Дипросалик мазь по 30 г в тубах

Цены в аптеках

Дипросалик мазь по 30 г в тубах
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: betamethasone, salicylic acid;

1 г мазі містить бетаметазону дипропіонату 0,64 мг, що еквівалентно 0,5 мг бетаметазону, та саліцилової кислоти 30,0 мг;

допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідна мазь м’якої консистенції, майже білого кольору, без сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Активні кортикостероїди у комбінації з іншими препаратами. Код АТХ D07Х C01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Бетаметазону дипропіонат

Бетаметазону дипропіонат належить до сильнодіючих кортикостероїдів. При місцевому застосуванні чинить швидку та тривалу протизапальну, протисвербіжну, а також судинозвужувальну дію.

Місцеве лікування кортикоїдами не є етіотропним лікуванням; у разі припинення лікування можливий рецидив захворювання.

Саліцилова кислота

Саліцилова кислота завдяки своїм кератолітичним і відлущувальним властивостям робить нижні шари шкіри доступнішими для дії дипропіонату бетаметазону та покращує його всмоктування.

Фармакокінетика.

Всмоктування організмом бетаметазону дипропіонату можливе, головним чином, після довготривалого застосування на велику ділянку шкіри.

Показання

Місцеве лікування дерматозів, чутливих до кортикостероїдів, таких як: хронічний, еритематозний або гіперкератозний псоріаз та інші дерматози еритематозно-сквамозного характеру, такі як себорейний дерматит (екзема), суха екзема в десквамативній фазі, ліхеніфікація.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Також препарат протипоказаний при бактеріальних та вірусних інфекціях, таких як сифілітичні та туберкульозні ураження шкіри; поствакцинальних реакціях, віспі, вітряній віспі, простому герпесі, оперізувальному лишаї, періоральному дерматиті, періанальному свербежі та свербежі статевих органів, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, пелюшковому дерматиті, контагіозному молюску, дерматомікозах, розацеа, акне, грибкових інфекціях.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Про випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомо.

Місцеве застосування саліцилової кислоти не слід поєднувати з пероральним застосуванням препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту та інші нестероїдні протизапальні засоби. Не застосовувати разом з бензоїлпероксидом і місцевими ретиноїдами. Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів для місцевого застосування і тим самим збільшити їх потрапляння в організм. Крім того, саліцилова кислота може посилити небажану дію метотрексату і гіпоглікемічну дію пероральних протидіабетичних препаратів похідних сульфонілсечовини. Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікарю.

Особливості застосування

Препарат Дипросалік® не призначений для застосування в офтальмології. Слід уникати потрапляння препарату в очі, на слизові оболонки, рани та виразки.

При появі подразнення шкіри або ознак підвищеної чутливості лікування слід припинити та підібрати хворому адекватну терапію.

Будь-які побічні ефекти, що спостерігалися при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можливі і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей.

Системне всмоктування місцевих кортикостероїдів збільшується зі збільшенням величини оброблюваної поверхні тіла або при застосуванні оклюзійних пов’язок. У таких випадках або при довготривалому застосуванні слід вжити відповідних застережних заходів.

Кортикостероїди з високою активністю на великих ділянках шкіри слід застосовувати під ретельним і періодичним моніторингом, оскільки вони можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи (ГГНЗ). У разі розвитку пригнічення лікарський препарат слід відмінити, частоту нанесення знизити або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ-системи, як правило, відновлюється при відміні препарату. В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

При зникненні лупи чи ороговілості лікування продовжують лише кортикостероїдами.

Не рекомендується застосування препарату під оклюзійні пов’язки. 

При появі надмірної сухості або у разі збільшення подразнення шкіри застосування препарату потрібно припинити.

Кортикостероїди для зовнішнього застосування через деякі причини можуть викликати псоріаз, включаючи відновлення симптомів із наступним розвитком толерантності, ризиком виникнення пустульозного псоріазу та локальної системної токсичності внаслідок зниження захисної функції шкіри. Пацієнти з розладами функції печінки чутливіші до системного впливу. Необхідний ретельний нагляд за пацієнтом.

У разі наявності інфекції слід призначити протигрибкові або антибактеріальні засоби відповідно. Якщо при цьому бажаний ефект не настає швидко, застосування кортикостероїдів необхідно припинити до ліквідації ознак інфекції.

