Кардиоаргинин-Здоровье - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Кардиоаргинин-Здоровье сироп по 50 мл во флак.

Склад

діючі речовини: 1 мл розчину містить аргініну аспарагінату 170 мг, діаргініну сукцинату 140 мг, магнію аспарагінату 40 мг, калію аспарагінату 45 мг;

допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, злегка жовтуватого кольору розчин.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на серцево-судинну систему. Різні комбіновані кардіологічні препарати. Код АТХ С01Е Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Кардіо- та ендотелійпротективний метаболічний засіб з антигіпертензивними та адаптогенними властивостями. Препарат знижує ішемію міокарда, поліпшує коронарний кровообіг, нормалізує функціональний стан ендотелію коронарних та периферичних судин, володіє антигіпоксичними, мембраностабілізуючими, антиоксидантними та антирадикальними властивостями. При артеріальній гіпертензії сприяє нормалізації артеріального тиску і зменшує загальний периферичний опір судин. Антигіпертензивна дія препарату реалізується завдяки властивостям аргініну як донора оксиду азоту посилювати ендотелійзалежну вазодилатацію, а також завдяки здатності даної амінокислоти регулювати рівень артеріального тиску і підтримувати осмолярність рідких середовищ організму та об'єму крові, включаючись у синтез пептидергічного гормону – аргінінвазопресину. Метаболічна кардіозахисна дія препарату зумовлена здатністю аргініну, аспарагінату і сукцинату активувати процеси енергозабезпечення серцевого м'яза, відновлювати енергетичний потенціал у клітинах, нормалізувати кислотно-лужний баланс та проміжний обмін, а також обмін протеїнів у міокарді, стимулювати синтез амінокислот, аміносахарину та нуклеотидів.

Аспарагінат є внутрішньоклітинним переносником іонів К+ і Mg2+. Завдяки калію та магнію аспарагінату усувається електролітний дисбаланс в організмі, поліпшується коронарний кровообіг. Іони Мg2+ активують Na+-K+-АТФазу, у зв'язку з чим знижується внутрішньоклітинна концентрація іонів Na+ і зростає надходження іонів К+ у клітину. При зниженні концентрації іонів Na+ усередині клітини відбувається гальмування обміну іонів Na+ на іони Са2+ у гладеньких м'язах судин, що призводить до їхньої релаксації. Іони К+ стимулюють синтез АТФ, глікогену, білків, ацетилхоліну.

Препарат проявляє адаптогенно-актопротекторний ефект за рахунок субстратної індукції клітинного метаболізму. Аргінін, аспарагінат та сукцинат активують ферментативні процеси циклу Кребса, стимулюють утилізацію жирних кислот і глюкози клітинами при фізичному навантаженні, проявляють позитивний ефект на аеробні процеси енергозабезпечення клітини, зменшують молочнокислий ацидоз. Завдяки зазначеним ефектам препарат прискорює процес адаптації в умовах гіпоксії, підвищує працездатність, знижує гостру втомлюваність.

Фармакокінетика.

Не досліджувалася.

Показання

У комплексній терапії хронічної серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця (стабільна стенокардія, зумовлена дисфункцією або спазмом судин, безбольова ішемія міокарда), артеріальної гіпертензії, атеросклерозу судин серця та головного мозку, діабетичної ангіопатії, гіперхолестеринемії, раннього періоду реабілітації після інфаркту міокарда та інших соматичних захворювань, при облітеруючому ендартеріїті, порушеннях серцевого ритму, зумовленого дефіцитом калію та магнію в організмі (переважно при шлуночкових аритміях), у т. ч. при лікуванні серцевими глікозидами.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату;
  • гіперкаліємія;
  • гостра та хронічна ниркова недостатність;
  • хвороба Аддісона;
  • атріовентрикулярна блокада;
  • кардіогенний шок (при систолічному артеріальному тиску < 90 мм рт. ст.).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні аргініну аспартату необхідно враховувати, що сумісне застосування амінофіліну з аргініном може супроводжуватися підвищенням вмісту інсуліну у крові, а сумісне застосування спіронолактону з аргініном – підвищенням рівня калію у крові.

