Ибупром инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Ибупром таблетки, п/о по 200 мг №10

Склад

діюча речовина: ibuprofen;

1 таблетка містить ібупрофену 200 мг;

допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, крохмаль кукурудзяний, крохмаль прежелатинізований, гуарова камедь, тальк, кросповідон (типу А), кремнію діоксид колоїдний водний, олія рослинна гідрогенізована, гідроксипропілцелюлоза, поліетиленгліколь (макрогол 400), желатин, сахароза, каолін, цукор кондитерський, кальцію карбонат, акація дисперсно-висушена, титану діоксид (Е 171), Opalux White AS 7000 (титану діоксид (Е 171), сахароза, натрію бензоат (Е 211)), віск карнаубський.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті цукровою оболонкою білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

Код АТХ М01А Е01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Ібупрофен – це нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), похідне пропіонової кислоти, який чинить спрямовану дію проти болю, жару та запалення шляхом пригнічування синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення. Крім того, ібупрофен оборотно пригнічує агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика.

Ібупрофен добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті та зв’язується з білками плазми крові. Максимальна концентрація у сироватці крові визначається через 45 хвилин після застосування (у разі прийому натще). У разі застосування цього препарату під час вживання їжі пікові рівні спостерігаються через 1-2 години після прийому. Ібупрофен метаболізується у печінці, виводиться нирками у незміненому вигляді або у формі метаболітів. Період напіввиведення – майже 2 години. У пацієнтів літнього віку не спостерігається істотних відмінностей у фармакокінетичному профілі.

Показання

Симптоматична терапія головного та зубного болю, дисменореї (періодичного менструального болю), невралгії, болю у спині, суглобах, м’язах, при ревматичних болях, а також при симптомах застуди і грипу.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів препарату.
 • Реакції гіперчутливості (наприклад, астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка) після застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) або інших НПЗЗ.
 • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два або більше виражених епізоди підтвердженої виразкової хвороби чи кровотечі).
 • Шлунково-кишкова кровотеча або перфорація стінки шлунково-кишкового тракту в анамнезі, пов’язані із застосуванням НПЗЗ.
 • Тяжка серцева недостатність, тяжке порушення функцій печінки або тяжке порушення функцій нирок.
 • Останній триместр вагітності.
 • Дітям з масою тіла менше 20 кг.
 • Хворим із цереброваскулярними або іншими активними формами кровотечі.
 • Хворим із порушенням дегідратації, яка спричинена блюванням, діареєю або недостатнім вживанням рідини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Ібупрофен, як і інші НПЗЗ, не слід застосовувати у комбінації з:

 • ацетилсаліциловою кислотою (аспірином), оскільки це може збільшити ризик виникнення побічних реакцій, крім випадків, коли аспірин (доза не вище 75 мг на добу) призначав лікар. Дані експериментальних досліджень свідчать про те, що при одночасному застосуванні ібупрофен може пригнічувати антиагрегантну дію низьких доз аспірину. Проте обмеженість цих даних та непевність відносно екстраполяції даних ex vivo на клінічну картину не дає підстави зробити чіткі висновки щодо систематичного застосування ібупрофену. Отже, при несистематичному застосуванні ібупрофену такі клінічно значущі ефекти вважаються малоймовірними;
 • іншими НПЗЗ, у тому числі з селективними інгібіторами циклооксигенази-2. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ, оскільки це може підвищити ризик побічних ефектів.

З обережністю слід застосовувати ібупрофен у комбінації з наступними лікарськими засобами:

антикоагулянти: НПЗЗ можуть посилити ефект антикоагулянтів, таких як варфарин;

антигіпертензивні засоби (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) та діуретики: НПЗЗ можуть знижувати ефект цих препаратів. Діуретики можуть підвищувати ризик нефротоксичного впливу НПЗЗ;

кортикостероїди: підвищений ризик утворення виразок та кровотеч у шлунково-кишковому тракті;

антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі;

серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть посилювати порушення серцевої функції, знижувати функцію клубочкової фільтрації нирок та підвищувати рівень глікозидів у плазмі крові;

літій: існують докази потенційного підвищення рівнів літію у плазмі крові;

метотрексат: існує імовірність підвищення рівнів метотрексату у плазмі крові;

циклоспорин: підвищений ризик нефротоксичності;

міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати раніше, ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону, оскільки вони можуть зменшити його ефективність;

такролімус: можливе підвищення ризику нефротоксичності при одночасному застосуванні НПЗЗ з такролімусом;

зидовудин: підвищений ризик гематологічної токсичності при сумісному застосуванні зидовудину та НПЗЗ. Існують докази підвищення ризику розвитку гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, які страждають на гемофілію, у разі супутнього лікування зидовудином та ібупрофеном;

хінолонові антибіотики: у пацієнтів, які одночасно застосовують ібупрофен та хінолонові антибіотики, може спостерігатися підвищений ризик виникнення судом;

препарати групи сульфонілсечовини та фенітоїн: можливе посилення ефекту.

