Йодиксол спрей 85 мг/г по 30 г в конт.

Цены в аптеках

Йодиксол спрей 85 мг/г по 30 г в конт.

Склад

діюча речовина: повідон-йод;

30 г препарату містить 2,55 г повідон-йоду;

допоміжні речовини: алантоїн; пропіленгліколь; левоментол; етанол (96 %); кислота лимонна моногідрат; натрію фосфату додекагідрат; вода очищена.

Лікарська форма

Спрей.

Основні фізико-хімічні властивості: препарат при виході з контейнера розпилюється у вигляді аерозольного струменя, що має специфічний запах та являє собою дисперговані у повітрі частки рідини темно-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Повідон-йод. Код АТХ R02A А15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Антисептичний засіб. Повідон-йод є водорозчинною комплексною сполукою йоду із синтетичним нетоксичним полімером – повідоном. При контакті зі шкірою і слизовою оболонкою вивільняється йод, що чинить виражену антисептичну дію внаслідок своєї високої окислювальної властивості. Завдяки цьому препарат чинить виражену бактерицидну, фунгіцидну, спороцидну і вибіркову противірусну дію, активний до найпростіших.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання

Лікування інфекційно-запальних захворювань порожнини рота та глотки: ангіни катаральної, фолікулярної; ангіни стрептококової (при одночасному лікуванні антибіотиками); гострого і хронічного тонзиліту; глоситу; афтозного стоматиту.

Протипоказання

Підвищена чутливість до йоду або інших компонентів препарату: герпетиформний дерматит Дюринга; гіпертиреоз; аденома або порушення функції щитовидної залози; некомпенсована серцева, ниркова або печінкова недостатності; проведення діагностики або терапії радіоактивним йодом (протягом 2 тижнів до і після дослідження).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не рекомендується застосовувати препарат разом з іншими засобами для застосування у порожнині рота і глотки (особливо з перекисом водню); Йодіксол® несумісний з відновлювальними речовинами, солями алкалоїдів та катіонними антисептиками.

Застосування повідон-йоду слід уникати пацієнтам при лікуванні препаратами літію. Повідон-йод не слід застосовувати одночасно з препаратами, що містять хлоргексидин, сульфадіазин срібла, через можливу часткову неактивність. Повідон-йод взаємодіє з сильними лугами, натрію тіосульфатом, натрію метабісульфітом та тіомерсалом. Не можна застосовувати препарат одночасно з цими речовинами.

Усі взаємодії проявляються візуально знебарвленням розчину, яке свідчить про зниження ефективності препарату. Одночасне застосування повідон-йоду і препаратів літію може викликати синергетичний гіпотиреоїдний ефект.

Не слід застосовувати препарат одночасно з дезінфікуючими засобами, що містять ртуть, мазями, до складу яких входять ферменти, або з бензойною настойкою; розчин несумісний з окислювачами, солями лугів та речовинами з кислою реакцією.

Завдяки своїм окислювальним властивостям повідон-йод може вплинути на результати деяких діагностичних тестів, таких як виявлення прихованої крові у калі або сечі, або глюкози у сечі. Може вплинути на результати деяких діагностичних тестів (наприклад, сцинтиграфія щитовидної залози, визначення йоду, зв’язаного з білком, на вимірювання радіактивного йоду); може конкурувати з йодом, що застосовується для терапії щитовидної залози. Слід уникати довготривалого застосування лікарського засобу пацієнтам, які отримують препарати літію.

Особливості застосування

Препарат містить 20 % етанолу (96 %), не містить цукру.

Препарат не призначений для внутрішнього застосування.

Не слід вдихати та/або проковтувати препарат.

При ларингіті препарат можна застосовувати тільки у виняткових випадках.

Коричневий колір розчину вказує на його ефективність. Знебарвлення розчину свідчить про зниження ефективності препарату.

Застосування повідон-йоду може перешкоджати сцинтиграфії щитовидної залози. Не слід застосовувати повідон-йод упродовж 1-2 тижнів до початку сцинтиграфії щитовидної залози.

Оскільки неможливо виключити розвиток гіпертиреозу, довготривале (більше 14 днів) застосування повідон-йоду чи його застосування у зазначених кількостях пацієнтам (особливо літнього віку) з латентними порушеннями функції щитовидної залози допустиме тільки після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі і можливого ризику. Таких пацієнтів слід контролювати для виявлення ранніх ознак гіпертиреозу і належного обстеження функції щитовидної залози, навіть після припинення застосування препарату (на термін до 3 місяців).

