UA RU

Идеос таблетки д/жев. №30 (15х2) в тубах

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить кальцію карбонату 1250 мг, що відповідає 500 мг елементарного кальцію, холекальциферолу (вітамін D3) 400 МО (10 мкг);

допоміжні речовини: ксилітол, сорбітол, полівінілпіролідон, магнію стеарат, ароматизатор лимонний.

Лікарська форма

Таблетки для жування.

Квадратні таблетки від білого до сіро-білого кольору.

Назва та місцезнаходження виробника

Вироблено на заводі Іннотера Шузі, Франція.

Rue Rene Chantereau L’ Isle Vert, 41150, Chouzy sur Cisse, France.

Заявник

Лабораторія Іннотек Інтернасьйональ (Франція).

Представництво Лабораторії Іннотек Інтернасьйональ в Україні: 02099, м. Київ, вул. Російська, 64, офіс 2.

Фармакотерапевтична група

Препарати вітаміну D та його аналоги. Комбінації.

Код АТС А11С С20.

Фармакологічні властивості. Ідеос активно впливає на обмін кальцію та фосфору в організмі, поповнює недостатнє надходження вітаміну D3 та кальцію з їжею.

Вітамін D3 підвищує всмоктування кальцію в шлунково-кишковому тракті та його зв'язування в кістковій тканині, регулює обмін кальцію та фосфору в організмі. Кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, мінералізації зубів, процесах згортання крові, регулюванні процесів нервової провідності та м'язових скорочень, підтриманні стабільності нервової діяльності.

Фармакокінетика зумовлена взаємодією компонентів препарату. Вітамін D всмоктується у тонкій кишці. Кальцій всмоктується в іонізованій формі у проксимальному відділі кишки за допомогою активного D-вітамінзалежного транспортного механізму. Вітамін D3, щоб стати активним, підлягає подвійному гідроксилюванню: спочатку в печінці з 25-гідроксихолекальциферолу (кальциферолу), а потім у ниркових канальцях з утворенням 1,125 дигідроксивітаміну D3 (кальцитріолу), який є активним метаболітом.

Показання для застосування

  • Поповнення дефіциту кальцію та вітаміну D3 в осіб літнього віку;
  • профілактика та лікування у складі комплексної терапії остеопорозу, обумовленого дефіцитом кальцію та вітаміну D3;
  • профілактика і лікування вторинного остеопорозу у пацієнтів з ревматичними захворюваннями, в терапії яких застосовуються кортикостероїди, цитостатики та протисудомні препарати.

Протипоказання

Підвищена чутливість до вітаміну D3 та інших компонентів препарату; перевищення допустимого рівня кальцію в крові (гіперкальціємія); підвищене виділення кальцію із сечею (гіперкальціурія); осідання кальцієвих каменів у нирках (у лежачих хворих з підвищеним вмістом кальцію в крові та/або в сечі лікування можна проводити лише після того, як хворий "вийде" з лежачого стану); декальцинуючі пухлини, такі як мієлома, кісткові метастази, саркоїдоз.

Особливі застереження

У пацієнтів зі слабкою та помірною нирковою недостатністю (виявляється у людей літнього віку) або незначною гіперкальціурією необхідно проводити періодичний контроль за виведенням кальцію із сечею та за рівнем кальцію в плазмі. Крім того, необхідно проводити контроль виділення кальцію із сечею в пацієнтів, які мають в анамнезі камені у нирках, з метою виключення гіперкальціурії. З обережністю слід застосовувати у хворих, які приймають препарати дигіталісу. Не застосовувати одночасно з вітамінними комплексами, які містять кальцій та вітамін D3.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У період вагітності та годування груддю препарат застосовують після ретельної оцінки

співвідношення користь для жінки/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар та суворо дотримуючись рекомендованих доз.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Лікарський засіб не застосовують дітям внаслідок відсутності клінічних даних.

Спосіб застосування та дози

Препарат приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі. Таблетки слід розсмоктувати або розжовувати. Середня добова доза - 2 таблетки. Ідеос можна застосовувати під час вагітності та годування груддю. Оскільки вагітним не можна приймати більше 600 МО вітаміну D3 і 1500 мг кальцію на добу, то доза препарату для вагітних повинна бути не більше 1 таблетки на добу.

Тривалість курсу лікування визначає лікар, залежно від перебігу захворювання.

Передозування

При передозуванні Ідеосу можуть з'явитися нудота, блювання, спрага, запор. Хронічне передозування вітаміном D3 може провокувати судинну та тканинну кальцифікацію через гіперкальціємію.

Лікування: припинити насичення вітаміном D3 та кальцієм, провести регідратацію.

Побічні ефекти

Запор або понос, здуття живота, біль в ділянці епігастрії, нудота, алергічні реакції (свербіж, висипання, кропив’янка та інші); дуже рідко - гіперкальціємія як результат довготривалого лікування високими дозами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Кальцій може посилювати абсорбцію препаратів тетрациклінового ряду, тому Ідеос треба приймати за 3 години до або після прийому вищевказаних препаратів. Для запобігання зниження всмоктування бісфосфонатів або фториду натрію рекомендується приймати Ідеос не раніше ніж через 2 години після їх прийому. Активність вітаміну D3 може знижуватися при одночасному застосуванні фенітоїну або барбітуратів. При одночасному лікуванні серцевими глікозидами необхідний контроль ЕКГ та клінічного стану хворого, так як препарати кальцію можуть потенціювати терапевтичні та токсичні ефекти серцевих глікозидів. Кортикостероїди зменшують всмоктування кальцію, тому лікування кортикостероїдами може потребувати збільшення дози Ідеосу. Одночасне лікування препаратами холестираміну або проносними засобами на основі мінеральної або рослинної олії може знижувати всмоктування вітаміну D3. При одночасному застосуванні діуретиків тіазидного ряду збільшується ризик виникнення гіперкальціємії, оскільки вони збільшують реабсорбцію кальцію. Фуросемід та інші петльові діуретики, навпаки, збільшують виведення кальцію нирками.

Термін придатності

2,5 року. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі 15 – 25 оC. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 таблеток у тубі. По 2 туби в упаковці (30 таблеток).

Категорія відпуску

Без рецепта.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория Витамины с кальцием
Регистрация закончилась
АТХ-классификация A11CC20 - Комбинация производных витаминов D
Действующие вещества холекальциферол, кальций
Производитель Иннотера Шузи для "Лаб. Иннотек Интернасьйональ", Франция
Инструкция по применению Идеос, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Идеос, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Идеос с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Идеос таблетки д/жев. №30 (15х2) в тубах
таблетки
Иннотера Шузи для "Лаб. Иннотек Интернасьйональ", Франция
Цены в аптеках

Новинки реклама

Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Инфекция мочевых путей?
Инфекция мочевых путей? Попробуй новинку Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Top