Слід дотримуватися відповідних застережних заходів для попередження збільшення площі всмоктування при застосуванні препарату на ушкоджених ділянках, атрофованій шкірі, великих ділянках поверхні тіла, під оклюзійними пов'язками чи у дітей (через більше співвідношення «площа поверхні тіла/ маса тіла»). При застосуванні на великі ділянки поверхні тіла необхідно також зважати на всмоктування саліцилової кислоти.

Місцеві кортикостероїди можуть спотворювати клінічну картину.

Можливий рецидив при перериванні лікування, а також можливе загострення інфекції та сповільнення загоєння.

Препарат не слід наносити на слизові оболонки або ділянки навколо очей через кератолітичну дію саліцилової кислоти.

Протипоказане нанесення препарату на ділянки з атрофованою шкірою.

Порушення зору

При застосуванні кортикостероїдів системної та місцевої дії (включаючи інтраназальне, інгаляційне та внутрішньоочне введення) можливі порушення зору. Якщо виникають такі симптоми, як нечіткість зору або інші порушення зору, пацієнту слід пройти обстеження в офтальмолога для оцінки можливих причин порушення зору, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні захворювання, як центральна серозна хоріоретинопатія, про що повідомлялося після застосування кортикостероїдів системної та місцевої дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не слід застосовувати у І триместрі вагітності.

Через те що безпека застосування місцевих кортикостероїдів вагітним не встановлена, призначення цих препаратів можливе тільки у разі, коли очікувана користь для майбутньої матері явно перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи протипоказано застосовувати вагітним у високих дозах та протягом тривалого часу.

На сьогодні не з’ясовано, чи можуть кортикостероїди при місцевому застосуванні внаслідок системної абсорбції проникати у грудне молоко, тому при призначенні препарату слід прийняти рішення про припинення годування груддю. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Мазь наносять тонким шаром на уражену ділянку 2 рази на добу, зранку та ввечері, та дають проникнути в шкіру, яку одночасно легко масажують. Для деяких хворих для досягнення задовільного результату може бути достатньо одноразового щоденного нанесення.

Максимальну добову дозу слід поступово зменшувати до якомога слабшої, яка дозволяла б контролювати симптоми.

Діти.

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше, ніж у дорослих, то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону (АКТГ). Підвищення внутрішньочерепного тиску виявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Оскільки кортикостероїди можуть впливати на продукцію гормонів росту у дітей необхідно стежити за масою тіла та ростом педіатричних пацієнтів.

Передозування

При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга. Надмірне або довготривале застосування топічних препаратів із саліциловою кислотою може спричинити появу симптомів саліцизму.

При застосуванні великих доз препарату може посилитися кератолітична дія та алергічні реакції.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводять корекцію електролітного балансу. У разі хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів.

Лікування саліцизму симптоматичне. Застосовують заходи для більш швидкого виведення саліцилатів з організму. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом і призначають необхідну терапію. Перорально застосовують натрію гідрокарбонат для підлужування сечі та посилення діурезу.

Побічні реакції

При застосуванні місцевих кортикостероїдів можуть спостерігатися такі побічні реакції: відчуття печіння, свербіж, подразнення, сухість шкіри, поколювання шкіри, ущільнення шкіри, розтріскування шкіри, відчуття тепла, пластинчасте лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, еритема, телеангіектазії, фолікуліт, гіпертрихоз, акнеподібні висипи, гіпопігментація, періоральний дерматит і алергічний контактний дерматит.

При застосуванні препарату на великій площі або під оклюзійною пов'язкою, особливо протягом тривалого періоду, необхідно мати на увазі можливість розвитку системної дії препарату.

В осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компонента препарату можливі реакції гіперчутливості.

Повідомлялося про нечіткість зору (див. також розділ «Особливості застосування») при застосуванні кортикостероїдів (частота невідома).

Будь-які побічні явища, що зустрічаються при системному застосуванні глюкокортикоїдів, включаючи супресію кори надниркових залоз, можуть виникати і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів.

Нижчезазначені побічні реакції можуть виникати частіше у разі застосування оклюзійних пов’язок: мацерація шкіри, вторинна інфекція, атрофія шкіри, стриї та пітниця.

Стриї та розширення судин, в основному на обличчі, може бути результатом тривалого безперервного нанесення препарату.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 30 г в тубах. По 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія/

Schering-Plough Labo NV, Belgium.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, 2220, Бельгія/

Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, 2220, Belgium.

