Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Долче-40 инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Долче-40 - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: drotaverinе; 1-[(3,4-діетоксифеніл)метилен]-6,7-діетокси-1,2,3,4-тетрагідроїзохінолін гідрохлорид;

Основні фізико-хімічні властивості

круглі двоопуклі таблетки жовтого кольору, вкриті оболонкою;

Склад

1 таблетка містить дротаверину гідрохлориду 40 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, кальцію дигідрофосфат, натрію крохмальгліколят, натрію лаурилсульфат, кремнію діоксид колоїдний, повідон, магнію стеарат, кальцію гідрофосфат, барвник хіноліновий жовтий (Е104), покриття «Instacoat Aqua-III White(IA-III 40001).

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при функціональних розладах з боку травного тракту. Дротаверин. Код АТС А0ЗА D02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Дротаверин – похідне ізохіноліну, діє безпосередньо на гладку мускулатуру шляхом інгібування фосфодіестерази та накопичення цАМФ усередині клітин, що призводить до розслаблення гладкого м'яза завдяки інактивації легкого ланцюжка кінази міозину (MLCK).

Ефективний у разі спазму гладкої мускулатури як нервового, так і м’язового походження. Спазмолітична дія дротаверину не залежить від характеру вегетативної іннервації, однаково діє на гладку мускулатуру гастроінтестинальної, біліарної, урогенітальної та судинної систем.

Фармакокінетика. Дротаверин швидко всмоктується як після парентерального, так і після перорального введення. Після перорального застосування максимальна концентрація у сироватці досягається за 45 - 60 хв.

Метаболізується в печінці. Період біологічного напіввиведення становить 16 - 22 год. За 72 год дротаверин практично повністю виводиться з організму, приблизно 50% – із сечею та приблизно 30% – з калом. В основному дротаверин виводиться у формі метаболітів, у незміненому вигляді в сечі не спостерігається.

Дротаверин та/або його метаболіти практично не проникають через плацентарний бар’єр.

Показання для застосування

Спазми гладкої мускулатури, пов’язані із захворюваннями жовчовивідної системи (холелітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт); спазми гладкої мускулатури сечового тракту (нефролітіаз, уретролітіаз, пієліт, цистит, тенезми сечового міхура); спазми гладкої мускулатури органів шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрит, спазми кардії та воріт шлунка, синдром подразненої товстої кишки, спастичних запорах або метеоризмі, панкреатит); гінекологічні захворювання (дисменорея, аднексит, спазми шийки матки під час пологів, правцеві скорочення матки, загрозливий аборт); головний біль судинного походження.

Спосіб застосування та дози

Дорослі: звичайна середня щоденна доза становить 40 - 80 мг 2 - 3 рази на добу.

Діти старше 6 років: 20 - 40 мг 1 - 2 рази на добу.

Побічна дія

Можливі головний біль, запаморочення, посилене серцебиття, нудота, артеріальна гіпотензія, аритмії, алергічний дерматит.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність, атріовентрикулярна блокада ІІ - ІІІ ступеня, глаукома. Діти до 6 років (для даної форми препарату).

Передозування

Симптоми: атріовентрикулярна блокада, зупинка серця/дихання.

Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля. Терапія симптоматична.

Особливості застосування

Препарат може спричиняти порушення з боку шлунково-кишкового тракту у хворих, які страждають непереносимістю лактози, через вміст лактози в таблетках.

Дітям до 6 років препарат призначають в іншій лікарській формі.

Вагітність і лактація.  

У періоди вагітності та лактації препарат призначають у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Вплив на здатність керувати автомобілем і виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги. В рекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати автомобілем і виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Необхідно дотримуватися обережності при одночасному застосуванні препарату з леводопою, оскільки може зменшуватися антипаркінсонічний ефект останньої та посилюватися ригідність і тремор.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери або по 10 блістерів у картонній коробці.

Заявник

Ньюрон Інносьютікалз Пте Лтд.

Адреса

221, Henderson Road, 8-15 Henderson Building, Singapore 159557.

Виробник

Плетхіко Фармасьютікалз Лтд, Індія.

Дозировка Долче-40 таблетки, п/о, по 40 мг №100 (10х10)
Производитель Плетхико Фармасьютикалз Лтд, Индия
МНН Drotaverine
Фарм. группа Спазмолитическое средство.
Регистрация № UA/6165/02/01 от 04.04.2007. Приказ № 161 от 04.04.2007
Код АТХ
Top