Зодак инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Зодак капли ор. 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: цетиризину дигідрохлорид;

1 мл розчину містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218); пропілпарабен (Е 216); гліцерин (85 %); пропіленгліколь; сахарин натрію; натрію ацетату тригідрат; кислота оцтова льодяна; вода очищена.

Лікарська форма

Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або ледь жовтуватого кольору розчин.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину. Код АТХ R06A Е07.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Цетиризин, метаболіт гідроксизину у людини, є потужним селективним антагоністом периферичних H1-рецепторів. У дослідженнях зв’язування з рецепторами іn vitro не спостерігалося спорідненості з іншими рецепторами, відмінними від H1-рецепторів. Окрім антагоністичного впливу на H1-рецептори, цетиризин чинить антиалергічну дію: при дозуванні

10 мг 1 або 2 рази на добу препарат інгібує пізню фазу залучення у процес клітин запалення, особливо еозинофілів, у шкірі та кон’юнктиві осіб, яким вводили антиген, а у дозі 30 мг/добу інгібує приток еозинофілів у бронхоальвеолярній рідині протягом пізньої фази звуження бронхів, спричиненої вдиханням алергенів у пацієнтів, хворих на бронхіальну астму. Крім того, цетиризин інгібує пізню фазу реакції запалення, індуковану у пацієнтів із хронічною кропив’янкою внутрішньошкірним введенням калікреїну. Також зменшує вираженість адгезії молекул, таких як ICAM-1 та VCAM-1, що є маркерами алергічного запалення.

Дослідження у здорових добровольців показали, що цетиризин у дозах 5 та 10 мг інгібує виникнення пухирців та почервоніння, спричинених дуже високими концентраціями гістаміну в шкірі. Початок дії після разового прийому дози 10 мг наступає у межах 20 хвилин у 50 % осіб та у межах 1 години – у 95 % осіб. Дія триває як мінімум 24 години після разового прийому. У 35-денному дослідженні у дітей віком від 5 до 12 років толерантності до антигістамінної дії цетиризину (пригнічення виникнення пухирців та почервоніння) не спостерігалося. Коли лікування цетиризином припиняють після повторного прийому, нормальна реактивність шкіри до гістаміну відновлюється протягом 3-х днів.

У шести-тижневому плацебо-контрольованому дослідженні з участю 186 пацієнтів з алергічним ринітом та таким супутнім захворюванням як бронхіальна астма (від легкої до помірної за тяжкістю) прийом цетиризину у дозі 10 мг 1 раз на добу покращував стан при симптомах риніту та не впливав на функцію легень. Це дослідження підтверджує безпеку застосування цетиризину хворим на бронхіальну астму легкого та помірного ступеня тяжкості.

У плацебо-контрольованому дослідженні призначення цетиризину у високій добовій дозі 60 мг на добу не спричиняло статистично значущої пролонгації інтервалу QT.

При прийомі у рекомендованих дозах цетиризин покращує стан пацієнтів із цілорічним та сезонним алергічним ринітом.

Фармакокінетика.

Рівноважна максимальна концентрація у плазмі крові становить майже 300 нг/мл і досягається протягом 1 ± 0,5 години. При призначенні у добовій дозі 10 мг протягом 10 днів кумуляції цетиризину не спостерігалося. Розподіл фармакокінетичних параметрів, таких як піковий рівень (Cmax) та площа під кривою (AUC), є однорідним у здорових добровольців.

Об’єм абсорбції цетиризину не зменшувався при одночасному прийомі з їжею, хоча швидкість абсорбції зменшувалася. Об’єм біодоступності подібний при призначенні цетиризину у формі розчину, капсул або таблеток. Видимий об’єм розподілу становить 0,5 л/кг. Зв’язування цетиризину з білками плазми крові становить 93 ± 0,3 %. Цетиризин не впливає на зв’язування варфарину з білками крові.

Цетиризин не зазнає екстенсивного метаболізму при першому проходженні. Приблизно 2/3 дози виводиться у незміненому вигляді із сечею. Кінцевий період напіввиведення становить приблизно 10 годин. Цетиризин виявляє лінійну кінетику при дозуванні від 5 до 60 мг.

Окремі групи пацієнтів

Пацієнти літнього віку: після разового перорального прийому 10 мг період напіввиведення збільшувався майже на 50 %, а кліренс знижувався приблизно на 40 % у 16 осіб літнього віку порівняно з молодшими особами. Зниження кліренсу цетиризину у добровольців літнього віку було пов'язане з послабленою функцією нирок.