Особливості застосування

Побічні ефекти, пов’язані з ібупрофеном, можна мінімізувати шляхом застосування найнижчої ефективної дози, потрібної для лікування симптомів, протягом найкоротшого періоду часу.

У пацієнтів літнього віку спостерігається підвищена частота побічних реакцій на НПЗЗ, особливо шлунково-кишкових кровотеч та перфорацій, які можуть бути летальними.

Вплив на органи дихання.

У пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму або алергічні захворювання або мають ці захворювання в анамнезі, може виникнути бронхоспазм.

Інші НПЗЗ.

Слід уникати одночасного застосування ібупрофену з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2, оскільки це підвищує ризик розвитку побічних реакцій.

Системний червоний вовчак і змішане захворювання сполучної тканини.

З обережністю слід застосовувати ібупрофен при системному червоному вовчаку та змішаному захворюванні сполучної тканини через підвищений ризик асептичного менінгіту.

Вплив на серцево-судинну та цереброваскулярну систему.

Пацієнтам з артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі слід з обережністю починати лікування (необхідна консультація лікаря), оскільки при терапії ібупрофеном, як і іншими НПЗЗ, повідомлялося про випадки затримки рідини, артеріальної гіпертензії та набряків.

Дані клінічного дослідження та епідеміологічні дані свідчать про те, що застосовування ібупрофену, особливо у високих дозах (2400 мг на добу), а також тривале застосування, може призвести до незначного підвищення ризику появи артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда або інсульт). Загалом дані епідеміологічних досліджень не припускають, що низька доза ібупрофену (наприклад, ≤ 1200 мг на добу) може призвести до підвищення ризику інфаркту міокарда.

Вплив на нирки.

Ризик виникнення ниркової недостатності у зв’язку з погіршенням функцій нирок.

Вплив на печінку.

Порушення функцій печінки.

Вплив на фертильність у жінок.

Існують обмежені дані, що лікарські засоби, які пригнічують синтез циклооксигенази/простагландину, можуть впливати на процес овуляції. Цей процес є зворотним після припинення лікування.

Вплив на шлунково-кишковий тракт.

НПЗЗ слід з обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту в анамнезі (виразковий коліт, хвороба Крона), оскільки їхній стан може загостритися.

Існують повідомлення про випадки шлунково-кишкової кровотечі, перфорації, виразки, що можуть бути летальними, які виникали на будь-якому етапі лікування НПЗЗ, незалежно від наявності попереджувальних симптомів або наявності тяжких розладів з боку шлунково-кишкового тракту в анамнезі.

Ризик шлунково-кишкової кровотечі, перфорації або виразки підвищується при збільшенні доз НПЗЗ, у пацієнтів з наявністю виразкової хвороби в анамнезі, особливо ускладненої кровотечею або перфорацією, та в осіб літнього віку. Цим пацієнтам слід розпочинати лікування з найнижчих доз.

Пацієнтам з наявністю шлунково-кишкової токсичності в анамнезі, передусім пацієнтам літнього віку, слід повідомляти про будь-які незвичайні симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (особливо про шлунково-кишкову кровотечу), зокрема на початку лікування.

Слід дотримуватись обережності при лікуванні пацієнтів, які одночасно застосовують препарати, що можуть підвищити ризик утворення виразок або кровотечі, такі як пероральні кортикостероїди, антикоагулянти (наприклад, варфарин), селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби (наприклад, аспірин).

У разі шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів, які отримують ібупрофен, лікування слід негайно припинити.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Дуже рідко на тлі застосування НПЗЗ можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій, що можуть бути летальними, включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Найвищий ризик таких реакцій існує на початку терапії, у більшості випадків такі реакції розпочиналися впродовж першого місяця лікування. При перших ознаках шкірного висипання, патологічних змін слизових оболонок або при будь-яких інших ознаках гіперчутливості ібупрофен слід відмінити.

Оскільки лікарський засіб містить сахарозу, пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатністю сахарази-ізомальтази не слід застосовувати цей препарат.

1 таблетка містить 121,1 мг (0,35 ммоль) сахарози. З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам з цукровим діабетом.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Під час І та ІІ триместрів вагітності слід уникати застосування препарату. Препарат протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності.

Згідно з обмеженими даними ібупрофен проникає у грудне молоко у дуже низьких концентраціях, тому вірогідність його шкідливої дії на немовлят, яких годують груддю, дуже низька.

Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень вказують на підвищений ризик викидня, вроджених вад серця та гастрошизису після застосування інгібіторів синтезу простагландинів на ранній стадії вагітності. Вважається, що ризик підвищується зі збільшенням дози та тривалості терапії.

НПЗЗ не слід застосовувати у I та II триместрі вагітності, якщо тільки потенційна користь для пацієнтки не перевищує потенційний ризик для плода. Якщо ібупрофен застосовується жінкою, яка намагається завагітніти, або протягом І та ІІ триместрів вагітності, слід використовувати найменшу можливу дозу впродовж найкоротшого періоду часу.

Протягом ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландину можуть становити наступні ризики:

 • для плода: кардіопульмонарна токсичність (що характеризується передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією); порушення функцій нирок, яке може прогресувати до ниркової недостатності, що супроводжується олігогідрамніоном;
 • для матері та новонародженого наприкінці вагітності: можливе збільшення часу кровотечі, антитромбоцитарний ефект, який може розвинутися навіть при дуже низьких дозах; пригнічення скорочень матки, що призводить до затримки або збільшення тривалості пологів.

В обмежених дослідженнях ібупрофен був виявлений у материнському молоці у дуже низькій концентрації, тому малоймовірно, щоб він міг негативно вплинути на немовля, яке годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

За умови застосування згідно з рекомендованими дозами та тривалістю лікування препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для перорального прийому при нетривалому застосуванні.

Слід застосовувати найнижчу ефективну дозу, потрібну для лікування симптомів, протягом найкоротшого періоду часу. Якщо симптоми зберігаються більше 5 днів від початку лікування або погіршуються, слід звернутися до лікаря.

Препарат призначають дорослим та дітям з масою тіла більше 20 кг (приблизно 6 років). Зазвичай застосовують із розрахунку від 20 до 30 мг/кг маси тіла на добу. Не перевищувати дозу 30 мг/кг маси тіла на добу.

Дітям з масою тіла від 20 до 30 кг (віком від 6 до 11 років) призначають у дозі 200 мг (1 таблетка), повторну дозу при необхідності приймають через 6 годин, але в будь якому разі не застосовувати більше 600 мг (3 таблетки) на добу.

Дорослим та дітям з масою тіла більше 30 кг призначають по 200-400 мг (1-2 таблетки) кожні 4-6 годин при необхідності. Не застосовувати більше 1200 мг (6 таблеток) протягом 24 годин.

Пацієнти літнього віку не потребують спеціального підбору дози, окрім випадків вираженої ниркової або печінкової недостатності.

Ібупром слід приймати під час або після їди, не розжовуючи. Таблетки необхідно запивати водою. Пацієнтам із підвищеною чутливістю шлунка рекомендується приймати препарат під час їди.

Діти

Не застосовувати дітям з масою тіла менше 20 кг та віком до 6 років.

Передозування

Застосування препарату дітям у дозі понад 400 мг/кг може спричинити появу симптомів інтоксикації. У дорослих ефект дози менш виражений. Період напіввиведення при передозуванні становить 1,5-3 години.

Симптоми. У більшості пацієнтів застосування клінічно значущої кількості НПЗЗ спричиняло лише нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці або рідше – діарею. Також можуть виникати шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча. При тяжкому отруєнні спостерігається токсичне ураження центральної нервової системи, що проявляється як сонливість, інколи – збуджений стан та дезорієнтація або кома. Інколи у пацієнтів розвиваються судоми. При більш тяжкому отруєнні може виникати метаболічний ацидоз та збільшення протромбінового часу/МНВ (імовірно, через взаємодію з факторами згортання крові, що циркулюють у кров’яному руслі). Може виникнути гостра ниркова недостатність та пошкодження печінки. У хворих на бронхіальну астму може спостерігатися загострення перебігу астми.

Лікування. Лікування має бути симптоматичним і підтримуючим, а також включати забезпечення прохідності дихальних шляхів та моніторинг серцевої функції та основних показників життєдіяльності до нормалізації стану пацієнта. Рекомендується пероральне застосування активованого вугілля впродовж 1 години після застосування потенційно токсичної дози препарату. При частих або тривалих спазмах м’язів лікування слід проводити внутрішньовенним введенням діазепаму або лоразепаму. У разі бронхіальної астми слід застосовувати бронходилататори.

Побічні реакції

Наступні побічні реакції спостерігалися при короткотривалому застосуванні ібупрофену у дозах, що не перевищували 1200 мг/добу. При лікуванні хронічних захворювань та при тривалому застосуванні можуть виникнути інші побічні реакції.

