Кормагнезин 400 - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Кормагнезин 400 раствор д/ин. по 10 мл №10 в амп.

Склад

діюча речовина:

10 мл Кормагнезіну® 200 містить 2,0475 г магнію сульфату гептогідрату (що відповідає 1000 мг сульфату магнію, який еквівалентний 8,3 ммоль магнію або 16,6 мвал магнію, або 201,9 мг магнію);

10 мл Кормагнезіну® 400 містить 4,095 г магнію сульфату гептогідрату (що відповідає 2000 мг сульфату магнію, який еквівалентний 16,6 ммоль магнію або 33,2 мвал магнію, або 403,8 мг магнію).

допоміжні речовини: кислота сірчана, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Мінеральні домішки. Препарати магнію. Код АТС A12C C02.

Показання

  • Дефіцит магнію, якщо пероральне лікування неможливе;
  • лікування прееклампсії та еклампсії;
  • для лікування гострого інфаркт міокарду при дефіциті магнію, якщо тромболітична терапія є можливою та не протипоказана;
  • для лікування коронарних спазмів, пов’язані з дефіцитом магнію;
  • аритмія серця, зокрема, двоспрямована шлуночкова тахікардія, пов’язана з дефіцитом магнію або в результаті лікування дигіталісу, багатовогнищевої передсердної тахікардії у випадку дефіциту магнію.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Кормагнезін® не слід застосовувати при міастенії гравіс, вираженій брадикардії, сечокам’яній хворобі, пов’язаній з порушенням обміну магнію, кальцію і амонію фосфату, атріовентрикулярній блокаді та серйозному порушенні функції нирок.

Спосіб застосування та дози

Доза залежить від дефіциту магнію у хворого.

Одну ампулу препарату Кормагнезін® 200 або Кормагнезін® 400 дорослим вводять повільно внутрішньовенно

Внутрішньовенне введення необхідно здійснювати дуже повільно (перші 3 мл вводять за 3 хвилини), при цьому пацієнт повинен перебувати у лежачому положенні. Введення препарату слід повторити через 1 - 2 доби.

Побічні реакції

Високі дози можуть призвести до брадикардії, зниження артеріального тиску, порушень провідності та розширення периферичних судин. Якщо ін’єкцію здійснюють занадто швидко, це може тимчасово спричинити нудоту, блювання, головний біль, жар, запаморочення та стан занепокоєння.

Передозування

Інтоксикація магнієм у випадках нормальної функції нирок та при застосуванні зазначених доз, як правило, не виникає.

Якщо, однак, виникне інтоксикація магнієм, то спостерігаються симптоми з боку центральної нервової системи (нудота, блювання, дихальна недостатність), серцево-судинної системи (вплив на атріовентрикулярну та вентрикулярну провідність, зниження артеріального тиску). Негайні заходи протидії – внутрішньовенне введення розчину кальцію хлориду (10% впродовж 5-10 хвилин).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Немає даних, що свідчать про ризик вад розвитку через сульфат магнію. Однак зареєстрованих фактів його застосування під час вагітності мало. На сьогодні невідомо, чи чинить препарат шкідливий вплив.

Якщо приймали магній безпосередньо до народження дитини, слід здійснювати спостереження за новонародженим у перші 24-48 годин життя стосовно ознак токсичності (неврологічні депресії з дихальною недостатністю, слабкість м’язів, втрата рефлексів).

Прийому антибіотиків аміноглікозиду слід уникати під час цього періоду, оскільки є ознаки взаємодії. Коли магній застосовувався у високих дозах при токолізі протягом тривалого періоду, були зареєстровані порушення окостеніння скелету у новонароджених. Однак, якщо Кормагнезін® 200 і Кормагнезін® 400 приймати у зазначених терапевтичних дозах, щодо цього відношенні немає застережень.

Діти

Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені.