Діти: період напіввиведення цетиризину становив майже 6 годин у дітей віком 6-12 років та 5 годин у дітей віком 2-6 років. У дітей віком від 6 до 24 місяців цей показник скорочений до 3,1 години.

Пацієнти з порушенням функції нирок: фармакокінетика препарату була подібною у пацієнтів із легким ступенем порушення функції нирок (кліренс креатиніну вище 40 мл/хв) та у здорових добровольців. У пацієнтів із помірним ступенем порушення функції нирок спостерігалося збільшення періоду напіввиведення у 3 рази та зниження кліренсу – на 70 % порівняно зі здоровими добровольцями. У пацієнтів, яким проводився гемодіаліз (кліренс креатиніну 7 мл/хв), після призначення 10 мг цетиризину перорально спостерігалося збільшення періоду напіввиведення у 3 рази та зниження кліренсу на 70 % порівняно зі здоровими добровольцями. Цетиризин погано виводиться при гемодіалізі. Пацієнтам із порушенням функції нирок помірного та тяжкого ступеня необхідно коригувати дозування препарату.

Пацієнти з порушенням функції печінки: у пацієнтів з хронічними захворюваннями печінки (гепатоцелюлярний, холестатичний та біліарний цироз) після прийому 10 або 20 мг цетиризину у вигляді разової дози спостерігалося збільшення періоду напіввиведення на 50 % та зниження кліренсу на 40 % порівняно зі здоровими добровольцями. Корекція дозування пацієнтам із порушенням функції печінки необхідна лише тоді, коли у таких пацієнтів є одночасно і порушення функції нирок.

Показання

Симптоматична терапія назальних та очних симптомів сезонного та постійного алергічного риніту, хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Протипоказання

Гіперчутливість до цетиризину, до будь-якого компонента препарату, до гідроксизину або будь-яких похідних піперазину в анамнезі.

Тяжке порушення функції нирок при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження фармакокінетичної взаємодії проводилися для цетиризину та псевдоефедрину, циметидину, кетоконазолу, еритроміцину, азитроміцину; фармакокінетичних взаємодій не спостерігалося. У дослідженні багаторазового застосування теофіліну (400 мг 1 раз на добу) та цетиризину спостерігалося незначне (16 %) зниження кліренсу цетиризину, у той час як диспозиція теофіліну не порушувалася при одночасному прийомі цетиризину.

У дослідженнях застосування цетиризину з циметидином, гліпізидом, діазепамом та псевдоефедрином не виявлено доказів побічних фармакодинамічних взаємодій.

У дослідженнях застосування цетиризину з азитроміцином, еритроміцином, кетоконазолом, теофіліном та псевдоефедрином не виявлено доказів побічних клінічних взаємодій. Окрім того, одночасне застосування цетиризину з макролідами або кетоконазолом ніколи не призводило до клінічно значущих змін на ЕКГ.

У дослідженні багаторазового застосування ритонавіру (600 мг 2 рази на добу) та цетиризину

(10 мг на добу) тривалість експозиції до цетиризину збільшилася приблизно на 40 %, у той час як диспозиція ритонавіру дещо порушувалася (-11 %) при одночасному прийомі цетиризину.

Об’єм абсорбції цетиризину не знижується при прийомі їжі, хоча показник абсорбції зменшується на 1 годину.

Немає даних щодо посилення ефекту седативних засобів при застосуванні у терапевтичних дозах. Але слід уникати застосування седативних засобів під час прийому препарату.

Особливості застосування

При прийомі у терапевтичних дозах не спостерігалося клінічно значущих взаємодій з алкоголем (при рівнях алкоголю у крові 0,5 г/л). Проте рекомендовано уникати одночасного вживання алкоголю.

З обережністю застосовувати пацієнтам, схильним до затримки сечі (пошкодження хребта, гіперплазія простати), тому що цетиризин може підвищити ризик розвитку затримки сечі.

Рекомендовано з обережністю призначати препарат пацієнтам з епілепсією та пацієнтам із ризиком виникнення судом.

Антигістамінні препарати пригнічують шкірну алергічну пробу, тому перед її проведенням прийом препарату необхідно припинити за 3 дні до дослідження (період виведення).

З обережністю застосовувати пацієнтам із хронічною нирковою недостатністю (потрібна корекція режиму дозування) та пацієнтам літнього віку з нирковою недостатністю (можливе зниження клубочкової фільтрації).

