Новинки

Если мучают ЗАПОРЫ Прелаксан для всей семьи Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Скрыть рекламу

Каланхоэ-Кс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Каланхоэ-Кс - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості

прозора або злегка опалесціююча рідина від світло-коричневого до жовтого кольору з специфічним запахом. Допускається наявність дрібної зависі, рН 3,8 - 5,0;

склад: 1 флакон містить 20 мл соку каланхое;

допоміжні речовини: хлорбутанол гемігідрат, спирт етиловий 96%.

Форма випуску

Сік для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група

Засоби для лікування ран та виразкових уражень.

Код АТС D03A X17**.

Фармакологічні властивості. Сік каланхое одержують з свіжих пагонів рослини каланхое пірчастого [Kalanchоё pinnatum (Pers.)]. Містить у собі флавоноїди, аскорбінову кислоту, незначну кількість дубильних речовин, мікроелементи (залізо, магній, алюміній, мідь та ін.), органічні кислоти, ферменти. Препарати з каланхое мають протизапальну дію, сприяють швидкому очищенню та епітелізації ран та виразок від некротичних тканин. Не подразнюють шкіру та слизові оболонки, малотоксичні.

Показання для застосування

В хірургічній практиці-каланхое застосовують при лікуванні гнійно-некротичних процесів, трофічних виразок гомілки, пролежнів, опіків, у комплексі з іншими засобами для підготовки ран до накладання вторинних швів та для пересадки шкіри. У стоматологічній практиці-при гінгівітах (гострий дифузний катаральний гінгівіт, підгострі та хронічні форми гіпертрофічного катарального гінгівіту), при запально-дистрофічній формі пародонтозу ІІ-ІІІ ступеня, при рецидивуючому хронічному афтозному стоматиті. В акушерсько-гінекологічній практиці-при ранах промежини, розривах при пологах, при тріщинах сосків.

Спосіб застосування та дози

В хірургічній практиці проводять туалет шкіри навколо рани чи виразки і їх поверхню зрошують 1 – 3 мл соку за допомогою шприца через голку малого діаметру. На рану чи виразку накладають 4 - 5 шарів марлевої пов'язки, добре змоченої соком каланхое. Пов’язку до очищення патологічного осередку від некротичних мас змінюють щоденно, а далі – через день. Прилеглі до рани шари марлі знімають після попереднього зволоження їх 3% розчином перекису водню. Крім повної зміни пов’язки, 1 раз на день додатково за допомогою шприца добре змочують соком каланхое нижні шари марлі, а верхні шари при цьому знімають.

При наявності гнійного ексудату протягом 5 - 7 днів до соку бажано додавати антибіотики (з розрахунку 10 000 ОД на 1 мл соку чи суміші його з розчином новокаїну) чи інші антимікробні засоби, при виборі яких враховують характер ранової флори та її чутливість. Середня тривалість застосування соку - 15 - 20 днів.

При тріщинах сосків після кожного годування на них наносять піпеткою кілька крапель соку каланхое протягом 4 - 5 днів. При ранах промежини спосіб застосування такий самий, як і в хірургічній практиці.

У стоматологічній практиці сік застосовують у вигляді аплікацій (марлевих серветок чи вати, змочених соком) після попередньої ретельної обробки патологічних осередків. Аплікації проводять 3 - 4 рази на день по 20 хвилин. Курс лікування становить звичайно від 8 до 15 днів.

Побічна дія

Рідко застосування соку спричиняє жар у рані. У таких випадках сік розбавляють рівною кількістю 1 - 2 % розчину новокаїну.

Протипоказання

Не встановлені.

Передозування

Не встановлене.

Особливості застосування

У стоматологічній практиці сік перед застосуванням підігрівають на водяній бані до температури + 37 °С.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарати, що містять сік каланхое, можна застосовувати в комплексі з іншими лікарськими засобами і методами лікування (фізіотерапія, антибіотики тощо.).

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі від 2°С до 8°С.

Термін придатності-2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта. Упаковка. По 20 мл у скляних флаконах № 1 або № 5.

Виробник

ВАТ "Біофарма".

Адреса

Україна, 03038, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.

 
Дозировка Каланхоэ-Кс сок д/наруж. прим. по 20 мл во флак. №1
Производитель Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина
МНН Kalanchoe pinnata
Фарм. группа Биогенные стимуляторы.
Регистрация № UA/4706/01/01 от 27.06.2006. Приказ № 50 от 02.02.2009
Код АТХ
Top