UA RU

Калия и магния аспарагинат раствор д/инф. по 400 мл в бутыл.

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Склад

діючі речовини: 1 л розчину містить D,L-аспарагінової кислоти - 15,160 г, калію гідроксиду - 3,283 г, магнію оксиду - 1,116 г. Електроліти: К+ - 58,51 ммоль/л; Мg2+ - 27,68 ммоль/л; теоретична осмолярність - 310 мосмоль/л;

допоміжні речовини: D-сорбіт, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група

Мінеральні домішки. Магнію аспартат, комбінації.

Код АТС А12С С55.

Показання

Стани, що супроводжуються гіпокаліємією (передозування серцевих глікозидів, діуретиків). У комплексному лікуванні нейроциркуляторної дистонії, стенокардії та аритмії, зумовленої електролітними порушеннями, шлуночкової екстрасистолії, що супроводжується гіпокаліємією.

Протипоказання

Тяжкі порушення функції нирок, гіперкаліємія, гіпермагніємія, атріовентрикулярна блокада, тяжка міастенія, непереносимість фруктози, дефіцит фруктозо-1,6-дифосфатази, підвищена чутливість до сорбіту, отруєння метиловим спиртом, кардіогенний шок (при систолічному тиску < 90 мм.рт.ст.).

Спосіб застосування та дози

По 1-2 інфузії на добу по 200-300 мл. Швидкість введення -20-25 крапель на хвилину. За добу до хірургічного втручання та впродовж тижня після операції добова доза становить 300 мл.

Побічні реакції

Нудота, блювання, діарея, запаморочення, порушення внутрішньошлуночкової провідності. При підвищеній швидкості введення можуть спостерігатися симптоми гіперкаліємії і гіпермагніємії (почервоніння обличчя, спрага, зниження артеріального тиску, гіпорефлексія).

Передозування

Симптоми гіперкаліємії і гіпермагніємії: біль у животі, металевий присмак у роті, м'язова слабкість, парестезії, м'язова скутість; на електрокардіограмі реєструються підвищення амплітуди зубця Т, зниження амплітуди зубця Р, розширення комплексу QRS.

Лікування: парентеральне введення препаратів кальцію; симптоматична терапія, спрямована на підтримання життєво важливих функцій.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату під час вагітності можливе лише в тому випадку, якщо очікувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода. При необхідності застосування препарату в період лактації годування груддю рекомендовано припинити.

Діти

Дані про застосування препарату для лікування дітей відсутні, тому препарат не застосовується у педіатричній практиці.

Особливості застосування

При атріовентрикулярній блокаді, що супроводжується іншими порушеннями ритму серця, препарат не призначають. При тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати рівень калію і магнію в крові. Протипоказане швидке внутрішньовенне введення препарату. При швидкому внутрішньовенному введенні можуть розвиватися гіперкаліємія і гіпермагніємія, що може призвести до аритмії, яка є загрозою для життя пацієнта. Також при швидкому внутрішньовенному введенні препарату можливий розвиток гіперемії шкіри.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не досліджувалась.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Калію і магнію аспарагінат поліпшує переносимість серцевих глікозидів. У зв’язку з наявністю у складі препарату іонів калію при застосуванні його з калійзберігаючими діуретиками, інгібіторами АПФ, бета-адреноблокаторами, циклоспорином, гепарином, НПЗЗ підвищується ризик розвитку гіперкаліємії (необхідний контроль рівня калію в плазмі крові).

Антихолінергічні засоби знижують перистальтику кишечнику.

Препарат посилює негативну дромо- і баатмотропну дію антиаритмічних лікарських засобів.

Препарати магнію знижують ефективність неоміцину, поліміксину В, тетрацикліну і стрептоміцину.

Анестетики посилюють пригнічувальну дію магнію на ЦНС.

При застосуванні препарату Калію і магнію аспарагінат з атракурієм, дексаметонієм, суксаметонієм можливе посилення нервово-м’язової блокади; з кальцитріолом – підвищення рівня магнію в плазмі крові; з препаратами кальцію спостерігається зменшення дії іонів магнію.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Калію і магнію аспарагінат - фармакологічний засіб, що поповнює дефіцит магнію і калію. Препарат усуває електролітний дисбаланс в організмі, поліпшує обмін речовин в міокарді і коронарний кровообіг, має протиаритмічні властивості, дещо пригнічує атріовентрикулярну провідність, а також знижує підвищену чутливість до серцевих глікозидів і зменшує прояви їх токсичності. Іони Мg2+ активують Nа++-АТФазу, у зв'язку з чим знижується внутрішньоклітинна концентрація іонів Na+ і зростає надходження іонів К+ до клітини. При зниженні концентрації іонів Nа+ всередині клітини відбувається гальмування обміну іонів Na+ на іони Са2+ у гладких м'язах судин, що призводить до їхньої релаксації. Іони К+ стимулюють синтез АТФ, глікогену, білків, ацетилхоліну. Аспарагінат є переносником іонів К+ і Мg2+ і сприяє їхньому надходженню у внутрішньоклітинний простір. Надходячи до клітин, аспарагінат також включається в процеси метаболізму, сприяє синтезу амінокислот, аміноцукрів, нуклеотидів, азотвмісних ліпідів, коригує порушення енергетичного обміну ішемізованого міокарда, що призводить до підвищення виживання кардіоміоцитів. Фармакокінетика. При інфузійному введенні препарат із крові надходить всередину кардіоміоцитів і гладком'язових клітин судин у формі іонів К+, Мg2+ та аспарагінату і включається в клітинний метаболізм.

Основні фізико-хімічні властивості

прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 200 мл або 400 мл у скляних пляшках.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ДП „Черкаси-ФАРМА".

Місцезнаходження

Україна, 18008, м. Черкаси, вул. Смілянська, буд. 122/30.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска раствор
Условия отпуска по рецепту
Категория Кардиопротекторы
Регистрация закончилась
АТХ-классификация A12CC55 - Магния аспартат, комбинации
МНН Калия и магния аспарагинат
Действующие вещества магния оксид, калия гидроксид, аспарагиновая кислота
Производитель Черкассы-Фарма, ДП, ООО, г.Черкассы, Украина
Инструкция по применению Калия и магния аспарагинат, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Калия и магния аспарагинат, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Калия и магния аспарагинат с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Инфекция мочевых путей?
Инфекция мочевых путей? Попробуй новинку Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Top