Метилпарабен та пропілпарабен, що входять до складу препарату, можуть викликати алергічні реакції (можливо, відстрочені у часі).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Недостатньо даних щодо впливу препарату у період вагітності. Дослідження на тваринах не вказують на прямий або непрямий шкідливий вплив на вагітність, ембріональний/фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Слід з обережністю призначати препарат вагітним жінкам у випадках, коли, на думку лікаря, користь від застосування переважає потенційний ризик для плода.

Період годування груддю. Цетиризин проникає у грудне молоко у концентраціях, що становлять 25­-90 % від концентрацій у плазмі крові залежно від проміжку часу після застосування препарату. Тому з обережністю слід призначати препарат жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Об’єктивне визначення здатності керувати автотранспортом, латентності сну та здатності працювати на складальному конвеєрі не показало клінічно значущого впливу при застосуванні у рекомендованій дозі 10 мг.

Пацієнтам, які керують автотранспортом, задіяні на потенційно небезпечних роботах або обслуговують механізоване обладнання, не слід перевищувати рекомендовані дози та необхідно враховувати реакцію власного організму на препарат.

У чутливих пацієнтів одночасний прийом препарату з іншими засобами, що пригнічують центральну нервову систему, може спричинити додаткове погіршення уваги та виконання робіт.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати внутрішньо.

Дітям віком від 2 до 6 років: по 2,5 мг 2 рази на добу (по 5 крапель 2 рази на добу).

Дітям віком від 6 до 12 років: по 5 мг 2 рази на добу (по 10 крапель 2 рази на добу).

Дорослим і дітям віком від 12 років: 10 мг 1 раз на добу (20 крапель).

Особливі групи пацієнтів

Пацієнти літнього віку. Корекція дози не потрібна (за умови нормальної функції нирок).

Пацієнти із порушенням функції нирок (помірний та тяжкий ступінь). Дозування має бути індивідуальним, залежно від стану функції нирок. Слід звернутися до таблиці, наведеної нижче, та відкоригувати дозу відповідно до наведеної інформації. Щоб скористатися таблицею, необхідно визначити кліренс креатиніну (КК) пацієнта у мл/хв. Значення КК (мл/хв) можна визначити за креатиніном сироватки крові (мг/дл) за допомогою наступної формули:

КК = [140 – вік (у роках)] x маса тіла (кг)
 72 x креатинін у сироватці крові (мг/дл)
 (x 0,85 для жінок)

Корекція дозування для дорослих пацієнтів із порушенням функції нирок

Група
Кліренс креатиніну (мл/хв)
Дозування та частота
Нормальна функція
≥ 80
10 мг 1 раз на добу
Легка форма порушення
50-79
10 мг 1 раз на добу
Помірна форма
30-49
5 мг 1 раз на добу
Тяжка форма
< 30
5 мг 1 раз на 2 дні
Кінцева стадія хвороби нирок – пацієнти, яким проводять діаліз
< 10
Протипоказано

Дітям із порушенням функції нирок дозування коригувати індивідуально, залежно від значення кліренсу креатиніну пацієнта, віку та маси тіла.

Пацієнтам із порушенням функції печінки. Немає потреби у корекції дози при порушенні тільки функції печінки.

Пацієнтам із порушеннями функції печінки та нирок. Рекомендовано коригувати дозу (див. вище розділ «Пацієнти з порушенням функції нирок»).

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від перебігу захворювання.

Метод застосування.

Препарат слід накрапати в ложку або розчинити у воді та приймати перорально.

Якщо застосовувати розведення – слід враховувати, особливо при застосуванні дітям, що об’єм води, до якого додаються краплі, має відповідати кількості рідини, яку може проковтнути пацієнт. Розбавлений розчин слід приймати негайно.

Діти

Препарат призначати дітям віком від 2 років.

Передозування

Симптоми. Симптоми, що спостерігалися після суттєвого передозування цетиризину, головним чином пов’язані з впливом на центральну нервову систему або з ефектами, що можуть вказувати на антихолінергічну дію. Побічні ефекти, про які повідомлялося після прийому дози, що перевищувала щонайменше у 5 разів рекомендовану добову дозу, включають: сплутаність свідомості, діарею, запаморочення, підвищену втомлюваність, головний біль, нездужання, мідріаз, свербіж, неспокій, седацію, сонливість, ступор, тахікардію, тремор, затримку сечовипускання.