Необхідно уникати контакту з очима. Якщо розчин потрапив в очі, слід промити їх водою.

Препарат може заплямувати слизову оболонку порожнини рота, зуби, шкіру та одяг. Плями на слизовій оболонці, зубах та шкірі можна видалити використовуючи спиртові розчини. Плями на одязі можна видалити за допомогою розведеного аміаку (нашатирний спирт), тіосульфату натрію або води з милом.

Якщо можливо, зубні протези і подібні конструкції мають бути видалені з рота до застосування препарату.

Не слід нагрівати препарат перед використанням.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Оскільки метаболіти діючої речовини проникають крізь плаценту і екскретуються у грудне молоко, не слід застосовувати препарат у ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Спосіб застосування та дози

Спрей застосовують місцево на слизову оболонку порожнини рота та глотки.

Перед застосуванням зняти захисний ковпачок і надіти на шток механічного насоса розпилювач. Перед першим застосуванням препарату кілька разів натиснути на розпилювач до появи дисперсного струменя. Перед подальшим застосуванням зробити 2–3 натискування, щоб розчин потрапив у розпилювач і після натискування розбризкувався, після чого препарат можна застосовувати.

При лікуванні ангіни та тонзиліту ввести розпилювач на 2–3 см у порожнину рота, закрити рот, затримати дихання і натиснути до упору на розпилювач вказівним пальцем двічі так, щоб одне зрошування було здійснено в правий бік, а друге – у лівий бік.

При лікуванні глоситу або афтозного стоматиту підвести розпилювач до ураженої ділянки і зробити необхідну кількість розприскувань (1–3 натискування) до ретельного зволоження ураженої ділянки.

Застосовувати препарат слід, як правило, 2–4 рази на добу, у разі необхідності – через кожні 4 години.

Тривалість лікування залежить від характеру і тяжкості перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Розпилювач після застосування препарату зняти з механічного насоса і промити гарячою водою; на механічний насос надіти захисний ковпачок.

Під час розприскування контейнер слід тримати таким чином, щоб розпилювач був зверху.

Не можна користуватися контейнером у перевернутому положенні.

Діти.

Дітям віком від 6 до 12 років Йодіксол® можна застосовувати тільки за призначенням лікаря. Дітям віком від 12 років слід застосовувати препарат з обережністю, враховуючи можливість розвитку ларингоспазму.

У дітей можливе значне всмоктування йоду після місцевого застосування повідон-йоду. Слід з обережністю застосовувати повідон-йод дітям, оскільки підвищення рівня йоду у плазмі крові може призвести до збільшення ризику ниркової недостатності. Слід контролювати функцію щитовидної залози.

Передозування

У разі дотримання рекомендацій щодо правильного місцевого застосування препарату у порожнині рота або глотки не спостерігається випадків передозування.

Симптоми. Проте у разі проковтування великої кількості розчину може розвинутися гостре отруєння. За інформаційними даними, при цьому спочатку може відчуватися металевий присмак у порожнині рота, починається блювання, виникає біль в шлунку і діарея. Протягом 1–3 діб може спостерігатися анурія, набряк голосової щілини з подальшою асфіксією, аспіраційна пневмонія або набряк легенів. В деяких випадках можливе навіть значне порушення кровообігу.

Лікування. У разі передозування препаратом необхідна відповідна терапія. Пацієнтові слід застосовувати активоване вугілля і викликати блювання. Лікування симптоматичне, але спочатку включає стандартні засоби, що запобігають подальшій абсорбції йоду з травного тракту. Пацієнт має вживати молоко та крохмальний слиз. Якщо стравохід не пошкоджений, можна провести промивання шлунка. Крім цього, необхідно прийняти активоване вугілля і 1–5 % розчин тіосульфату натрію, що забезпечує відновлення йоду в йодид. Специфічного антидоту немає. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції

Найпоширеніші місцеві алергічні реакції – свербіж, печіння, гіперемія, кропив’янка, сухість у роті, почервоніння та висипання на шкірі; у разі тривалого застосування препарату може розвинутися індукований йодом гіпертиреоз, в основному у пацієнтів з існуючим захворюванням щитовидної залози, порушення функції нирок, гостра недостатність, зміна рівня електролітів сироватки крові (гіпернатріємія) і осмолярність, метаболічний ацидоз.

Тривале місцеве застосування повідон-йоду іноді може викликати нейропенію.

