Ибунорм инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Ибунорм капсулы по 200 мг №10

Склад

діюча речовина: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, гіпромелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить титану діоксид (Е 171), желатин.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули білого кольору. Вміст капсул – суміш, що містить гранули та порошок від білого до майже білого кольору. Допускається наявність агломератів часток.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти. Код АТХ М01А Е01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ібупрофен – це нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), похідне пропіонової кислоти, який продемонстрував свою ефективність шляхом пригнічування синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення. Ібупрофен чинить аналгезуючу, жарознижувальну та протизапальну дії. Крім того, ібупрофен зворотно пригнічує агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика. Ібупрофен швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та зв’язується з білками плазми крові.

Максимальна концентрація у сироватці крові визначається через 45 хвилин після прийому натще. У разі застосування цього препарату під час вживання їжі пікові рівні спостерігаються через 1-2 години після застосування. Ібупрофен метаболізується у печінці, виводиться нирками у незміненому вигляді або у формі метаболітів. Період напіввиведення – майже 2 години. У пацієнтів літнього віку не спостерігається істотних відмінностей у фармакокінетичному профілі.

Показання

Симптоматична терапія головного болю та зубного болю, дисменореї, невралгії, болю у спині, суглобах, м’язах, при ревматичних болях, а також при симптомах застуди і грипу.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів препарату.
 • Пацієнтам, у яких раніше спостерігалися реакції гіперчутливості (наприклад, астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка) після застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) або інших НПЗЗ.
 • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два або більше виражених епізоди підтвердженої виразкової хвороби чи кровотечі).
 • Шлунково-кишкова кровотеча або перфорація стінки шлунково-кишкового тракту в анамнезі, пов’язані із застосуванням НПЗЗ.
 • Тяжка серцева недостатність, тяжке порушення функцій печінки або тяжке порушення функцій нирок.
 • Останній триместр вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Ібупрофен, як і інші НПЗЗ, не слід застосовувати у комбінації з:

 • ацетилсаліциловою кислотою (аспірином), оскільки це може збільшити ризик виникнення побічних реакцій, крім випадків, коли аспірин (доза не вище 75 мг на добу) призначав лікар. Дані свідчать про те, що при одночасному застосуванні ібупрофен може пригнічувати антиагрегантну дію низьких доз аспірину. Проте обмеженість цих даних не дає підстави зробити чіткі висновки щодо систематичного застосування ібупрофену. Отже, при несистематичному застосуванні ібупрофену такі клінічно значущі ефекти вважаються малоймовірними;
 • іншими НПЗЗ, у тому числі з селективними інгібіторами циклооксигенази-2. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ, оскільки це може підвищити ризик побічних ефектів.

З обережністю слід застосовувати ібупрофен у комбінації з наступними лікарськими засобами:

антикоагулянти: НПЗЗ можуть посилити ефект антикоагулянтів, таких як варфарин;

антигіпертензивні засоби (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) та діуретики: НПЗЗ можуть знижувати ефект цих препаратів. Діуретики можуть підвищувати ризик нефротоксичного впливу НПЗЗ;

кортикостероїди: підвищений ризик утворення виразок та кровотеч у шлунково-кишковому тракті;

антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі;

серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть посилювати порушення серцевої функції, знижувати функцію клубочкової фільтрації нирок та підвищувати рівень глікозидів у плазмі крові;

літій: існують докази потенційного підвищення рівнів літію у плазмі крові;

метотрексат: існує імовірність підвищення рівнів метотрексату у плазмі крові;

циклоспорин: підвищений ризик нефротоксичності;

міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати раніше, ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону, оскільки вони можуть знизити його ефективність;

такролімус: можливе підвищення ризику нефротоксичності при одночасному застосуванні НПЗЗ з такролімусом;

зидовудин: підвищений ризик гематологічної токсичності при сумісному застосуванні зидовудину та НПЗЗ. Існують докази підвищення ризику розвитку гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, які страждають на гемофілію, у разі супутнього лікування зидовудином та ібупрофеном;

хінолонові антибіотики: у пацієнтів, які одночасно застосовують ібупрофен та хінолонові антибіотики, може спостерігатися підвищений ризик виникнення судом.

Особливості застосування

Побічні ефекти, пов’язані з ібупрофеном, можна мінімізувати шляхом застосування найнижчої ефективної дози, потрібної для лікування симптомів, протягом найкоротшого періоду часу.

