Лазорин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Лазорин спрей наз. 1.18 мг/мл по 10 мл в баллон. с доз. клап.

Склад

діюча речовина: трамазолін;

1 мл розчину містить трамазоліну гідрохлориду моногідрату 1,265 мг, що відповідає 1,18 мг трамазоліну гідрохлориду;

допоміжні речовини: кислоти лимонної моногідрат, натрію гідроксид, бензалконію хлорид, гідроксипропілметилцелюлоза, повідон, гліцерин (85 %), магнію сульфату гептагідрат, магнію хлориду гексагідрат, кальцію хлориду дигідрат, натрію гідрокарбонат, натрію хлорид, евкаліптол, ментол, камфора, вода очищена.

Лікарська форма

Спрей назальний.

Основні фізико-хімічні властивості:  прозорий, ледь жовтуватий розчин із запахом евкаліпта.

Фармакотерапевтична група

Протинабрякові та інші засоби для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики, прості препарати.

Код АТХ R01A A09.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Трамазолін є похідним імідазоліну. Трамазолін є α-симпатоміметиком, що безпосередньо збуджує a-адренергічні рецептори симпатичної нервової системи, проте має незначний вплив або зовсім не впливає на b-адренергічні рецептори. Інтраназальне застосування трамазоліну призводить до звуження розширених артеріол, що, в свою чергу, призводить до зменшення циркуляції крові в слизовій оболонці, зменшення набряку та поліпшення носового дихання.

Після інтраназального застосування препарату вазоконстрикція настає через 5 хвилин і триває 8-10 годин.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні дослідження не проводилися на людині. Фармакокінетичні характеристики трамазоліну були досліджені на щурах, кролях та приматах. Було виявлено, що 50-80 % дози абсорбується при пероральному та інтраназальному застосуванні.

Після перорального та місцевого застосування в сечі виявлено три основних метаболіти.

Термінальний період напіввиведення трамазоліну та його метаболітів з крові становить 5-7 годин.

Трамазолін та його метаболіти виводяться, в першу чергу, через нирки.

Після інтраназального застосування кількість абсорбованого лікарського засобу може іноді бути достатньою для того, щоб викликати системні прояви, які впливають (наприклад) на центральну нервову та серцево-судинну системи.

Показання

Для полегшення закладеності носа, пов’язаної з гострим ринітом, вазомоторним ринітом та алергічним ринітом.

Для полегшення відходження секрету при синуситі та середньому отиті, пов´язаних з гострим ринітом.

Протипоказання

Підвищена чутливість до трамазоліну гідрохлориду або до будь-якого з допоміжних компонентів препарату.

Закритокутова глаукома.

Сухий риніт.

Протипоказано пацієнтам, які перенесли трансназальну внутрішньочерепну операцію.

Дитячий вік до 6 років.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази, трициклічними антидепресантами або іншими потенційними вазопресорними речовинами може впливати на серцево-судинну систему та спричинити підвищення артеріального тиску.

Одночасне застосування з трициклічними антидепресантами може спричинити аритмію.

Взаємодія з антигіпертензивними лікарськими засобами, особливо з тими, що впливають на симпатичну нервову систему, може бути складною та спричинити різні серцево-судинні ефекти.

Особливості застосування

У зв’язку з потенційним ризиком системної абсорбції пацієнтам з підвищеним внутрішньоочним тиском, тяжкими серцево-судинними захворюваннями (наприклад, ішемічна хвороба серця або артеріальна гіпертензія), гіперплазією передміхурової залози, феохромоцитомою, метаболічними порушеннями (наприклад, гіпертиреоз або діабет), порфірією слід застосовувати ЛАЗОРИН з обережністю та за призначенням лікаря тільки після ретельної оцінки користь/ризик.

Препарат слід застосовувати з обережністю та за призначенням лікаря пацієнтам, які приймають інгібітори моноаміноксидази (МАО), трициклічні антидепресанти, вазопресорні та антигіпертензивні лікарські засоби (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Якщо після застосування препарату ЛАЗОРИН протягом 7 днів симптоми не зникають, необхідно проконсультуватися з лікарем про доцільність продовження лікування цим препаратом.

Тривале застосування назальних вазоконстрикторів може призвести до хронічного набряку слизової оболонки носа, закладеності носа та атрофії слизової оболонки носа.