Побічні реакції, пов’язані з застосуванням ібупрофену, класифіковані за системами органів та частотою. Частота визначається наступним чином: дуже часто: ≥1/10; часто: ≥1/100 та <1/10; нечасто: ≥1/1000 та <1/100; рідко: ≥1/10000 та <1/1000; дуже рідко: <1/10000, частота невідома (неможливо оцінити частоту за наявними даними).

З боку системи крові та лімфатичної системи.

Дуже рідко: порушення кровотворення1.

З боку імунної системи.

Нечасто: реакції гіперчутливості, що супроводжуються кропив’янкою та свербежем2. Дуже рідко: тяжкі реакції гіперчутливості, симптоми яких можуть включати набряк обличчя, язика та гортані, задишку, тахікардію, артеріальну гіпотензію (анафілаксія, ангіоневротичний набряк або тяжкий шок)2.

З боку нервової системи.

Нечасто: головний біль. Дуже рідко: асептичний менінгіт3.

З боку серцевої системи.

Частота невідома: серцева недостатність, набряк4.

З боку судинної системи.

Частота невідома: артеріальна гіпертензія4.

З боку дихальних шляхів та органів середостіння.

Частота невідома: реактивність дихальних шляхів, включаючи астму, бронхоспазм або задишку2.

З боку травної системи.

Нечасто: біль у животі, нудота, диспепсія5. Рідко: діарея, метеоризм, запор, блювання. Дуже рідко: виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкова перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, мелена, криваве блювання6; виразковий стоматит, гастрит. Частота невідома: загострення коліту і хвороби Крона7.

З боку печінки.

Дуже рідко: порушення функцій печінки.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Нечасто: різні види висипання на шкірі2. Дуже рідко: бульозні реакції, включаючи синдром Стівенса-Джонсона, мультиформну еритему і токсичний епідермальний некроліз2.

З боку нирок та сечовидільної системи.

Дуже рідко: гостре порушення функцій нирок8.

Лабораторні дослідження.

Дуже рідко: зниження рівня гемоглобіну.

Опис окремих побічних реакцій

1 Включають анемію, лейкопенію, тромбоцитопенію, панцитопенію та агранулоцитоз. Першими ознаками таких порушень є пропасниця, біль у горлі, поверхневі виразки в ротовій порожнині, грипоподібні симптоми, тяжка форма виснаження, кровотечі та гематоми невідомої етіології.

2 До реакцій гіперчутливості можуть відноситися: (а) неспецифічні алергічні реакції та анафілаксія, (б) реактивність дихальних шляхів, включаючи астму, загострення астми, бронхоспазм та задишку або (в) різні форми шкірних реакцій, включаючи свербіж, кропив’янку, пурпуру, ангіоневротичний набряк, та рідше – ексфоліативні та бульозні дерматози, включаючи токсичні епідермальний некроліз, синдром Стівенса-Джонсона та мультиформну еритему.

3 Патогенний механізм асептичного менінгіту, спричиненого лікарськими засобами, не з’ясований. Наявні дані щодо асептичного менінгіту, пов’язаного з застосуванням НПЗЗ, вказують на реакцію гіперчутливості (через часовий зв'язок із застосуванням препарату та зникнення симптомів після відміни лікарського засобу). У пацієнтів з аутоімунними захворюваннями (системний червоний вовчак та змішане захворювання сполучної тканини) спостерігалися поодинокі випадки симптомів асептичного менінгіту (ригідність потиличних м’язів, головний біль, нудота, блювання, пропасниця або дезорієнтація).

4Дані клінічних досліджень та епідеміологічні дані свідчать, що застосування ібупрофену (особливо у високих дозах по 2400 мг на добу) та при довготривалому лікуванні може бути пов’язане з дещо підвищеним ризиком артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркту міокарду або інсульту).

5Найчастіше спостерігалися побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту.

6Іноді летальні.

7Див. розділ «Особливості застосування».

8Особливо при довготривалому застосуванні НПЗЗ, у поєднанні з підвищенням рівня сечовини в сироватці крові та появою набряків. Також включає папілонекроз.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Для упаковок з таблетками у блістерах: зберігати при температурі не вище 30 °C.

Для упаковок з таблетками у флаконах і саше: не потребує особливих умов зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 2 таблетки у саше; по 10 таблеток у блістері в картонній коробці; по 50 таблеток у флаконі в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ ЮС Фармація, Польща/US Pharmacia Sp. z o.o., Poland.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Вул. Зембицка 40, 50-507 Вроцлав, Польща/Ul. Ziebicka 40, 50-507 Wroclaw, Poland.

Заявник

Юнілаб, ЛП, США/Unilab, LP, USA.