У пацієнтів літнього віку спостерігається підвищена частота побічних реакцій на НПЗЗ, особливо шлунково-кишкових кровотеч та перфорацій, які можуть бути летальними.

Вплив на органи дихання. У пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму або алергічні захворювання або мають ці захворювання в анамнезі, може виникнути бронхоспазм.

Інші НПЗЗ. Слід уникати одночасного застосування ібупрофену з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2, оскільки це підвищує ризик розвитку побічних реакцій.

Системний червоний вовчак і змішане захворювання сполучної тканини. З обережністю слід застосовувати ібупрофен при системному червоному вовчаку та змішаному захворюванні сполучної тканини через підвищений ризик асептичного менінгіту.

Вплив на серцево-судинну та цереброваскулярну систему. Пацієнтам з артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі слід з обережністю розпочинати лікування (необхідна консультація лікаря), оскільки при терапії ібупрофеном, як і іншими НПЗЗ, повідомлялося про випадки затримки рідини, артеріальної гіпертензії та набряків.

Дані свідчать про те, що застосовування ібупрофену, особливо у високих дозах (2400 мг на добу), а також тривале застосування може призвести до незначного підвищення ризику появи артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда або інсульт). Загалом дані не припускають, що низька доза ібупрофену (наприклад, ≤ 1200 мг на добу) може призвести до підвищення ризику інфаркту міокарда.

Вплив на нирки. Ризик виникнення ниркової недостатності у зв’язку з погіршенням функцій нирок.

Вплив на печінку. Порушення функцій печінки.

Вплив на фертильність у жінок. Існують обмежені дані, що лікарські засоби, які пригнічують синтез циклооксигенази/простагландину, можуть впливати на процес овуляції. Цей процес є зворотним після припинення лікування.

Вплив на шлунково-кишковий тракт. НПЗЗ слід з обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту в анамнезі (виразковий коліт, хвороба Крона), оскільки їхній стан може загостритися.

Існують повідомлення про випадки шлунково-кишкової кровотечі, перфорації, виразки, що можуть бути летальними, які виникали на будь-якому етапі лікування НПЗЗ, незалежно від наявності попереджувальних симптомів або наявності тяжких розладів з боку шлунково-кишкового тракту в анамнезі.

Ризик шлунково-кишкової кровотечі, перфорації або виразки підвищується при збільшенні доз НПЗЗ, у пацієнтів з наявністю виразкової хвороби в анамнезі, особливо ускладненої кровотечею або перфорацією, та в осіб літнього віку. Цим пацієнтам слід розпочинати лікування з найнижчих доз.

Пацієнтам з наявністю шлунково-кишкової токсичності в анамнезі, передусім пацієнтам літнього віку, слід повідомляти про будь-які незвичайні симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (особливо про шлунково-кишкову кровотечу), зокрема на початку лікування.

Слід дотримуватись обережності при лікуванні пацієнтів, які одночасно застосовують препарати, що можуть підвищити ризик утворення виразок або кровотечі, такі як пероральні кортикостероїди, антикоагулянти (наприклад, варфарин), селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби (наприклад, аспірин).

У разі шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів, які отримують ібупрофен, лікування слід негайно припинити.

З боку шкіри та підшкірної клітковини. Дуже рідко на тлі застосування НПЗЗ можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій, що можуть бути летальними, включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла. Найвищий ризик таких реакцій існує на початку терапії, у більшості випадків такі реакції розпочиналися впродовж першого місяця лікування. При перших ознаках шкірного висипання, патологічних змін слизових оболонок або при будь-яких інших ознаках гіперчутливості ібупрофен слід відмінити.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Під час І та ІІ триместрів вагітності слід уникати застосування препарату. Препарат протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності.

Згідно з обмеженими даними ібупрофен проникає у грудне молоко у дуже низьких концентраціях, тому вірогідність його шкідливої дії на немовлят, яких годують груддю, дуже низька.

Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона/плода. Дані вказують на підвищений ризик викидня, вроджених вад серця та гастрошизису після застосування інгібіторів синтезу простагландинів на ранній стадії вагітності. Вважається, що ризик підвищується зі збільшенням дози та тривалості терапії.

