Лазолван макс капсулы прол./д. по 75 мг №10

Цены в аптеках

Лазолван макс капсулы прол./д. по 75 мг №10

Склад

діюча речовина: амброксолу гідрохлорид;

1 капсула містить амброксолу гідрохлориду 75 мг;

допоміжні речовини: кросповідон, віск карнаубський, спирт стеариловий, магнію стеарат;

оболонка капсули: желатин, вода очищена, титану діоксид (E 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172); чорнило для маркування капсул: шелак, спирт n-бутиловий, пропіленгліколь (Е 1520), титану діоксид (E 171).

Лікарська форма

Капсули з пролонгованою дією.

Основні фізико-хімічні властивості: довгасті тверді желатинові капсули, що складаються з оранжевого непрозорого корпуса з нанесеним логотипом компанії Берінгер Інгельхайм та червоної непрозорої кришечки з написом «МUC01» білого кольору. Вміст капсули: круглі жовтувато-білого кольору пелети з гладкою блискучою поверхнею, змішані з незначною кількістю порошку.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлю та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Код АТХ R05C B06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Доклінічно доведено, що діюча речовина капсул Лазолван МАКС – амброксолу гідрохлорид – збільшує секрецію залоз дихальних шляхів. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцити типу ІІ в альвеолах та на клітини Клара у бронхіолах, а також стимулює циліарну активність, внаслідок чого полегшується відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Покращення мукоциліарного кліренсу було доведено під час клініко-фармакологічних досліджень. Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

Місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду спостерігали на моделі кролячого ока, що може пояснюватися властивостями блокування натрієвих каналів. Дослідження in vitro показали, що амброксолу гідрохлорид блокує нейронні натрієві канали; зв’язування було оборотним і залежним від концентрації.

Амброксолу гідрохлорид продемонстрував протизапальний вплив in vitro. Таким чином, амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокіну мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин крові та тканин.

У результаті клінічних випробувань із залученням пацієнтів з фарингітом доведено значне зменшення болю і почервоніння у горлі при застосуванні препарату. Фармакологічні властивості, завдяки яким швидко полегшується біль під час лікування захворювань верхніх відділів дихальних шляхів, спостерігалися у ході досліджень клінічної ефективності інгаляційних форм амброксолу.

Застосування амброксолу гідрохлориду підвищує концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину та доксицикліну) у бронхолегеневому секреті та у мокроті.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм негайного вивільнення швидка і досить повна, з лінійною залежністю від дози у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-2,5 години при пероральному прийомі лікарських форм швидкого вивільнення і в середньому через 6,5 години при застосуванні пролонгованих форм. Відносна біодоступність капсул з пролонгованою дією – 95 %.

Розподіл. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Очікуваний об’єм розподілу при пероральному прийомі становить 552 л. У плазмі крові у терапевтичному діапазоні доз приблизно 90 % препарату зв’язується з білками.

Метаболізм та виведення. Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться шляхом пресистемного метаболізму. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Дослідження на мікросомах печінки людини показали, що CYP3A4 відповідає за метаболізм амброксолу гідрохлориду до дибромантранілової кислоти.

Через 3 дні перорального прийому приблизно 6 % дози виводяться разом із сечею у незміненій формі, приблизно 26 % дози – у кон’югованій формі.

Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 10 годин. Загальний кліренс близько 660 мл/хв. Нирковий кліренс становить приблизно 8 % загального. Через 5 днів приблизно 83 % загальної дози виводиться з сечею.

Фармакокінетика у особливих груп хворих. У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3-2 рази вищий рівень препарату у плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий, змінювати дозування не потрібно.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду, тому будь-яка корекція дози не потрібна.

Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

Клінічні характеристики

Показання. Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу. Протипоказання.

ЛАЗОЛВАН МАКС не можна застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу гідрохлориду або до будь-яких інших компонентів препарату.

ЛАЗОЛВАН МАКС не призначений для застосування дітям та підліткам.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування препарату ЛАЗОЛВАН МАКС та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

 Особливості застосування.

Усього кілька повідомлень надійшло про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-

Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), – пов’язані із застосуванням відхаркувальних засобів, таких як амброксолу гідрохлорид. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів і/або одночасним застосуванням іншого препарату. Також на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні, як первинна циліарна дискінезія) препарат ЛАЗОЛВАН МАКС слід застосовувати з обережністю, оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу.

Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід приймати ЛАЗОЛВАН МАКС тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу, як і будь-якої діючої речовини, що метаболізується у печінці, а потім виводиться нирками, відбувається накопичення метаболітів, які утворюються у печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар’єр.