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

966 Хангерфорд Драйв, офіс ЗБ, Роквіль, МД 20850, США/

966 Hungerford Drive, Suite 3B, Rockville, MD 20850, USA.

Дата последнего обновления: 09.09.2018

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория Противовоспалительные общего действия
Регистрация UA/6045/01/01 от 13.05.2017 (приказ 516(2))
АТХ-классификация M01AE01 - Ибупрофен
МНН Ибупрофен
Фармгруппа Нестероидные противовоспалительные и п/ревматические средства. Пр. пропионовой к-ты. Ибупрофен.
Действующие вещества ибупрофен
Производитель ЮС Фармация, ООО для " Юнилаб ЛП", Польша/США
Взрослые разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители разрешено

Найдено 4530 аптек

Альго-Фарм
Киев, ул.Деревлянская 8
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер №10
Unilab (США)
от 69,00
Ибупром спринт капс мягкие 200 мг блистер №6
Unilab (США)
от 75,00
Ибупром спринт капс мягкие 200 мг блистер №10
Unilab (США)
от 91,50
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер №12
Unilab (США)
от 102,00
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер №24
Unilab (США)
от 166,00
Фарм Склад
Николаев, ул.Космонавтов 53 Б
Ибупром тбл. 200мг n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром экстра капс.мягк. 400мг n6
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром макс тбл. 400мг n12
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром для детей суспензия 100мл
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром макс тбл. 400мг n24
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Країна здоров'я
Киев, ул.Васильковская 4А
Ибупром табл 200мг №10*
ЮС Фармация
от 53,93
Ибупром сусп для детей 100мг/5мл 100мл*
ЮС Фармация
от 91,61
Ибупром форте сусп для детей 200мг/5мл 100мл*
ЮС Фармация
от 106,28
Полимед
Одесса, ул.Армейская 7
Ибупром тбл. 200мг n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 58,73
Ибупром экстра капс.мягк. 400мг n6
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 80,25
Ибупром спринт капс капс. n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 85,60
Ибупром для детей суспензия 100мл
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 92,96
Ибупром макс тбл. 400мг n12
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 95,30
Ибупром для детей форте суспензия 100мл
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 107,85
Країна здоров'я
Киев, пр.Лесной 23
Ибупром табл 200мг №10*
ЮС Фармация
от 53,15
Ибупром спринт капс 200мг №6*
ЮС Фармация
от 59,16
Ибупром спринт капс 200мг №10*
ЮС Фармация
от 77,78
Ибупром сусп для детей 100мг/5мл 100мл*
ЮС Фармация
от 91,61
Ибупром форте сусп для детей 200мг/5мл 100мл*
ЮС Фармация
от 106,28
Полимед
Одесса, ул.Сегедская 7
Ибупром тбл. 200мг n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 58,73
Ибупром экстра капс.мягк. 400мг n6
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 80,25
Ибупром для детей суспензия 100мл
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 95,08
Ибупром макс тбл. 400мг n12
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 95,25
Ибупром макс тбл. 400мг n24
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 168,35
Народная аптека №121
Запорожье, ул.Сталеваров 25
Ибупром таб. п/об. 200 мг № 10
ЮС Фармация США
от 51,41
Ибупром спринт капс капс. 200 мг № 6
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 57,23
Ибупром экстра капс.мягкие 400 мг №6
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 67,87
Ибупром спринт капс капс. 200 мг № 10
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 71,40
Ибупром макс таб. п/сах.об. 400 мг №12
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 80,12
и еще 3 позиции
Виталюкс
Киев, ул.Ивана Миколайчука 7а
Ібупром табл. 200мг №10
US Pharmacia International USA
от 57,71
Ібупром екстра капс. 400мг №6
US Pharmacia International USA
от 75,11
Ібупром макс табл. №12
US Pharmacia International USA
от 91,23
Витамин
Белая Церковь, ул.Леваневского 53Г
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №6*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №12*
US Pharmacia
есть
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 123
Ібупром табл 200 мг н 10
ЮС Фармація
от 51,00
Ібупром спрінт капс 200 мг н 6
ЮС Фармація
от 64,07
Ібупром екстра капс 400 мг н 6
ЮС Фармація
от 72,85
Ібупром спрінт капс 200 мг н 10
ЮС Фармація
от 81,48
Ібупром бебі сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл н 1
ЮС Фармація
от 100,78
Ібупром бебі форте сусп. оральн. 200 мг/5 мл фл. 100 мл н 1
ЮС Фармація
от 115,87
Країна здоров'я