НПЗЗ не слід застосовувати у I та II триместрі вагітності, якщо тільки потенційна користь для пацієнтки не перевищує потенційний ризик для плода. Якщо ібупрофен застосовується жінкою, яка намагається завагітніти, або протягом І та ІІ триместрів вагітності, слід використовувати найменшу можливу дозу впродовж найкоротшого періоду часу.

Протягом ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландину можуть становити наступні ризики:

 • для плода: кардіопульмонарна токсичність (що характеризується передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією); порушення функцій нирок, яке може прогресувати до ниркової недостатності, що супроводжується олігогідрамніоном;
 • для матері та новонародженого наприкінці вагітності: можливе збільшення часу кровотечі, антитромбоцитарний ефект, який може розвинутися навіть при дуже низьких дозах; пригнічення скорочень матки, що призводить до затримки або збільшення тривалості пологів.

Ібупрофен виявлявся у материнському молоці у дуже низькій концентрації, тому малоймовірно, щоб він міг негативно вплинути на немовля, яке годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. За умови застосування згідно з рекомендованими дозами та тривалістю лікування препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Тільки для короткотривалого перорального застосування. Капсули необхідно запивати водою, не розжовувати.

Слід застосовувати найнижчу ефективну дозу, потрібну для лікування симптомів, протягом найкоротшого періоду часу. Якщо симптоми зберігаються більше 5 днів від початку лікування або погіршуються, слід звернутися до лікаря.

Препарат призначати дорослим та дітям з масою тіла більше 20 кг (вік – приблизно 6 років). Рекомендована добова доза препарату становить 20-30 мг/кг маси тіла. Не перевищувати дозу 30 мг/кг маси тіла на добу.

Дітям з масою тіла від 20 до 30 кг (віком від 6 до 11 років): по 200 мг (1 капсула) на прийом. Повторну дозу застосовувати за потреби через 6 годин. Не перевищувати дозу 600 мг (3 капсули) на добу.

Дорослим та дітям з масою тіла більше 30 кг: по 200-400 мг (1-2 капсули) на прийом. Повторну дозу застосовувати за потреби через 4-6 годин. Не перевищувати дозу 1200 мг (6 капсул) на добу.

Особи літнього віку не потребують спеціального дозування.

Діти

Не застосовувати дітям з масою тіла менше 20 кг та віком до 6 років.

Передозування

Застосування препарату дітям у дозі понад 400 мг/кг може спричинити появу симптомів інтоксикації. У дорослих ефект дози менш виражений. Період напіввиведення при передозуванні становить 1,5-3 години.

Симптоми. У більшості пацієнтів застосування клінічно значущої кількості НПЗЗ спричиняло лише нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці або рідше – діарею. Також можуть виникати шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча. При тяжкому отруєнні спостерігається токсичне ураження центральної нервової системи, що проявляється як сонливість, інколи – збуджений стан та дезорієнтація або кома. Інколи у пацієнтів розвиваються судоми. При більш тяжкому отруєнні може виникати метаболічний ацидоз та збільшення протромбінового часу/МНВ (ймовірно, через взаємодію з факторами згортання крові, що циркулюють у кров’яному руслі). Може виникнути гостра ниркова недостатність та пошкодження печінки. У хворих на бронхіальну астму може спостерігатися загострення перебігу астми.

Лікування. Лікування повинне бути симптоматичним і підтримуючим, а також включати забезпечення прохідності дихальних шляхів та моніторинг серцевої функції та основних показників життєдіяльності до нормалізації стану пацієнта. Рекомендується пероральне застосування активованого вугілля впродовж 1 години після застосування потенційно токсичної дози препарату. При частих або тривалих спазмах м’язів лікування слід проводити внутрішньовенним введенням діазепаму або лоразепаму. У разі бронхіальної астми слід застосовувати бронходилататори.

Побічні реакції

Наступні побічні ефекти спостерігалися при короткотривалому застосуванні ібупрофену у дозах, що не перевищували 1200 мг/добу. При лікуванні хронічних захворювань та при тривалому застосуванні можуть виникнути інші побічні ефекти.

З боку системи крові та лімфатичної системи: порушення кровотворення1.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, що супроводжуються кропив’янкою та свербежем2, тяжкі реакції гіперчутливості, симптоми яких можуть включати набряк обличчя, язика та гортані, задишку, тахікардію, артеріальну гіпотензію (анафілаксія, ангіоневротичний набряк або тяжкий шок)2.

