Кавинтон форте - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Кавинтон форте таблетки по 10 мг №90 (15х6)

Склад

діюча речовина: вінпоцетин;

1 таблетка містить 10 мг вінпоцетину;

допоміжні речовини:  магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; тальк; лактози моногідрат; крохмаль кукурудзяний.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі плоскі, круглі таблетки з фаскою, діаметром близько 8,0 мм з написом «10 mg» з одного боку і рискою з іншого.

Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі та ноотропні засоби. Вінпоцетин. Код АТХ N06B X18.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Вінпоцетин являє собою з'єднання з комплексним механізмом дії, яке сприятливо впливає на метаболізм у головному мозку і покращує його кровопостачання, а також покращує реологічні властивості крові.

Вінпоцетин проявляє нейропротективні ефекти: препарат послаблює шкідливу дію цитотоксичних реакцій, спричинених стимулюючими амінокислотами. Препарат інгібує потенціалзалежні Na+- та Ca2+-канали, а також рецептори NMDA і AMPA. Препарат посилює нейропротективний ефект аденозину.

Вінпоцетин стимулює церебральний метаболізм: препарат збільшує захоплення глюкози та O2 і споживання цих речовин тканиною головного мозку. Препарат підвищує стійкість головного мозку до гіпоксії; збільшує транспортування глюкози ‒ виняткового джерела енергії для головного мозку ‒ через гематоенцефалічний бар'єр; зсуває метаболізм глюкози у бік енергетично більш сприятливого аеробного шляху; вибірково інгібує Ca2+-кальмодулінзалежний фермент цГМФ-фосфодіестеразу (ФДЕ); підвищує рівень цАМФ і цГМФ у головному мозку. Препарат підвищує концентрацію АТФ і співвідношення АТФ/АМФ; посилює обмін норадреналіну і серотоніну у головному мозку; стимулює висхідну норадренергічну систему; має антиоксидантну активність, у результаті дії всіх вищезазначених ефектів вінпоцетин чинить церебропротективну дію.

Вінпоцетин покращує мікроциркуляцію у головному мозку: препарат інгібує агрегацію тромбоцитів, зменшує патологічно підвищену в'язкість крові, збільшує здатність еритроцитів до деформації та інгібує захоплення аденозину; покращує транспортування O2 у тканинах шляхом зниження афінітету O2 до еритроцитів.

Вінпоцетин селективно збільшує кровотік у головному мозку: препарат збільшує церебральну фракцію серцевого викиду; знижує судинний опір у головному мозку, не впливаючи на параметри системної циркуляції (артеріальний тиск, серцевий викид, частоту пульсу, загальний периферичний опір); препарат не спричиняє «ефекту обкрадання». Більше того, на тлі прийому препарату покращується надходження крові у пошкоджені (але ще не некротизовані) ділянки ішемії з низькою перфузією («зворотний ефект обкрадання»).

Фармакокінетика.

Всмоктування. Вінпоцетин швидко всмоктується, максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 годину після перорального застосування. Основним місцем всмоктування вінпоцетину є проксимальні відділи травного тракту. З'єднання не зазнає метаболізму у момент проходження через кишкову стінку.

Розподіл. У ході досліджень з пероральним застосуванням препарату у щурів радіоактивно мічений вінпоцетин у найбільшій концентрації виявлявся у печінці і в травному тракті. Максимальні концентрації у тканинах можна було виявити через 2-4 години після застосування препарату. Концентрація радіоактивної мітки у головному мозку не перевищувала концентрації у крові.

У людини: зв'язування з білками крові становить 66 %. Абсолютна біодоступність вінпоцетину при пероральному прийомі становить 7 %. Обсяг розподілу становить 246,7 ± 88,5 л, що означає виражене зв'язування речовини у тканинах. Значення кліренсу вінпоцетину (66,7 л/год) у плазмі крові перевищує його значення у печінці (50 л/год), що вказує на позапечінковий метаболізм з'єднання.

