Зовиракс таблетки по 200 мг №25 (5х5)

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: ацикловір,

1 таблетка містить ацикловіру 200 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, повідон К 30, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості

білі, округлі, двоопуклі таблетки з написом GXCL3 з одного боку.

Фармакотерапевтична група

Противірусні засоби для системного застосування. 

Код АТХ J05А B01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Ацикловір є синтетичним аналогом пуринового нуклеозиду з інгібіторною активністю in vivo та in vitro відносно вірусу герпесу людини, що включає вірус простого герпесу І та ІІ типу, вірус вітряної віспи та оперізувального герпесу, вірус Епштейна-Барр та цитомегаловірус. У культурі клітин ацикловір виявляє найбільшу активність проти вірусу простого герпесу I типу і далі, за зменшенням активності, проти вірусу простого герпесу II типу, вірусу вітряної віспи та оперізувального герпесу, вірусу Епштейна-Барр та цитомегаловірусу.

Інгібіторна активність ацикловіру проти вищезазначених вірусів є високоселективною. Фермент тимідинкіназа в нормальній неінфікованій клітині не використовує ацикловір як субстрат, тому токсична дія відносно клітин організму-господаря є мінімальною. Проте тимідинкіназа, закодована у вірусах простого герпесу, вірусах вітряної віспи, оперізувального герпесу та вірусах Епштейна-Барр, перетворює ацикловір на монофосфат ацикловіру – аналог нуклеозиду, який потім перетворюється послідовно на дифосфат і трифосфат за допомогою ферментів клітини. Слідом за вбудовуванням у вірусну ДНК ацикловіру трифосфат взаємодіє з вірусною ДНК-полімеразою, результатом чого є припинення синтезу ланцюга вірусної ДНК.

При тривалих або повторних курсах лікування тяжких хворих зі зниженим імунітетом можливе зменшення чутливості окремих штамів вірусу, які не завжди відповідають на лікування ацикловіром. Більшість клінічних випадків нечутливості пов’язані з дефіцитом вірусної тимідинкінази, однак існують повідомлення про ушкодження вірусної тимідинкінази та ДНК. In vitro взаємодія окремих вірусів простого герпесу з ацикловіром може також призводити до формування менш чутливих штамів. Взаємозалежність між чутливістю окремих вірусів простого герпесу in vitro та клінічними результатами лікування ацикловіром до кінця не з’ясована.

Фармакокінетика.

Ацикловір лише частково абсорбується в кишечнику. Середня пікова стабільна концентрація (Сssmax) у плазмі після прийому дози 200 мг з 4-годинним інтервалом становить 3,1 мкмоль (0,7 мкг/мл) а рівень у плазмі (Cssmin) – 1,8 мкмоль (0,4 мкг/мл). Відповідні Сssmax рівні після доз 400 мг і 800 мг з 4-годинним інтервалом становлять 5,3 мкмоль (1,2 мкг/мл) та 8 мкмоль (1,8 мкг/мл) та еквівалентні Cssmin рівні були 2,7 мкмоль (0,6 мкг/мл) та 4 мкмоль (0,9 мкг/мл).

У дорослих кінцевий період напіввиведення при внутрішньовенному введенні ацикловіру становить приблизно 2,9 год. Більшість препарату виводиться в незміненому вигляді нирками. Нирковий кліренс ацикловіру суттєво вищий за кліренс креатиніну, що вказує на те, що виведення препарату нирками здійснюється шляхом не лише гломерулярної фільтрації, а і тубулярної секреції.

9-карбоксиметоксиметилгуанін є єдиним важливим метаболітом ацикловіру, який може бути визначений у сечі, і становить приблизно 10-15% застосованої дози. Якщо ацикловір застосовують через годину після прийому 1 г пробенециду, кінцевий період напіввиведення та площа під кривою концентрація/час збільшуються на 18 % і 40 % відповідно.

У хворих із хронічною нирковою недостатністю середній кінцевий рівень напіввиведення становить 19,5 год. Середній рівень напіввиведення ацикловіру під час гемодіалізу становить 5,7 год. Рівень ацикловіру в плазмі під час діалізу знижується приблизно на 60 %.

Концентрація препарату у цереброспінальній рідині становить приблизно 50 % від відповідної концентрації у плазмі. Рівень зв’язування з білками плазми відносно низький (від 9 до 33 %) і при взаємодії з іншими ліками він не змінюється.

При одночасному застосуванні ацикловіру та зидовудину для лікування ВІЛ-інфікованих хворих не було виявлено ніяких змін фармакокінетики цих препаратів.