Препарат поліпшує переносимість серцевих глікозидів, посилює ефект лікарських засобів, що стимулюють трофічні процеси у міокарді; запобігає розвитку гіпокаліємії, зумовленої застосуванням салуретиків, кортикостероїдів, серцевих глікозидів. При одночасному застосуванні з калійзберігаючими діуретиками та інгібіторами АПФ підвищується ризик розвитку гіперкаліємії (необхідно контролювати рівень калію у плазмі крові).

Препарат знижує чутливість до серцевих глікозидів.

Особливості застосування

Швидке введення може викликати гіперемію обличчя.

З обережністю застосовувати пацієнтам з міастенією гравіс; при станах, що можуть призводити до гіперкаліємії, таких як гостра дегідратація, поширене пошкодження тканин, зокрема при тяжких опіках. У цієї категорії пацієнтів рекомендовано регулярно досліджувати рівень електролітів у сироватці крові.

Можливе застосування хворим на цукровий діабет.

У хворих з порушеннями ритму серця, зумовленими дефіцитом калію та магнію, не рекомендується при краплинному введенні препарату застосовувати 0,9 % розчин натрію хлориду.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не встановлена.

На період лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначати дорослим внутрішньовенно краплинно або струминно.

Внутрішньовенно краплинно вводити 1-2 рази на добу по 5 мл на 100-200 мл 5 % розчину глюкози або 0,9 % розчину натрію хлориду зі швидкістю 20-30 крапель на хвилину.

Внутрішньовенно струминно вводити повільно (зі швидкістю не більше 5 мл/хв) по 5 мл 1-2 рази на добу.

Курс лікування – 5-10 діб. Вища добова доза – 10 мл.

Після завершення внутрішньовенного введення препарату при необхідності слід перейти на пероральний прийом препарату в іншій лікарській формі – сироп Кардіоаргінін-Здоров’я.

Діти

Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені.

Передозування

Симптоми гіперкаліємії: загальна слабкість, парестезії, брадикарія, параліч. Надзвичайно висока концентрація калію в плазмі може призвести до смерті у результаті пригнічення серцевої діяльності, аритмії або зупинки серця.

Симптоми гіпермагніємії: нудота, блювання, сонливість, гіпотензія, брадикардія, слабкість, невиразна мова, двоїння в очах. При дуже високій концентрації магнію в плазмі може розвинутись гіпорефлексія, нервово-м’язова блокада, пригнічення дихання і зупинка серця.

Симптоми: артеріальна гіпотензія, гіперкаліємія, гіпермагніемія, біль у шлунку, присмак металу у роті, м'язова слабкість, парестезія, м'язова скутість, на електрокардіограмі реєструється підвищення амплітуди зубця Т, зниження амплітуди зубця Р, розширення комплексу QRS.

Лікування: симптоматична терапія, спрямована на підтримку життєво важливих функцій, парентеральне введення препаратів кальцію.

Побічні реакції

З боку травного тракту: відчуття легкого дискомфорту у шлунку і кишечнику, нудота, блювання, діарея, біль у животі, утворення виразок та кровотечі з травного тракту, метеоризм, диспептичні явища, спрага безпосередньо після застосування препарату, що зникають самостійно.

З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску, порушення внутрішньошлуночкової провідності, тахікардія.

З боку нервової системи: загальна слабкість, м'язова слабкість, гіпорефлексія, дезорієнтація, запаморочення, парестезія, відчуття жару, гіперемія обличчя, пригнічення дихання, судоми, підвищене потовиділення.

З боку шкіри: можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, висипання, кропив'янку, гіперемію щкіри.