Результати доклінічних досліджень не виявили прямих чи непрямих впливів відносно вагітності, ембріонального/фетального розвитку, скорочувальної діяльності матки та пологів або постнатального розвитку. Значний клінічний досвід застосування препарату після 28-го тижня вагітності не виявив жодного шкідливого впливу на плід. Однак потрібно дотримуватися звичних застережних заходів щодо прийому лікарських засобів у період вагітності. Особливо у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати ЛАЗОЛВАН МАКС.

Годування груддю. За результатами доклінічних досліджень амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. ЛАЗОЛВАН МАКС не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Фертильність. Немає даних клінічних досліджень, що вказували б на безпосередній або опосередкований вплив на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися.

Спосіб застосування та дози.

Якщо не зазначено інше, рекомендується такий режим прийому препарату Лазолван МАКС:

дорослі: 1 капсула 1 раз на добу (еквівалентно 75 мг/добу амброксолу гідрохлориду).

Лазолван МАКС можна приймати незалежно від прийому їжі, капсули слід ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини (води, чаю, фруктового соку).

Загалом немає обмежень щодо тривалості застосування, але довготривалу терапію потрібно проводити під медичним наглядом.

ЛАЗОЛВАН МАКС не слід застосовувати довше 4-5 днів без консультації з лікарем.

Діти

Препарат не застосовують у педіатричній практиці. Дітям рекомендується для застосовування ЛАЗОЛВАН, сироп 15 мг/5 мл.

Передозування

На сьогодні немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування у людей.

Симптоми, відомі з поодиноких повідомлень про передозування і/або випадки помилкового застосування лікарських засобів, відповідають відомим побічним ефектам препарату ЛАЗОЛВАНу МАКС у рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.

Побічні реакції

Для оцінки частоти побічних явищ було використано таку класифікацію:

дуже часто
≥1/10;
часто
≥1/100 - <1/10;
нечасто
≥1/1000 - <1/100;
рідко
≥1/10000 - <1/1000;
дуже рідко
<1/10000;
невідомо
неможливо оцінити на основі наявних даних.

З боку імунної системи та шкіри і підшкірної клітковини:

рідко – шкірні висипання, кропив’янка;

невідомо – ангіоневротичний набряк, свербіж, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок), інші реакції гіперчутливості, еритема, тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку шлунково-кишкового тракту:

часто – нудота;

нечасто – блювання, діарея, диспепсія, біль у животі;

дуже рідко – слинотеча.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння:

невідомо – диспное (як симптом реакції гіперчутливості).

Загальні розлади:

нечасто – гарячка, реакції з боку слизових оболонок.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул у блістері, по 1, 2 або 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Берінгер Інгельхайм Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина /

Boehringer Ingelheim Pharma GmbH & Co. KG, Germany.

Дельфарм Реймс, Франція /

Delpharm Reims, France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Біркендорфер Штрассе 65, 88397 Біберах/Рисс, Німеччина/

Birkendorfer Strasse 65, 88397 Biberach/Riss, Germany.

10 рю Колонель Шарбонно, 51100 Реймс, Франція/ 10 rue Colonel Charbonneaux, 51100 Reims, France.

Заявник

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна».

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 48-50А.
Дата последнего обновления: 25.03.2018

Характеристики

Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/3430/02/01 от 04.07.2016 (приказ 669(2))
АТХ-классификация R05CB06 - Амброксол
Действующие вещества амброксол
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 4068 аптек