Симптоми підвищеної чутливості з’являються тільки зрідка; може спостерігатися кропив’янка, дуже рідко – ангіоневротичний набряк і в поодиноких випадках – анафілактичний шок. В окремих випадках може виникнути короткочасне відчуття печіння у місці застосування (найчастіше у дітей) або сухості в порожнині рота.

Тривале застосування повідон-йоду може призвести до йодизму (металевий присмак у роті, підвищена слинотеча, набряки очей або гортані, набряк легенів, шкірні висипання, розлади з боку травного тракту).

Термін придатності

2 роки.

Препарат не слід застосовувати після дати закінчення терміну придатності, вказаної на упаковці.

Умови зберігання

При температурі не вище 25 °С, для захисту від дії світла контейнер слід тримати в зовнішній пачці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 г у контейнері пластиковому з механічним насосом та розпилювачем. По одному контейнеру в пачці з картону.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «Мікрофарм».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 20.

Дата последнего обновления: 28.01.2018
Инструкция по применению Йодиксол, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Йодиксол, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Йодиксол с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска спрей
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/5764/01/01 от 03.01.2018 (приказ 12(2))
АТХ-классификация R02AA15 - Повидон-йод
Действующие вещества повидон-йод
Взрослые Разрешено
Дети с 6-ти лет по назначению врача
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 1885 аптек

Вета
Бровары, бул.Независимости 9
Йодиксол спрей 30 г
Мікрофарм
от 40,55
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Йодиксол спрей 85 мг/г по 30 г у конт.
МИКРОФАРМ
от 53,45
Нова Аптека мережа аптек
Вишневое, ул.Европейская 14
Йодіксол спрей 30мл*
Микрофарм
есть
Витамин
Тарасовка, ул.Шевченко 2/4
Йодіксол спрей 30мл*
Микрофарм
есть
Аптека
Мерефа, ул.Днепропетровская 222
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Аптека ТАС
Киев, ул.Соломенская 33
Йодиксол спрей 30г
Микрофарм ООО
от 54,72
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Анатолия Кукобы 33
Йодиксол® спрей контейнер 30 г микрофарм ооо `(украина, харьков)
Микрофарм
от 49,50
Аптека Ласкава
Киев, пр.Героев Сталинграда 12Г
Йодіксол спрей 85 мг/г по 30 г
Микрофарм (Украина)
от 59,64
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Соборности 73
Йодиксол® спрей контейнер 30 г микрофарм ооо `(украина, харьков)
Микрофарм
от 39,33
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Евгения Сверстюка 1В
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Будем Здоровы Вместе
Килия, ул.Мира 38
Йодиксол спрей по 30 г в конт.
Мікрофарм, ТОВ, м.Харків, Україна
от 51,30
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 35
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Михаила Грушевского 19
Йодиксол® спрей контейнер 30 г микрофарм ооо `(украина, харьков)
Микрофарм
от 40,28
Фарм Склад
Одесса, пр.Академика Глушко 9
Йодиксол спрей 85 мг/г по 30 г у конт.
МИКРОФАРМ
от 46,74
Аптека низкие цены №1
Полтава, ул.Европейская 42Н
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Аптека Конекс
Винница, ул.Свердлова 184
Йодіксол спрей 30г. (йокс)
Мікрофарм
от 42,84
Аптека оптовых цен
Мерефа, ул.Днепропетровская 148А
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Героев-Чернобыльцев 1
Йодиксол® спрей контейнер 30 г микрофарм ооо `(украина, харьков)
Микрофарм
от 53,96
Аптека Ласкава
Киев, пр.Оболонский 22В
Йодіксол спрей 85 мг/г по 30 г
Микрофарм (Украина)
от 58,95
Витамин
Киев, пр.Маяковского 47
Йодіксол спрей 30мл*
Микрофарм
есть
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Петра Юрченко 1В
Йодиксол® спрей контейнер 30 г микрофарм ооо `(украина, харьков)
Микрофарм
от 51,97
Аптека 911