Киев, ул.Гната Юры 11
Ибупром табл 200мг №10*
ЮС Фармация
от 58,23
Ибупром экстра капс №6*
ЮС Фармация
от 68,07
Ибупром сусп для детей 100мг/5мл 100мл*
ЮС Фармация
от 102,52
Ибупром форте сусп для детей 200мг/5мл 100мл*
ЮС Фармация
от 106,28
Аптека Ласкава
Ирпень, ул.Григория Сковороды 11/2
Ібупром таблетки вкриті оболонкою 200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 57,33
Ібупром спринт капсули 200мг №6
ЮС Фармация Интернешнл
от 62,47
Ібупром екстра капсули 400мг №6
ЮС Фармация Интернешнл
от 67,80
Ібупром для дітей суспензія оральна 100мг/5мл по 100мл
ЮС Фармация Интернешнл
от 106,51
Витамин
Петропавловская Борщаговка, ул.Львовская 1-А (корпус 3)
Ібупром макс табл. 400мг №24*
US Pharmacia
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Ибупром тб 200мг №10
ЮС Фармация Интерн.
от 56,75
Ибупром экстра капс. 400мг №6
ЮС Фармация Интерн.
от 74,62
Ибупром спринт капс. №10
ЮС Фармация Интерн.
от 84,88
Ибупром д/детей сусп. ор. 100 мг/5 мл по 100 мл
ЮС Фармация Интерн.
от 99,98
Витамин
Черкассы, ул.Оноприенко 2/2
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №12*
US Pharmacia
есть
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Первомайск, ул.Тараса Шевченко 8/3
Ибупром табл. 200мг №10
US PHARMACIA
от 52,10
Полимед
Одесса, ул.Варненская 1
Ибупром тбл. 200мг n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 59,50
Ибупром экстра капс.мягк. 400мг n6
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 77,85
Ибупром спринт капс капс. n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 85,80
Ибупром для детей суспензия 100мл
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 92,96
Ибупром макс тбл. 400мг n12
US PHARMACIA INTERNATIONAL
от 95,30
и еще 2 позиции
Альго-Фарм
Киев, ул.Княжий Затон 4
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер №10
Unilab (США)
от 67,00
Ибупром спринт капс мягкие 200 мг блистер №10
Unilab (США)
от 92,00
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер №12
Unilab (США)
от 105,00
Полимед
Николаев, пр.Героев Сталинграда (Украины) 103
Ибупром тбл. 200мг n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром спринт капс капс. n10
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром макс тбл. 400мг n12
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром для детей суспензия 100мл
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
Ибупром для детей форте суспензия 100мл
US PHARMACIA INTERNATIONAL
есть
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Одесса, ул.Академика Королева 92
Ибупром табл. 200мг №10
US PHARMACIA
от 56,80
Витамин
Киев, ул.Большая Васильковская 145/1
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №6*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №24*
US Pharmacia
есть
ХМПА
Хмельницкий, ул.Майборського 16
Ібупром таб. 200мг №10
US FARMACIA
от 59,80
Ібупром спрінт капс 200мг №6
US FARMACIA
от 62,45
Ібупром екстра капс. м"як.400мг №6
ЮС Фармація, ТОВ для " Юнілаб ЛП", Польща/США
от 71,85
Ібупром спрінт капс 200мг №10
US FARMACIA
от 84,00
Ібупром макс таб. 400мг №12
US FARMACIA
от 86,75
Аптека Ласкава
Киев, пр.Николая Бажана 10
Ібупром таблетки вкриті оболонкою 200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 57,33
Ібупром для дітей суспензія оральна 100мг/5мл по 100мл
ЮС Фармация Интернешнл
от 106,12
Ібупром для дітей форте суспензія оральна 200мг/5мл по 100мл
ЮС Фармация Интернешнл
от 112,71
ДОМАШНЯЯ АПТЕЧКА
Киев, ул.Воскресенская 12А
Ибупром 200 мг №10 табл. п/о
Юнілаб
от 53,55
Аптека Олфа
Львов, ул.Пекарская 3
Ибупром* таб.п/о 200мг №10
ЮС ФАРМАЦИЯ ООО ПОЛЬША
от 58,60
Ибупром* экстра капс.мягк. 400мг №6
ЮС Фармация
от 74,55
Ибупром* макс таб.п/о 400мг №12
ТОВ ЮС ФАРМАЦІЯ Польша
от 90,35
Ибупром сусп. оральная 100мг/5мл фл. 100мл
ЮС Фармация
от 95,76
Ибупром форте сусп. оральная 200мг/5мл фл. 100мл
ЮС Фармация
от 109,58
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №12*
US Pharmacia
есть
Фарм-союз
Киев, ул.Срибнокильская 20В
Ібупром таб.200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 57,55
Ібупром екстра капс.400мг №6
ЮС Фармация Интернешнл
от 71,28
Ібупром спринт капс.200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 73,55
Ібупром макс таб.400мг №12
ЮС Фармация Интернешнл
от 83,07
Фарм-союз
Киев, ул.Брюллова 1А
Ібупром таб.200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 57,30
Ібупром екстра капс.400мг №6
ЮС Фармация Интернешнл
от 69,07
Ібупром спринт капс.200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 73,52
Ібупром макс таб.400мг №12
ЮС Фармация Интернешнл
от 82,10
АВК фарм
Новоград-Волынский, ул.Гагарина 19