Мед-Сервис
Одесса, ул.Торговая 49
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Торговая 49 (вход с Новосельского)
Лазолван макс капс.75мг №10
Берінгер Інгельхайм Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
от 111,15
Мед-Сервис
Черновцы, ул.Комарова 31
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
D.S.
Рахов, ул.Мира 22
Лазолван макс капс 75 мг н 10
Берінгер Інгельхайм
от 123,19
Мед-Сервис
Николаев, пр.Героев Украины 77/1
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Белая Церковь, ш.Сквирское 224 (пом.20)
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 119
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 114,05
D.S.
Хмельницкий, пр.Мира 88
Лазолван макс капс 75 мг н 10
Берінгер Інгельхайм
от 125,62
Країна здоров'я
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24
Лазолван макс капс 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 92,36
Аптека ТАС
Киев, бул.Леси Украинки 34
Лазолван макс капс.пролог.дейст.75мг №10
Boehringer Ingelheim Pharma
от 133,15
Мед-Сервис
Староконстантинов, ул.Князя Острожского 10
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
ХМПА
Хмельницкий, ул.Майборського 16
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берінгер Інгельхайм Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
от 114,90
Мед-Сервис
Боярка, ул.Молодёжная 59
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Витамин
Вишневое, ул.Святоюрьевская 11
Лазолван макс капс. 75мг №10
Boehringer Ingelheim
есть
Витамин
Киев, пр.Победы 136
Лазолван макс капс. 75мг №10
Boehringer Ingelheim
есть
Мед-Сервис
Полтава, ул.Европейская 104
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Харьков, ул.Суздальские Ряди 9
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Народная аптека
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 19
Лазолван макс капс. пролонг. 75 мг №10
Берингер Ингельхайм ГЕРМАНИЯ
от 89,34
Нова Аптека мережа аптек
Обухов, ул.Мира 13А
Лазолван макс капс. 75мг №10
Boehringer Ingelheim
есть
Мед-Сервис
Мелитополь, ул.Университетская 6/1
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
D.S.
Хмельницкий, пр.Мира 69
Лазолван макс капс 75 мг н 10
Берінгер Інгельхайм
от 125,37
Мед-Сервис
Николаев, ул.Космонавтов 142/3
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Новомосковск, ул.Гетьманская 35
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Сталеваров 7/18
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Харьков, пр.Тракторостроителей 160
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Народная аптека
Гуляйполе, ул.Шевченко 4
Лазолван макс капс. пролонг. 75 мг №10
Берингер Ингельхайм ГЕРМАНИЯ
от 115,21
Мед-Сервис
Днепр, ул.Паникахи 119б
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Киев, ул.Северная 46
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Аптека для економних
Киев, ул.Милославская 41/15
Лазолван макс капс.пролонг.дейст.75мг №10
Берингер
от 112,74
D.S.
Хмельницкий, ул.Заречанская 38
Лазолван макс капс 75 мг н 10
Берінгер Інгельхайм
от 127,56
Мед-Сервис
Вознесенск, ул.Центральная 9
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Тракторостроителей 63
Лазолван макс капс 75мг №10
Берингер Ингельхайм Интернешнл ГмбХ
от 113,40
Витамин
Борисполь, ул.Героев Небесной Сотни 8А
Лазолван макс капс. 75мг №10
Boehringer Ingelheim
есть
Мед-Сервис
Николаев, ул.Космонавтов 104-а
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Добрі ліки
Станица Луганская, ул.5-я Линия 39
Лазолван макс капс 75мг №10 |
BOEHRINGER INGELHEIM
есть
Мед-Сервис
Никополь, ул.Княжая 83в
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Домашняя аптека
Днепр, ул.Шолохова 7
Лазолван макс капс 75мг №10 |
BOEHRINGER INGELHEIM
есть
Мед-Сервис
Одесса, ул.Академика Корольова 114
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Харьков, пр.Науки 39
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
D.S.
Хмельницкий, ул.Заречанская 11А
Лазолван макс капс 75 мг н 10
Берінгер Інгельхайм
от 121,25
Мед-Сервис
Каховка, ул.Соборности 24/2
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Аптека интернет цен
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 23
Лазолван макс капс. пролонг. 75 мг №10
Берингер Ингельхайм ГЕРМАНИЯ
от 112,23
Мед-Сервис
Болград, ул.Болгарских ополченцев 36
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Прилуки, ул.Юрия Коптева 3
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Днепр, ул.Калиновая 3
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Ровно, ул.Соборная 156
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Николая Лаврухина 9
Лазолван макс капс.пролонг.дейст.75мг №10
Берингер
от 124,05
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 106
Лазолван макс капс 75мг №10 |
BOEHRINGER INGELHEIM
есть
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Победы 10
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 117,61
Мед-Сервис
Звенигородка, пр.Шевченка 21
Лазолван макс капс. 75мг №10
Берингер Ингельхайм
от 112,65
Инструкция по применению Лазолван макс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лазолван макс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лазолван макс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Амбробене раствор ор. 7.5 мг/мл по 100 мл во флак.
Амбробене таблетки по 30 мг №20 (10х2)
Амбробене сироп 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Амбробене капсулы прол./д. по 75 мг №10
Амбробене
таблетки, раствор, сироп, капсулы
Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия
Цены в аптеках
Амбротард 75 капсулы прол./д. по 75 мг №10
Амбротард 75
капсулы
Борщаговский ХФЗ
Цены в аптеках
Лазолван таблетки по 30 мг №50 (10х5)
Лазолван сироп 30 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Лазолван раствор д/инф. 15 мг/2 мл по 2 мл №10 в амп.
Лазолван пастилки по 15 мг №20 (10х2)
Лазолван
раствор, таблетки, сироп, пастилки
5 производителей
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Лазолван макс капсулы прол./д. по 75 мг №20 (10х2)
Лазолван макс капсулы прол./д. по 75 мг №10
Лазолван макс капсулы прол./д. по 75 мг №50 (10х5)
Лазолван макс
капсулы
Берінгер Інгельхайм
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Top