UA RU

Ингарон лиофилизат для р-ра д/ин. по 500000 МЕ №5 во флак.

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Склад

діюча речовина: 1 флакон містить інтерферон гамма людський рекомбінантний 500000 MО;

допоміжні речовини: маніт (Е 421).

Лікарська форма

Ліофілізат для розчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Імуностимулятори. Код АТС L03A В0З.

Показання

Лікування хронічного вірусного гепатиту С, хронічного вірусного гепатиту В, ВІЛ/СНІД інфекції та туберкульозу легенів у складі комплексної терапії. Профілактика інфекційних ускладнень у хворих на хронічну гранульоматозну хворобу. Лікування онкозахворювань у якості імуномодулятора у складі комплексної терапії, у тому числі у комбінації з хіміотерапією. Лікування генітальної герпесвірусної інфекції та оперізувального лишаю (herpes zoster) як монотерапія. Лікування урогенітального хламідіозу у комплексній терапії.

Лікування хронічного простатиту у складі комплексної терапії. Лікування аногенітальних бородавок (вірус папіломи людини) та запобігання рецидиву захворювання.

Протипоказання

Індивідуальна гіперчутливість до інтерферону-гамма або будь-якого іншого компонента препарату. Аутоімунні захворювання. Цукровий діабет.

Спосіб застосування та дози

Препарат вводити підшкірно або внутрішньом’язово.

Вміст флакона розчинити у 2 мл води для ін’єкцій. Дозу препарату визначають індивідуально.

Для лікування хворих на хронічний вірусний гепатит В і С, а також ВІЛ/СНІД інфікованих та туберкульозу легень добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на добу щоденно або через день. Курс лікування становить 1-3 місяці, при необхідності через 1-2 місяці курс лікування повторюють.

Для профілактики інфекційних ускладнень у хворих на хронічну гранульоматозну хворобу добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на добу щоденно або через день. На курс – 5-15 ін’єкцій, за необхідності курс подовжують або повторюють через 10-14 днів.

При комплексному лікуванні онкологічних хвороб добова доза для дорослих становить 500000 МО. Вводиться 1 раз на добу, через день. Тривалість лікування визначається індивідуально.

Для лікування генітальної герпесвірусної інфекції, оперізувального лишаю (herpes zoster) та урогенітального хламідіозу добова доза для дорослих становить 500 000 МО. Вводиться 1 раз на добу підшкірно, через день. Курс лікування становить 5 ін’єкцій.

Для лікування хронічного простатиту добова доза становить 100 000 МО. Вводиться 1 раз на добу підшкірно, через день. Курс лікування становить 10 ін’єкцій.

Для лікування аногенітальних бородавок добова доза становить 100 000 МО. Вводится 1 раз на добу підшкірно, після проведеної кріодеструкції, через день. Курс лікування становить 5 ін’єкцій.

Побічні реакції

Алергічні реакції, локальна болючість у місці підшкірного введення у вигляді слабкого болю, ломоти (подібно до перетренованого м’яза) та гіперемії, підвищення температури тіла.

Застосування високих доз понад 1 000 000 МО може супроводжуватися розвитком грипоподібного синдрому: головний біль, слабкість, підвищення температури тіла, болі у суглобах. Слабко виражені симптоми не потребують фармакологічної корекції. При виражених симптомах – призначення парацетамолу.

Передозування

Застосування високих доз понад 1 000 000 MО може супроводжуватися розвитком грипоподібного синдрому: головний біль, слабкість, підвищення температури тіла, біль у суглобах.

Лікування симптоматичне.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

Діти

Протипоказаний дітям.

Особливості застосування

Застосовувати з обережністю особам з гіперчутливістю до антибіотиків та білків.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає даних щодо впливу препарату на керування автотранспортними засобами або роботу зі складними механізмами, що потребують підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій

Немає даних про взаємодію з іншими лікарськими засобами.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Інгарон – рекомбінантний інтерферон гамма людини, складається із

144 амінокислотних залишків (а.з.), позбавлений перших трьох а.з. Cys-Tyr-Cys, заміщених на Met. Молекулярна маса – 16,9 кДа. Отриманий мікробіологічним синтезом у рекомбінантному штамі Escherichia coli і очищений колоночною хроматографією, питома противірусна активність на клітинах (фібробласти людини), інфікованих вірусом везикулярного стоматиту, становить 2 ´ 107 ОД на мг білка. Інтерферон-гамма (імунний інтерферон) є найважливішим протизапальним цитокіном, продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD4 Th1 клітини і CD 8 цитотоксичні супресорні клітини. Макрофаги, нейтрофіли, природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити мають рецептори до інтерферону гамма. Активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їх бактерицидність, цитотоксичність, продукцію цитокінів, супероксидних і нітрооксидних радикалів (тим самим спричиняючи загибель внутрішньоклітинних паразитів). Інтерферон гамма блокує реплікацію вірусних ДНК і РНК, синтез вірусних білків і зрілих вірусних часток. При цьому спричиняє цитотоксичну дію на вірус-інфіковані клітини.

Інтерферон інгібує В-клітинну відповідь на інтерлейкін-4, придушує продукцію Ig і експресію СВ23-антигену. Є індуктором апоптозу диференційованих В-кліток, що дають початок аутореактивним клонам. Знижує супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежну проліферацію і генерацію лімфокінактивованих кілерів. Активує продукцію білків гострої фази запалення, підсилює експресію генів С2 і С4 компонентів системи комплементу.

На відміну від інших інтерферонів, підвищує експресію антигенів ГКГС як I так і II класів на різних клітинах, причому прискорює експресію цих молекул навіть на тих клітинах, що не експресують їх конститутивно. Тим самим підвищується здатність розпізнавання антигенів Т-лімфоцитами.

Інтерферон гамма блокує реплікацію вірусних ДНК та РНК. Синтез вірусних білків і збір зрілих вірусних частин. Інтерферон гамма чинить цитостатичну дію на вірус-інфіковані клітини.

Інтерферон гамма блокує синтез b-TGF, відповідального за розвиток фіброзу легень і печінки.

Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики не проводились.

Основні фізико-хімічні властивості

розсипчаста або пориста маса білого кольору, гігроскопічна.

Несумісність

Дані про несумісність відсутні.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 2-10°С. Не заморожувати.

Упаковка

По 500 000 МО у флаконі місткістю 5 мл або 3 мл. По 5 флаконів, герметично укопорених корками гумовими та обкатані алюмінієвими ковпачками, у блістері. По 1 або 2 блістери у пачці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «НВП «Фармаклон».

Місцезнаходження

142279, Російська Федерація, Московська обл., Серпуховський р-н, смт Оболенськ, корп.72 «А».

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска лиофилизат
Условия отпуска по рецепту
Регистрация закончилась
АТХ-классификация L03AB03 - Интерферон гамма
МНН Интерферон гамма
Действующие вещества интерферон гамма
Производитель Фармаклон, НПП, ООО, Росийская Федерация
Инструкция по применению Ингарон, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ингарон, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ингарон с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Ингарон лиофилизат для р-ра д/введ. интраназ. по 100000 МЕ №1 во флак. с р-лем
Ингарон лиофилизат для р-ра д/ин. по 500000 МЕ №5 во флак.
лиофилизат
Фармаклон, НПП, ООО, Росийская Федерация
Цены в аптеках

Новинки реклама

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Зима – высокий сезон переломов
Зима – высокий сезон переломов Позаботься о прочности костей уже сегодня! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Top