Особливості застосування

Немає достовірних клінічно-хімічних параметрів для виявлення дефіциту магнію, які б можна було легко визначити. Якщо концентрація у сироватці/плазмі нижче нормального діапазону, це не обов’язково свідчить про наявність серйозного дефіциту магнію, тоді як при нормальному рівні магнію не можна виключати низький або помірний дефіцит магнію, оскільки плазма і екстрацелюлярні концентрації не обов’язково співвідносяться одне з одним. Через цю причину основна форма діагностики – симптоматична. Основні причини порушень метаболізму магнію:

  • шлунково-кишкові захворювання, які спричиняють мальабсорбцію;
  • незбалансований раціон та/або раціон з низьким вмістом магнію;
  • споживання алкоголю: підвищене споживання алкоголю пригнічує резорбцію та збільшує діурез магнію;
  • вагітність, лактація і стресові ситуації призводять до підвищеної потреби у магнії. Під час вагітності дефіцит магнію може спричинити ускладнення, такі як передчасні пологи або порушення росту плода. У менш серйозних випадках магній часто використовується як заміна токолітичних засобів. Однак, якщо через ризик передчасного народження необхідно застосовувати синтетичні токолітичні засоби (бета-міметики), магній приймають для попередження побічних ефектів з боку серцево-судинної системи, які виникають через бета-міметики. Останні не є бета-2 рецептор-специфічними. Вони стимулюють не лише бета-2 рецептори, але й збуджують бета-1 рецептори, що призводить до серцевого стресу; і магній цьому протидіє;
  • прийом різноманітних лікарських засобів (гормональних контрацептивів, сечогінних засобів, проносних засобів, кортикоїдів, інсуліну) часто спричинює зниження рівня магнію.

Дефіцит магнію проявляється при підвищеній збуджуваності нервових центрів, серцевій аритмії, серцевій недостатності, м’язових судомах (особливо при нічних судомах малогомілкової кістки), безсонні, запамороченні та мігрені. Дефіцит магнію вважається фактором ризику при серцево-судинних захворюваннях, стенокардії і серцевому нападі, а також при утворенні оксалатних каменів у нирках (сечокам’яна хвороба).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Особливих застережень немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Кормагнезін® 200 і Кормагнезін® 400 не слід змішувати із засобами для ін’єкцій, що містять кальцій або фосфати, оскільки це може призвести до утворення осаду та взаємодії.

У разі одночасного внутрішньовенного введення солей кальцію дія магнію зменшується. Міорелаксанти типу кураре збільшують вплив магнію на кінцеву пластинку рухового нерва на м’язі.

Не слід приймати разом із барбітуратами, наркотичними або гіпнотичними засобами через ризик дихальної недостатності.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Препарат магнію. Магній є макроелементом, важливим внутрішньоклітинним катіоном. Магній бере участь у реакціях за участю понад

300 ферментів, у регуляції клітинної проникності та нервово-м’язової передачі. Магній необхідний для забезпечення багатьох енергетичних процесів, бере участь в обміні білків, жирів, вуглеводів і нуклеїнових кислот, є природним фізіологічним антагоністом кальцію. Магній контролює нормальне функціонування клітин міокарда; бере участь у регуляції його скорочувальної функції. Має заспокоювальний, анальгезуючий, протисудомний вплив на ЦНС, спазмолітичний вплив на гладкі м’язи. Може знижувати периферичний судинний опір, поліпшувати коронарний кровообіг. Сукупно з усуненням симптомів магнієвого дефіциту магній демонструє курареподібну дію на холінергічні нервові закінчення за рахунок зниження виділення ацетилхоліну, може пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика. Процес виведення магнію нирками швидко адаптується до наявної кількості магнію: при дефіциті магнію виведення зменшується, а будь-який надлишок видаляється.

Загальна кількість магнію, що утримує організм людини, становить приблизно 25 мг. З цієї кількості близько 60 % міститься у кістках, близько 39 % - в органах (особливо у печінці, м’язах, мозку), близько 1 % - в екстрацелюлярному просторі та 0,5 % - у плазмі. Середня концентрація магнію у плазмі становить близько 0,84 ммоль/л. З цієї кількості 25-35 % зв’язується з білками, 65-75 % здатне до дифузії, тобто фільтрується нирками. У проксимальних і дистальних канальцях 93-99 % магнію всмоктується повторно.

