Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Интерферон-Биолек инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Интерферон-Биолек - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна непатентована назва: interferon alfa natural;

Основні властивості лікарської форми: сухий препарат - пориста маса у вигляді таблетки або порошку білого чи від жовтуватого до яскраво-рожевого кольору, гігроскопічна. Розчинений препарат - безбарвна або злегка опалесціююча рідина різних відтінків - від білого чи жовтуватого до яскраво-рожевого кольору.

Якісний та кількісний склад:

1 ампула препарату містить:

діюча речовина: група білків, які синтезуються лейкоцитами донорської крові у відповідь на вплив вірусу – інтерфероногену – не менше 1000 МО противірусної активності;

допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат дигідрат – 0,57 мг, динатрію фосфат додекагідрат –1,7 мг, натрію хлорид – 9 мг.

Форма випуску

Ліофілізат.

Код за АТС

L03A В01.

Імунологічні та біологічні властивості

Активним компонентом препарату є група білків, які синтезуються лейкоцитами донорської крові у відповідь на вплив вірусу – інтерфероногену. Препарат має широкий спектр противірусної дії. Нетоксичний, нешкідливий при введенні через дихальні шляхи.

Показання до застосування

Профілактика та лікування грипу, а також інших гострих респіраторних інфекцій. З метою профілактики введення препарату слід починати у разі безпосередньої загрози зараження і продовжувати, доки існує небезпека зараження. З метою лікування препарат застосовують на ранній стадії захворювання при появі перших клінічних симптомів.

Спосіб застосування та дози

ВВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТУ ШЛЯХОМ ІН'ЄКЦІЙ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНЕ!

Інтерферон-Біолік застосовують шляхом розпилення його водного розчину розпилювачами будь-якого типу або закапування. Безпосередньо перед застосуванням в ампулу додають кип'ячену охолоджену воду до риски. Ампулу струшують до повного розчинення її вмісту. Для профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій у кожний носовий хід вводять по 0,25 мл (5 крапель) розчину 2 рази на добу з інтервалом не менше 6 годин. При лікуванні препарат призначають по 0,25 мл у кожний носовий хід кожні 1-2 години, не менше 5 разів на добу протягом 2-3 днів.

Найбільш ефективним є спосіб інгаляцій. Для її здійснення рекомендуються інгалятори, обладнані електропідігрівом. У разі їх відсутності можна застосувати інгалятори будь-якого типу. На одне введення використовують 3 ампули препарату, розчиненого в 10 мл води (температура води - не вище 37 °С). При лікуванні та профілактиці інгаляційним способом препарат вводять через рот та ніс 2 рази на добу з інтервалом не менше 1-2 годин. Дорослим та дітям препарат призначають в однаковій дозі.

Побічна дія

Препарат не реактогенний, не викликає побічної дії. За період застосування препарату проявів побічної дії не зареєстровано.

Протипоказання

Не встановлені.

Застосовувати з обережністю особам з гіперчутливістю до антибіотиків та курячих білків. Пакування

В ампулах (в 1 ампулі не менше 1000 МО противірусної активності). По 3 або по 5, або по 10 ампул у пачці.

Умови зберігання

У захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Не заморожувати! Розчин препарату зберігати не більше 1 доби при температурі не вище 10 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Умови відпуску

Без рецепту.

Термін придатності

2 роки.

Виробник

ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК», Україна.

Адреса: 61070, Україна, м. Харків, Помірки, тел. (057) 700-34-65.

Дозировка Интерферон-Биолек лиофилизат по 1000 мо в амп. №10
Производитель Фармстандарт - Биолек, ПАО, г.Харьков, Украина
МНН Interferon alfa natural
Фарм. группа Иммуностимуляторы. Интерфероны.
Регистрация № 40/12-300200000 от 24.02.2012. Приказ № 1331 от 13.12.2016
Код АТХ
Top