Кетоконазол-ЛХ инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Кетоконазол-ЛХ - инструкция по применению

Кетоконазол-ЛХ суппозитории вагин. по 0.4 г №5
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна і хімічна назвиketoconazole; цис-1-ацетил-4-[4-[[2-(2,4-дихлорфеніл)-2-(1H-імідазол-1-ілметил)-1,3-діоксолан-4-іл]метокси]феніл]піперазин;

Основні фізико-хімічні властивості

супозиторії білого або майже білого кольору, сигароподібної форми; допускається наявність нальоту на поверхні супозиторію;

Склад

1 супозиторій містить кетоконазолу – 0,4 г;

допоміжні речовини: твердий жир.

Форма випуску

Супозиторії вагінальні.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні і антисептичні засоби, які застосовують в гінекології. Кетоконазол. Код АТС G01A F11.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Протигрибковий засіб широкого спектра дії – похідне імідазолдіоксолану. Механізм фармакологічних властивостей зумовлений здатністю спричиняти ушкоджуючу дію на клітинну мембрану грибів в результаті пригнічення біосинтезу ергостеролу. Це призводить до гальмування процесів клітинного дихання грибів, порушення їх трансформації в міцелярні форми, пригнічення захоплення пуринів, порушення біосинтезу фосфоліпідів в клітинній мембрані. Високі концентрації кетоконазолу мають фунгіцидну дію. Резистентність до кетоконазолу не розвивається.

Володіє фунгіцидною і фунгістатичною активністю щодо збудника різнобарвного лишаю Pityrosporum orbiculare, збудників деяких дерматомікозів (Trichophyton spp., Epidermophyton floccosum, Microsporum spp.), збудників кандидозу (Candida spp.), а також збудників системних мікозів (Cryptococcus spp.). Активний також щодо грампозитивних коків (Staphylococcus spp., Streptococcus spp.).

Фармакокінетика. При інтравагінальному застосуванні невелика кількість кетоконазолу потрапляє в системний кровотік. Максимальна концентрація в плазмі крові у жінок після інтравагінального застосування 400 мг кетоконазолу коливається у межах 0-20,7 нг/мл.

Показання для застосування

Гострий і хронічний мікоз піхви; профілактика грибкових інфекцій піхви при зниженій резистентності організму і на фоні лікування антибактеріальними засобами та іншими препаратами, що порушують нормальну мікрофлору піхви.

Спосіб застосування та дози

Інтравагінально, глибоко, в положенні лежачи на спині, по 1 супозиторію на добу протягом 3-5 днів. При необхідності курс повторюють до повного клінічного одужання, підтвердженого лабораторними дослідженнями.

Побічна дія

Можливі місцеві алергічні реакції (свербіж, печія). У поодиноких випадках – нудота, запаморочення.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування

Випадки передозування не описані.

Особливості застосування

З обережністю слід застосовувати вагітним, в період годування груддю. Дослід застосування препарату для лікування дітей і підлітків відсутній.

Перед застосуванням препарату необхідно вимити руки. Треба уникати контакту супозиторія з виробами з латексу (контрацептивні діафрагми, презервативи).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Підвищує концентрацію в плазмі циклоспорину, непрямих антикоагулянтів, метилпреднізолону. Рифампіцин, ізоніазид знижують концентрацію кетоконазолу в плазмі при одночасному застосуванні.

Умови та термін зберігання

В захищеному від світла місці при температурі від +8ºС до +15ºС. Термін придатності - 2 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 5 супозиторіїв в контурній чарунковій упаковці, по 1 або 2 контурні чарункові упаковки в пачці з картону.

Виробник

ЗАТ «Лекхім-Харків».

Адреса

Україна, 61115, м. Харків, вул. 17-го Партз’їзду, 36.

Аннотация (инструкция по применению) медицинского препарата Кетоконазол-ЛХ, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Кетоконазол-ЛХ, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Кетоконазол-ЛХ с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Кетоконазол-ЛХ суппозитории вагин. по 0.4 г №5
Производитель Лекхим, ЧАО, г.Харьков, Украина
МНН Ketoconazole
Регистрация № UA/2571/02/01 от 25.05.2007. Приказ № 263 от 25.05.2007
Код АТХ

Также ищут

Новинки

ГОРЛО ЛІКУВАТИ Малюку і Тату Подробней
Слабый иммунитет? Часто болеешь? Поможет натуральный иммуномодулятор Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top