроз, ревматоїдний артрит, анкілозивний спондиліт, інші запальні захворювання, які супроводжуються больовим синдромом (травми опорно-рухового апарату і м'яких тканин, гострі напади подагри, артроз, спондилоартроз, неврит, невралгія, люмбаго, ішіас, радикуліт; первинна дисменорея).

Спосіб застосування та дози

Приймають внутрішньо.

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по ½ - 1 таблетці 2-3 рази на добу. Максимальна добова доза - 3 таблетки. Таблетки приймають після їди не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Курс лікування - 3 - 7 днів.

Побічна дія

Блювання, нудота, анорексія, діарея, біль в епігастральній ділянці, метеоризм, запор, ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки травного тракту, шлунково-кишкові кровотечі, слабкість, головний біль, депресія, сонливість, гематурія, протеїнурія, нефротичний синдром; дуже рідко - тромбоцитопенія, анемія; порушення функції печінки та нирок; алергічні реакції (шкірні висипи, свербіж, еритема, бронхоспазм, анафілактичний шок), фотосенсибілізація, лейкопенія, підвищення артеріального тиску, гепатит.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату та інших нестероїдних протизапальних засобів. Виражені порушення функції печінки та нирок, бронхіальна астма, пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, алкоголізм, вагітність, період годування груддю, дитячий вік до 12 років.

Передозування

Симптоми: головний біль, дратівливість, запаморочення, судоми, гепатонекроз, порушення функції нирок. Лікування: зондове промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматичне лікування. Антидотом парацетамолу є метіонін, ацетилцистеїн.

Особливості застосування

При тривалому застосуванні препарату потрібно контролювати склад периферичної крові, функції нирок та печінки.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.

Під час лікування слід утримуватись від керування автотранспортом та виконання потенційно небезпечних видів діяльності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Можливе підвищення концентрації літію і дигоксину при одночасному застосуванні препаратів, які містять ці речовини. Одночасне застосування Диклофенаку і калійзберігаючих діуретиків може призвести до підвищення рівня калію в крові. Препарат може знижувати ефективність антигіпертензивних засобів. Одночасне застосування диклофенаку з іншими нестероїдними протизапальними засобами або глюкокортикостероїдами підвищує ризик розвитку побічної дії. З обережністю призначають одночасно з антикоагулянтами та протидіабетичними засобами.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 до 25 °С. Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

Таблетки № 10, № 10x10 у блістерах.

Виробник

"Елегант Індія".

Адреса

205, Кіртіман, Ахмедабад-9, Індія.

Дозировка Диклофенак Плюс таблетки №10
Производитель Элегант Индия, Индия
МНН Diclofenac, combinations
Фарм. группа Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Регистрация № UA/8145/01/01 от 17.04.2008. Приказ № 208 от 17.04.2008
Код АТХ

Найдено 24 аптеки

Бердичев, ул.Котовского 51
  (04143) 5-20-XX
Гель для суставов диклофенак с бодягой диклогель 75 мл евро плюс (украина, днепропетровск)
Евро плюс (Украина, Днепропетровск)
2258
Новоград-Волынский, ул.Гагарина 19
  (04141) 3-02-XX
Гель для суставов диклофенак с бодягой диклогель 75 мл евро плюс (украина, днепропетровск)
Евро плюс (Украина, Днепропетровск)
2258
Найдено 24 аптеки Все аптеки
Top