Лікування. Специфічний антидот цетиризину невідомий. При передозуванні рекомендоване симптоматична та підтримуюча терапія. Промивання шлунка слід проводити якнайшвидше після прийому препарату. Цетиризин неефективно виводиться при проведенні діалізу.

Побічні реакції

Клінічні дослідження показали, що цетиризин при застосуванні у рекомендованих дозах має незначний побічний вплив на центральну нервову систему, що включає сонливість, підвищену втомлюваність, запаморочення та головний біль. У деяких випадках повідомлялося про парадоксальну стимуляцію центральної нервової системи.

Метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат, що входять до складу оральних крапель, можуть спричиняти розвиток алергічних реакцій (можливо, відстрочених).

Хоча цетиризин є селективним антагоністом периферичних H1-рецепторів та майже не чинить антихолинергічної дії, повідомлялося про поодинокі випадки виникнення утруднення сечовипускання, порушення акомодації ока, сухості у роті.

Повідомлялося про випадки порушення функції печінки, що характеризувалися підвищеними рівнями ферментів печінки, які супроводжувалися підвищеним рівнем білірубіну. Зазвичай стан нормалізувався після припинення прийому препарату.

У клінічних дослідженнях з показником 1 % та вище повідомлялося про наступні побічні ефекти:

загальні порушення – підвищена втомлюваність;

з боку нервової системи – запаморочення, головний біль;

з боку шлунково-кишкового тракту – абдомінальний біль, сухість у роті, нудота;

з боку психіки – сонливість;

з боку дихальної системи – фарингіт.

Побічні ефекти, що спостерігалися з показником 1 % та вище у плацебо-контрольованих дослідженнях у дітей віком від 6 місяців до 12 років:

з боку шлунково-кишкового тракту – діарея;

з боку психіки – сонливість;

з боку дихальної системи – риніт;

загальні порушення – підвищена втомлюваність.

Постмаркетингові спостереження.

Побічні ефекти вказані згідно з КСО (класу системи органів) за MedDRA та за частотою, з якою вони спостерігалися протягом постмаркетингового спостереження.

Частота визначена як наступна: дуже часто (≥1/10); часто (від ≥1/100 до <1/10); нечасто (від ≥1/1000 до <1/100); рідко (від ≥1/10000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10000), невідомо (неможливо встановити з існуючих даних).

Обстеження: рідко – збільшення маси тіла.

З боку серця: рідко – тахікардія.

З боку системи крові та лімфатичної системи: дуже рідко – тромбоцитопенія.

З боку нервової системи: нечасто – парестезія; рідко – судоми; дуже рідко – дисгевзія, дискінезія, дистонія, непритомність, тремор; частота невідома – амнезія, порушення пам’яті.

З боку органів зору: дуже рідко – порушення акомодації, нечіткість зору, мимовільні рухи очного яблука.

З боку органів слуху та рівноваги: вертиго.

З боку шлунково-кишкового тракту: нечасто – діарея.

З боку нирок та сечовивідної системи: дуже рідко – дизурія, енурез; частота невідома – затримка сечі.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: нечасто – свербіж, висипання; рідко – кропив’янка; дуже рідко – ангіоневротичний набряк, місцеві медикаментозні висипання.

Загальні порушення: нечасто – астенія, нездужання; рідко – набряк.

З боку імунної системи: рідко – гіперчутливість; дуже рідко – анафілактичний шок; невідомо – алергічні реакції (можливо, відстрочені у часі).

З боку гепатобіліарного тракту: рідко – порушення функції печінки (підвищення рівня трансаміназ, лужної фосфатази, γ‑глутамілтрансферази та білірубіну).

З боку психіки: нечасто – тривожність; рідко – агресивність, сплутаність свідомості, депресія, галюцинації, безсоння; дуже рідко – тік; частота невідома – суїцидальні думки.

З боку харчування та обміну речовин: частота невідома – підвищений апетит.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 20 мл розчину у флаконі з крапельницею, по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «Зентіва».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

У кабеловни 130, 102 37 Прага 10, Долні Мєхолупи, Чеська Республіка.

Заявник

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна».

Місцезнаходження заявника

Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 48-50А.

