Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. С нами 5724 аптеки по всей Украине. Узнать больше

Клиндамицин-МИП 300 мг: цена в Киеве

Киев Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус
Клиндамицин-МИП 300 мг временно закончился в Киеве
Сообщить, когда товар появится в продаже
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в продаже
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Показання

Лікування тяжких бактеріальних інфекцій, спричинених чутливими до кліндаміцину збудниками (включаючи Staphylococcus aureus), у пацієнтів з алергією на пеніциліни. У випадках анаеробних інфекцій кліндаміцин вважається препаратом першого вибору. При аеробних інфекціях кліндаміцин є альтернативою, якщо інші антимікробні препарати не діють або протипоказані.

1. Інфекції верхніх дихальних шляхів: хронічні синусити, спричинені анаеробами. Деякі випадки хронічних гнійних середніх отитів або як підтримуючу терапію в комбінації з антибіотиками, активними проти грамнегативних аеробних мікроорганізмів.

У випадках рецидивів фаринготонзилітів, коли інші антибактеріальні засоби не діють або протипоказані (пеніцилін, еритроміцин та препарати групи макролідів, цефалоспорини).

2. Інфекції нижніх дихальних шляхів: аспіраційна пневмонія, абсцес легень, некротизуюча пневмонія та емпієма. Як ад‘ювантний засіб при лікуванні легеневих інфекцій, спричинених грамнегативними мікроорганізмами, з метою пригнічення грампозитивних коків та анаеробних мікроорганізмів.

3. Тяжкі інфекції шкіри та м’яких тканин.

4. Інфекції кісток і суглобів, такі як остеомієліт та септичний артрит.

5. Серйозні гінекологічні інфекції, включаючи ендометрит, інфекційні ураження жирової клітковини, паравагінальні інфекції, тубооваріальні абсцеси та сальпінгіти, з одночасним призначенням антибіотиків, достатньо активних проти грамнегативних аеробних мікроорганізмів. Монотерапія при цервіцитах, спричинених Chlamydia trachomatis.

6. При інфекціях черевної порожнини, включаючи перитоніти та абдомінальні абсцеси, терапією вибору є кліндаміцин у поєднанні з антибіотиком, який є достатньо активним проти грамнегативних аеробних організмів. При одночасному призначенні разом з відповідним антибіотиком, ефективним проти грамнегативних мікроорганізмів, таким як амінозид, кліндаміцин є ефективним для профілактики перитонітів або внутрішньочеревних абсцесів після перфорації кишки та бактеріальної контамінації внаслідок травми.

7. Септицемія та ендокардит.

8. Стоматологічні інфекції, такі як періодентальний абсцес та парадонтит.

9. Лікування енцефалітів, спричинених Toxoplasma, хворим на СНІД, у поєднанні з піриметаміном у пацієнтів з непереносимістю звичайного лікування.

10. Лікування пневмонії, спричиненої Pneumocystis carinii, у хворих на СНІД. У комбінації з примахіном пацієнтам з непереносимістю звичайного лікування (сульфадіазин) або з недостатньою відповіддю на лікування.

11. Як монотерапія при лікуванні малярії, спричиненої резистентним до лікарських засобів P. Falciparum, або в поєднанні з хініном чи амодіакіном як альтернативна терапія.

У випадку тяжких інфекцій слід проводити in vitro тести на чутливість.

Показать полную инструкцию
Искать в других городах
Top