Новинки

Гуна-Бовел устраняет не симптомы, а причину запоров Подробней
Немецкие витамины с Омега-3 Всего 1 капсула в сутки! Подробней
Свежие овощи, фрукты, диарея? Датский пробиотик Оптилакт! Подробней
Высокий уровень холестерина? Липогрейд - позаботься о себе заранее! Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Ибалгин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Ибалгин - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: ibuprofen; a-Р-ізобутиленфенілпропіонова кислота;

Основні фізико-хімічні властивості

білий або майже білий крем, що належить до емульсій типу «олія/вода»;

Склад

1 г крему містить ібупрофену 0,05 г;

допоміжні речовини: жир твердий W 35, тригліцериди каприлової та каприонової кислот, спирт цетостеариловий, спирти етоксильовані синтетичні С12 – С14, моногліцериди дистильовані, карбомер 980, триетаноламін, метилпарабен, пропілпарабен, пропіленгліколь, вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група

Засоби для місцевого застосування при суглобному і м’язовому болю. Код АТС МО2АА13.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Ібупрофен справляє виражену аналгезуючу, протизапальну та жарознижуючу дію. Протизапальний ефект ібупрофену пов’язаний із блокадою синтезу простагландинів завдяки гальмуванню циклооксигенази. Зменшення запалення зумовлено зниженням вивільнення медіаторів запалення із гранулоцитів, базофілів і жирових клітин. Ібупрофен зменшує чутливість судин до брадикініну та гістаміну, впливає на продукцію лімфокінів у Т-лімфоцитах і звужує судини, а також пригнічує агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика. Після нанесення крему на шкіру ібупрофен добре всмоктується у підшкірні тканини. Найбільша концентрація ібупрофену після застосування 5 г крему (250 мг ібупрофену) становить в середньому 100 нг/мл, тобто 0,5% від максимальної концентрації в плазмі після перорального введення такої ж дози ібупрофену. В системний кровообіг потрапляє дуже незначна кількість активної речовини.

Показання для застосування

Лікування місцевих проявів ревматичних і неревматичних болісних станів рухового апарату: при гострих і хронічних формах запальних захворювань ревматичного походження, при болісному остеоартрозі, запаленнях поверхневих вен, суглобів, при посттравматичних станах, наприклад при ударах, вивихах суглобів, набряках, пораненнях м’яких частин суглобів.

Спосіб застосування та дози

Смужку крему довжиною 4 – 10 см наносять на уражене місце 3 – 4 рази на день і легко втирають у шкіру. За наявності великого та болісного крововиливу на початку лікування на уражене місце після нанесення крему можна накласти захисну пов’язку. Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та клінічного ефекту.

Побічна дія

Під час лікування іноді можуть виникати місцеві реакції підвищеної чутливості у вигляді почервоніння, припухлості, свербежу, печіння, шкірних висипань.

Протипоказання

Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до ібупрофену або будь-якого іншого компонента препарату, при схильності до астматичних нападів, при кропив’янці або за наявності в анамнезі алергічного риніту після прийому ацетилсаліциливої кислоти чи інших протизапальних засобів.

Передозування

Випадки передозування невідомі.

Особливості застосування

Призначений тільки для зовнішнього застосування. У разі випадкового потрапляння крему в організм людини можуть виникнути нудота і блювання. Необхідно зробити постраждалому промивання шлунка.

Основа крему гарантує оптимальний біологічний ефект. Не рекомендується розбавляти або змішувати Ібалгін з іншими мазевими основами.

Крем не можна наносити на відкриті рани, слизові оболонки та очі.

У період вагітності крем застосовують тільки, якщо можлива користь від застосування перевищує потенційний ризик для плода. У період годування груддю крем застосовують недовго і наносять на невеликі ділянки шкіри.

Лікування дітей повинно здійснюватись тільки у випадку доцільності застосування на думку лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

Умови та термін зберігання

Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці при температурі до 25 °С. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка

По 30 або 50 г крему в тубі.

Виробник. АТ «Зентіва».

Адреса

У кабеловни 130, 102 37 Прага 10, Долні Мєхолупи, Чеська Республіка.

Дозировка Ибалгин крем 5 % по 30 г в тубах
Производитель Зентива, ООО, Чешская Республика
МНН Ibuprofen
Регистрация № UA/3115/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
Код АТХ
Top