Дата последнего обновления: 14.04.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Зодак, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Зодак, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Зодак с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки, сироп, капли
Условия отпуска без рецепта
АТХ-классификация R06AE07 - Цетиризин
Действующие вещества цетиризин

Найдено 3441 аптека

Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Зодак 10мг табл. №30
Зентива Интернационал а.о.
от 142.56
Зодак капли 10мг 20мл
Зентива Интернационал а.о.
от 190.18
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Зодак краплі 10мг/мл фл. 20мл
Zentiva
есть
Аптека Ласкава
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Зодак таблетки вкриті оболонкою по 10мг №30
Зентива
от 159.79
Зодак краплі оральні 10мг/мл по 20мл у флаконі
Зентива
от 214.94
Добрі ліки
Киев, ул.Российская 64
Зодак таб п/о 10мг №30 |
ZENTIVA ЧЕХИЯ
есть
Зодак кап д/перор прим 10мг/мл 20мл |
ZENTIVA ЧЕХИЯ
есть
D.S.
Львов, ул.Галицкая 19
Зодак краплі 20 мл
Зентіва
от 201.76
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Зодак 10мг табл. №30
Зентива Интернационал а.о.
от 152.66
Зодак капли 10мг 20мл
Зентива Интернационал а.о.
от 193.55
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Зодак краплі 10мг/мл фл. 20мл
Zentiva
есть
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, бул.Французский 60Б
Зодак® капли ор., 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Зентіва, ТОВ, Чеська Республіка
от 220.00
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Зодак краплі 10мг/мл фл. 20мл
Zentiva
есть
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Зодак таб. п/об. 10 мг №30
Зентива ЧЕХИЯ
от 133.70
Зодак к-ли 10 мг/мл- 20мл
Зентива ЧЕХИЯ
от 173.02
Народная аптека №208
Запорожье, ул.Космическая 124/1
Зодак таб. п/об. 10 мг №30
Зентива ЧЕХИЯ
от 139.45
Зодак к-ли 10 мг/мл- 20мл
Зентива ЧЕХИЯ
от 176.07
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, пер.Асташкина 29 (корп.1)
Зодак® капли ор., 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Зентіва, ТОВ, Чеська Республіка
от 225.00
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Зодак капли перор.пр. (10мг) 20мл флак.
Лечива-Зентива
от 189.64
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Вячеслава Черновола 28/1
Зодак капли 10мг 20мл
Зентива Интернационал а.о.
от 236.11
Аптека Рецепты здоровья
Боярка, ул.Соборности 51
Зодак капли 10мг 20мл
Зентива Интернационал а.о.
от 220.89
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Зодак капли 20мл
Зентива АО Чеська Республiка
от 175.70
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Вальтера 6А
Зодак капли орал. 10мг/мл фл. 20мл
ТОВ ЗЕНТІВА
от 173.69
Аптека 911
Люботин, ул.Шевченко 98
Зодак капли орал. 10мг/мл фл. 20мл
ТОВ ЗЕНТІВА
от 173.69
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Березинская 28
Зодак таб 10мг n30
ТОВ Зентіва,Чеcька Республіка
от 131.30
Зодак капли 20мл
Зентива АО Чеська Республiка
от 170.00
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Бекетова 21
Зодак табл. п/о 10мг №30
ТОВ ЗЕНТІВА
от 134.40
Зодак капли орал. 10мг/мл фл. 20мл
ТОВ ЗЕНТІВА
от 173.69
Аптекарь
Украинка, ул.Юности 6В
Зодак таб. 10мг №30
Лечива-Зентива
от 140.62
Зодак капли перор.пр. (10мг) 20мл флак.
Лечива-Зентива
от 179.88
Аптекарь
Киев, ул.Полярная 20Д (Эпицентр)
Зодак таб. 10мг №30
Лечива-Зентива
от 168.50
Зодак капли перор.пр. (10мг) 20мл флак.
Лечива-Зентива
от 185.84
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Якуба Коласа 2-А
Зодак таб.10мг n30
Зентива (Чешская республика)
от 144.00
Зодак д/перроп прим (10мг/мл) капли 20мл
Зентива (Чешская республика)
от 179.10
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Зодак кап. орал. 10 мг/мл фл. 20 мл №1
Zentiva (Чешская Республика)
есть
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Средняя 24
Зодак® капли ор., 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Зентіва, ТОВ, Чеська Республіка
от 200.00
АПТЕКА «3і»
Мостиска, ул.Вячеслава Будзиновского 1А/4
Зодак 10мг №30 табл.
Зентiва
есть
Аптека @
Красноград, ул.Соборная 57