Показання

  • Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивуючий генітальний герпес.
  • Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з нормальним імунітетом.
  • Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з імунодефіцитом.
  • Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).

Протипоказання

Підвищена чутливість до ацикловіру, валацикловіру або до інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Клінічно важливої взаємодії ацикловіру з іншими лікарськими засобами не було виявлено.

Ацикловір виділяється головним чином у незміненому вигляді нирками шляхом канальцевої секреції, тому будь-які препарати, що мають аналогічний механізм виділення, можуть збільшувати концентрацію ацикловіру в плазмі. Пробенецид і циметидин подовжують період напіввиведення ацикловіру та збільшують площу під кривою концентрація/час. При одночасному застосуванні ацикловіру з імуносупресантом, який застосовується при лікуванні хворих після трансплантації органів, - мофетилу мікофенолатом - в плазмі крові також підвищується рівень ацикловіру та неактивного метаболіту мофетилу мікофенолату, але з огляду на широкий терапевтичний індекс ацикловіру коригувати дозу не потрібно.

Експериментальне дослідження п'яти чоловіків вказує на те, що супутня терапія ацикловіром збільшує AUC повністю введеного теофіліну приблизно на 50%. Рекомендується вимірювати концентрацію в плазмі при одночасній терапії ацикловіром.

Особливості застосування

Пацієнти з нирковою недостатністю та пацієнти літнього віку

Ацикловір виводиться з організму головним чином шляхом ниркового кліренсу, тому хворим з нирковою недостатністю дозу слід зменшувати (див. «Спосіб застосування та дози»). У хворих літнього віку також велика ймовірність порушення функції нирок, тому для цієї групи пацієнтів теж може бути потрібним зменшення дози. Обидві ці групи (хворі з нирковою недостатністю та хворі літнього віку) є групами ризику виникнення неврологічних побічних дій і тому повинні перебувати під пильним контролем для виявлення цих побічних реакцій. За отриманими даними, такі реакції є загалом оборотними у разі припинення лікування препаратом (див. розділ «Побічні реакції»). Тривалі або повторні курси лікування ацикловіром осіб з дуже ослабленим імунітетом можуть призвести до виділення вірусних штамів зі зниженою чутливістю, які можуть не відповідати на тривале лікування ацикловіром.

Слід звертати особливу увагу на підтримку адекватного рівня гідратації хворих, які отримують високі дози ацикловіру.

Ризик ураження нирок збільшується при сумісному застосуванні з іншими нефротоксичними препаратами.

Наявні дані клінічних досліджень не є достатніми для того, щоб зробити висновок, що лікування ацикловіром знижує частоту ускладнень, пов'язаних з вітряною віспою, у імунокомпетентних пацієнтів.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Інформація щодо впливу ацикловіру на жіночу фертильність відсутня. У дослідженні 20 пацієнтів чоловічої статі з нормальним числом сперматозоїдів при пероральному застосуванні у дозі до 1 г на добу протягом шести місяців, не було виявлено клінічно значущого впливу на кількість сперматозоїдів, моторику або морфологію.

У післяреєстраційному реєстрі нагляду за вагітними задокументовано результати застосування вагітним різних фармацевтичних форм Зовіраксу. Не виявлено збільшення кількості вроджених вад у дітей, матері яких застосовували Зовіракс під час вагітності, порівняно із загальною популяцією. Однак застосовувати таблетки Зовіраксу потрібно тоді, коли потенційна користь препарату для вагітної перевищує можливий ризик для плода.

При пероральному прийомі 200 мг ацикловіру 5 разів на добу ацикловір виявляється у грудному молоці в концентраціях, що становлять 0,6-4,1 рівня ацикловіру у плазмі крові. Потенційно дитина, яку годують цим молоком, може засвоїти ацикловір у дозі до 0,3 мг/кг маси тіла на добу. Тому призначати ацикловір жінкам, які годують груддю, потрібно з обережністю, враховуючи співвідношення ризик/користь.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

При вирішенні питання про можливість керування автомобілем і іншими механізмами слід брати до уваги клінічний статус пацієнта та профіль побічних дій препарату. Клінічних досліджень впливу ацикловіру на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилось. Крім того, фармакологія ацикловіру не дає підстав очікувати будь-якого негативного впливу.

Спосіб застосування та дози

Таблетку слід приймати цілою, запиваючи водою. При застосуванні високих доз ацикловіру слід підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Дорослі

Лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

Для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, необхідно приймати таблетки Зовіраксу в дозі 200 мг 5 разів на добу із приблизно 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду.

Лікування повинно тривати 5 днів, але у разі тяжкої первинної інфекції воно може бути продовжено.

Для хворих з тяжким імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) чи для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосовувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.