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер №10 us pharmacia (польша)
US Pharmacia (Польша)
от 52,80
Ибупром спринт капс. 200 мг №6 us pharmacia (польша)
US Pharmacia (Польша)
от 59,75
Ибупром беби сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл №1 unilab (сша)
Unilab (США)
от 89,55
Ибупром беби форте №сусп. оральн. 200 мг/5 мл фл. 100 мл 1
1
от 103,90
Аптека Ласкава
Киев, ул.Анатолия Петрицкого 21
Ібупром таблетки вкриті оболонкою 200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 57,33
Фарм-союз
Киев, бул.Чоколовский 12
Ібупром таб.200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 59,95
Ібупром екстра капс.400мг №6
ЮС Фармация Интернешнл
от 67,31
Ібупром спринт капс.200мг №10
ЮС Фармация Интернешнл
от 75,48
Ібупром макс таб.400мг №12
ЮС Фармация Интернешнл
от 85,84
Ібупром макс таб.400мг №24
ЮС Фармация Интернешнл
от 157,60
Орис Фарм
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер №10
US Pharmacia (Польша)
от 52,48
Орис Фарм
Южное, ул.Тараса Шевченко 9В
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер №10
US Pharmacia (Польша)
от 57,33
Ибупром макс табл. п/о 400 мг №24
US Pharmacia (Польша)
от 150,61
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Чумаченко 34
Ибупром таб. 200мг №10* (*)
ЮС Фармация Интернешнл
от 53,55
Ибупром спринт капс. № 6* (*)
ЮС Фармация Интернешнл
от 58,65
Ибупром спринт капс. №10* (*)
ЮС Фармация Интернешнл
от 70,98
Ибупром экстра капс. 400 мг №6
ЮС Фармация Интернешнл
от 72,25
Ибупром макс таб. 400мг №12* (*)
ЮС Фармация Интернешнл
от 78,20
и еще 3 позиции
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 42
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №12*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №24*
US Pharmacia
есть
Витамин
Киев, ул.Щербаковского 4
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №12*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №24*
US Pharmacia
есть
Аптека Watsons
Киев, ул.Елены Телиги 14А
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 57,42
Ибупром спринт капс капс. мягкие 200 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 66,78
Ибупром экстра капс. мягкие 400 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 73,56
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер 12 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 89,02
Ибупром для детей сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором 1 farmasierra manufactu
ЮС Фармація, США
от 103,49
Ибупром для детей форте сусп. оральн. 200 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором 1 farmasierra man
ЮС Фармація, США
от 112,68
Витамин
Киев, пр.Маяковского 47
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
D.S.
Черновцы, ул.Главная 41
Ібупром табл 200 мг н 10
ЮС Фармація
от 51,00
Ібупром спрінт капс 200 мг н 6
ЮС Фармація
от 63,78
Ібупром макс табл 400 мг н 12
ЮС Фармація
от 87,74
Ібупром бебі сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл н 1
ЮС Фармація
от 99,28
Ібупром бебі форте сусп. оральн. 200 мг/5 мл фл. 100 мл н 1
ЮС Фармація
от 114,46
Ібупром макс табл 400 мг н 24
ЮС Фармація
от 150,25
Альго-Фарм
Киев, ул.Владимиро-Лыбедская 22
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер №10
Unilab (США)
от 70,00
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер №12
Unilab (США)
от 101,00
Ибупром спринт капс мягкие 200 мг блистер №10
Unilab (США)
от 101,00
Аптека Watsons
Киев, пр.Владимира Маяковского 17
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 56,28
Ибупром спринт капс капс. мягкие 200 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 71,13
Ибупром экстра капс. мягкие 400 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 71,56
Ибупром для детей сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором 1 farmasierra manufactu
ЮС Фармація, США
от 83,91
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер 12 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 87,26
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Великий Дальник, пер.3-Маяцкий 2
Ибупром спринт капс 200 мг №6
US PHARMACIA
от 58,30
Ибупром табл. 200мг №10
US PHARMACIA
от 58,45
Ибупром экстра, капс. м'які по 400 мг №6
US PHARMACIA
от 68,50
Ибупром для детей, сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором, №1
FARMASIERRA MANUFACTURING
от 88,20
Ибупром для детей форте, сусп. оральн. 200 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором, №1
US PHARMACIA
от 103,40
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Энтузиастов 2
Ибупром спринт капс. № 6* (*)
ЮС Фармация Интернешнл