Інші: міастенія, астенія, флебіт, тромбоз вен, диспное, зміни у місці введення.

При швидкому внутрішньовенному введенні – гіперкаліємія, гіпермагніємія, м'язовий гіпотонус, парестезії кінцівок, уповільнення атріовентрикулярної провідності, аритмії, зупинка серця.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Не охолоджувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємкості.

Упаковка

По 5 мл в ампулах № 5, № 10 у коробці; № 5, № 5х2 у блістерах у коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров'я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Дата последнего обновления: 01.11.2015
Инструкция по применению Кардиоаргинин-Здоровье, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Кардиоаргинин-Здоровье, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Кардиоаргинин-Здоровье с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 2309 аптек

Витамин
Киев, пр.Голосеевский 108/1
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье
есть
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Генерала Алмазова 2
Кардиоаргинин сироп 100 мл
Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
от 198,99
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Кардиоаргинин р-р д/ин 5мл №10 амп.
Здоровье
от 300,20
Магнолия ФК
Харьков, ул.Балакирева 17а
Кардиоаргинин д/ин 5мл№10
Здоровье,,Харьков
от 355,30
Аптекарь
Фастов, ул.Соборная 47
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье ООО ФК
от 166,83
Аптека-2
Харьков, пл.Конституции 20 (со стороны кукольного театра)
Кардиоаргинин сир.50мл
Здоров'я ТОВ ФК
от 97,20
Кардиоаргинин сир.100мл
Здоров'я ТОВ ФК
от 194,43
Кардиоаргинин р-р 5мл №10
Здоров'я ТОВ ФК
от 395,00
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Заречанская 16
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 99,15
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 195,20
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 363,10
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Камянецкая 38
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 96,55
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 166,35
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 324,40
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, бул.Кулиша 2
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 93,05
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 181,15
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 329,30
Витамин
Киев, ул.Никольско-Слободская 2Б (пом. 292)
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье
есть
Аптека "Джерела Здоровья"
Бердичев, ул.Здоровья 2/40
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 93,15
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 183,55
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 367,75
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Козацкая 54
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 89,80
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 179,25
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 336,60
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Нижняя Береговая 45а
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 93,15
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 305,45
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Панаса Мирного 28/3
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 107,25
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 187,10
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 345,75
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Хотовицкого 7
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 97,70
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 183,20
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.Злуки 27
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 93,05
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 176,25
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.Громницкого 2а
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 85,30
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 153,75
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Майборского 16
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 85,35
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 159,90
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Камянецкая 98
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 92,60
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 190,65
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 381,95
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Молодёжная 6/2
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 181,60
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 317,35