Зодак капли д/перор. прим., 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Зентіва, ТОВ, Чеська республіка
от 178.13
Аптека ЛТД Феникс Групп
Одесса, ул.Разумовская 14
Зодак таблетки, п/о, по 10 мг №30 (10х3)
Зентіва, ТОВ, Чеська Республіка
от 180.00
Зодак® капли ор., 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Зентіва, ТОВ, Чеська Республіка
от 225.00
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Зодак таб п/о 10мг №30 |
ZENTIVA ЧЕХИЯ
есть
Зодак кап д/перор прим 10мг/мл 20мл |
ZENTIVA ЧЕХИЯ
есть
Мед-Сервис
Измаил, ул.Болградская 80
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Аптека Мобил Юг
Одесса, ул.Жемчужная 1А
Зодак таблетки, п/о, по 10 мг №30 (10х3)
Зентіва, ТОВ, Чеська Республіка
от 150.00
Зодак® капли ор., 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Зентіва, ТОВ, Чеська Республіка
от 225.00
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 27/65
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Мед-Сервис
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 119
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
D.S.
Львов, пр.Свободы 33
Зодак краплі 20 мл
Зентіва
от 197.40
Мед-Сервис
Николаев, пр.Богоявленский 340
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Мед-Сервис
Никополь, ул.Шевченко 233
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Виталюкс
Вышгород, пр.Шевченко Тараса 2Д
Зодак капли перор.пр. (10мг) 20мл флак.
Лечива-Зентива
от 189.64
Мед-Сервис
Кременчуг, ул.Небесной Сотни 20/10
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Viridis
Киев, пр.Павла Тычины 2
Зодак таб. 10мг №30
ЗЕНТИВА
от 137.50
Зодак капли 10мг/мл 20мл
ЗЕНТИВА
от 174.05
Мед-Сервис
Кривой Рог, мкр.5-й Заречный 11-К
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Шевченко 44
Зодак табл. п/о 10мг №30
ТОВ ЗЕНТІВА
от 134.40
Зодак капли орал. 10мг/мл фл. 20мл
ТОВ ЗЕНТІВА
от 173.69
Мед-Сервис
Львов, ул.Петра Дорошенко 8
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 163.30
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Мед-Сервис
Харьков, пр.Московский 256а
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 163.30
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Мед-Сервис
Павлоград, ул.Соборная 93/2
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Аптека оптовых цен
Винница, ш.Хмельницкое 96б
Зодак капли орал. 10мг/мл фл. 20мл
ТОВ ЗЕНТІВА
от 173.69
Мед-Сервис
Горишние Плавни, пр.Героев Днепра 43
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Мед-Сервис
Кременчуг, пр.Леси Украинки 69
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 138.00
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Мед-Сервис
Днепр, бул.Славы 5Ж
Зодак таб 10мг №30
Зентива
от 137.96
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Мед-Сервис
Энергодар, ул.Украинская 27а
Зодак капли 10мг/мл 20мл
Зентива
от 178.64
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Зодак капли фл. 20мл
SANOFI-AVENTIS OTC
от 161.38
  • Зодак таблетки, п/о по 10 мг №10
  • Зодак сироп 5 мг/5 мл по 100 мл во флак.
  • Зодак таблетки, п/о по 10 мг №30 (10х3)
  • Зодак капли ор. 10 мг/мл по 20 мл во флак.

Рекомендуем посмотреть

Ролиноз таблетки по 10 мг №20 (10х2)
Ролиноз капли ор. 10 мг/мл по 20 мл во флак. стекл. с крыш.-кап.
Ролиноз капли ор., р-р 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Ролиноз
таблетки, капли
2 производителя
Цены в аптеках
Зиртек таблетки, п/о по 10 мг №7
Зиртек капли ор. 1 % по 10 мл во флак.
Зиртек
таблетки, капли
Эйсика Фармасьютикалз С.Р.Л. для "ЮСБ Фарма С.А.", Италия/Бельгия
Цены в аптеках
Цетрин таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №20 (10х2)
Цетрин сироп 5 мг/5 мл по 30 мл во флак.
Цетрин таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №30 (10х3)
Цетрин сироп 5 мг/5 мл по 60 мл во флак.
Цетрин
таблетки, сироп
Др. Редди'с Лабораторис Лтд
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Зодак таблетки, п/о по 10 мг №10
Зодак сироп 5 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Зодак капли ор. 10 мг/мл по 20 мл во флак.
Зодак таблетки, п/о по 10 мг №30 (10х3)
Зодак
таблетки, сироп, капли
Зентива
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Top