Лікування потрібно починати якомога раніше після початку розвитку інфекції. У випадку рецидивуючого герпесу найкраще починати лікування у продромальний період або після появи перших ознак ураження шкіри.

Профілактика рецидивів (супресивна терапія) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

У хворих з нормальним імунітетом для запобігання рецидивам інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, таблетки Зовіраксу в дозі 200 мг приймають 4 рази на добу з приблизно 6-годинним інтервалом.

Для зручності більшість пацієнтів можуть приймати 400 мг Зовіраксу 2 рази на добу з приблизно 12-годинним інтервалом.

Лікування буде ефективним навіть після зменшення дози таблеток Зовіраксу до 200 мг, які приймають 3 рази на добу з 8-годинним інтервалом або навіть 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.

У деяких хворих радикальне поліпшення спостерігається після прийому загальної добової дози Зовіраксу 800 мг.

Для спостереження за можливими змінами природного перебігу захворювання терапію Зовіраксом потрібно періодично переривати з інтервалом 6-12 місяців.

Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

Для профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, хворим з імунодефіцитом таблетки Зовіраксу в дозі 200 мг потрібно приймати 4 рази на добу з приблизно 6-годинним інтервалом. Для хворих зі значним імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) або для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосовувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.

Тривалість профілактики залежить від тривалості періоду ризику.

Лікування вітряної віспи та оперізувального герпесу

Для лікування інфекцій, спричинених вірусом вітряної віспи та оперізувального герпесу, потрібно приймати таблетки Зовіраксу у дозі 800 мг 5 разів на добу з приблизно 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду. Лікування повинно тривати 7 діб.

Хворим з тяжким імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) або хворим зі зниженою абсорбцією у кишечнику краще застосовувати внутрішньовенне введення.

Лікування потрібно починати якомога раніше після початку захворювання, результат буде кращий, якщо лікування почати відразу ж після появи висипань.

Діти

Для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, та профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у дітей з імунодефіцитом віком від 2 років можна застосовувати дози як для дорослих. Для лікування вітряної віспи у дітей віком від 6 років призначають 800 мг Зовіраксу 4 рази на добу, діти віком від 2 до 6 років можуть одержувати 400 мг Зовіраксу 4 рази на добу. Тривалість лікування становить 5 днів.

Більш точно разову дозу препарату можна розрахувати за масою тіла дитини як 20 мг/кг маси тіла (не перевищувати 800 мг) Зовіраксу 4 рази на добу.

Спеціальних даних щодо застосування Зовіраксу для профілактики (запобігання рецидивам) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, або для лікування інфекцій, спричинених вірусом оперізувального герпесу, у дітей з нормальним імунітетом немає.

Для лікування інфекцій, спричинених вірусами герпесу, у новонароджених та дітей віком до 3 місяців застосовують Зовіракс, ліофілізат для розчину для інфузій.

Пацієнти літнього віку

Слід мати на увазі можливість порушення функції нирок у хворих літнього віку, і дозу препарату для них потрібно відповідно змінити (див. Ниркова недостатність). Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму у пацієнтів літнього віку, які отримують високі дози Зовіраксу.

Ниркова недостатність

Зовіракс слід з обережністю призначати хворим з нирковою недостатністю. Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

При профілактиці та лікуванні інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з нирковою недостатністю рекомендовані пероральні дози не призводять до накопичення ацикловіру, рівень якого перевищував би безпечний рівень, встановлений для внутрішньовенного введення. Проте для хворих з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) рекомендується встановити дозу 200 мг 2 рази на добу з інтервалом приблизно 12 год.

При лікуванні інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес), для хворих зі значно зниженим імунітетом рекомендується при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) встановити дозу 800 мг 2 рази на добу з приблизно 12-годинним інтервалом, а для хворих з помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну в межах 10-25 мл/хв) – 800 мг 3 рази на добу з інтервалом приблизно 8 год.

Діти

Таблетки Зовіраксу застосовують дітям віком від 2 років. 

Передозування

Симптоми.

Ацикловір лише частково абсорбується з кишково-шлункового тракту. Були випадки ненавмисного внутрішнього прийому пацієнтами до 20 г ацикловіру без виникнення токсичного ефекту. При випадковому повторному передозуванні перорального ацикловіру протягом декількох днів виникають гастроентерологічні (такі як нудота та блювання) та неврологічні симптоми (головний біль і сплутаність свідомості).

При передозуванні внутрішньовенного ацикловіру підвищується рівень креатиніну сироватки крові, азоту сечовини крові і, відповідно, з’являється ниркова недостатність. Неврологічними проявами передозування можуть бути сплутаність свідомості, галюцинації, збудження, судоми та кома.

