Инфузамин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Загальна характеристика:

основні властивості лікарської форми: препарат являє собою прозору рідину жовтого кольору. Допускається незначний осад на дні пляшки у вигляді серпанку. Препарат отримують шляхом глибокого кислотного гідролізу білків крові людини, який при виготовленні перевіряється на наявність антитіл до вірусів гепатиту С, BIJI-1, BIJI-2, поверхневого антигену гепатиту В.

Якісний та кількісний склад:

Назва інгредієнта
Вміст на 1 л
Діючі речовини:
 
загальний азот
6,0-8,0 г
амінокислоти, у тому числі:
45,0 г
L-ізолейцин
2,0 г
L-триптофан
0,5 г
Допоміжні речовини:
натрій - іон
калій - іон
хлор - іон
Д - сорбіт
 
20,0-80,0 мМоль
не більше 20,0 мМоль
40,0-90,0 мМоль
45,0-60,0 г

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Код АТС: В05АА02. Кровозамінники і білкові фракції плазми крові. Інші білкові фракції плазми крові.

Імунологічні і біологічні властивості

Інфузамін - медичний імунобіологічний препарат, який отримують із донорської крові шляхом її глибокого гідролізу та подальшої корекції складу додаванням синтетичних L - амінокислот триптофану та ізолейцину. Інфузамін містить усі замінні та незамінні амінокислоти, що використовують для синтезу білків, вуглеводи та електроліти, що є фізіологічними субстанціями.

Показання для застосування

Парентеральне живлення при гіпопротеїнемії різного походження (шлунково - кишкові захворювання з порушенням всмоктування білків, непрохідність кишечника, опікова хвороба, інтоксикація, неможливість прийому їжі через рот (після операцій на стравоході, шлунку)); за необхідності поліпшення метаболічних та репаративних процесів у післяопераційний період; при втратах рідини, наприклад, після операцій, кровотеч, опіків.

Спосіб застосування і дози

Препарат вводять внутрішньовенно крапельно, внутрішньошлунково через зонд. Повільне внутрішньовенне введення інфузаміну (30 - 50 крапель за хвилину) є необхідною умовою максимального використання амінокислот організмом. Допускається введення інфузаміну разом з розчином глюкози, жировими емульсіями і сольовими розчинами. Рекомендована добова доза інфузаміну від 10 до 25 мл/кг, в залежності від стану хворого. Для дітей доза визначається з розрахунку від 25 до 50 мл на 1 кг маси тіла. Повторне введення інфузаміну може бути призначене в будь - який термін після першого введення. Людям похилого віку препарат слід вводити під наглядом лікаря. Особам з важкими порушеннями діяльності серцево-судинної системи лікарський засіб потрібно застосовувати з обережністю внаслідок можливого виникнення гострої серцевої недостатності.

Побічна дія

Під час застосуванні препарату, особливо при перевищенні рекомендованого темпу введення, можлива нудота, блювання. Крім того, можливі алергічні реакції у вигляді сверблячки.

Протипоказання

Застосування препарату протипоказане при гострій нирковій недостатності, порушенні мозкового кровообігу, серцево-судинній та серцево-легеневій недостатності II-III ступеня.

Особливості застосування

Застосовують тільки в умовах стаціонару.

Перед введенням довести препарат до кімнатної температури. Відкриття пляшки з розчином інфузаміну і процедуру введення здійснюють при суворому дотримані правил асептики. Не підлягає застосуванню препарат у пляшках з порушенням герметичності, маркування, при закінченні терміну придатності, при неправильному зберіганні, а також при зміні візуальних властивостей (кольору, прозорості та ін.).

У разі виникнення алергічних або анафілактичних реакцій слід негайно припинити введення препарату і почати відповідне лікування. При проведенні інфузії препарату необхідно забезпечити ретельний контроль параметрів кровообігу, у тому числі AT, ЧСС, діурезу.

При перших ознаках симптомів перевантаження серцево-судинної системи введення препарату припиняють і встановлюють постійний контроль за станом кровообігу, проводять симптоматичну терапію з урахуванням клінічного стану пацієнта. Специфічні антидоти відсутні.

Умови зберігання:

Зберігають у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 10 до 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Транспортування

Транспортування всіма видами критого транспорту при температурі від 10 до 25°С.

Термін придатності

2 роки.

Пакування

По 100, 450 мл та 500 мл у пляшках; по одній пляшці в картонній пачці разом з інструкцією.

Виробник: Станція переливання крові міста Горлівки. Україна.

Адреса: 84601, Донецька область, м. Горлівка, вул. Гагаріна, 29а,

тел./факс: (06242)4-22-21

Про всі випадки незвичайних реакцій необхідно інформувати:

Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України: (01021,м. Київ, вул. Грушевського,7, тел. (044)253-61-94);

ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України» (04060,м. Київ, вул. Максима Берлинського, 12,тел. 440-27-44);

Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України» (03151,м. Київ, вул. Ушинського, 40,тел. (044)393-75-86) та на адресу підприємства виробника.

Дата последнего обновления: 02.11.2014

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска раствор
Условия отпуска по рецепту
Категория Плазмозаменяющие растворы
Регистрация закончилась
АТХ-классификация B05AA02 - Прочие белковые фракции плазмы
МНН Другие белковые фракции плазмы крови
Действующие вещества изолейцин, триптофан, натрия хлорид, калия хлорид
Производитель Горловская городская станция переливания крови, Украина
Инструкция по применению Инфузамин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Инфузамин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Инфузамин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Инфузамин раствор д/инф. по 100 мл в бутыл.
Инфузамин раствор д/инф. по 450 мл в бутыл.
Инфузамин раствор д/инф. по 500 мл в бутыл.
Инфузамин
раствор
Горловская городская станция переливания крови, Украина
Цены в аптеках

Новинки реклама

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Top