Новинки

Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Відпочинок на воді? Подбай про вуха Подробней
Оказание первой помощи При укусах насекомых Подробней
Сильна дія проти болю на 9 годин Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Иммуноглобулин П/Вируса Герпеса Простого инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Иммуноглобулин П/Вируса Герпеса Простого - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика:

міжнародна непатентована назва: Specific immunoglobulins;

основні властивості лікарської форми: Прозора або ледь опалесціююча, безбарвна або жовтувата рідина. У процесі зберігання можлива поява незначного осаду, що зникає при струшуванні. Препарат не містить консерванту та антибіотиків, у ньому відсутні антитіла до ВІЛ 1/2, до вірусу гепатиту С, поверхневого антигену вірусу гепатиту В, відсутній геном вірусу простого герпесу І та II типу.

Склад:

діюча речовина: імуноглобуліну не менше 95% від загального білка

допоміжні речовини: натрій хлорид, вода для ін'єкцій ,гліцин (стабілізатор).

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій.

Код АТС. J06В В.

Імунологічні і біологічні властивості. Препарат є імунологічно активною білковою фракцією, яка виділена з сироватки або плазми крові людини, очищена та концентрована методом фракціонування етиловим спиртом. Діючою основою препарату є імуноглобуліни - антитіла до вірусу простого герпесу І та II типу, концентрація яких у крові при введенні імуноглобуліну досягає максимуму через 24 години. Період напіввиведення антитіл з організму складає 4-5 тижнів. Препарат підвищує неспецифічну резистентність організму.

Показання до застосування. Імуноглобулін проти вірусу простого герпесу людини рідкий призначений для профілактики і лікування захворювань, викликаних вірусом простого герпесу І та II типу:

 • Герпетичний стоматит;
 • Герпес лабіаліс;
 • Офтальмогерпес;
 • Генітальний герпес;
 • Герпетична генералізована інфекція новонароджених;
 • Герпетичні енцефаліти та енцефаломієліти;
 • Герпес зостер;
 • Загострення герпетичної інфекції під час вагітності;
 • При імунодепресивному стані.

У разі потреби препарат можна застосовувати як імуноглобулін нормальний людини рідкий у відповідному дозуванні. 

Спосіб застосування і дози. Препарат вводять внутрішньом'язово у верхній зовнішній квадрат сідничного м'яза. За 2 години до ін'єкції ампули з препаратом витримують при температурі (20+2) °С. Щоб уникнути утворення піни препарат набирають у шприц голкою з широким просвітом. Розкриття ампул і процедуру введення здійснюють при строгому дотриманні правил асептики й антисептики. Препарат непридатний до застосування в ампулах з порушеною цілісністю чи маркуванням, при зміні фізичних властивостей: кольору, прозорості, наявності пластівців, при неправильному збереженні.

Дози введення препарату:

 • для профілактики зараження або реактивації хронічної інфекції у дітей та дорослих разова доза складає 0,1-0,2 мл на 1 кг маси тіла. Курс складає 3-5 ін'єкцій щоденно або через день.
 • при лікуванні локалізованих форм інфекції та ДНК-позитивних клінічно- безсимптомних формах доза препарату складає 0,2-0,3 мл на 1 кг маси тіла на добу, курс лікування - 3-5 ін'єкцій щоденно;
 • при лікуванні генералізованих форм інфекції з ураженням життєво важливих органів у дітей та дорослих доза препарату складає 0,3-0,5 мл на 1 кг маси тіла кожні 24 години, курс лікування складає 5-7 ін'єкцій; при енцефалітах, викликаних вірусом простого герпесу, курс лікування може бути подовжений до 10 днів.

Доза препарату розраховується лікарем відповідно до рівня специфічної активності кожної серії.

Побічна дія. Реакції на введення імуноглобуліну, як правило, відсутні. У рідких випадках можуть розвиватися місцеві реакції в вигляді гіперемії і підвищення температури до 37,5° С протягом першої доби після введення.

Протипоказання. Тяжкі алергічні реакції на введення препаратів крові людини в анамнезі (анафілактичний шок, набряк Квінке, алергічні висипи). Препарат слід вводити на фоні відповідної (десенсибілізуючої) терапії. Імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит і т.п.).

Особливості застосування. Розчин для внутрішньом'язового введення.

Введения препарату внутрішньовенно заборонено!

Після закінчення терміну придатності використання препарату неприпустиме. Препарат не підлягає переконтролю якості та подовженню терміну придатності після його закінчення.

Умови зберігання. У сухому, захищеному від світла, та недоступному для дітей місці при температурі від 2 до 8 0 С.

Термін придатності. 2 роки.

Пакування. В ампулах по 1 мл, 2 мл, 3 мл та 5 мл, по 10 ампул у коробці.

Умови відпуску. За рецептом.

Виробник. Луганська обласна станція переливання крові. Україна, 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 1а, тел. (0642) 53-51-34.

Дозировка Иммуноглобулин П/Вируса Герпеса Простого раствор д/ин. по 1 мл в амп. №10
Производитель Луганская областная станция переливания крови, Украина
МНН Immunoglobulins, normal human, for extravascular a
Регистрация № 811/10-300200000 от 21.05.2010. Приказ № 425 от 21.05.2010
Код АТХ
Top