Новинки

Гуна-Бовел устраняет не симптомы, а причину запоров Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Высокий уровень холестерина? Липогрейд - позаботься о себе заранее! Подробней
Нужен врач? Запишитесь на консультацию по телефону: (066) 439-67-60, (097) 466-50-79 Подробней
Скрыть рекламу

Криоцелл инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Криоцелл - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні властивості лікарської форми: препарат «Кріоцелл» являє собою

заморожену до температури мінус 196 С монодозовану, рідку суспензію від жовтуватого до рожево - червоного кольору, що містить біологічно - активні сполуки білкового, пептидного походження та клітин людини. Препарат протестовано мікробіологічними, імунохімічними і молекулярно-генетичними дослідженнями для підтвердження відсутності збудників інфекційних хвороб - сифілісу, ВІЛ-інфекції, гепатитів В та С, краснухи, герпесу 1 та 2 типів, цитомегаловірусної інфекції, токсоплазмозу, мікоплазмозу. Препарат стерильний і вільний від збудників означених інфекційних хвороб.

Препарат підрозділяють на: Кріоцелл-гемоклітини, Кріоцелл-кріокорд, Кріоцелл-гемокорд, Кріоцелл-кріоекстракт плаценти, Кріоцелл- кріоцеребрум, Кріоцелл-гемонейронал.

Склад

Біологічно - активні речовини білкової та пептидної природи: альфа- фетопротеїн, гемопоетини, нейрогенні фактори, монокіни, інтерлейкіни, інтерферони, фактори росту, комплекс імуностимуляторів та імуномодуляторів, соматотропний гормон, естрогени, стероїдні гормони, мікроелементи, вітаміни, заморожені клітини.

Форма випуску

Суспензія заморожена по 0,5 мл, 1,0 мл, 1,5 мл, 1,8 мл, 4,5 мл або 10,0 мл у стерильних пластикових контейнерах

КОД за АТС. L0ЗХ 12

Імунологічні і біологічні властивості

Препарат сприяє нормалізації процесів імунітету, гемопоезу, неврологічного і ендокринного статусу. Наявність в складі препарату біологічно активних речовин забезпечує імуномоделюючу, гемопоетичну, репаративну та протизапальну дію.

Показання до застосування

Препарат використовується при лікуванні порушень обміну речовин, кровотворення, судинних і ендокринних патологій, хронічних запальних процесів, для профілактики інфекційних хвороб, в комплексі реабілітаційних заходів. В акушерстві та гінекології - при неплідді, хронічних запальних процесах, гормональних порушеннях, патологічному клімаксі, невиношуванні вагітності, імуноконфлікті, плацентарній дисфункції. В неврології - при хронічних захворюваннях центральної та периферичної нервової систем, нейродегенеративних захворюваннях, парезах, паралічах, невритах, інсультах, судинній патології, розсіянному склерозі, посттравматичних захворюваннях, порушеннях когнитивних функцій, міопатії. В ендокринологічній практиці - при цукровому діабеті та його ускладненнях, захворюваннях щитоподібної та надниркових залоз, гіпоталамо-гіпофізарної системи. Показаннями для застосування в офтальмології є дистрофічні, дегенеративні процеси, міопія, часткова атрофія зорового нерва, глаукома, судинна патологія, а також запальні і посттравматичні процеси органу зору. В терапевтичній практиці показанням до застосування є алергічні, аутоімунні захворювання, ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба, патологія гепатобіліарної системи, артрити, анемії, пригнічення кровотворення, для лікування наслідків хіміо- та променевої терапії. Для профілактики вірусних інфекцій верхніх дихальних шляхів. В геріатрії препарат застосовується в антиейджингових програмах, для поліпшення якості життя.

Спосіб застосування і дози

Препарат призначають парентерально. Спосіб застосування та дози залежать від важкості перебігу захворювання за призначенням лікаря.