З боку нервової системи: головний біль, асептичний менінгіт3.

З боку серцевої системи: серцева недостатність, набряк4.

З боку судинної системи: артеріальна гіпертензія4.

З боку дихальних шляхів та органів середостіння: реактивність дихальних шляхів, включаючи астму, бронхоспазм або задишку2.

З боку травної системи: біль у животі, нудота, диспепсія5, діарея, метеоризм, запор, блювання, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкові перфорація або кровотеча, мелена, криваве блювання6, виразковий стоматит, гастрит, загострення коліту і хвороби Крона7.

З боку печінки: порушення функцій печінки.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: різні види висипання на шкірі2, бульозні реакції, включаючи синдром Стівенса-Джонсона, мультиформну еритему і синдром Лайєлла2.

З боку нирок та сечовидільної системи: гостре порушення функцій нирок8.

Лабораторні дослідження: зниження рівня гемоглобіну.

Опис окремих побічних реакцій

1 Включають анемію, лейкопенію, тромбоцитопенію, панцитопенію та агранулоцитоз. Першими ознаками таких порушень є пропасниця, біль у горлі, поверхневі виразки у ротовій порожнині, грипоподібні симптоми, тяжка форма виснаження, кровотечі та гематоми невідомої етіології.

2 До реакцій гіперчутливості можуть відноситися: (а) неспецифічні алергічні реакції та анафілаксія, (б) реактивність дихальних шляхів, включаючи астму, загострення астми, бронхоспазм та задишку або (в) різні форми шкірних реакцій, включаючи свербіж, кропив’янку, пурпуру, ангіоневротичний набряк, та рідше – ексфоліативні та бульозні дерматози, включаючи синдром Лайєлла, синдром Стівенса-Джонсона та мультиформну еритему.

3 Патогенний механізм асептичного менінгіту, спричиненого лікарськими засобами, не з’ясований. Наявні дані щодо асептичного менінгіту, пов’язаного з застосуванням НПЗЗ, вказують на реакцію гіперчутливості (через часовий зв’язок із застосуванням препарату та зникнення симптомів після відміни лікарського засобу). У пацієнтів з аутоімунними захворюваннями (системний червоний вовчак та змішане захворювання сполучної тканини) спостерігалися поодинокі випадки симптомів асептичного менінгіту (ригідність потиличних м’язів, головний біль, нудота, блювання, пропасниця або дезорієнтація).

4 Дані свідчать, що застосування ібупрофену (особливо у високих дозах по 2400 мг на добу) та при довготривалому лікуванні може бути пов’язане з дещо підвищеним ризиком артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад інфаркту міокарда або інсульту).

5 Найчастіше спостерігалися побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту. 6 Іноді летальні.

7 Див. розділ «Особливості застосування».

8 Особливо при довготривалому застосуванні НПЗЗ, у поєднанні з підвищенням рівня сечовини у сироватці крові та появою набряків. Також включає папілонекроз.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Капсули № 10, № 10х2 у блістерах у коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

Дата последнего обновления: 12.10.2016

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Категория Противовоспалительные общего действия
АТХ-классификация M01AE01 - Ибупрофен
МНН Ибупрофен
Фармгруппа Нестероидные противовоспалительные и п/ревматические средства. Пр. пропионовой к-ты. Ибупрофен.
Действующие вещества ибупрофен
Производитель Здоровье, ФК, ООО, г.Харьков, Украина
Взрослые разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные запрещено
Кормящие мамы в зависимости от дозировки
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители разрешено

