Новинки

Вагинальные инфекции? Комплексный подход к лечению Подробней
Молочница? Начни лечение вовремя и выздоровей скорее! Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Скрыть рекламу

Иммуноглобулин Антирезус Rho (D) инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Иммуноглобулин Антирезус Rho (D) - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика:

основні властивості: прозора або ледь опалесціююча рідина, безбарвна або жовтого кольору, іноді спостерігається незначний осад, що зникає при струшуванні. Препарат не містить консерванту та антибіотиків, у ньому відсутні антитіла до BІЛ-1, BІЛ-2, до вірусу гепатиту С, поверхневого антигену вірусу гепатиту В, антитіла корового антигену вірусу гепатиту В (В-соr).

Склад:

діюча речовина: імуноглобуліни, що містять неповні резус-антитіла анти- Rho(D). допоміжні речовини: гліцин (кислота амінооцтова), хлорид натрію, вода для ін'єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій в ампулах по 1 мл з титром антитіл анті-Rho(D) 1: 2000 і вище (одна доза), по 2 мл з титром 1:512-1:1000 (одна доза).

Код АТС. J06B В01.

Імунологічні і біологічні властивості. Препарат є імунологічно активною білковою фракцією, яка виділена з сироватки або плазми крові людини, очищена та концентрована методом фракціонування етиловим спиртом. Містить від 9,0 до 11,0 % білку. Діючою основою препарату є імуноглобулін IgG, який містить неповні резус-антитіла анти- Rho(D).

Показання для застосування. Імуноглобулін застосовують для запобігання резус- сенсебілізації з метою профілактики гемолітичної хвороби немовлят. Застосовують Rho(D)- негативним жінкам, несенсебілізованих до Rho(D) ізоантигену, народившим Rho(D)- позитивну дитину, а також при штучній перерві вагітності жінкам також несенсебілізованих Rho(D) антигеном у випадку резус-позитивної належності крові чоловіка.

Спосіб застосування і дози. Імуноглобулін вводять внутрішньом'язово по 1 дозі одноразово: породіллі - протягом перших 48 годин після пологів, при штучній перерві вагітності - безпосередньо після закінчення операції.

Побічна дія. Реакції на введення імуноглобуліну, як правило, відсутні. У рідких випадках можуть виникати місцеві реакції у вигляді гіперемії та підвищення температури тіла до 37.5 °С протягом першої доби. У деяких людей зі зміненою реактивністю можуть виникати алергічні реакції різного типу, а у виняткових випадках - анафілактичний шок. Особи, якім введено препарат, мають знаходитись під медичним наглядом протягом 30 хвилин, а місця проведення щеплень забезпечені засобами протишокової терапії.

Протипоказання. Препарат не можна призначати Rho(D)-позитивним жінкам. Введення імуноглобуліну протипоказано особам, що мають в анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, що страждають на алергічні хвороби або мають в анамнезі тяжкі алергійні захворювання, в день введення імуноглобуліну та у наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати. Особам, що страждають на імунологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.) імуноглобулін варто вводити на фоні відповідної терапії.

Особливості застосування. Введення препарату внутрішньовенно заборонено!

Після закінчення терміну придатності використання препарату неприпустиме. Препарат не

підлягає переконтролю якості та подовженню терміну придатності після його закінчення.

Умови зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 2 до 8°С.

Термін придатності. 1 рік.

Пакування. В ампулах по Імл або 2 мл, по 10 ампул у коробці.

Умови відпуску. За рецептом.

Виробник. КУ "Запорізька обласна станція переливання крові" ЗОР, Україна, М.Запоріжжя, вул. Правди , 32, тел/факс (0612) 33-14-27, E-mail: ospk@med.zp.ua

Дозировка Иммуноглобулин Антирезус Rho (D) раствор д/введ. в/м по 1 мл (1 доза) в амп. №10
Производитель Запорожская областная станция переливания крови, КУ, ЗОР, Украина
МНН Anti-D (rh) immunoglobulin
Регистрация № 763/09-300200000 от 28.08.2009. Приказ № 648 от 28.08.2009
Код АТХ

Найдено 174 аптеки

Киев, пр.Воздухофлотский 50/2
  (044) 520-50-XX
Иммуногл. чел. антирезус rho(d) амп. 1мл №1
Биофарма
156563
Львов, ул.Мечникова 8
  (067) 673-98-XX
Імуноглобулін антирезус rho(d) амп. 1мл n1
Біофарма
168795
Найдено 174 аптеки Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

receptika.ua
  (0800) 30-23-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Иммуноглобулин антирезус rho 1мл ампулы №1
Биофарма Плазма ООО (Украина, Белая Церковь)
140176
lf.ua
  (098) 994-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Иммуноглобулин антирезус rho 1мл ампулы №1
Биофарма Плазма ООО (Украина, Белая Церковь)
138580
apteka911.com.ua
  (0800) 50-59-XX
Доставка по Украине "Новой почтой" по тарифам перевозчика (заказы менее 100 грн по предоплате)
Top