Новинки

Гуна-Бовел устраняет не симптомы, а причину запоров Подробней
Немецкие витамины с Омега-3 Всего 1 капсула в сутки! Подробней
Свежие овощи, фрукты, диарея? Датский пробиотик Оптилакт! Подробней
Высокий уровень холестерина? Липогрейд - позаботься о себе заранее! Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Кларготил инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Кларготил - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна і хімічна назви лоратадин;

етиловий ефір 4 -(8 -хлор - 5,6 - дигідро - 11Н –бензо - [5,6] циклогепта 1,2-b] піридин – 11 – іліден) – 1 – піперидин - карбонової кислоти;

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білого кольору, плоскоциліндричні, на одному боці з гравіруванням «L» над рискою;

Склад

1 таблетка містить 10 мг лоратадину;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна , лактози моногідрат, аеросил, магній стеариновокислий.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Код АТС R06AX13.

Фармакологічні властивості

Лоратадин – це трициклічне з'єднання, що має виражену антигістамінну дію і характеризується селективним антагонізмом щодо периферичних Н -1 рецепторів гістаміну.

У препарату відсутня центральна седативна та антихолінергічна дія. Антигістамінний ефект препарату виявляється через 1 год після прийому і триває протягом 24 год.

Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо препарат швидко всмоктується із шлунково - кишкового тракту. Метаболізується в печінці системою цитохрому Р 450 з утворенням активного метаболіту дескарбоетоксилоратадину.

Максимальна концентрація лоратадину та його активного метаболіту в плазмі крові досягається через 1-2,5 год після прийому. Лоратадин зв'язується з білками плазми на 97-99 %. Середній період напіввиведення лоратадину становить 8 год, а дескарбоетоксилоратадину – приблизно 28 год. Препарат не проникає через гемато-енцефалічний бар'єр.

Показання для застосування

Застосовують препарат для лікування сезонних і цілорічних алергійних ринітів, а також для усунення симптомів, пов'язаних з цими захворюваннями: чхання, свербежу слизової оболонки носа, ринореї, відчуття печії та свербіння очей. Крім того, Кларготил® показаний для лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки та інших захворювань шкіри алергійного походження у дорослих і дітей віком від 2-х років. 

Спосіб застосування та дози

Для дорослих, у тому числі літніх, і дітей віком від 12 років, рекомендована доза Кларготилу® становить 10 мг (одна таблетка) 1 раз на добу.

Для дітей віком від 2-х до 12-ти років з масою тіла менше 30 кг – по 5 мг Кларготилу® (половина таблетки) 1 раз на добу. При масі тіла понад 30 кг – по 10 мг (одна таблетка) 1 раз на добу.

Побічна дія

Рідко – сухість у роті, нудота, блювання, гастрит; головний біль, почуття втоми, підвищена збудливість, шкірні висипання.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату або його компонентів.

Передозування

При прийманні препарату в дозах, що значно перевищують рекомендовану дозу 10 мг, можуть відзначатися головний біль, сонливість, тахікардія. У разі передозування необхідно звернутися до лікаря і вжити необхідних симптоматичних заходів (блювотні засоби, промивання шлунка, проносні засоби, активоване вугілля). Кларготил® не виводиться з організму при гемодіалізі, проведення перитонеального діалізу неефективно.

Особливості застосування

Під час вагітності та годування груддю варто утриматися від застосування Кларготилу®. На психічну і фізичну активність, а також на здатність керувати транспортними засобами застосування препарату в рекомендованих дозах не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кларготил® не потенціює дію алкоголю. Еритроміцин, кетоконазол, циметидин при сумісному застосуванні з Кларготилом® збільшують концентрацію лоратадину в плазмі крові, але це не виявляється клінічно, у тому числі і за даними ЕКГ.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250 С.

Термін придатності – 3 роки.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

10 таблеток по 10 мг у блістері. По 1 блістеру в картонній упаковці.

Виробник

ЗАТ “Гедеон Ріхтер-РУС”.

Адреса

140342, Росія, Московська обл.,

Єгор’євський район, сел. Шувоє, вул. Лісова, 40.

Дозировка Кларготил таблетки по 10 мг №10 (10х1)
Производитель Гедеон Рихтер - РУС, ЗАО, Российская Федерация/Венгрия
МНН Loratadine
Регистрация № UA/3216/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
Код АТХ
Top