Виведення. При багаторазовому пероральному застосуванні препарату у дозі 5 мг і 10 мг вінпоцетин демонструє лінійну кінетику; рівноважні концентрації у плазмі крові становлять 1,2 ± 0,27 нг/мл і 2,1 ± 0,33 нг/мл відповідно. Період напіввиведення у людини становить 4,83 ± 1,29 години. У ході досліджень, проведених з використанням радіоактивно міченого з'єднання, було виявлено, що основний шлях виведення здійснюється через нирки і кишечник у співвідношенні 60:40 %. Найбільша кількість радіоактивної мітки у щурів і собак виявлялася у жовчі, але істотної ентерогепатичної циркуляції не відзначалося. Аповінкамінова кислота виділяється нирками шляхом простої клубочкової фільтрації, період напіввиведення цієї речовини змінюється залежно від дози і способу застосування вінпоцетину.

Метаболізм. Основним метаболітом вінпоцетину є аповінкамінова кислота (АВК), яка у людей утворюється у 25-30 %. Після перорального застосування площа під кривою («концентрація у плазмі-час») АВК у 2 рази перевищує таку після внутрішньовенного введення препарату, що вказує на утворення АВК у процесі пресистемного метаболізму вінпоцетину. Іншими виявленими метаболітами є гідроксивінпоцетин, гідрокси-АВК, дигідрокси-АВК-гліцинат і їх кон'югати з глюкуронідами та/або сульфатами. У будь-якого з вивчених видів кількість вінпоцетину, яка виділилася у незміненому вигляді, становила лише кілька відсотків від прийнятої дози препарату.

Важливою і значущою властивістю вінпоцетину є відсутність необхідності спеціального підбору дози препарату для пацієнтів із захворюваннями печінки або нирок, зважаючи на метаболізм препарату і відсутність кумуляції (накопичення).

Зміна фармакокінетичних властивостей в особливих обставинах (наприклад у певному віці, при наявності супутніх захворювань). Оскільки вінпоцетин показаний для терапії пацієнтів переважно літнього віку, у яких спостерігаються зміни кінетики лікарських препаратів ‒ зниження всмоктування, інший розподіл і метаболізм, зниження виведення ‒ необхідно було провести дослідження з оцінки кінетики препарату саме у цій віковій групі, особливо при тривалому застосуванні. Результати таких досліджень продемонстрували, що кінетика вінпоцетину у пацієнтів літнього віку суттєво не відрізняється від кінетики вінпоцетину у молодих людей і, крім цього, відсутня кумуляція. При порушенні функції печінки або нирок можна застосовувати звичайні дози препарату, оскільки вінпоцетин не накопичується в організмі таких пацієнтів, що дає змогу тривалий час приймати препарат.

Показання

Неврологія. Для лікування різних форм цереброваскулярної патології: стани після перенесеного порушення мозкового кровообігу (інсульту), вертебробазилярної недостатності, судинної деменції, церебрального атеросклерозу, посттравматичної і гіпертонічної енцефалопатії. Сприяє зменшенню психічної і неврологічної симптоматики при цереброваскулярній патології.

Офтальмологія. Для лікування хронічної судинної патології судинної оболонки ока та сітківки. Оториноларингологія. Для лікування старечої туговухості перцептивного типу, хвороби Меньєра та шуму у вухах.

Протипоказання

Вагітність, період годування груддю.

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

Застосування препарату дітям протипоказано (через відсутність даних відповідних клінічних досліджень).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У ході клінічних досліджень при одночасному застосуванні вінпоцетину з бета-блокаторами, такими як клоранолол і піндолол, а також при одночасному застосуванні з клопамідом, глібенкламідом, дигоксином, аценокумаролом або гідрохлоротіазидом ніякої взаємодії між цими лікарськими препаратами виявлено не було. У поодиноких випадках деякий додатковий ефект спостерігався при одночасному застосуванні альфа-метилдопи і вінпоцетину, тому на тлі застосування цієї комбінації препаратів необхідно здійснювати регулярний контроль артеріального тиску.

Хоча дані клінічних досліджень не підтвердили взаємодії, рекомендується дотримуватися обережності у разі одночасного застосування вінпоцетину з лікарськими препаратами, що впливають на центральну нервову систему, а також у разі супутньої антиаритмічної та антикоагулянтної терапії.

Особливості застосування

У випадку підвищеного внутрішньочерепного тиску, при введенні антиаритмічних засобів, а також у разі аритмій і синдромі подовженого інтервалу QT, препарат може бути використаний після ретельного зважування користі та ризику терапії.

Рекомендується ЕКГ-контроль у разі наявності синдрому подовженого інтервалу QT або при одночасному прийомі лікарського препарату, що сприяє подовженню інтервалу QT.