Після послаблення терапевтичної дії препарату можливий ефект відновлення симптомів, що характеризується вираженим набряком слизової оболонки носа (назальний набряк).

Слід уникати потрапляння препарату ЛАЗОРИН в очі, щоб запобігти подразненню.

ЛАЗОРИН містить бензалконію хлорид як допоміжну речовину, що може спричинити подразнення слизової оболонки носа.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Під час доклінічних досліджень не було виявлено жодних підтверджень шкідливої дії препарату на ембріон. Клінічних досліджень у період вагітності не проводилося. Не можна застосовувати ЛАЗОРИН у І триместрі вагітності.

Немає даних стосовно виділення активної речовини з грудним молоком. Безпеку застосування препарату у період годування груддю не оцінювали.

У ІІ та ІІІ триместрах вагітності та у період годування груддю препарат слід застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Щодо здатності впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами дослідження не проводили.

Проте необхідно повідомити пацієнтів, що при застосуванні препарату ЛАЗОРИН у них можуть виникнути такі побічні ефекти, як галюцинація, сонливість, седативний ефект, запаморочення і підвищена втомлюваність. Тому слід з обережністю застосовувати препарат при керуванні автомобілем або роботі з іншими механізмами. Якщо після застосування препарату у пацієнтів виникнуть вищезазначені побічні ефекти, вони повинні уникати виконання таких потенційно небезпечних дій як керування автомобілем або робота з механізмами.

Спосіб застосування та дози

ЛАЗОРИН слід застосовувати дорослим і дітям віком від 6 років.

Упорскувати 1 дозу у кожну ніздрю до 3 разів на добу у разі необхідності. Дозування визначають залежно від індивідуальної чутливості та клінічної реакції.

ЛАЗОРИН слід застосовувати для короткострокового лікування гострих симптомів протягом не більше 5-7 днів.  У всіх інших випадках згідно з показаннями та для всіх показань для застосування дітям необхідна оцінка лікарем співвідношення користь/ризик.  Слід робити перерву в декілька днів між окремими періодами лікування.

Інструкція щодо використання.

Перед кожним застосуванням слід дотримуватися нижченаведених рекомендацій.

Ретельно прочистити ніс перед застосуванням препарату ЛАЗОРИН.

1. Зняти запобіжний ковпачок.

2. Перед першим використанням дозуючого пристрою кілька разів натиснути на нього до появи струменя аерозолю (рис. 1).

Рис. 1  Рис. 2

При подальшому використанні дозуючий пристрій функціонує одразу. Потворна підготовка дозуючого пристрою не потрібна.

3. Вставити наконечник у одну ніздрю та 1 раз натиснути на дозуючий пристрій (рис. 2). Коли спрей вприснуто, обережно зробити вдих через ніс. Потім повторити процедуру, вставивши наконечник в іншу ніздрю.

4. Рекомендується промивати дозуючий пристрій проточною водою після застосування.

Після використання закрити балончик запобіжним ковпачком.

Діти

Застосовувати дітям віком від 6 років.

Передозування

Симптоми

Підвищення артеріального тиску та тахікардія можуть змінюватися зниженням артеріального тиску, судинним колапсом, рефлекторною брадикардією та зниженням температури тіла, особливо у дітей.

Аналогічно до інших α-симпатоміметичних засобів клінічна картина інтоксикації при застосуванні препарату ЛАЗОРИН може бути змішаною, тому що фази збудження і пригнічення центральної нервової системи (ЦНС) і серцево-судинної системи можуть чергуватися.

Передозування, особливо у дітей, призводить до порушень з боку ЦНС, спричиняючи судоми, кому, брадикардію, пригнічення дихання. Симптоми збудження ЦНС – неспокій, збудження, галюцинації і судоми. Симптоми пригнічення ЦНС – зниження температури тіла, летаргія, сонливість і кома.

Крім того, можуть виникнути такі симптоми: мідріаз; міоз; підвищене потовиділення; гарячка; блідість; ціаноз губ; серцево-судинні порушення, у тому числі зупинка серця; порушення дихальної системи, у тому числі дихальна недостатність і зупинка дихання; психічні порушення.

При передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій.

Лікування.

У випадку назального передозування спершу рекомендується промивання та очищення носа. Може виникнути необхідність симптоматичного лікування.