Внутрішньом'язово вводять препарат «Кріоцелл-кріокорд», «Кріоцелл- кріоцеребрум», «Кріоцелл-кріоекстракт плаценти», «Кріоцелл-гемоклітини» по 1,0 - 1,8 мл та «Кріоцелл-гемонейронал» по 0,5 мл на людину з інтервалом 2-3 доби. Курс лікування становить 1-5 ін'єкцій.

Внутришньовенно вводять препарат «Кріоцелл-гемоклітини» по 1,0 - 4,5 мл в 50 мл 0,9% стерильного розчину натрію хлоріду та «Кріоцелл-гемокорд» по 10,0- 40,0 мл в 50 мл 0,9% стерильного розчину натрію хлоріду з швидкістю 70-80 крапель в хвилину. Після закінчення введення додатково вводять 50 мл 0,9% стерильного розчину натрію хлоріду. Перед внутрішньовенним застосуванням препаратів «Кріоцелл-гемокорд» та «Кріоцелл-гемоклітини» кордової крові додержуються відповідності за системою АВО та резус-фактору.

Интраназально вводять «Кріоцелл-гемокорд» по 2 краплі у кожний носовий хід однократно.

Пара- або ретробульбарно або під кон'юнктиву вводять препарат «Кріоцелл- гемонейронал», «Кріоцелл-кріоцеребрум», «Кріоцелл-гемокорд» та «Кріоцелл- гемоклітини» по 0,5 -1,0 мл.

В стоматології для лікування пародонтитів та пародонтозів вводять ін'єкційно по 1,0 мл „Кріоцелл-кріоекстракт плаценти" в підслизисту (підслизову) оболонку в перехідну складку в зоні запалення, раз на добу чотири дні.

Побічна дія

Не спостерігалась.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість. Активна форма туберкульозу, гострі запальні процеси, гострі стадії аутоімунних захворювань, наявність злоякісних пухлин, окрім лікування наслідків хіміо- та променевої терапії.

Особливості застосування

Препарат «Кріоцелл» перед введенням розморожують. Перед розморожуванням перевіряють відповідність маркування контейнера та даних, що зазначені у супровідних документах. Контейнер з препаратом розморожують струшуючи при температурі (37,0±3,0)°С. При розмороженні необхідно переконатись в цілісності та герметичності контейнера. У випадку порушення цілісності контейнеру препарат не застосовується. Поверхню розморожених контейнерів обробляють спиртом етиловим 70%, після чого при дотриманні правил асептики контейнер з препаратом розкривають.

Умови зберігання

У захищеному від світла місці при температурі мінус 196°С у рідкому азоті.

Термін придатності

5 років у замороженому стані при температурі мінус 196°С у рідкому азоті. Термін зберігання розмороженого препарату до введення пацієнту не повинен перевищувати 2 години при температурі зберігання (4±2)°С.

Пакування

Препарат розфасований у стерильні пластикові контейнери 0.5 мл, 1.0 мл, 1.5 мл, 1.8 мл, 4.5 мл або 10.0 мл, які призначені для зберігання при низьких температурах.

Виробник

ДП «Міжвідомчий науковий центр кріобіології і кріомедицини HAH, АМН та МОЗ України», Україна.

Адреса: 61015, м. Харків, вул. Переяславська, 23, тел. (057) 373-41-43; факс (057) 373-59-52, e-mail: cryo@online.kharkov.ua; http://www.users.itl.net.ua/ipcc.

Дозировка Криоцелл суспензия заморож. по 0,5 мл в конт. пласт. стер.
Производитель Межведомственный научный центр криобиологии и криомедицины, НАН, АМН и МОЗ Украины", Украина
МНН Comb drug
Регистрация № 604/11-300200000 от 15.08.2011. Приказ № 515 от 15.08.2011
Код АТХ
Нужен врач? Запишитесь на консультацию по телефону
 (066) 439-67-60  (097) 466-50-79
Top