У випадку непереносимості лактози необхідно враховувати, що препарат містить лактозу: кожна таблетка Кавінтону форте (10 мг) містить 83 мг лактози.

Репродуктивність. Не впливає на фертильність.

Тератогенної дії не виявлено.

Мутагенність. Вінпоцетин не чинить мутагенної дії.

Канцерогенність. Вінпоцетин не чинить канцерогенної дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю застосування вінпоцетину протипоказане.

Вагітність. Вінпоцетин проникає крізь плаценту, але у плаценті та у крові плода виявляється у більш низьких концентраціях, ніж у крові матері. Тератогенного або ембріотоксичного ефекту відзначено не було. У ході досліджень на тваринах застосування великих доз вінпоцетину супроводжувалося у деяких випадках плацентарною кровотечею і викиднем, переважно у результаті посилення плацентарного кровотоку.

Годування груддю. Вінпоцетин екскретується у грудне молоко. Під час досліджень із застосуванням міченого вінпоцетину радіоактивність грудного молока була у 10 разів вища, ніж у крові матері. Кількість, що виділяється з грудним молоком протягом 1 години, становить 0,25 % від застосованої дози препарату. Оскільки вінпоцетин виділяється з грудним молоком, а даних щодо впливу на організм новонародженого немає, застосування вінпоцетину у період годування груддю протипоказане.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Досліджень з вивчення впливу на здатність до керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами не проводилося, але слід враховувати імовірність виникнення під час застосування препарату сонливості, запаморочення та вертиго.

Спосіб застосування та дози

Звичайні дози препарату становлять 5-10 мг 3 рази на добу (15-30 мг на добу). Таблетки необхідно приймати після їди.

Пацієнтам із захворюваннями нирок або печінки особливого підбору доз не потрібно.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Діти.

Застосування препарату Кавінтона форте дітям протипоказано.

Передозування

Випадків передозування відзначено не було. Тривале застосування вінпоцетину у добовій дозі 60 мг також безпечне. Навіть одноразовий прийом внутрішньо 360 мг вінпоцетину не спричиняв будь-якого клінічно значущого небажаного ефекту з боку серцево-судинної системи або інших ефектів.

Побічні реакції

Кавінтон форте є безпечним препаратом, що було підтверджено дослідженнями з оцінки безпеки, які включали дані про десятки тисяч пацієнтів і продемонстрували, що навіть ті небажані ефекти, які виникали найчастіше, не підпадали під категорію «Часто виникають> 1/100)» згідно з визначенням MedDRA, тобто побічні ефекти з найбільшою імовірністю виникнення, реєструвалися з частотою менше 1 %. З цієї причини у таблиці нижче відсутня категорія частоти «Часто виникають».

Небажані реакції зазначені нижче з поділом за класами систем органів і з зазначенням частоти виникнення згідно термінології MedDRA:

Клас системи органів
(MedDRA 12.1)
Нечасто виникають
(≥1/1000 - <1/100)
Рідко виникають
(≥1/10000 - <1/1000)
Дуже рідко виникають
(<1/10000)
З боку крові та лімфатичної системи
 
Лейкопенія Тромбоцитопенія
Анемія
Аглютинація еритроцитів
З боку імунної системи
 
 
Гіперчутливість
Порушення метаболізму та харчування
Гіперхолестеринемія
Зниження апетиту Анорексія
Цукровий діабет
 
Психічні розлади
 
Безсоння
Порушення сну
Неспокій
Ажитація
Ейфорія
Депресія
З боку нервової системи
Головний біль
Запаморочення
Дисгевзія
Ступор
Геміпарез
Сонливість
Амнезія
Тремор
Судоми
З боку органів зору
 
Набряк соска зорового нерва
Гіперемія кон'юнктиви
З боку органів слуху та лабіринту
Вертиго
Гіперакузія
Гіпоакузія
Шум у вухах
 
З боку серця
 
Ішемія/інфаркт міокарда Стенокардія напруження Брадикардія
Тахікардія
Екстрасистолія
Відчуття серцебиття
Аритмія
Фібриляція передсердь
 
З боку судинної системи
Артеріальна гіпотензія
Артеріальна гіпертензія
Припливи
Тромбофлебіт
Коливання артеріального тиску
З боку травного тракту
Дискомфорт у животі
Сухість у роті
Нудота
Біль у животі
Запор
Діарея
Диспепсія
Блювання
Дисфагія
Стоматит
З боку шкіри та підшкірної клітковини
 