Побічні реакції

Побічні реакції подано за класами системи органів та частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 – <1/10), нечасто (≥ 1/1000 – < 1/100), рідко (≥1/10000 – < 1/1000), дуже рідко (<1/10 000), частота невідома (частоту не можна оцінити на підставі наявних даних).

З боку імунної системи:

нечасто − реакції підвищеної чутливості.

Психічні порушення:

нечасто − тривожний стан;

частота невідома − галюцинації, безсоння.

З боку нервової системи:

нечасто − головний біль;

рідко − запаморочення, порушення смакової чутливості;

частота невідома − сонливість, седативний ефект.

Кардіальні порушення:

нечасто − прискорене серцебиття;

частота невідома − аритмія, тахікардія.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння:

часто – печіння слизової оболонки носа;

нечасто – назальний набряк, сухість слизової оболонки носа, ринорея, чхання;

рідко − носові кровотечі.

З боку шлунково-кишкового тракту:

нечасто − нудота.

З боку шкіри і підшкірної клітковини:

частота невідома − висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк*.

Загальні розлади та реакції у місці введення:

частота невідома − набряк слизової оболонки носа*, підвищена втомлюваність.

Дослідження:

частота невідома − підвищення артеріального тиску.

* як симптом реакції підвищеної чутливості.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Термін придатності після відкриття упаковки: 12 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ºС у місці, недоступному для дітей.

Упаковка

По 10 мл у скляному балончику з дозуючим пристроєм; по 1 балончику в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Істітуто де Анжелі С.р.л., Італія/

Istituto de Angeli S.r.l., Italy.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Локаліта Пруллі 103/с - 50066 Регелло (Флоренція), Італія/

Localita Prulli 103/c - 50066 Reggello (Firenze), Italy.

Заявник

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна».

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 48-50А.

Дата последнего обновления: 25.03.2018

Характеристики

Форма выпуска спрей
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/3590/01/01 от 15.07.2015 (приказ 432(2))
АТХ-классификация R01AA09 - Трамазолин
Действующие вещества трамазолин
Взрослые Разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Запрещено
Водители с осторожностью, возможно головокружение, сонливость

