Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. Узнать больше

Доппельгерц актив Омега-3-6-9 капсулы №60 (10х6)

Категория Источники жирных кислот
Бренд Доппельгерц
Серия Доппельгерц актив Омега-3-6-9
Вид товара капсулы
Количество в упаковке 60 штук
Назначение для улучшения кровообращения

Инструкция для Доппельгерц актив Омега-3-6-9 капсулы №60 (10х6)

Состав

2 капсулы (суточная доза) содержат: Кол-во % от рекомендуемого уровня суточного потребления
ПНЖК Омега-3 776 мг 39**
ПНЖК Омега-6 160 мг 16**
Витамин Е 20 мг 200*

*не превышает верхний допустимый уровень потребления
**адекватный уровень потребления

Описание

Сбалансированные компоненты жирных кислот и витамина Е, способствующие нормализации сердечной деятельности и улучшающие обменные процессы.

Рыбный жир – богат полиненасыщенными жирными кислотами омега-3, где наиболее важными являются альфа-линоленовая, эйкозапентаеновая (ЭПК) и докозагексаеновая (ДГК) кислоты. Они способствуют регуляции содержания холестерина в крови, тем самым защищая артерии от образования холестериновых отложений, участвуют в жировом обмене и снижении кровяного давления.

Льняное масло – содержит ПНЖК Омега-6, куда входит линолевая кислота, которая играет важную роль в метаболических процессах. Она способствует регуляции жирового и белкового обмена, предотвращению накопления холестерина в сосудах, препятствует возникновению тромбов.

Оливковое масло – обладает высоким уровнем содержания жирных кислот омега-9 - олеиновой кислоты.

Рекомендации по применению

Дополнительный источник ПНЖК Омега-3 (эйкозапентаеновой кислоты и альфа-линоленовой кислоты), ПНЖК Омега-6 (линолевой кислоты), витамина Е.

Способ применения и дозы

Взрослым по 1 капсуле 2 раза в день. Продолжительность приема 1 месяц. После перерыва в 1 месяц возможен повторный прием.

Перед применением рекомендуется проконсультироваться с врачом.

Упаковка

60 капсул.

Биологически активная добавка к пище. Не является лекарственным средством.

Склад

Активні інгредієнти:
Кожні 2 капсули (добова доза) містять:
ПНЖК Омега-3
900 мг
ПНЖК Омега-6
132 мг
ПНЖК Омега-9
532 мг
Вітамін Е
20 мг

Допоміжні речовини:

желатину розчин, гліцерин, оксиди заліза (Е172).

Фармакологічна дія:

Рибний жир - його корисні властивості обумовлені наявністю в ньому поліненасичених жирних кислот Омега-3 та вітамінів А і D. Найбільш важливим ПНЖК Омега-3 є: альфа-ліноленова, ейкозапентаєнова (ЕПК), та докозагексаєнова (ДГК), які позитивно впливають на стан серцево-судинної та нервової систем. Вони сприяють регуляції вмісту холестерину в крові, тим самим захищаючи артерії від утворення холестеринових бляшок, беруть участь у жировому обміні та зниженні кров’яного тиску. Рибний жир корисний при захворюваннях суглобів та імунологічних розладах, використовується при шкірних захворюваннях.

Лляна олія - має важливі корисні для здоров’я властивості. В її склад входить ряд вітамінів, поліненасичені жирні кислоти Омега-3 та Омега-6, а також мононенасичені жирні кислоти Омега-9. В склад ПНЖК Омега-6 входить лінолева кислота, яка грає важливу роль в метаболічних процесах. Вона сприяє регуляції жирового та білкового обміну, попереджує накопичення холестерину в судинах, перешкоджає виникненню тромбів, захищає клітини від передчасного старіння. Лінолева кислота має імуномоделюючі та протизапальні властивості.

Оливкова олія - в її склад входять олеїнова, ліноленова, лінолева кислоти, та вітаміни А, D, Е та К. Постійний прийом яких сприяє зниженню частоти розвитку серцево-судинних захворювань, позитивно впливає на рівень холестерину в крові. У складі оливкової олії достатньо високий рівень жирних кислот Омега-9 (олеїнова кислота), вони відносяться до мононенасичених жирних кислот. Саме олеїнова кислота входить до складу ліпідів - жирів та жироподібних речовин, які є важливою складовою клітинних мембран, що забезпечують нормальне протікання багатьох життєво важливих процесів в організмі. Вона сприяє укріпленню стінок судин, роблячи їх більш еластичними, а також сприяє зниженню ризику закорковування судин та утворення тромбів.

Вітамін Е - необхідний для нормального функціонування імунної системи. Сприяє покращенню кровообігу, зниженню ризику тромбоутворення, а також попередженню відкладання холестерину на стінках судин. Покращує забезпечення серцевого м’язу киснем, бере участь у тканинному диханні.

Рекомендації щодо застосування

може бути рекомендована лікарем в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело поліненасичених та мононенасичених жирних кислот (Омега 3-6-9) та вітаміну Е для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини.

Спосіб вживання

дорослим та дітям старше 14 років по 2 капсули на добу. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Рекомендований термін споживання:

З0 діб. Після перерви 1 місяць можливий повторний прийом. Термін споживання узгоджується з лікарем.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам у період вагітності та лактації.

Форма випуску

капсули масою 1462 мг (по 10 або 15 капсул у блістері; по 1,2,3 або 4 блістери в пачці).

Зберігання

при температурі не вище +25°С, в сухому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності до споживання:

З роки віддати виробництва.

До уваги хворих на цукровий діабет:

2 капсули (добова доза) містить 20 ккал/80 кДж, не містить хлібних одиниць.

Без лактози та глютену.

Виробник готового продукту:

«Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ», Шлезвігер Штрассе 74, 24941 Фленсбург, Німеччина

Виробники капсул:

“Свісс Капс АГ, Хусенштрассе 35,9533 Кірхберг, Швейцарія, Свісс Капс С.Р.Л вул. Карла Першого буд. №1, 107180 Корню, Румунія

Дистриб’ютор в Україні:

ТОВ «Квайссер Фарма Україна», 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна 26Ж, оф. 49, тел./факс 044 585-34-92 , info@queisser.com.ua

Вся продукція компанії Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ виробляється на основі останніх досягнень в технології та відповідає високим міжнародним стандартам якості GМР.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Описание продукта Доппельгерц актив Омега-3-6-9 капсулы №60 (10х6) представлено исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Новинки реклама

Малыш заболел?
Малыш заболел? Препарат от гриппа и ОРВИ, разрешён с рождения Подробней
Воспаления и боль в суставах?
Воспаления и боль в суставах? Восстанови свою мобильность. Подробней
Надо выспаться?
Надо выспаться? Достаточно одной таблетки. Без привыкания. Подробней
Запор?
Запор? Смена слабительных не дает результата? Подробней
Мягкое снижение
Мягкое снижение Артериального давления Подробней
Top