Лікування

Хворого потрібно ретельно обстежити для виявлення симптомів інтоксикації. Оскільки рівень ацикловіру в крові добре елімінується за допомогою гемодіалізу, останній слід застосовувати у разі передозування.

Побічні реакції

Побічні дії, відомості про які наведено нижче, класифіковано за органами і системами та за частотою їх виникнення. Категорії частоти: дуже часто ≥ 1/10, часто ≥ 1/100 та <1/10, нечасто ≥ 1/1000 та < 1/100, рідко ≥ 1/10000 та < 1/1000, дуже рідко < 1/10 000.

Кров і лімфатична система

Дуже рідко: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія.

Імунна система

Рідко: анафілаксія.

Психічні порушення та розлади з боку нервової системи

Часто: головний біль, запаморочення.

Дуже рідко: збудженість, сплутаність свідомості, тремор, атаксія, дизартрія, галюцинації, психотичні симптоми, судоми, сонливість, енцефалопатія, кома.

Вищенаведені неврологічні реакції є загалом оборотними і звичайно виникають у хворих з нирковою недостатністю або іншими факторами ризику (див. розділ «Особливості застосування»).

Респіраторна система та органи грудної клітки

Рідко: задишка.

Гастроентерологічна система

Часто: нудота, блювання, діарея, біль у животі.

Гепатобіліарна система

Рідко: оборотне підвищення рівня білірубіну та печінкових ферментів.

Дуже рідко: жовтяниця, гепатит.

Шкіра та підшкірні тканини

Часто: свербіж, висипання (включаючи світлочутливість).

Нечасто: кропив’янка, прискорене дифузне випадання волосся. Оскільки випадання волосся може бути пов’язане з великою кількістю хвороб і застосовуваних ліків, чіткого зв’язку з ацикловіром виявлено не було.

Рідко: ангіоневротичний набряк.

Нирки та сечовидільна система

Рідко: збільшення рівня сечовини та креатиніну крові.

Дуже рідко: гостра ниркова недостатність, біль у нирках.

Біль у нирках може бути асоційований з нирковою недостатністю та кристалурією.

Загальні розлади

Часто: стомлюваність, гарячка.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі нижче 25 °С у сухому місці. 

Упаковка

По 5 таблеток у блістері з полівінілхлориду та алюмінію; по 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробники

Виробник

Глаксо Веллком С.А. (Іспанія)/Glaxo Wellcome S. A. (Spain).

Пакувальник та випуск серії. ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А. (Польща)/

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. (Poland).

Місцезнаходження виробника та його адреса провадження діяльності. Глаксо Веллком С.А., Авеніда де Екстремадура 3, 09400 Аранда де Дуеро, Бургос, Іспанія/ Glaxo Wellcome S.A., Avenida de Extremadura 3, 09400 Aranda de Duero, Burgos, Spain;

ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А., 189, вул. Грюнвальдська, 60-322 Познань, Польща/ GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., 189 Grunwaldzka str., 60-322 Poznan, Poland.

Дата последнего обновления: 02.07.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Зовиракс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Зовиракс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Зовиракс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/8281/03/01 от 21.06.2018 (приказ 1192 (2))
АТХ-классификация J05AB01 - Ацикловир
Действующие вещества ацикловир
Взрослые Разрешено
Дети с 2-х лет
Беременные по назначению врача
Кормящие мамы по назначению врача
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители исследования влияния не проводились