Найдено 3990 аптек

Мед-Сервис
Киев, ул.Баггоутовская 3/15 (Городская семейная аптека)
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Народная аптека
Вольнянск, ул.Гнаровской 9а
Лазорин спрей назал. 1,18мг/мл 10мл
Берингер Ингельхайм Интер ГЕРМАНИЯ
от 94,85
Мед-Сервис
Мукачево, пл.Мира 16 (пом.1а)
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Хмельницкий, ул.Камянецкая 52
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Аптека Рецепты здоровья
Киев, пр.Героев Сталинграда 16
Лазорин спрей наз. 1,18мг/мл 10мл
Иституто де Анжели
от 127,66
Мед-Сервис
Царичанка, ул.Центральная 134а
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Славутич, пл.Привокзальная 7
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Содексо
Киев, ул.Мельникова 2/10 (корпус 44)
Лазорин спрей наз. 1,18мг/мл 10мл
Boehringer Ingelheim(Германия)
от 98,93
Будем Здоровы Вместе
Переяслав-Хмельницкий, ул.Михаила Сикорского 14
Лазорин спрей наз., 1,18 мг/мл по 10 мл в б-ке с доз. клап.
Інстітуто де Анджелі С.р.л., для Берінгер Інгельх
от 121,00
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Победы 10
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Полимед
Одесса, ул.Фонтанская дорога 99
Лазорин спрей наз. 1,18мг/мл 10 мл
SANOFI-AVENTIS OTC
от 105,48
Мед-Сервис
Каменское, ул.Строителей 7
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Будем Здоровы Вместе
Переяслав-Хмельницкий, ул.Богдана Хмельницкого 137
Лазорин спрей наз., 1,18 мг/мл по 10 мл в б-ке с доз. клап.
Інстітуто де Анджелі С.р.л., для Берінгер Інгельх
от 112,90
Мед-Сервис
Херсон, ул.Котляревского 78
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Здорове майбутнє
Киев, бул.Верховного Совета 33/1
Лазорин спрей назал. 1,18 мг/мл бал. 10 мл №1
Instituto de Angeli (Италия)
от 109,37
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Спартака Маковского 2А
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Полимед
Раздельная, ул.Привокзальная 2
Лазорин спрей наз. 1,18мг/мл 10 мл
SANOFI-AVENTIS OTC
от 107,12
Мед-Сервис
Николаев, пр.Богоявленский 309/5
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Галицкая 10
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Привокзальная 9
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Добрі ліки
Лубны, пр.Владимирский 50
Лазорин спрей назал 1,18мг/мл 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Мед-Сервис
Харьков, ул.Суздальские Ряди 9
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Прилуки, ул.Независимости 63
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Сталеваров 7/18
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Ужгород, ул.Минайская 34
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Сатурн-Фарм
Харьков, ул.Чичибабина 2
Лазорин спрей 1,18мг/мл 10мл №1
Берингер Ингельхайм
есть
Будем Здоровы Вместе
Белая Церковь, ул.Олеся Гончара 20
Лазорин спрей наз., 1,18 мг/мл по 10 мл в б-ке с доз. клап.
Інстітуто де Анджелі С.р.л., для Берінгер Інгельх
от 108,85
Аптека Госпитальных препаратов
Киев, ул.Щусева 34/1
Лазорин® спрей наз., 1,18 мг/мл по 10 мл в баллон. с доз. клап.
Інстітуто де Анджелі С.р.л., для "Берінгер Інгельх
от 118,36
Мед-Сервис
Винница, ул.Келецкая 106 (пом. 146)
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 2
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Линда-Фарм
Днепр, ул.Батумская 13
Лазорин спрей баллон 10мл
Instituto de Angeli (Италия)
от 109,60
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Лазорин спрей наз. 1,18мг/мл 10мл
Иституто де Анжели
от 119,49
Мед-Сервис
Изюм, ул.Соборная 39
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Академика Павлова 160Г
Лазорин,спрей,назал,1.18мг/мл,10.0
Boehringer Ingelheim
есть
Мед-Сервис
Полтава, ул.23-го Сентября 11
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Витамин
Киев, ул.Академика Туполева 13А
Лазорин спрей 10мл
Boehringer Ingelheim
есть
D.S.
Львов, ул.Владимира Великого 1
Лазорин (лазолназал) спрей наз.1,18мг/мл 10 мл
Берінгер Інгельхайм
от 115,43
Мед-Сервис
Мелитополь, ул.Университетская 6/1
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Мед-Сервис
Новоград-Волынский, ул.Шевченко 2/1
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Полимед
Одесса, ул.Фонтанская дорога 20/4
Лазорин спрей наз. 1,18мг/мл 10 мл
SANOFI-AVENTIS OTC
от 105,48
D.S.
Ужгород, ул.Свободы 45/19
Лазорин (лазолназал) спрей наз.1,18мг/мл 10 мл
Берінгер Інгельхайм
от 111,55
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Одесса, ул.Левитана 62В
Лазорин спрей наз1.18мг/мл 10мл
INSTITUTO DE ANGELI
от 104,55
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Правое крыло дома)
Лазорин спрей назал. 1,18мг/мл 10мл
Берингер Ингельхайм Интер ГЕРМАНИЯ
от 98,98
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 63
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
D.S.
Львов, ул.Стрыйская 103
Лазорин (лазолназал) спрей наз.1,18мг/мл 10 мл
Берінгер Інгельхайм
от 114,70
Мед-Сервис
Конотоп, ул.Свободы 13
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
Аптека Любисток
Львов, ул.Богдана Хмельницкого 163
Лазорін спрей назал. 1,18 мг/мл балон 10 мл №1
Instituto de Angeli (Италия)
от 120,67
СВ Аптека
Миргород, ул.Гоголя 84
Лазорин® спрей наз., 1,18 мг/мл по 10 мл в б-ке с доз. клап.
Інстітуто де Анджелі С.р.л., для "Берінгер Інгельх
есть
Мед-Сервис
Староконстантинов, ул.Князя Острожского 10
Лазорин спрей назал. 10мл
Институто де Анжели
от 102,75
D.S.
Хмельницкий, ул.Проскуровская 18
Лазорин (лазолназал) спрей наз.1,18мг/мл 10 мл
Берінгер Інгельхайм
от 111,07
Инструкция по применению Лазорин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лазорин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лазорин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Риноспрей плюс спрей наз. 1.18 мг/мл по 10 мл в баллон. с доз. клап.
Риноспрей плюс
спрей
Берінгер Інгельхайм
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Лазорин спрей наз. 1.18 мг/мл по 10 мл в баллон. с доз. клап.
Лазорин
спрей
Берінгер Інгельхайм
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top