Основні фізико-хімічні властивості

прозорий безбарвний розчин.

Несумісність

Не виявлено.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

10 ампул по 10 мл в ампулі у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина.

Місцезнаходження

Індустріштрассе 3, 34212 Мельсунген, Німеччина.

Дата последнего обновления: 03.03.2014

Характеристики

Форма выпуска раствор
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация A12CC02 - Магния сульфат
Действующие вещества магния сульфат
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные с осторожностью
Кормящие мамы с осторожностью
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 39 аптек

Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Кормагнезин 400 раствор д/ин. амп. 10 мл №10
Солюфарм Фармацойтише Германия
от 687,76
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Олеся Гончара 27А (1 міська лікарня)
Кормагнезин 400 рр ин. 10мл №10ндс
Solupharm
от 735,00
Аптека Пассат
Купянск, ул.Пушкинская 11А
Кормагнезин амп 400мг 10мл №10
·Германия (Германия)
от 537,71
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Монастырская 7А
Кормагнезин 400 рр ин. 10мл №10ндс
Solupharm
от 650,00
Аптека Гелекси
Киев, ул.Ереванская 7
Кормагнезин 400 амп. 10мл №10
Верваг Фарма
от 572,85
Аптека низких цен
Днепр, пл.Соборная 20
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
от 684,60
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Вадима Гетьмана 46/2
Кормагнезин 400 р-р д/ин амп 10 мл №10
Солюфарм Фармацойтише Ерцойгниссе ГмбХ (Германия)
от 585,93
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Василия Липковского 25
Кормагнезин 400 р-р д/ин амп 10 мл №10
Солюфарм Фармацойтише Ерцойгниссе ГмбХ (Германия)
от 601,06
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.15-го Апреля 8
Кормагнезин 400 р-р д/ин. амп. 10 мл №10
Solupharm (Германия)
от 645,55
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, пр.Мира 58/2
Кормагнезин 400 р-р д/ин. амп. 10 мл №10
Solupharm (Германия)
от 641,05
Аптека Азимут
Киев, ул.Космонавта Комарова 3 (корпус №13)
Кормагнезин 400 р-р д/ин.амп. 10мл №10
Solupharm
от 816,55
Аптека Столица
Киев, ул.Петра Запорожца 26 (Киевская городская клиническая больница №3, 2 этаж)
Кормагнезин 400 р-р д/ин.амп. 10мл №10
Solupharm
от 653,55
Лекфарм, 36,6
Киев, пр.Академика Палладина 18/30
Кормагнезин 400 амп.10,0 №10 ндс
Солюфарм Фармац.
от 722,55
Аптека Благодия
Киев, ул.Симиренко 2/19
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
от 640,20
Аптека низких цен
Полтава, ул.Олеся Гончара 25
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
от 665,66
Аптека Копейка
Полтава, ул.Шевченко 46
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
от 690,00
Аптека Копейка
Полтава, ул.Великотырновская 35/2
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
от 690,00
Аптека низких цен
Полтава, ул.Шевченко 29
Кормагнезин р-р д/ин. 400мг 10мл амп. №10
Woerwag Pharma
от 693,50
Аптека на Артема 55
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 55
Кормагнезин 400 р-р д\ин. 10 мл №10
Солюфарм
от 644,95
Мировая аптека
Киев, ул.Багговутовская 8/10А
Кормагнезин 400мг амп.10мл №10
Woerwag pharma (Германия)
от 610,00
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Кормагнезин 400мг амп.10мл №10
Woerwag pharma (Германия)
есть
Аптека Подорожник