Киев, ул.Большая Васильковская 138
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Монастырская 7А
Йодиксол® спрей контейнер 30 г микрофарм ооо `(украина, харьков)
Микрофарм
от 48,78
Ліки Полтавщини
Полтава, пер.Рыбальский 10В
Йодиксол® спрей контейнер 30 г микрофарм ооо `(украина, харьков)
Микрофарм
от 49,54
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Владимира Маяковского 75/2
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Магнолия ФК
Харьков, ул.Броненосца Потемкина 1Б
Йодиксол аэр.30г
Микрофарм
от 54,00
Аптека Ласкава
Киев, ул.Ярославов Вал 37/1
Йодіксол спрей 85 мг/г по 30 г
Микрофарм (Украина)
от 62,20
Конекс
Винница, ул.Волошкова 9
Йодіксол спрей 30г. (йокс)
Мікрофарм
от 48,23
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Валентиновская 31
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Алтея
Бровары, ул.Киевская 100А
Йодиксол спрей 30г конт.
МИКРОФАРМ ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
от 49,10
Витамин
Вишневое, ул.Святоюрьевская 11
Йодіксол спрей 30мл*
Микрофарм
есть
Аптека низкие цены №1
Нежин, пл.Гоголя 2А
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 41,48
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Йодиксол спрей 30г
Микрофарм
от 54,34
Аптека 911
Полтава, ул.Европейская 17
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Полимед
Одесса, ул.Космонавтов 33
Йодиксол спрей 85 мг/г по 30 г у конт.
МИКРОФАРМ
от 53,45
D.S.
Хмельницкий, ул.Заречанская 11А
Йодиксол спрей 30 г
Мікрофарм
от 54,71
Содексо
Киев, ул.Ялтинская 10
Йодиксол спрей 85мг/г 30г
Микрофарм
от 47,00
ХМПА
Хмельницкий, ул.Проскуровская 70
Йодіксол спрей 85мг/г 30г
Мікрофарм, ТОВ, м.Харків, Україна
от 53,70
Витамин
Киев, ул.Никольско-Слободская 2Б (пом. 292)
Йодіксол спрей 30мл*
Микрофарм
есть
Аптека 911
Балаклея, ул.Октябрьская 41
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
СВ Аптека
Миргород, ул.Воскресенская 2
Йодиксол® спрей, 85 мг/г по 30 г в конт.
Мікрофарм, ТОВ, м.Харків, Україна
есть
Аптека АРТ+
Черкассы, ул.Остафия Дашковича 30
Йодиксол спрей 85мг/г 30г конт.пл.с мех.насос.и расп.в/уп.
ТОВ"Мікрофарм", м. Харків,Україна
от 53,96
Аптекарь
Киев, пр.Степана Бандеры 15А
Йодіксол спрей 85мг/г 30г
Микрофарм ООО
от 44,00
Аптека ТАС
Барышевка, ул.Киевский шлях 126а
Йодиксол спрей 30г
Микрофарм ООО
от 57,60
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Подольская 73 А
Йодиксол спрей контейн. 30 г №1 микрофарм (украина, харьков)
Микрофарм (Украина, Харьков)
от 48,90
D.S.
Ровно, ул.Романа Шухевича 12
Йодиксол спрей 30 г
Мікрофарм
от 54,61
Аптека низкие цены №1
Дергачи, ул.Сумской шлях 155
Йодиксол спрей конт. 30г
ТОВ МИКРОФАРМ УКРАИНА
от 45,74
Домашняя аптека
Днепр, ул.Героев Сталинграда 119
Йодиксол спрей 30г |
МИКРОФАРМ
есть
Аптека Конекс
Винница, ул.Хмельницкое шоссе 23
Йодіксол спрей 30г. (йокс)
Мікрофарм
от 48,63
Эксимед
Киев, ул.Попудренко 65 ("Базар на Лісовій")
Йодиксол спр. 30.0
Микрофарм
от 49,50

Рекомендуем посмотреть

Бетадин раствор д/наруж. и мест. прим. 10 % по 120 мл во флак.
Бетадин суппозитории вагин. по 200 мг №14 (7х2)
Бетадин мазь 10 % по 20 г в тубах
Бетадин раствор д/наруж. и мест. прим. 10 % по 30 мл во флак.
Бетадин
мазь, суппозитории, раствор
Эгис Нюрт
Цены в аптеках
Раностоп мазь 10 % по 40 г в тубах
Раностоп раствор д/наруж. и мест. прим. 10 % по 100 мл во флак. с проб.-кап.
Раностоп мазь 10 % по 20 г в тубах
Раностоп мазь 10 % по 100 г в тубах
Раностоп
мазь, раствор
Фитофарм, ПАО
Цены в аптеках
Бетадине раствор н/к 10 г/100 мл по 100 мл во флак.
Бетадине пессарии по 200 мг №14 (7х2)
Бетадине раствор н/к 10 г/100 мл по 1000 мл во флак.
Бетадине
пессарии, раствор
Алкалоид АД Скопье, Республика Македония
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Йодиксол спрей 85 мг/г по 30 г в конт.
Йодиксол
спрей
Микрофарм, ООО
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top