Новинки

Нурофен® Лонг Ефективне позбавлення від болю більш ніж на 9 годин Подробней
Синупрет® екстракт Швидка дія в боротьбі з симптомами нежитю та синуситу Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Метеочувствительность и метеопатия В чем разница и что делать? Подробней
Дисплазия шейки матки? Избавьтесь причины - вируса папиломы! Подробней
Скрыть рекламу

Колдрин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Колдрин - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

довгасті каплети, вкриті оболонкою, зеленкувато-жовтого кольору, допустимі вкраплення більш темного кольору; на зламі - білі; на одному боці гравірування назви на івриті;

Склад

1 каплета містить парацетамолу (ацетамінофену) 300 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кофеїну безводного 30 мг;

допоміжні речовини: лактоза, повідон, натрію крохмаль гліколят, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, олія рослинна гідрогенізована, еудрагіт Е-100, опадрі OY-5832, поліетиленгліколь 400.

Форма випуску

Каплети.

Фармакотерапевтична група

Інші аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Комбінований препарат. Парацетамол чинить жарознижувальну та аналгезуючу дію: зменшує больовий синдром, який спостерігається при застудних захворюваннях - біль у горлі, головний біль, м’язовий та суглобовий біль, знижує високу температуру.

Фенілефрин чинить судинозвужувальну дію - зменшує набряк і гіперемію слизових оболонок верхніх відділів дихальних шляхів та придаткових пазух.

Хлорфенірамін здійснює протиалергічну дію: усуває свербіж очей, носа та горла, набряк і гіперемію слизових оболонок порожнини носа, носоглотки та придаткових пазух носа, зменшує ексудативні явища.

Кофеїн чинить стимулюючий вплив на центральну нервову систему, що призводить до зменшення втомлюваності і сонливості, до підвищення розумової та фізичної працездатності.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування “застудних захворювань”, грипу, гострих респіраторних вірусних захворювань (пропасний синдром, больовий синдром, ринорея) у дорослих.

Спосіб застосування та дози

Дорослим внутрішньо - по 1 каплеті кожні 4–6 годин під час їжі. Максимальна добова доза - 4 каплети. Курс лікування - не більше 5 днів.

Побічна дія

Алергічні реакції (у т. ч. шкірні висипи, свербіж, кропив¢янка, ангіоневротичний набряк), запаморочення, безсоння, підвищена збудливість, мідріаз; підвищення артеріального тиску, тахікардія, нудота, блювання, епігастральний біль; сухість у роті; затримка сечі, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску; анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз; гемолітична анемія, апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія; гепатотоксична дія, нефротоксичність (папілярний некроз); бронхообструкція.

Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів препарату; прийом інших препаратів, які містять такі самі речовини, що й Колдрин; одночасний прийом трициклічних антидепресантів, інгібіторів МАО, β-адреноблокаторів; вагітність, період лактації; дитячий вік до 12 років.

 Передозування. Зумовлено, як правило, парацетамолом; виявляється після прийому понад 10-15 г останнього. Можливі: блідість шкірних покривів, анорексія, нудота, блювання, гепатонекроз; підвищення активності “печінкових” трансаміназ, збільшення протромбінового часу. Лікування: промивання шлунка з наступним призначенням активованого вугілля, симптоматична терапія, введення метіоніну через 8–9 год після передозування та N-ацетилцистеїну - через 12 год. Особливості застосування. З обережністю застосовувати при вираженому атеросклерозі коронарних артерій, артеріальній гіпертензії, тиреотоксикозі, феохромоцитомі, цукровому діабеті, бронхіальній астмі, хронічному обструктивному захворюванні легенів, дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворюваннях крові, уродженій гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона та Ротора), печінковій і/або нирковій недостатності, закритокутовій глаукомі, гіперплазії передміхурової залози. В період лікування слід утримуватися від прийому алкоголю, снодійних та анксіолітичних лікарських засобів (транквілізатори). Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол. Слід дотримуватися обережності при виконанні роботи, яка вимагає уваги, підвищеної швидкості рухових та психічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Посилює ефект інгібіторів МАО, седативних препаратів, етанолу. Антидепресанти, протипаркінсонічні засоби, антипсихотичні засоби, фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості в роті, запорів. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми. Парацетамол знижує ефективність діуретичних препаратів. Хлорфенірамін одночасно з інгібіторами МАО, фуразолідоном може призвести до гіпертонічного кризу, збудження, гіперпірексії. Трициклічні антидепресанти посилюють адреноміметичну дію фенілефрину, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії. Знижує гіпотензивну дію гуанетидину, що, у свою чергу, посилює a-адреностимулюючу активність фенілефрину.

При одночасному призначенні Колдрину з барбітуратами, дифеніном, карбамазепіном, рифампіцином та іншими індукторами мікросомальних ферментів печінки підвищується ризик розвитку гепатотоксичної дії парацетамолу.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі 15-30°С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 10 каплет у блістері, 2 блістери у картонній пачці.

Виробник

ТЕВА Фармацевтичні підприємства Лтд., Ізраїль (TEVA Pharmaceutical Industries Ltd., Israel).

Адреса

Ізраїль, 49131 м. Петах Тіква, вул. Базеля 5 (5 Basel str., P.O. Box 3190, Petah Tiqva 49131, Israel). Телефон: (9723) 926-74-02. Факс: (9723) 926-74-33.

Дозировка Колдрин каплеты, п/о, №20 (10х2)
Производитель ТЕВА Фармацевтикал Индастриз Лтд, Израиль
МНН Comb drug
Фарм. группа Аналгетики та антипiретики.
Регистрация № UA/3499/01/01 от 14.09.2005. Приказ № 469 от 14.09.2005
Код АТХ
Top