от 57,80
Ибупром экстра капс. 400 мг №6
ЮС Фармация Интернешнл
от 71,40
Ибупром спринт капс. №10* (*)
ЮС Фармация Интернешнл
от 75,65
Ибупром форте д/детей сусп.орал. 200мг/5мл 100мл
ЮС Фармация Интернешнл
от 102,85
Ибупром макс таб. 400мг №24 (*)
ЮС Фармация Интернешнл
от 170,00
Аптека Watsons
Киев, ул.Даниила Щербаковского 53
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 58,16
Ибупром спринт капс капс. мягкие 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 81,13
Ибупром экстра капс. мягкие 400 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 82,66
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер 12 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 89,02
Ибупром для детей сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором 1 farmasierra manufactu
ЮС Фармація, США
от 95,80
Витамин
Киев, пр.Николая Бажана 3В
Ібупром табл. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №6*
US Pharmacia
есть
Ібупром спринт капс. 200мг №10*
US Pharmacia
есть
Ібупром макс табл. 400мг №12*
US Pharmacia
есть
Аптека Watsons
Обухов, ул.Каштановая 6/1
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 56,49
Ибупром экстра капс. мягкие 400 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 71,56
Ибупром спринт капс капс. мягкие 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 77,57
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер 12 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 85,87
Аптека 24 часа
Запорожье, ул.Чаривная 28
Ибупром таб. п/об. 200 мг № 10
ЮС Фармация США
от 52,97
Ибупром спринт капс капс. 200 мг № 6
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 62,98
Ибупром экстра капс.мягкие 400 мг №6
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 73,46
Ибупром спринт капс капс. 200 мг № 10
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 78,92
Ибупром макс таб. п/сах.об. 400 мг №12
ЮС Фармация ПОЛЬША
от 88,10
и еще 3 позиции
Аптека Watsons
Чернигов, пр.Мира 32
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 60,82
Ибупром экстра капс. мягкие 400 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 75,11
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер 12 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 90,90
Ибупром для детей сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором 1 farmasierra manufactu
ЮС Фармація, США
от 102,84
Ибупром для детей форте сусп. оральн. 200 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором 1 farmasierra man
ЮС Фармація, США
от 118,85
Аптека Watsons
Киев, ул.Декабристов 2А
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 60,82
Ибупром экстра капс. мягкие 400 мг блистер 6 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 82,42
Ибупром спринт капс капс. мягкие 200 мг блистер 10 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 90,17
Ибупром макс табл. п/о 400 мг блистер 12 us pharmacia (польша)
ЮС Фармація, США
от 93,68
Ибупром для детей сусп. оральн. 100 мг/5 мл фл. 100 мл, со шприцем-дозатором 1 farmasierra manufactu
ЮС Фармація, США
от 96,89
Аптека Пигулочка
Вышгород, ул.Шолуденко 13Б
Ибупром табл. п/о 200 мг блистер №10 *
Не идентифицирован
от 58,22
Ибупром спринт капс. 200 мг №6 *
Не идентифицирован
от 65,02
Ибупром экстра капс.мягк. 400 мг №6*
Не идентифицирован
от 74,37
Ибупром спринт капс. 200 мг №10 us *
Не идентифицирован
от 81,17
 • Ибупром таблетки, п/о по 200 мг №10
 • Ибупром таблетки, п/о по 200 мг №50 во флак.
 • Ибупром таблетки, п/о по 200 мг №2 в саше
Инструкция по применению Ибупром, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ибупром, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ибупром с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Нурофен форте таблетки, п/о по 400 мг №12
Нурофен форте
таблетки
Реккитт Бенкизер Хелскер Лтд., Великобритания
Цены в аптеках
Нурофен таблетки, п/о по 200 мг №6
Нурофен таблетки, п/о по 200 мг №12
Нурофен таблетки, п/о по 200 мг №24 (12х2)
Нурофен таблетки, п/о по 200 мг №8
Нурофен
таблетки
Реккитт Бенкизер Хелскер Лтд., Великобритания
Цены в аптеках
Ибупром макс таблетки, п/о по 400 мг №24 (12х2)
Ибупром макс таблетки, п/о по 400 мг №12
Ибупром макс таблетки, п/о по 400 мг №6
Ибупром макс таблетки, п/о по 400 мг №24 во флак.
Ибупром макс
таблетки
ЮС Фармация, ООО для " Юнилаб ЛП", Польша/США
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Ибупром таблетки, п/о по 200 мг №10
Ибупром таблетки, п/о по 200 мг №50 во флак.
Ибупром
таблетки
ЮС Фармация, ООО для " Юнилаб ЛП", Польша/США
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Top