Еритема
Гіпергідроз
Свербіж
Кропив'янка
Висипання
Дерматит
 
Загальні порушення
 
Астенія
Слабкість
Відчуття жару
Дискомфорт у грудній клітці
Гіпотермія
Результати лабораторних та інструменталь-них досліджень
Зниження артеріального тиску
Підвищення артеріального тиску
Підвищення рівня тригліцеридів у крові Депресія сегмента ST на електрокардіограмі Збільшення/зменшення кількості еозинофілів Зміна активності печінкових ферментів
Збільшення/зменшен-ня числа лейкоцитів Зменшення кількості еритроцитів Зменшення протромбінового часу
Збільшення маси тіла

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С, в оригінальній упаковці для захисту від впливу світла.

Препарат зберігати у недоступному для дітей місці!

Упаковка

По 15 таблеток у блістері. 2 або 6 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ВАТ «Гедеон Ріхтер».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Н-1103, Будапешт, вул. Демреї, 19-21, Угорщина.

Дата последнего обновления: 04.07.2016
Инструкция по применению Кавинтон форте, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Кавинтон форте, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Кавинтон форте с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/4854/01/01 от 21.06.2016 (приказ 610(2))
АТХ-классификация N06BX18 - Винпоцетин
Действующие вещества винпоцетин