Найдено 1254 аптеки

Гала аптека
Киев, ул.Тулузы 3Б
Ибунорм беби сусп. 100мг/5мл фл 100мл
Здоровье
от 41.90
Ибунорм капс. 400мг №20
Здоровье
от 52.64
ФАРМАСФЕРА
Черкассы, ул.Смелянская 55
Ибунорм капсулы по 200 мг №10 (10х1)
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 17.60
Ибунорм капсулы по 400 мг №10 (10х1)
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 27.90
Ибунорм капсулы по 200 мг №20 (10х2)
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 31.60
Ібунорм бебі суспен. ор. 100мг/5мл 100мл флак.
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 42.00
Ибунорм капсулы по 400 мг №20 (10х2)
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 50.40
Ібунорм бебі суспен. ор. 100мг/5мл 200мл флак.
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 71.00
Рецепты здоровья
Киев, ул.Харьковское шоссе 17А
Ибунорм капс. 200мг №10
Здоровье
от 17.91
Ибунорм беби сусп. 100мг/5мл фл 100мл
Здоровье
от 37.12
Ибунорм капс. 400мг №20
Здоровье
от 54.04
Аптека Госпитальных препаратов
Киев, ул.Щусева 34/1
Ибунорм капсулы по 200 мг №10 (10х1)
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 18.61
Аптека для економних
Киев, ул.Елены Телиги 31/1
Ибунорм капс. 400мг №10
Здоровье
от 29.30
Ибунорм капс. 400мг №20
Здоровье
от 52.27
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Ібунорм бебі суспензія ор., 100 мг/5 мл по 100 мл у флак.
Здоровье
от 41.94
Добрі ліки
Краматорск, ул.Шеймана 1
Ибунорм капс 200мг №20 /n/ |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Ибунорм капс 400мг №20 /n/ |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Аптека для економних
Киев, бул.Верховного Совета 31
Ибунорм капс. 200мг №10
Здоровье
от 18.41
Ибунорм беби сусп. 100мг/5мл фл 100мл
Здоровье
от 42.97
Досвід Довіра Допомога
Полтава, ул.Шевченка 24
Ибунорм беби сусп 100мг/5мл 100мл
Здоровье ЗТ
от 45.50
Мед-Сервис
Ровно, ул.Соборная 19/21
*ибунорм капс 200 мг №20
Здоровье
от 23.60
Людмила Фарм Ко
Житомир, ул.Покровская 129
Ибунорм капс. 200мг №20
Здоровье
от 31.88
Ибунорм капс. 400мг №20
Здоровье
от 53.30
Аптека БАМ
Сумы, ул.Леваневского 10/1
Ібунорм капс. 200мг №20
Здоров'я Україна Харків
от 25.79
СВ Аптека
Миргород, ул.Больничная 1
Ибунорм беби суспензия ор., 100 мг/5 мл по 200 мл во флак
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 65.84
Аптека оптовых цен
Доброполье, мкр.Молодежный 39
Ибунорм капс. 200мг №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 15.10
Айва
Харьков, ш.Григорьевское 10
Ибунорм капс.200мг #20(10x2)
Здоровье ООО ФК
от 32.50
Ибунорм беби сусп,100мг/5мл 100,0
Здоровье ООО ФК
от 42.00
Аптека для Экономных
Киев, ул.Кадетский Гай 3
Ибунорм капс. 400мг №20
Здоровье
от 58.11
Головна аптека
Харьков, ул.Пушкинская 74
Ибунорм капс. 400мг №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.90
Ибунорм беби сусп. оральн. 100мг/5мл фл. 100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 35.90
Ибунорм капс. 400мг №20
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 43.60
Аптека Рецепты здоровья
Киев, пр.Маяковского 32А
Ибунорм капс. 400мг №10
Здоровье
от 29.01
Ибунорм беби сусп. 100мг/5мл фл 100мл
Здоровье
от 47.72
Ибунорм капс. 400мг №20
Здоровье
от 52.27
Магнолия ФК
Харьков, ул.Броненосца Потемкина 1Б
Ибунорм капс.200мг №20*
Здоровье,,Харьков
от 29.20
Ибунорм беби сусп.100 мг/5 мл 100мл*
Здоровье,,Харьков
от 42.60
Ибунорм капс. 400мг n10х2*
Здоровье, Харьков
от 51.50
Аптека Здравица
Николаевка, ул.Мира 6
Ибунорм капс 200мг №20 /n/ |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Ибунорм беби сусп 100мг/5мл 100мл |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Ибунорм капс 400мг №20 /n/ |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Соборный 149
Ибунорм капс. 400мг №20
Здоровье, Харьков
от 45.90
Конекс
Бердичев, ул.Житомирская 115
Ібунорм капс. 200мг №10 бліст.
Здоров'я
от 16.10
Ібунорм бебі сусп. д/орал.заст 100мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 38.08
Ібунорм капс. 400мг №20 (10х2) бліст
Здоров'я
от 49.90
Боникас-Фарм
Бровары, ул.Киевская 243 ( приміщення 15)
Ибунорм беби сусп.100мг/5мл 100мл*
ТОВ"ФК"Здоров я", м. Харків, Україна
от 40.70
Країна здоров'я
Киев, ул.Васильковская 4А
Ибунорм таблетки 200мг №10*
Здоровье ООО ФК
от 17.19
Аптека 911
Харьков, пр.Победы 57д
Ибунорм капс. 200мг №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 15.10