Дата последнего обновления: 14.10.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Дипросалик, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Дипросалик, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Дипросалик с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска мазь
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/4114/02/01 от 04.11.2015 (приказ 724(2))
Действующие вещества салициловая кислота, бетаметазон
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 2489 аптек

Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Дипросалік 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Сентрал Іст
есть
Аптека №3 «Цитрус-фарм»
Киев, ул.Михаила Драгоманова 40Е
Дипросалик 30 г мазь туба
Schering-Plough Central East
от 344,10
Полимед
Одесса, ул.Балковская 28
Дипросалик мазь туба 30г
ПРО-фарма
от 330,35
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 218
Дипросалік мазь 30 г
Шерінг Плау
от 361,81
Viridis
Киев, пр.Свободы 15/1
Дипросалик мазь 30г
ШЕРИНГ АГ
от 343,80
АКС
Черноморск, ул.Спортивная 14Д
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 328,95
Аптека АКС Социальная
Южное, пр.Григорьевского Десанта 30/16Е
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 333,28
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 359,98
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 348,97
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 328,95
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 345,35
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 356,50
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Дипросалик мазь 30.0
Шеринг-Плау
от 363,23
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 341,61
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 328,95
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 328,95
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Дипросалик 30г мазь
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 331,30
Viridis
Киев, ул.Княжий Затон 2/30
Дипросалик мазь 30г
ШЕРИНГ АГ
от 351,25
Фармадент
Софиевская Борщаговка, ул.Боголюбова 18
Дипросалик мазь 30 гр
Не идентифицирован
от 414,06
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Дипросалик мазь 30.0
Шеринг-Плау
от 368,97
Реал фарм
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Дипросалик мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
от 370,85
Країна здоров'я
Киев, пр.Космонавта Комарова 2 (Гарматная 44)
Дипросалик мазь 30г
Про-фарма ООО
от 348,96
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Дипросалик мазь туба 30г
ПРО-фарма
от 353,82
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Дипросалик мазь туба 30г
Schering-Plough Labo (Бельгия)
от 336,00
Реал фарм
Одесса, бул.Итальянский бульвар 6
Дипросалик мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ ЛАБО БЕЛЬГИЯ
от 375,55
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Литературная 12А
Дипросалик® мазь по 30 г в тубах
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 440,00
Аптека №7 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 10
Дипросалік 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Сентрал Іст
есть
АПТЕКА «3і»
Львов, ул.Гринченко 6
Дипросалiк мазь 30гр
Шерiнг Плау, США
от 323,19
Витамин
Киев, ул.Василия Стуса 9
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Дипросалік® мазь по 30 г у тубах
Шеринг Плау
от 357,70
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Молодёжная 32
Дипросалик мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ СЕНТРАЛ ИСТ АГ ШВЕЙЦАРИЯ
от 370,00
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Киевская 7/4 (кв.1)
Дипросалик мазь 30г
ШЕРИНГ-ПЛАУ
от 333,48
Аптека Оникс
Киев, ул.Академика Курчатова 5
Дипросалик мазь 30.0
Шеринг
от 355,50
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Дипросалик мазь 30г туб
Шеринг АГ, Германия
от 279,74
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 12
Дипросалик мазь 30.0
Шеринг Плау
от 349,35
Макси-фарм груп
Киев, ул.Тампере 12
Дипросалик мазь 30.0
Шеринг Плау
от 314,50
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть
Макси-фарм груп
Киев, ул.Киото 8
Дипросалик мазь 30.0
Шеринг Плау
от 344,25
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Дипросалик мазь 30г
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 274,10
Витамин
Киев, пр.Правды 3А
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть
Аптека "Не Болей!"
Днепр, пр.Слобожанский 12
Дипросалик мазь 30г
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 266,30
АПТЕКА «3і»
Ужгород, пл.Шандора Петефи 40
Дипросалiк мазь 30гр
Шерiнг Плау, США
от 355,92
АПТЕКА «3і»
Львов, ул.Любинская 104
Дипросалiк мазь 30гр
Шерiнг Плау, США
от 281,63
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Дипросалік 30 г мазь туба
Шерінг-Плау Сентрал Іст
от 323,65
Аптека Мобил Юг
Одесса, ул.Жемчужная 1А
Дипросалик® мазь по 30 г в тубах
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
от 395,00
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Дипросалік мазь туба 30г
Schering
есть

Рекомендуем посмотреть

Бетаметазон-Дарница крем по 30 г в тубах
Бетаметазон-Дарница крем по 15 г в тубах
Бетаметазон-Дарница
крем
Дарница
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Дипросалик лосьон по 30 мл во флак. с проб.-кап.
Дипросалик мазь по 30 г в тубах
Дипросалик
лосьон, мазь
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top