Каланхоэ-КС сок д/наруж. прим. по 20 мл №5 во флак.

Цены в аптеках

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості

прозора або злегка опалесціююча рідина від світло-коричневого до жовтого кольору з специфічним запахом. Допускається наявність дрібної зависі, рН 3,8 - 5,0;

склад: 1 флакон містить 20 мл соку каланхое;

допоміжні речовини: хлорбутанол гемігідрат, спирт етиловий 96%.

Форма випуску

Сік для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група

Засоби для лікування ран та виразкових уражень.

Код АТС D03A X17**.

Фармакологічні властивості. Сік каланхое одержують з свіжих пагонів рослини каланхое пірчастого [Kalanchоё pinnatum (Pers.)]. Містить у собі флавоноїди, аскорбінову кислоту, незначну кількість дубильних речовин, мікроелементи (залізо, магній, алюміній, мідь та ін.), органічні кислоти, ферменти. Препарати з каланхое мають протизапальну дію, сприяють швидкому очищенню та епітелізації ран та виразок від некротичних тканин. Не подразнюють шкіру та слизові оболонки, малотоксичні.

Показання для застосування

В хірургічній практиці-каланхое застосовують при лікуванні гнійно-некротичних процесів, трофічних виразок гомілки, пролежнів, опіків, у комплексі з іншими засобами для підготовки ран до накладання вторинних швів та для пересадки шкіри. У стоматологічній практиці-при гінгівітах (гострий дифузний катаральний гінгівіт, підгострі та хронічні форми гіпертрофічного катарального гінгівіту), при запально-дистрофічній формі пародонтозу ІІ-ІІІ ступеня, при рецидивуючому хронічному афтозному стоматиті. В акушерсько-гінекологічній практиці-при ранах промежини, розривах при пологах, при тріщинах сосків.

Спосіб застосування та дози

В хірургічній практиці проводять туалет шкіри навколо рани чи виразки і їх поверхню зрошують 1 – 3 мл соку за допомогою шприца через голку малого діаметру. На рану чи виразку накладають 4 - 5 шарів марлевої пов'язки, добре змоченої соком каланхое. Пов’язку до очищення патологічного осередку від некротичних мас змінюють щоденно, а далі – через день. Прилеглі до рани шари марлі знімають після попереднього зволоження їх 3% розчином перекису водню. Крім повної зміни пов’язки, 1 раз на день додатково за допомогою шприца добре змочують соком каланхое нижні шари марлі, а верхні шари при цьому знімають.

При наявності гнійного ексудату протягом 5 - 7 днів до соку бажано додавати антибіотики (з розрахунку 10 000 ОД на 1 мл соку чи суміші його з розчином новокаїну) чи інші антимікробні засоби, при виборі яких враховують характер ранової флори та її чутливість. Середня тривалість застосування соку - 15 - 20 днів.

При тріщинах сосків після кожного годування на них наносять піпеткою кілька крапель соку каланхое протягом 4 - 5 днів. При ранах промежини спосіб застосування такий самий, як і в хірургічній практиці.

У стоматологічній практиці сік застосовують у вигляді аплікацій (марлевих серветок чи вати, змочених соком) після попередньої ретельної обробки патологічних осередків. Аплікації проводять 3 - 4 рази на день по 20 хвилин. Курс лікування становить звичайно від 8 до 15 днів.

Побічна дія

Рідко застосування соку спричиняє жар у рані. У таких випадках сік розбавляють рівною кількістю 1 - 2 % розчину новокаїну.

Протипоказання

Не встановлені.

Передозування

Не встановлене.

Особливості застосування

У стоматологічній практиці сік перед застосуванням підігрівають на водяній бані до температури + 37 °С.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарати, що містять сік каланхое, можна застосовувати в комплексі з іншими лікарськими засобами і методами лікування (фізіотерапія, антибіотики тощо.).

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі від 2°С до 8°С.

Термін придатності-2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта. Упаковка. По 20 мл у скляних флаконах № 1 або № 5.

Виробник

ВАТ "Біофарма".

Адреса

Україна, 03038, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.

 

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска сок
Условия отпуска без рецепта
Категория Ранозаживляющие средства
Регистрация закончилась
АТХ-классификация D03AX17 - Препараты каланхоэ
МНН Каланхоэ перистое
Действующие вещества каланхоэ сок
Производитель Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина
Инструкция по применению Каланхоэ-КС, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Каланхоэ-КС, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Каланхоэ-КС с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top