Найдено 2884 аптеки

Аптека №92 КП Фармация
Киев, ул.Шолом-Алейхема 18
Зовіракс 200 мг №25 табл.
ГлаксоСмітКляйн
есть
Полимед
Одесса, пр.Шевченко 8А
Зовиракс тбл. 200мг n25
GLAXOSMITKLINE
от 140.25
Аптека №7 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 10
Зовіракс 200 мг №25 табл.
ГлаксоСмітКляйн
есть
Країна здоров'я
Киев, бул.Академика Вернадского 79
Зовиракс табл 200мг №25*
Глаксо Смит Кляйн
от 134.32
Аптека для экономных
Вышгород, пр.Мазепы 1А
Зовиракс таб. 0.2 №25
Глаксо Вэллкам
от 140.28
Країна здоров'я
Васильков, ул.Грушевского 26
Зовиракс табл 200мг №25*
Глаксо Смит Кляйн
от 136.92
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Зовіракс табл. 200мг №25*
GlaxoSmithKline
есть
Виталюкс
Киев, ул.Ивана Миколайчука 7а
Зовиракс таб.200мг №25
Glaxo Smith Kline
от 112.45
Аптека Гелиантус
Киев, ул.Братиславская 3 (Аптечный пункт2)
Зовиракс таб. 0.2 №25
Глаксо СмитКляйн
от 124.00
Аптекарь
Киев, ул.Преображенская 8б
Зовиракс таб.200мг №25
Glaxo Smith Kline
от 109.54
Країна здоров'я
Киев, пр.Лесной 23
Зовиракс табл 200мг №25*
Глаксо Смит Кляйн
от 134.42
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Зовиракс табл. №25 (5*5)
Глаксо
от 107.16
Олфа
Днепр, ул.Центральная 2/4 (помещение №13)
Зовиракс таб. 200мг №25
ГлаксоСміт Кляйн Фармасьютикалз С.А.,Польша
от 101.50
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 52А
Зовиракс таб.200мг №25
Glaxo Smith Kline
от 143.14
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Зовіракс табл. 200мг №25*
GlaxoSmithKline
есть
Країна здоров'я
Киев, пр.Правды 64
Зовиракс табл 200мг №25*
Глаксо Смит Кляйн
от 102.02
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Зовиракс таб.200мг №25
Glaxo Smith Kline
от 143.86
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Зовиракс таб 200мг n25
Глаксо Веллком С.А. Іспанія/ГлаксоСміт Кляйн Фармасьютикалз С.А.,Польша
от 124.80
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Зовіракс 200 мг №25 табл.
ГлаксоСмітКляйн
от 129.71
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Зовиракс таб 200мг №25 /n/ |
GLAXOSMITHKLINE
есть
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Средняя 24
Зовиракс ™ таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Глаксо Веллком С.А., Іспанія
от 170.00
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Зовиракс 200мг табл. №25
Glaxo wellcome operations (Великобритания)
есть
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Зовіракс 200 мг №25 табл.
ГлаксоСмітКляйн
есть
Аптека ЛТД Феникс Групп
Одесса, ул.Разумовская 14
Зовиракс ™ таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Глаксо Веллком С.А., Іспанія
от 150.00
Країна здоров'я
Киев, ул.Соломенская 21
Зовиракс табл 200мг №25*
Глаксо Смит Кляйн
от 107.42
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Зовиракс таб. 0.2 №25
Глаксо Вэллкам
от 144.24
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 130.98
АКС
Черноморск, ул.Спортивная 14Д
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 127.09
Viridis
Киев, пр.Павла Тычины 2
Зовиракс таб. 200мг №25
ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН КОНСЬЮМЕР
от 125.20
Країна здоров'я
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2
Зовиракс табл 200мг №25*
Глаксо Смит Кляйн
от 100.34
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 109.65
Країна здоров'я
Киев, ул.Татарская 6
Зовиракс табл 200мг №25*
Глаксо Смит Кляйн
от 114.36
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Костанди 162/2
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 127.30
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 126.12
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 109.65
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 130.98
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 119
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 109.65
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 109.65
АКС
Одесса, ул.Марсельская 32/3
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 129.00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 128.22
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 109.65
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королёва 49
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 109.65
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 109.65
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 126.15
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 127.21
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Зовиракс 200мг №25 таб
ГЛАКСО
от 106.28
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 12
Зовиракс таб. 0.2 №25
Глаксо СмитКляйн
от 147.00
Макси-фарм груп
Киев, ул.Киото 8
Зовиракс таб. 0.2 №25
Глаксо СмитКляйн
от 146.25
Аптекарь
Ирпень, ул.Шевченко 3
Зовиракс таб.200мг №25
Glaxo Smith Kline
от 158.37
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Зовіракс 200 мг №25 табл.
ГлаксоСмітКляйн
есть

Рекомендуем посмотреть

Герпевир мазь 2.5 % по 5 г в тубах
Герпевир таблетки по 400 мг №10
Герпевир порошок для р-ра д/ин. по 250 мг №10 во флак.
+2
Герпевир
порошок, мазь, таблетки
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Ацик таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Ацик крем 5 % по 2 г в тубах
Ацик таблетки по 400 мг №35 (5х7)
Ацик
крем, таблетки
Сандоз
Цены в аптеках
Ацикловир-Дарница таблетки по 200 мг №20 (10х2)
Ацикловир-Дарница
таблетки
Дарница
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Зовиракс мазь глаз. 3 % по 4.5 г в тубах
Зовиракс крем 5 % по 2 г в тубах
Зовиракс лиофилизат для р-ра д/инф. по 250 мг №5 во флак.
Зовиракс таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Зовиракс
мазь, таблетки, крем, лиофилизат
4 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top