Найдено 4307 аптек

Аптекарь
Украинка, ул.Юности 6В
Кавінтон форте табл.10мг №30
Gedeon Richter
от 196,42
Кавінтон форте табл.10мг №90
Gedeon Richter
от 613,71
Альго-Фарм
Киев, ул.Княжий Затон 4
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Gedeon Richter (Венгрия)
от 699,00
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Шевченко 22
Кавинтон форте таб 10мг №30
Гедеон Рихтер
от 199,51
Кавинтон форте табл.10мг №90
Гедеон Рихтер
от 576,95
Мед-Сервис
Дрогобыч, пл.Рынок 27
Кавинтон форте табл.10мг №90
Гедеон Рихтер
от 655,00
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 193,89
Кавинтон форте таб.10мг #90
ГЕДЕОН РИХТЕР
есть
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Кавинтон форте таб.10мг #90
ГЕДЕОН РИХТЕР
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 195,96
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Гедеон Рихтер
от 540,07
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 194,43
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Гедеон Рихтер
от 570,35
1 Социальная аптека
Лозовая, ул.Благовещенская 13
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 188,48
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 192,57
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Гедеон Рихтер
от 539,45
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 195,93
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Гедеон Рихтер
от 542,28
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 194,05
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Гедеон Рихтер
от 542,98
Мед-Сервис
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 20
Кавинтон форте таб 10мг №30
Гедеон Рихтер
от 199,51
Кавинтон форте табл.10мг №90
Гедеон Рихтер
от 548,53
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 194,40
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Гедеон Рихтер
от 538,80
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Кавинтон форте табл. 10 мг №30
Гедеон Рихтер
от 193,76
Кавинтон форте табл. 10 мг №90
Гедеон Рихтер
от 540,63
1 Социальная аптека
Киев, ул.Кириловская 122/1
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 188,48
Аптека Доброго Дня
Хмельницкий, пр.Мира 72/5
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,30
Аптека Доброго Дня
Одесса, пр.Добровольского 147/1
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
Аптека Доброго Дня
Львов, ул.Кульпарковская 226А
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Георгия Кирпы 5
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
1 Социальная Аптека
Одесса, пр.Шевченко 17
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 188,48
Аптека Рецепти Здоров'я
Вышгород, пр.Мазепы 8
Кавинтон форте таб. 0.01 n90
Гедеон Рихтер
от 558,86
Витамин
Гостомель, ул.Свято-Покровская 84Б
Кавінтон форте табл. 10мг №30
Gedeon Richter
есть
Кавінтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter
есть
Аптека Доброго Дня
Львов, ул.Княгини Ольги 100
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 209,70
Аптека Доброго Дня
Одесса, ул.Михаила Грушевского 39/4
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
1 Социальная Аптека
Киев, ул.Попудренко 7Б
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 188,48
1 Социальная аптека
Киев, ул.Оноре де Бальзака 94
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 188,48
Аптека Доброго Дня
Одесса, ул.Пантелеймоновская 110
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
Аптека Доброго Дня
Запорожье, ул.Чаривна 74 (Амстор)
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
Аптека Доброго Дня
Запорожье, пр.Инженера Преображенского 13 (Амстор)
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
1 Социальная Аптека
Запорожье, ул.Бородинская 20Б (Амстор)
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 188,48
Кавинтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 544,49
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Николая Бажана 3Г
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 250,20
Аптека оптовых цен
Кролевец, ул.Леси Украинки 2Б
Кавинтон форте табл. 10мг №90
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 526,62
Аптекарь
Киев, ул.Берковецкая 6
Кавінтон форте табл.10мг №30
Gedeon Richter
от 203,94
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Кавинтон форте таб. 0,01 №90 (6х15)
Гедеон Рихтер
от 594,23
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Валерия Лобановского 4Д (ТЦ Novus)
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
Країна здоров'я
Киев, ул.Татарская 6
Кавинтон форте табл 10мг №90
Гедеон Рихтер
от 752,11
Аптека оптовых цен
Новопсков, ул.Украинская 118
Кавинтон форте табл. 10мг №90
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 526,62
Аптека Доброго Дня
Одесса, ул.Фонтанская дорога 63
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
Кавинтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 567,00
Аптека Доброго Дня
Киев, пер.Политехнический 1/37
Кавінтон форте10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 210,50
Кавинтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 567,00
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Валентиновская 31
Кавинтон форте табл. 10мг №90
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 526,62
Аптека для економних
Киев, ул.Выборгская 40/16
Кавинтон форте таб. 0.01 n30
Гедеон Рихтер
от 204,97
Витамин
Киев, ул.Петра Запорожца 28
Кавінтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter
есть
Аптека КОСМО
Киев, бул.Дружбы Народов 30/1
Кавінтон форте табл. 10 мг, № 30
Gedeon Richter
от 215,18
Кавінтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter
от 566,20
Аптекарь
Киев, ул.Шолом-Алейхема 4
Кавінтон форте табл.10мг №30
Gedeon Richter
от 190,68
Аптека КОСМО
Киев, ул.Драгоманова 40Е
Кавінтон форте табл. 10 мг, № 30
Gedeon Richter
от 215,18
Кавінтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter
от 566,20
Аптека оптовых цен
Лисичанск, пр.Победы 149
Кавинтон форте табл. 10мг №90
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 526,62
Витамин
Киев, пр.Голосеевский 108/1
Кавінтон форте табл. 10мг №30
Gedeon Richter
есть
Кавінтон форте табл. 10мг №90
Gedeon Richter
есть
Полимед
Одесса, ул.Армейская 7
Кавинтон форте тбл. 10мг n30
GEDEON RICHTER
от 202,33
Виталюкс
Киев, ул.Ломоносова 58а
Кавінтон форте табл.10мг №30
Gedeon Richter
от 190,68
  • Кавинтон форте таблетки по 10 мг №30 (15х2)
  • Кавинтон форте таблетки по 10 мг №90 (15х6)

Рекомендуем посмотреть

Кавинтон таблетки по 5 мг №50 (25х2)
Кавинтон концентрат для р-ра д/инф. 5 мг/мл по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Кавинтон
таблетки, концентрат
Гедеон Рихтер
Цены в аптеках
Винпоцетин-Дарница таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Винпоцетин-Дарница концентрат для р-ра д/инф. 5 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Винпоцетин-Дарница таблетки по 5 мг №50 (10х5)
Винпоцетин-Дарница
таблетки, концентрат
Дарница
Цены в аптеках
Винпоцетин концентрат для р-ра д/инф. 5 мг/мл по 2 мл №5 в амп.
Винпоцетин таблетки по 5 мг №50 (10х5)
Винпоцетин раствор д/ин. 5 мг/мл по 2 мл №5 в амп.
Винпоцетин концентрат д/приг. р-ра д/инф. 5 мг/мл по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Винпоцетин
таблетки, концентрат, раствор
11 производителей
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Кавинтон форте таблетки по 10 мг №90 (15х6)
Кавинтон форте таблетки по 10 мг №30 (15х2)
Кавинтон форте
таблетки
Гедеон Рихтер
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top