Новинки

Если мучают ЗАПОРЫ Прелаксан для всей семьи Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Скрыть рекламу

Кларготил инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Кларготил - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна і хімічна назви лоратадин;

етиловий ефір 4 -(8 -хлор - 5,6 - дигідро - 11Н –бензо - [5,6] циклогепта 1,2-b] піридин – 11 – іліден) – 1 – піперидин - карбонової кислоти;

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білого кольору, плоскоциліндричні, на одному боці з гравіруванням «L» над рискою;

Склад

1 таблетка містить 10 мг лоратадину;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна , лактози моногідрат, аеросил, магній стеариновокислий.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Код АТС R06AX13.

Фармакологічні властивості

Лоратадин – це трициклічне з'єднання, що має виражену антигістамінну дію і характеризується селективним антагонізмом щодо периферичних Н -1 рецепторів гістаміну.

У препарату відсутня центральна седативна та антихолінергічна дія. Антигістамінний ефект препарату виявляється через 1 год після прийому і триває протягом 24 год.

Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо препарат швидко всмоктується із шлунково - кишкового тракту. Метаболізується в печінці системою цитохрому Р 450 з утворенням активного метаболіту дескарбоетоксилоратадину.

Максимальна концентрація лоратадину та його активного метаболіту в плазмі крові досягається через 1-2,5 год після прийому. Лоратадин зв'язується з білками плазми на 97-99 %. Середній період напіввиведення лоратадину становить 8 год, а дескарбоетоксилоратадину – приблизно 28 год. Препарат не проникає через гемато-енцефалічний бар'єр.

Показання для застосування

Застосовують препарат для лікування сезонних і цілорічних алергійних ринітів, а також для усунення симптомів, пов'язаних з цими захворюваннями: чхання, свербежу слизової оболонки носа, ринореї, відчуття печії та свербіння очей. Крім того, Кларготил® показаний для лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки та інших захворювань шкіри алергійного походження у дорослих і дітей віком від 2-х років. 

Спосіб застосування та дози

Для дорослих, у тому числі літніх, і дітей віком від 12 років, рекомендована доза Кларготилу® становить 10 мг (одна таблетка) 1 раз на добу.

Для дітей віком від 2-х до 12-ти років з масою тіла менше 30 кг – по 5 мг Кларготилу® (половина таблетки) 1 раз на добу. При масі тіла понад 30 кг – по 10 мг (одна таблетка) 1 раз на добу.

Побічна дія

Рідко – сухість у роті, нудота, блювання, гастрит; головний біль, почуття втоми, підвищена збудливість, шкірні висипання.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату або його компонентів.

Передозування

При прийманні препарату в дозах, що значно перевищують рекомендовану дозу 10 мг, можуть відзначатися головний біль, сонливість, тахікардія. У разі передозування необхідно звернутися до лікаря і вжити необхідних симптоматичних заходів (блювотні засоби, промивання шлунка, проносні засоби, активоване вугілля). Кларготил® не виводиться з організму при гемодіалізі, проведення перитонеального діалізу неефективно.

Особливості застосування

Під час вагітності та годування груддю варто утриматися від застосування Кларготилу®. На психічну і фізичну активність, а також на здатність керувати транспортними засобами застосування препарату в рекомендованих дозах не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кларготил® не потенціює дію алкоголю. Еритроміцин, кетоконазол, циметидин при сумісному застосуванні з Кларготилом® збільшують концентрацію лоратадину в плазмі крові, але це не виявляється клінічно, у тому числі і за даними ЕКГ.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250 С.

Термін придатності – 3 роки.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

10 таблеток по 10 мг у блістері. По 1 блістеру в картонній упаковці.

Виробник

ЗАТ “Гедеон Ріхтер-РУС”.

Адреса

140342, Росія, Московська обл.,

Єгор’євський район, сел. Шувоє, вул. Лісова, 40.

Дозировка Кларготил таблетки по 10 мг №10 (10х1)
Производитель Гедеон Рихтер - РУС, ЗАО, Российская Федерация/Венгрия
МНН Loratadine
Фарм. группа Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.
Регистрация № UA/3216/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
Код АТХ
Top