Сторожинец, ул.Михаила Грушевского 8/5
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 598,99
Аптека Подорожник
Дунаевцы, ул.Тараса Шевченко 59/4
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 684,99
Аптека Подорожник
Иршава, ул.Гагарина 46/1А
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 715,99
Аптека Подорожник
Тернополь, ул.Русская 24
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 625,99
Аптека Подорожник
Львов, ул.Навроцкого 23 (пункт №1)
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 705,99
Аптека Подорожник
Бурштын, ул.Калужская 6
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 636,99
Аптека Подорожник
Тернополь, ул.15-го Апреля 2Б
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 640,99
Аптека Подорожник
Тернополь, пл.Победы 4Б
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 633,99
Аптека Подорожник
Ровно, ул.Соборная 156
Кормагнезин 400мг амп. 10мл №10
Вьорваг Фарма Німеччина
от 653,99
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Большая Васильковская 104
Кормагнезин 400мг.10мл. №10
Solupharm (Германия) (м)
от 737,80
1 Социальная Аптека
Николаев, ул.Пограничная 246
Кормагнезин 400мг.10мл. №10
Solupharm (Германия) (м)
от 631,80
Аптека оригинальных препаратов
Одесса, ул.Софиевская 4
Кормагнезин 400, р-р д/ин. амп. 10 мл, №10
Woerwag Pharma (Германия)
от 650,00
Олфа
Днепр, ул.Большая Диевская 111 (больница №5)
Кормагнезин 400 р-р д/ин амп. 10 мл № 10
СОЛЮФАРМ ФАРМАЦОЙТИШЕ ГЕРМАНИЯ
от 710,50
ЕкоАптека
Киев, ул.Демеевская 41
Кормагнезин амп.400мг 10мл №10
Салюфарм Фармац. Германия
от 550,00
Farmacia
Одесса, ул.Маршала Малиновского 57
Кормагнезин 400 -10 мл №10амп.
Солюфарм
от 559,70
Ваша Аптека
Полтава, ул.Николая Дмитриева 6е
Кормагнезин 400 р-р ин.10мл#10
Woerwag Pharma (Германия)
от 573,80
№1 Добрый Доктор
Киев, ул.Юрия Илленка 10 (Ст.метро "Лукьяновская")
Кормагнезин 400 р-р.для ин 10мл №10
СОЛЮФАРМ ФАРМАЦОЙТИШЕ ГЕРМАНИЯ
от 670,00
АПТЕКА «3і»
Тернополь, бул.Просвещения 21А
Кормагнезiн 400 амп.10мл №10 р-н д/iн.
Солюфарм Фармац.Ерц.ГмбХ, Нiмеччина
от 605,35
Инструкция по применению Кормагнезин 400, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Кормагнезин 400, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Кормагнезин 400 с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Магния сульфат-Дарница раствор д/ин. 250 мг/мл по 5 мл №10 в амп.
Магния сульфат-Дарница раствор д/ин. 250 мг/мл по 10 мл №10 в амп.
Магния сульфат-Дарница раствор д/ин. 200 мг/мл по 5 мл №10 в амп.
Магния сульфат-Дарница раствор д/ин. 200 мг/мл по 10 мл №10 (5х2) в амп.
Магния сульфат-Дарница
раствор
Дарница
Цены в аптеках
Магния сульфат раствор д/ин. 250 мг/мл по 10 мл №10 в амп.
Магния сульфат порошок по 25 г в пак.
Магния сульфат порошок д/приг. ор. р-ра по 25 г в конт.
Магния сульфат раствор д/ин. 250 мг/мл по 5 мл №10 в амп.
Магния сульфат
раствор, порошок
6 производителей
Цены в аптеках
Кормагнезин 200 раствор д/ин. по 10 мл №10 в амп.
Кормагнезин 200
раствор
Солюфарм Фармацойтише Эрцойгниссе ГмбХ для "Верваг Фарма ГмбХ и Ко. КГ", Германия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Кормагнезин 400 раствор д/ин. по 10 мл №10 в амп.
Кормагнезин 400
раствор
Солюфарм Фармацойтише Эрцойгниссе ГмбХ для "Верваг Фарма ГмбХ и Ко. КГ", Германия
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top