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.15-го Апреля 8
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 318,70
Витамин
Украинка, пр.Днепровский 7
Кардіоаргінін р-н д/ін. 5мл амп. №10
Здоровье
есть
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Шевченко 34
Кардиоаргинин сироп фл. 50 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 99,70
Кардиоаргинин сироп фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 167,05
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 316,55
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Кардиоаргинин-здоровье сироп фл. 100 мл
Здоровье (Украина, Харьков)
от 192,00
Витамин
Борисполь, ул.Владимира Момота 42/4
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье
есть
Аптека гормональных препаратов
Киев, бул.Тараса Шевченко 36-А
Кардиоаргинин сироп 100 мл
Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
от 198,99
Аптека для економних
Киев, пр.Отрадный 14/45
Кардиоаргинин р-р д/ин 5мл №10 амп.
Здоровье
от 322,30
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Кардиоаргинин сироп 100 мл
Здоровье ЗТ
от 155,97
Кардиоаргинин амп. 5мл №10
Здоровье ЗТ
от 332,36
Витамин
Киев, ул.Якуба Коласа 25
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье
есть
Витамин
Софиевская Борщаговка, ул.Яблунева 13Б
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье
есть
Ново фарм
Киев, ул.Зодчих 62
Кардиоаргинин сироп 100мл
Здоровье ХФЗ
от 174,80
Витамин
Ирпень, ул.Тургеневская 50А
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье
есть
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Зодчих 54
Кардиоаргинин р-р д/ин 5мл №10 амп.
Здоровье
от 306,36
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 42
Кардіоаргінін р-н д/ін. 5мл амп. №10
Здоровье
есть
Реал фарм
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Кардиоаргинин сироп 50мл
ТОВ"Фармацевтична компанiя "Здоров я", м. Харків,
от 94,56
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Кардиоаргинин-здоровье сироп 100мл |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Кардиоаргинин-здоровье р-р д/ин 5мл №10 |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Здорове майбутнє
Киев, бул.Верховного Совета 33/1
Кардиоаргинин р-р д/ин. амп. 5 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
от 310,05
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Даниила Щербаковского 57
Кардиоаргинин р-р д/ин 5мл №10 амп.
Здоровье
от 292,74
Макси-фарм груп
Киев, ул.Литвиненко-Вольгемут 3
Кардиоаргинин сироп 100мл
Здоровье
от 167,03
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Кардіоаргінін-здоров'я сироп по 50 мл у флак.
Здоровье
от 93,30
Аптека №7 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 10
Кардіоаргінін-здоровя 5 мл №10 р-н д/ін. амп.
Здоровя ФК
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Клочковская 134Б (супермаркет Восторг)
Кардиоаргинин,сироп,100.0
Здоровье
есть
Кардиоаргинин,амп,5.0,№10
Здоровье
есть
Магнолия ФК
Харьков, ул.23-го Августа 31
Кардиоаргинин д/ин 5мл№10
Здоровье,,Харьков
от 365,20
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Амосова 25
Кардиоаргинин сироп 100 мл
Здоровье ЗТ
от 178,08
Кардиоаргинин амп. 5мл №10
Здоровье ЗТ
от 332,36
Домашняя аптека
Днепр, ул.Байкальская 80/2
Кардиоаргинин-здоровье р-р д/ин 5мл №10 |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Аптека Рецепты Здоровья
Киев, ул.Ирпенская 78
Кардиоаргинин р-р д/ин 5мл №10 амп.
Здоровье
от 323,20
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Соборный 58
Кардиоаргинин сироп 50мл зд. (*)
Здоровье, Харьков
от 84,39
Кардиоаргинин сироп 100мл зд. (*)
Здоровье, Харьков
от 156,60
Кардиоаргинин амп. 5мл №10 зд. (*)
Здоровье, Харьков
от 330,60
Домашняя аптека
Кривой Рог, пр.Южный 30
Кардиоаргинин-здоровье р-р д/ин 5мл №10 |
ЗДОРОВЬЕ
есть
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Кардиоаргинин р-р д/ин 5мл №10 амп.
Здоровье
от 161,12
Витамин
Софиевская Борщаговка, ул.Боголюбова 26 (пом. 15)
Кардіоаргінін сироп 100мл
Здоровье
есть
  • Кардиоаргинин-Здоровье сироп по 50 мл во флак.
  • Кардиоаргинин-Здоровье сироп по 100 мл во флак.
  • Кардиоаргинин-Здоровье раствор д/ин. по 5 мл №10 (5х2) в амп.

Просмотренные товары

Кардиоаргинин-Здоровье сироп по 50 мл во флак.
Кардиоаргинин-Здоровье раствор д/ин. по 5 мл №10 (5х2) в амп.
Кардиоаргинин-Здоровье сироп по 100 мл во флак.
Кардиоаргинин-Здоровье раствор д/ин. по 5 мл №5 в амп.
Кардиоаргинин-Здоровье
сироп, раствор
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Применение при беременности и кормлении грудью Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения

Где купить Кардиоаргинин-Здоровье?

Показать все аптеки, где есть Кардиоаргинин-Здоровье
Top