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Полтавский Шлях 153
Ибунорм беби сусп 100мг/5мл 100мл
Здоровье ЗТ
от 45.38
Аптека оптовых цен
Новгород-Северский, ул.Базарная 1а
Ибунорм капс. 400мг №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.90
Країна здоров'я
Киев, пр.Космонавта Комарова 2 (Гарматная 44)
Ибунорм таблетки 200мг №10*
Здоровье ООО ФК
от 17.19
Сеть Аптек "Рецептика"
Дружковка, ул.Космонавтов 51
Ибунорм капсулы 400мг №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 29.60
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 44.10
Сеть Аптек "Рецептика"
Николаев, пр.Центральный 154
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 44.10
Сеть Аптек "Рецептика"
Кривой Рог, ул.Мусоргского 4
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.70
Сеть Аптек "Рецептика"
Киев, пр.Победы 136
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 44.50
Сеть Аптек "Рецептика"
Александрийское, ул.Павла Кравченко 23
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Запорожье, ул.Авраменко 13
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.70
Сеть Аптек "Рецептика"
Харьков, пер.Амурский 1
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.60
Сеть Аптек "Рецептика"
Вознесенск, ул.Центральная 13
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.60
Сеть Аптек "Рецептика"
Винница, ул.Пирогова 46
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.90
Сеть Аптек "Рецептика"
Новомосковск, ул.Гетьманская 35
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.70
Сеть Аптек "Рецептика"
Александрия, ул.Героев Сталинграда 31
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, ул.Старый Шлях 7
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.70
Сеть Аптек "Рецептика"
Киев, ул.Приозерная 2
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 44.50
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, пр.Гагарина 119
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.70
Сеть Аптек "Рецептика"
Киев, ул.Сичевых Стрельцов 57
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 44.50
Сеть Аптек "Рецептика"
Житомир, ул.Киевская 120
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.90
Сеть Аптек "Рецептика"
Обухов, ул.Каштановая 2
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 44.50
Сеть Аптек "Рецептика"
Кропивницкий, ул.Большая Перспективная 50
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Марганец, ул.Единства 82
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.70
Сеть Аптек "Рецептика"
Ужгород, ул.Василия Балога 2М
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Тернополь, ул.Киевская 9а
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 42.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, пр.Гагарина 82
Ибунорм беби суспензия 100мг 5мл флакон 100мл
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 43.70
 • Ибунорм капсулы по 400 мг №20 (10х2)
 • Ибунорм капсулы по 200 мг №20 (10х2)
 • Ибунорм капсулы по 400 мг №10
 • Ибунорм капсулы по 200 мг №10
Инструкция по применению Ибунорм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ибунорм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ибунорм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Ибупрофен таблетки, п/о по 200 мг №50 (10х5)
Ибупрофен таблетки, п/плен. обол. по 200 мг №50
Ибупрофен капсулы по 0.3 г №120 (12х10)
Ибупрофен таблетки, п/о по 0.2 г №50 (10х5)
Ибупрофен
таблетки, капсулы
6 производителей
Цены в аптеках
Нурофен ультракап капсулы по 200 мг №10
Нурофен ультракап капсулы по 200 мг №4
Нурофен ультракап
капсулы
Реккитт Бенкизер Хелскер Интернешнл Лтд., Великобритания
Цены в аптеках
Нурофен для детей суспензия ор. со вкус. клубн. 100 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Нурофен для детей суппозитории по 60 мг №10 (5х2)
Нурофен для детей суспензия д/перор. прим. 100 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Нурофен для детей суспензия ор. со вкус. апельс. 100 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Нурофен для детей
суспензия, суппозитории, капсулы
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Ибунорм капсулы по 200 мг №10
Ибунорм капсулы по 400 мг №20 (10х2)
Ибунорм капсулы по 200 мг №20 (10х2)
Ибунорм капсулы по 400 мг №10
Ибунорм
капсулы
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки реклама

Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Top