Доломед таблетки №10

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки довгастої форми з двоопуклою поверхнею, мають центральну насічку на одному боці, оранжевого або блідо-оранжевого кольору, допускаються включення;

Склад

1 таблетка містить диклофенаку натрію - 50 мг, парацетамолу – 500 мг, хлорзоксазону – 500 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, етилцелюлоза, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, натрію лаурилсульфат, барвник Лак Сансет жовтий, кремнію діоксид колоїдний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Протизапальні та протиревматичні засоби. Код АТС М01А В55.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, що чинить міорелаксуючу та аналгезуючу дію, пригнічує спинномозкові рефлекси. Парацетамол, що входить до складу препарату, чинить жарознижувальну, аналгезуючу та помірно виражену протизапальну дію. В основі аналгезуючої дії лежить здатність пригнічувати синтез простагландинів внаслідок пригнічення ферменту циклооксигенази.

Диклофенак у складі препарату чинить виражену протизапальну, аналгезуючу і помірну жарознижувальну дію. Механізм дії пов’язаний з пригніченням циклу оксигенази – основного ферменту метаболізму арахідонової кислоти, що є попередником простагландинів, які відіграють головну роль в патогенезі запалення, болю і гарячки. Аналгезуюча дія зумовлена двома механізмами: периферичним (опосередковано, шляхом пригнічення синтезу простагландинів) і центральним (за рахунок пригнічення синтезу простагландинів в центральній нервовій системі). При травматичних та операційних болях препарат зменшує больові відчуття у стані спокою і під час руху, а також набряк при запаленні. Стійкий ефект спостерігається через 1-2 тижні лікування.

Хлорзоксазон, що входить до складу препарату, чинить міорелаксуючу дію, блокує на рівні спинного мозку мультисинаптичні рефлекси, які беруть участь у виникненні та підтриманні спазму скелетних м’язів різної етіології. Препарат не чинить седативну дію.

Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показання для застосування

Больовий синдром легкої та середньої інтенсивності при розтягненні зв’язок, міозиті, міалгії, ревматичному ураженні м’яких тканин, травматичному ушкодженні м’язів, захворюванні суглобів (артрит, ревматоїдний артрит, остеоартрит, подагра), вивихах, кривошиї, люмбаго, фіброзиті, спондиліті, гострому випаданні міжхребцевого диска, первинній дисменореї, аднекситі, проктиті, післяопераційний больовий синдром.

Спосіб застосування та дози

ДолоМед дорослим призначається внутрішньо після їжі по 1 таблетці 2-3 рази на добу залежно від тяжкості перебігу хвороби. Таблетки не розжовувати, запивати невеликою кількістю води.

Дітям 6-14 років призначають по 1/2 таблетки 2 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально.

Побічна дія

Нудота, печія, анорексія, метеоризм, запор, діарея, зміна кольору сечі, сонливість, головний біль, запаморочення, шкірні висипи.

При тривалому застосуванні у великих дозах можлива гепатотоксична та нефротоксична дія препарату, а також утворення метгемоглобіну.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту в фазі загострення, астма на прийом ацетилсаліцилової кислоти, порушення кровотворення, вагітність, лактація, дитячій вік до 6-ти років, порушення функції печінки та нирок, алкоголізм.

Передозування

Алергічні реакції, головний біль, психомоторне збудження, роздратованість, запаморочення, гепатотоксична та нефротоксична дія препарату, а також утворення метгемоглобіну.

Лікування: Як перша допомога – промивання шлунка, прийом адсорбентів, потім – симптоматичне лікування.

Особливості застосування

З обережністю слід приймати препарат при захворюваннях печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту в анамнезі, серцевій недостатності, диспептичних проявах, після хірургічних втручань, пацієнтам літнього віку. При наявності алергічних реакцій в анамнезі застосовувати лише в невідкладних випадках. При тривалому застосуванні слід проводити контроль показників периферичної крові і функціонального стану печінки та нирок.

У період лікування можливе зменшення швидкості психічних і рухових реакцій, тому необхідно утримуватись від керування автомобілем та виконання роботи, що потребує підвищеної уваги. Ризик виникнення тяжких побічних ефектів підвищується в осіб, які зловживають алкоголем.

На час лікування слід припинити годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з дигоксином може підвищувати концентрацію дигоксину в плазмі. ДолоМед знижує ефект фуросеміду та антигіпертензивних засобів. Одночасне застосування з калійзберігаючими засобами може призвести до гіперкаліємії. Одночасне застосування з нестероїдними протизапальними засобами, глюкокортикостероїдами збільшує ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч. Не рекомендований одночасний прийом з метотрексатом і циклоспорином. Одночасне застосування з барбітуратами, протисудомними засобами, алкоголем значно підвищує ризик гепатотоксичної дії.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі 20 - 30 ºС в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності - 3 роки.

Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері.

Виробник

ТОВ «ТЕХНОМЕД».

Адреса

Україна, м. Донецьк, пр. Ілліча, 89.

Дата последнего обновления: 04.03.2014
Аннотация (инструкция по применению) продукта Доломед, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Доломед, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Доломед с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация M01AB55 - Диклофенак, комбинации

Просмотренные товары

Доломед таблетки №10
Доломед
таблетки
Техномед, ООО, г.Донецк, Украина
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top