Инфузамин раствор д/инф. по 100 мл в бутыл.

Цены в аптеках

Инфузамин - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика:

основні властивості лікарської форми: препарат являє собою прозору рідину жовтого кольору. Допускається незначний осад на дні пляшки у вигляді серпанку. Препарат отримують шляхом глибокого кислотного гідролізу білків крові людини, який при виготовленні перевіряється на наявність антитіл до вірусів гепатиту С, BIJI-1, BIJI-2, поверхневого антигену гепатиту В.

Якісний та кількісний склад:

Назва інгредієнта
Вміст на 1 л
Діючі речовини:
 
загальний азот
6,0-8,0 г
амінокислоти, у тому числі:
45,0 г
L-ізолейцин
2,0 г
L-триптофан
0,5 г
Допоміжні речовини:
натрій - іон
калій - іон
хлор - іон
Д - сорбіт
 
20,0-80,0 мМоль
не більше 20,0 мМоль
40,0-90,0 мМоль
45,0-60,0 г

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Код АТС: В05АА02. Кровозамінники і білкові фракції плазми крові. Інші білкові фракції плазми крові.

Імунологічні і біологічні властивості

Інфузамін - медичний імунобіологічний препарат, який отримують із донорської крові шляхом її глибокого гідролізу та подальшої корекції складу додаванням синтетичних L - амінокислот триптофану та ізолейцину. Інфузамін містить усі замінні та незамінні амінокислоти, що використовують для синтезу білків, вуглеводи та електроліти, що є фізіологічними субстанціями.

Показання для застосування

Парентеральне живлення при гіпопротеїнемії різного походження (шлунково - кишкові захворювання з порушенням всмоктування білків, непрохідність кишечника, опікова хвороба, інтоксикація, неможливість прийому їжі через рот (після операцій на стравоході, шлунку)); за необхідності поліпшення метаболічних та репаративних процесів у післяопераційний період; при втратах рідини, наприклад, після операцій, кровотеч, опіків.

Спосіб застосування і дози

Препарат вводять внутрішньовенно крапельно, внутрішньошлунково через зонд. Повільне внутрішньовенне введення інфузаміну (30 - 50 крапель за хвилину) є необхідною умовою максимального використання амінокислот організмом. Допускається введення інфузаміну разом з розчином глюкози, жировими емульсіями і сольовими розчинами. Рекомендована добова доза інфузаміну від 10 до 25 мл/кг, в залежності від стану хворого. Для дітей доза визначається з розрахунку від 25 до 50 мл на 1 кг маси тіла. Повторне введення інфузаміну може бути призначене в будь - який термін після першого введення. Людям похилого віку препарат слід вводити під наглядом лікаря. Особам з важкими порушеннями діяльності серцево-судинної системи лікарський засіб потрібно застосовувати з обережністю внаслідок можливого виникнення гострої серцевої недостатності.

Побічна дія

Під час застосуванні препарату, особливо при перевищенні рекомендованого темпу введення, можлива нудота, блювання. Крім того, можливі алергічні реакції у вигляді сверблячки.

Протипоказання

Застосування препарату протипоказане при гострій нирковій недостатності, порушенні мозкового кровообігу, серцево-судинній та серцево-легеневій недостатності II-III ступеня.

Особливості застосування

Застосовують тільки в умовах стаціонару.

Перед введенням довести препарат до кімнатної температури. Відкриття пляшки з розчином інфузаміну і процедуру введення здійснюють при суворому дотримані правил асептики. Не підлягає застосуванню препарат у пляшках з порушенням герметичності, маркування, при закінченні терміну придатності, при неправильному зберіганні, а також при зміні візуальних властивостей (кольору, прозорості та ін.).

У разі виникнення алергічних або анафілактичних реакцій слід негайно припинити введення препарату і почати відповідне лікування. При проведенні інфузії препарату необхідно забезпечити ретельний контроль параметрів кровообігу, у тому числі AT, ЧСС, діурезу.

При перших ознаках симптомів перевантаження серцево-судинної системи введення препарату припиняють і встановлюють постійний контроль за станом кровообігу, проводять симптоматичну терапію з урахуванням клінічного стану пацієнта. Специфічні антидоти відсутні.

Умови зберігання:

Зберігають у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 10 до 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Транспортування

Транспортування всіма видами критого транспорту при температурі від 10 до 25°С.

Термін придатності

2 роки.

Пакування

По 100, 450 мл та 500 мл у пляшках; по одній пляшці в картонній пачці разом з інструкцією.

Виробник: Станція переливання крові міста Горлівки. Україна.

Адреса: 84601, Донецька область, м. Горлівка, вул. Гагаріна, 29а,

тел./факс: (06242)4-22-21

Про всі випадки незвичайних реакцій необхідно інформувати:

Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України: (01021,м. Київ, вул. Грушевського,7, тел. (044)253-61-94);

ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України» (04060,м. Київ, вул. Максима Берлинського, 12,тел. 440-27-44);

Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України» (03151,м. Київ, вул. Ушинського, 40,тел. (044)393-75-86) та на адресу підприємства виробника.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Инфузамин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Инфузамин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Инфузамин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Инфузамин раствор д/инф. по 100 мл в бутыл.
Производитель Горловская городская станция переливания крови, Украина
МНН Other plasma protein fractions
Регистрация № 681/12-300200000 от 27.12.2012. Приказ № 1131 от 27.12.2012
Код АТХ

Рекомендуем посмотреть

Биоцерулин раствор д/ин. по 100 мг/доза №5 во флак.
Биоцерулин раствор д/ин. по 100 мг/доза №10 в амп.
Биоцерулин раствор д/ин. по 100 мг/доза №5 в амп.
Биоцерулин
раствор
Биофарма
Цены в аптеках
Полибиолин порошок лиоф. д/приг. р-ра д/введ. в/м по 0.5 г №10 во флак.
Полибиолин лиофилизат для р-ра д/ин. по 0.5 г №10 во флак.
Полибиолин порошок д/приг. р-ра д/введ. в/м по 0.5 г №10 во флак.
+12
Полибиолин
порошок, лиофилизат
15 производителей
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Инфузамин раствор д/инф. по 100 мл в бутыл.
Инфузамин раствор д/инф. по 450 мл в бутыл.
Инфузамин раствор д/инф. по 500 мл в бутыл.
Инфузамин
раствор
Горловская городская станция переливания крови, Украина
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Собираетесь в отпуск или на отдых?
Собираетесь в отпуск или на отдых? Возьмите с собой в аптечку.... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top